خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سجاد 40 درصد سخت تر یعنی چی واقعا؟ خودت بررسی کردی؟ نظام جدیدم والا 4-5 سوال چالشی داشت شیمی ولی خب بحث سر بی دقتی بود و مسایل طولانی و نگارش جدید کلا نظام جدید شیمی مثل زیست نبود بالای 60 کمتره
      مصلایی هم گفت دو سه تا تست نظام جدید بسیار سخت بوده
      ولی الباقی یک روند متوسط رو به آسون رو طی کردن.

برعکس نظام قدیمیا که گفت خیلی خیلی سخت بوده.
      خداوند آن خویش خویش است

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلا در بدترین حالت براب درس هایی که انقدر سوالا متفاوت بوده باید تراز جدا داده بشه

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      کلا در بدترین حالت براب درس هایی که انقدر سوالا متفاوت بوده باید تراز جدا داده بشه
      گرامی ، سازمان سنجش دست پیش گرفت که پس نیفته ، خیلی زود اومد اطلاعیه داد که تراز جدا نمیدیم بچه ها یه موقع خیال برتون نداره! ، شما میگید باید تراز جدا داده بشه؟!

1- هرچند دو مجموعه سؤال براي دو نظام آموزشي طراحی‌شده است و ممكن است نوع سؤالات در دو نظام متفاوت باشد، اما سؤالات طوري طراحي شده است كه سطح دشواري يكساني دارند به ويژه اينكه از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6)، سؤال یکسان طرح شده است. لذا تراز نمرات خام آزمون، به‌صورت كلي در هر درس و گروه با هم محاسبه خواهد شد و نمرات هر نظام به‌صورت جداگانه تراز نمي‌شود.

4. Top | #34
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      گرامی ، سازمان سنجش دست پیش گرفت که پس نیفته ، خیلی زود اومد اطلاعیه داد که تراز جدا نمیدیم بچه ها یه موقع خیال برتون نداره! ، شما میگید باید تراز جدا داده بشه؟!

1- هرچند دو مجموعه سؤال براي دو نظام آموزشي طراحی‌شده است و ممكن است نوع سؤالات در دو نظام متفاوت باشد، اما سؤالات طوري طراحي شده است كه سطح دشواري يكساني دارند به ويژه اينكه از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6)، سؤال یکسان طرح شده است. لذا تراز نمرات خام آزمون، به‌صورت كلي در هر درس و گروه با هم محاسبه خواهد شد و نمرات هر نظام به‌صورت جداگانه تراز نمي‌شود.
      چیزایی که خود تو این دو روز گذاشتم رو برای خودم میذاری سجاد جان ؟
      بله ولی باید بچه ها تلاش کنن حقشونو بگیرن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متامن نه تو دلتون خاالی میکنم نه چیزی ولی برید درس بخونید بهتره اینجوری تایم از دست میدید والا بخدا از تک تک شماها زخم خورده تر منم ک سه بار کنکور دادم 98نشد بدم سال بعد اخریشه پس درکتون میکنم اما بدونید ی چیزیو دبیرا باهم کل دارن الان محمدی چون با سبطی در تضاده یکمم داره فضارو دو قطبی میکنه ی سریا میگن سخته ی سریا میگن اسون///
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز

علاوه بر درس شیمی من خودم تحلیل استاد بابک سادات که خیلی قبولشون دارم تو درس ریاضی رو شنیدم که گفتن اصلا عادلانه نیست این ازمون درسته که سوال عجیب و غریب نیست ولی بعضی سوالا برا نظام جدیدا اشناتربوده و فلان وفلان

حالا آقای سروش موئینی چرا این حرفو زدن من نمیدونم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      متامن نه تو دلتون خاالی میکنم نه چیزی ولی برید درس بخونید بهتره اینجوری تایم از دست میدید والا بخدا از تک تک شماها زخم خورده تر منم ک سه بار کنکور دادم 98نشد بدم سال بعد اخریشه پس درکتون میکنم اما بدونید ی چیزیو دبیرا باهم کل دارن الان محمدی چون با سبطی در تضاده یکمم داره فضارو دو قطبی میکنه ی سریا میگن سخته ی سریا میگن اسون///
      میمونید واسه 99 ؟ چه جوری خانواده رو راضی میکنید شماها! من کنکور دومم بود هنوز نتونستم بگم میمونم!

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به شخصه فک می کنم نمایندگان مجلس و دیوان عدالت بهترین گزینه هستن برای برقراری عدالت

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      میمونید واسه 99 ؟ چه جوری خانواده رو راضی میکنید شماها! من کنکور دومم بود هنوز نتونستم بگم میمونم!
      من تواین سالها فقط پشت کنکوری نبودم خب کار دارم زندگی دارم درسته نرفتم دانشگاه ولی خب خیلی کارا کردم شماهم بنظرم تلاشتو بکن راضی میشن
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      من تواین سالها فقط پشت کنکوری نبودم خب کار دارم زندگی دارم درسته نرفتم دانشگاه ولی خب خیلی کارا کردم شماهم بنظرم تلاشتو بکن راضی میشن
      اصلا بحث کار کردن و اینا نیست مشکل مالی نداریم که از تو خونه موندن من ناراحت باشن و سربار باشم، خانوادم میگن پشت کنکور بمونی افسرده میشی و خوب نیست

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      اصلا بحث کار کردن و اینا نیست مشکل مالی نداریم که از تو خونه موندن من ناراحت باشن و سربار باشم، خانوادم میگن پشت کنکور بمونی افسرده میشی و خوب نیست
      راستشو بخوای راستم میگن
      الان وضع روحی من بعد دوبار پشت کنکور موندن جوری خرابه که زبان صادق هدایت از گفتنش قاصره
      بعد سه سال تازه الاتگن فهمیدم اصلا پزشکی به روحیات من نمیخوره
      منی که خون میبینم حالم بد میشه با بوی تری کلرو متان بیمارستان حالم بد میشه حوصله مریض و شکایتشو ندارم چطور میخوام پزشک بشم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کاش این رو هم درنظر میگرفتید که نظام جدیدیا همش مدرسه میرفتن و نظام قدیمیا دو برابر تایم بیشتر داشتن و تازه سال اولشون هم نبوده که کنکور میدادن.

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      کاش این رو هم درنظر میگرفتید که نظام جدیدیا همش مدرسه میرفتن و نظام قدیمیا دو برابر تایم بیشتر داشتن و تازه سال اولشون هم نبوده که کنکور میدادن.
      ذوست گرامی اشتباه گرفتید این قضیه هر سال برقرار بوده ، همین دوستان هم سال پیش خیلی هاشون سال اولشون بوده و مدرسه میرفتن ولی وقتی کنکور دادن کسی حقی و مزیتی بخاطر مدرسه رفتن براشون قائل نشد تو کنکورشون که حالا چون نظام جدیدی ها سال اولشون هست مزیتی برای نظام جدیدی ها قائل بشن ، و فکر هم میکنم اصلا منطقی نیست چون دو سال زحمت کشیدی حقت رو‌بدن به کسی که یه سال زحمت کشیده .

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      ذوست گرامی اشتباه گرفتید این قضیه هر سال برقرار بوده ، همین دوستان هم سال پیش خیلی هاشون سال اولشون بوده و مدرسه میرفتن ولی وقتی کنکور دادن کسی حقی و مزیتی بخاطر مدرسه رفتن براشون قائل نشد تو کنکورشون که حالا چون نظام جدیدی ها سال اولشون هست مزیتی برای نظام جدیدی ها قائل بشن ، و فکر هم میکنم اصلا منطقی نیست چون دو سال زحمت کشیدی حقت رو‌بدن به کسی که یه سال زحمت کشیده .
      سال چهارم کی میرفت مدرسه اخه؟همه ول میکردن.دوازدهم 5 روز هفته مدرسه اجباریه تا عید.تا ساعت 2 سر کلاسن.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      راستشو بخوای راستم میگن
      الان وضع روحی من بعد دوبار پشت کنکور موندن جوری خرابه که زبان صادق هدایت از گفتنش قاصره
      بعد سه سال تازه الاتگن فهمیدم اصلا پزشکی به روحیات من نمیخوره
      منی که خون میبینم حالم بد میشه با بوی تری کلرو متان بیمارستان حالم بد میشه حوصله مریض و شکایتشو ندارم چطور میخوام پزشک بشم
      من هدفم پزشکی نیست

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)