خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ارایه و دستور نظام جدید کنکور

ازبین این سه تا
      الگو
      دریافت
      هفت خان
      دقت کنید نظام جدید

فیلم های هامون سبطی در الا چطوره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای ادبیات چه نظام قدیم چه جدید پیشنهادم اینه که حتما کتاب های نشر دریافت رو بگیرید و با فیلمهای آلا همزمان کار کنید . برای تست هم از کتاب انتشارات دیگه ای استفاده کنید. آقای سبطی تو کانال تلگرامشون یه برنامه کوتاه برای تابستون گذاشتن اونو هم ببینین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      صد در صد الگو
      اگه میتونی حتما فیلمای عبدالمحمدی رو هم بخر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      برای ادبیات چه نظام قدیم چه جدید پیشنهادم اینه که حتما کتاب های نشر دریافت رو بگیرید و با فیلمهای آلا همزمان کار کنید . برای تست هم از کتاب انتشارات دیگه ای استفاده کنید. آقای سبطی تو کانال تلگرامشون یه برنامه کوتاه برای تابستون گذاشتن اونو هم ببینین
      چند درصد با این روش گرفتید؟
      جزوه ارایه هامون سبطی می تونه جایگزین کتابش باشه؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام قدیمی ها تو رو خدا انقدر پخمه نباشین.به خدا سال بعد بدتره.چرا شل کردین واقعا؟ دوست دارین بازم یه سال دیگه از عمر کوتاهتون رو تلف کنین برای کنکور مزخرف که تهش معلوم نیست بازم قراره چقدر حق خوری بشه
      بعضیاتون میگین صبر کنیم تا نتایج.چرا واقعا فکر میکنی بعد از اعلام نتیجه قراره معجزه اتفاق بیفته و سنجش مهربون بشه.باور کنین همین الانشم دیر شده برای اعتراض به این حق خوری.از همین الان خیلی جدی قرار بذاریم و یکی از روز های اینده رو برای تجمع چند صد تا چند هزار نفره جلوی ساختمون سنجش انتخاب کنین.شاید بازم سنجش بیشرف به اعتراضمون اهمیت نده ولی لااقل بعدا میگی من اعتراضمو کردم من عدالت خواهیمو کردم مشکل از جای دیگه بود.اون سوزش و پشیمونی بعد اعلام نتایج که چرا اعتراض سازمان یافته و هماهنگ نکردیم قابل تحمل نیست دوستان
      من بلد نیستم ولی کسی اگه میتونه لطفا یه تایپک بسازه برای تجمع سازمان یافته جلوی سنجش
      یه تاریخ دقیق مشخص کنین (ترجیحا تاریخش جوری باشه که بشه تعداد زیادی از افراد رو مطلع کرد و همه بتونن خودشونو برای حضور جلوی سنجش اماده کنن)و تا میتونین این خبر رو تو کانال ها و گروه هاتون بذارین تا بتونیم نسبت به این حق خوری اعتراض کنیم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      چند درصد با این روش گرفتید؟
      جزوه ارایه هامون سبطی می تونه جایگزین کتابش باشه؟
      کتاب آرایشون نکات همین جزوه که میگید به علاوه ی نکات همایش جمع بندی و تست هم داره. تو سایت دریافت سرچ کنید همه ی این مطالبو نوشته. صد در صد یه جزوه نمیتونه جای یه کتاب چندین صفحه ای رو بگیره. راستش من خودم نظام قدیمم و کتاب آرایه ی دریافت تازه اومده من خودم تازه میخوام بخرم. ولی با شناختی که از بقیه ی کتابهای آقای سبطی دارم در کل کتابای دریافت برای آموزش خوبه و برای تست بیشتر نظام قدیم نشر الگو ولی تست نظام جدید رو فعلن نمی دونم. مخصوصن الان که تابستونه وقت بیشتری دارید می تونید مطالعه کنید. البته الان که دیدم سبطی یه کتاب تستم زده اونم بررسی کن .در هر حال از دیگران هم بپرسید تا اگر مشکلی بود من مدیون شما نشم. موفق باشید
      ویرایش توسط bits : 22 تیر 1398 در ساعت 23:14

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سبطی آشغاله
      من توصیه ام برا دستور زبان ، محسن منتظری از حرف آخره + دستور زبان الگو

آرایه منتظری هم خوبه

نکته مهم تست + تحلیل هست درسنامه خالی به درد نمیخوره
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaaa نمایش پست ها
      سبطی آشغاله
      من توصیه ام برا دستور زبان ، محسن منتظری از حرف آخره + دستور زبان الگو

آرایه منتظری هم خوبه

نکته مهم تست + تحلیل هست درسنامه خالی به درد نمیخوره
      واسه چی آشغاله؟ به نظر من مفاهیمو خیلی خوب جا میندازه. اول اگه دوست داشتید از سبطی آموزش ببینین و بعد تست زیاد بزنین.

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون1000تست بدرد الان نمیخوره
      تو قسمت ارایه تستاش از همه ارایه ها هست
      تو زیان فارسی از کل کتابه
      لغت املا کل کتابه
      یعنی اول باید کتاب رو تموم کنی بعد اون رو شروع کنی
      تو زیان فارسی به طرز عجیبی زبان فارسی دریافت با هفت خان میخونه
      یعنی تقریبا سر فصل هاشون مثل هم هست
      راستی اگه زبان فارسی سبطی گرفتی برا تست از الگو نمیشه استفاده کنی یکم ناجوره از نظر سرفصل
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      کتاب آرایشون نکات همین جزوه که میگید به علاوه ی نکات همایش جمع بندی و تست هم داره. تو سایت دریافت سرچ کنید همه ی این مطالبو نوشته. صد در صد یه جزوه نمیتونه جای یه کتاب چندین صفحه ای رو بگیره. راستش من خودم نظام قدیمم و کتاب آرایه ی دریافت تازه اومده من خودم تازه میخوام بخرم. ولی با شناختی که از بقیه ی کتابهای آقای سبطی دارم در کل کتابای دریافت برای آموزش خوبه و برای تست بیشتر نظام قدیم نشر الگو ولی تست نظام جدید رو فعلن نمی دونم. مخصوصن الان که تابستونه وقت بیشتری دارید می تونید مطالعه کنید. البته الان که دیدم سبطی یه کتاب تستم زده اونم بررسی کن .در هر حال از دیگران هم بپرسید تا اگر مشکلی بود من مدیون شما نشم. موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن