خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 125
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Question شروعی پر قدرت برای کنکور ۹۹... پرسش و پاسخ پیرامون کنکور

خب خب خب سلام
      امتحانای ما هم تموم شد و اومدیم در خدمت شما کنکوریای گل باشیم
      من امیر محمد پیرنیا از اعضای انجمن و دانشجویی پزشکی و رتبه ۱۴۹ کنکور و با سابقه دو سال مشاوره کنکور درخدمت شما هستم که کمکتون کنم. مصاحبه ام هم توی امضا هست میتونید مطالعه کنید
      دوستای عزیز یک سال تا کنکور ۹۹ مونده و میتونید این یه سال رو به بهترین و موفق ترین سال زندگی تون تبدیل کنید
      کسایی که واسه اولین بار میخوان کنکور شرکت کنن حتما حتما توی این تابستون باید تلاش کنن تا کازشکن راحت شه و همین سال اول کار رو یکسره کنن

دوستانی هم که کنکور دادن و میدونن به اون هدفشون نمیرسن، یه یا علی بگن و شروع کنن و یه شروع پر قدرت داشته باشن که حق خودشونو از این کنکور بگیرن

هر سوالی درمورد کنکور داشتید حتما بپرسید و در اسرع وقت جواب میدم.
      پس بریم...
      ویرایش توسط Mr.amp98 : 25 تیر 1398 در ساعت 13:45

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام شما راهکارتون واسه اهمیت ندادن به حواشی کنکور چی بود؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شروع واسه 98؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من چیکارکنم ازدست این عوضی ها
      بخدا اگه حق انتخاب کنکور99روندن من بیچاره میشم
      خوشبحالت دکی...دست راستت روسر ما

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یااااااااااااااااااااااا علییی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام ، من نظام جدیدم و ۹۹ اولین سالیه که میخوام کنکور بدم ، پایم بد نیست و ترازم ۶۷۰۰ بوده ، به نظرتون تابستون روی چه مباحثی از پایه وقت بذارم و چه مباحثی از دوازدهمو پیش خوانی کنم؟ اگه میشه دقیق بگین چون خیلی سردرگمم ، و برای هر درس اختصاصی چند منبع کار کنم ؟
      توی برنامه ریزی خیلی مشکل دارم نمیدونم چطور باید روش برنامه ریزیمو پیدا کنم اگه میشه ی توضیحی راجب برنامه ریزی توی تابستون بگین
      ، راستش ی استرس خاصی دارم ، میترسم به چیزی که میخوام نرسم ، نمدونم این استرسو چکار کنم
      ویرایش توسط Linomis : 23 تیر 1398 در ساعت 14:08

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام ، من نظام جدیدم و ۹۹ اولین سالیه که میخوام کنکور بدم ، پایم بد نیست و ترازم ۶۷۰۰ بوده ، به نظرتون تابستون روی چه مباحثی از پایه وقت بذارم و چه مباحثی از دوازدهمو پیش خوانی کنم؟ اگه میشه دقیق بگین چون خیلی سردرگمم ، و برای هر درس اختصاصی چند منبع کار کنم ؟
      توی برنامه ریزی خیلی مشکل دارم نمیدونم چطور باید روش برنامه ریزیمو پیدا کنم اگه میشه ی توضیحی راجب برنامه ریزی توی تابستون بگین
      ، راستش ی استرس خاصی دارم ، میترسم به چیزی که میخوام نرسم ، نمدونم این استرسو چکار کنم
      اگه این تراز قلمچیه. پس روی دوازدهم تمرکز کن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام من خودم تراز یازدهمم حدودا 7400 بود ولی با این حال 80 درصد وقتم روی پایه هستش اگه دیدم بیکارم و حس پایه رو ندارم کمی دوازدهم میخونم.به نظرم پایه رو ببندید که واجب تره در این صورت در طی سال تحصیلی فقط نیاز به مرور دارید و وقت برای دوازدهم زیاد دارید و خیالتون هم اخر تابستون راحته که دو سوم کنکور رو بستید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ، منم میخوام امسال شانس خودمو امتحان کنم برای درس خوندن و رسیدن به ارزوم ، با بینهایت فشار و نه هایی که اطرافم هست با طعنه هایی میشنوم و قراره بشنوم ، با کاری که مجبورم انجام بدم ولی میخوام یه بارم شروع کنم بهتر بگم کاری که چندساله نتونستم تموم کنم رو تموم کنم امسال ، نمیدونم چه بلایی قرار سرم بیاد ولی شروع میکنم بازم ، فعلا یه برنامه ۱۰ ساعته ریختم که به نظرم برای شروع بد نیست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای همه کنکوری های 99 آرزوی موفقت و سربلندی دارم،ان شاالله همتون خوب جلو برید و از پس راه سخت اما شیرین کنکور بر بیاید

موفق باشید

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
      سلام شما راهکارتون واسه اهمیت ندادن به حواشی کنکور چی بود؟
      سلام خسته نباشید
      خب بستگی داره درگیر چه حاشیه ای شده باشید و طبق نوع مشکلی که دارید راه مناسبش رو پیدا کنید

اما در کل یکی از کارایی که به شما کمک میکنه که از حواشی کنکور دور باشید اینه تا حد ممکن ارتباطتون رو توی لین یه سال با بقیه محدود و حتی الامکان قطع کنید چون دلیل خیلی از مشکلات اطرافیان و مخصوصا دوستامون هستن
      یکی دیگه که واقعا خیلی ادمو به حاشیه میبره فضای مجازی و موبایله
      حالا اگه خواستید بیشتر توضیح بدید که بتونم بیشتر کمکتون کنم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      شروع واسه 98؟
      خخخ ممنون ادیت شد

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      من چیکارکنم ازدست این عوضی ها
      بخدا اگه حق انتخاب کنکور99روندن من بیچاره میشم
      خوشبحالت دکی...دست راستت روسر ما
      نگران نباشید ایشالله حل میشه. فعلا تمرکزتون رو بذارید روی درس که سال دیگه این موقع هدفتون توی مشت‌تون باشه و مایه افتخار ما انجمنیا باشید

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      یااااااااااااااااااااااا علییی
      علی نگهدارت
      موفق باشی

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشید
      خب سعی کنید توی این تابستون، درسای پایه رو کار کنید مخصوصا اختصاصیا
      روی مباحثی که ضعف دارید حتما وقت بذارید که دیگه بعد از مهر مشکلی توی اون قسمت نداشته باشید
      واسه عمومیا هم بیشتر روی مباحثی که مهارتی هستن و حفظی نیستن مثل متن زبان یا ارایه و قرابت ادبیات کار کنید
      اگه توی این مدت پایه رو خوب ببندید، از مهر ماه به بعد کارتون خیلی راحت میشه و به راحتی میتونید درسا رو جمع کنید و همین سال اول تیر خلاص رو بزنید و رتبه بیارید

حالا بازم اگه سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن