خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

نه هادی منظورم اینه درصد های مورد نیاز برای دبیری زبان انگلیسی بفرست
      خودم درصدام بهتر از اینا بود ولی البته بچه های دانشگاهمون با درصدای بیشتر و حتی خیلی کمتر اینام هم قبول شده بودن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      خودم درصدام بهتر از اینا بود ولی البته بچه های دانشگاهمون با درصدای بیشتر و حتی خیلی کمتر اینام هم قبول شده بودن
      متوجه شدم
      بستگی به ظرفیت و تعداد تقاضا داره
      مرسی هادی جان
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

متوجه شدم
      بستگی به ظرفیت و تعداد تقاضا داره
      مرسی هادی جان
      خواهش

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باتوجه به رتبه های شهرتون مثلا ببینید بچه های ریاضیتون قویترن یا تجربی اگه ریاضیاتون خیلی قوی نباشن راحتتر میشه قبول شد چون بالاخره ظرفیت با بهترینای هر استان پر میشه
      نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون
      که هر کجا خبری هست ادعایی نیست...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

هیچ معیاری وجود نداره
      فقط یک سری شرایط داره مثل تراز و سن که نداشته باشی نمیتونی شرکت کنی اما قبولیش نه
      مثلا آموزش ریاضی دوستم سال قبل از من با 5500 قبول شد اما من با 4000 قبول نشدم
      هزار و یک عامل در قبولی دخیله
      بیشتر رو شانس حساب کن
      مگر اینکه رتبه ت تک رقمی و دو رقمی باشه تا بگیم احتمالش زیاده تازه اونم قطعی نیست
      شهر ما پارسال 3 نفرپسرگرفت اما 17 تا دختر گرفت
      امسالش معلوم نیست
      به نظرم هرکدوم که رتبه بهتری میاری شرکت کن شانستو بیشتر میکنه
      داداش من تو استان خودمون درصدا رو كه نگاه كردم ديدم واقعا دبيري زيست و شيمي درصدهاي به مراتب بالاتري داشت و دبيري رياضي درصد هاي كمتري حالا با اين حساب به نظرت كنكور رياضي شركت كنم بهتر نيس ؟ در ضمن من شيمي ام خوبه و چون بچه هاي رياضي معمولا شيمي رو كم ميزنن ميتونم كمبود هاي رياضي رو باهاش جبران كنم نظرت چيه؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein7 نمایش پست ها
      داداش من تو استان خودمون درصدا رو كه نگاه كردم ديدم واقعا دبيري زيست و شيمي درصدهاي به مراتب بالاتري داشت و دبيري رياضي درصد هاي كمتري حالا با اين حساب به نظرت كنكور رياضي شركت كنم بهتر نيس ؟ در ضمن من شيمي ام خوبه و چون بچه هاي رياضي معمولا شيمي رو كم ميزنن ميتونم كمبود هاي رياضي رو باهاش جبران كنم نظرت چيه؟
      اینکه کنکور ریاضی شرکت کنی خوبه اما اینکه با شیمی ریاضیو جبران کنی فکر بدیه چون آموزش ریاضی و آموزش فیزیک در زیرگروه 1 قرار داره و شیمی تو زیرگروه 1 پایین ترین ضریب تخصصی رو داره و نصف ریاضیه یعنی هر دو سوال شیمی با یک سوال ریاضی برابری میکنه
      تو این تابستون تصمیمتو بگیر
      ریاضی رشته ریاضیو بخون ببین از پسش برمیای یا نه
      فیزیکشو بخون(فصلهایی که تجربی نداره)
      شیمیشو کار کن(مسائل کنکورش از تجربی سختتره و محاسباتش بیشتر)
      با خوندنشون حتی اگه بخوای کنکور تجربی بدی ضرر نمیکنی
      ببین میتونی از تجربی بهتر عمل کنی یا نه
      یه شناخت نسبی از خودت به دست بیار بعد تصمیم بگیر
      در ضمن ببین شهرتون دبیری رو بیشتر از تجربی برمیداره یا ریاضی
      به رتبه نگاه کن نه درصد چون نمیشه درصدهای ریاضی و تجربی رو مقایسه کرد اما رتبه رو میشه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      یکی از اشناهای من سال قبل با رتبه حدود 24 هزار منطقه یک رشته تجربی دبیری زیست قبول شد (شهر تهران) هیچ سهمیه خاصی هم نداشت
      این درصد هایی که صفحه اول تاپیک گذاشتن فک کنم دیگه حداکثر درصد قبولی هستش و فک نمیکنم حداقل درصد قبولی دبیری همچین چیزی باشه چون با این درصدها قطعا پیراپزشکی های خوب انتخاب رشته میکنن نه دبیری!
      البته پارسال ظرفیت پذیرش خیلی بالا بود و همین اشنای منم فک کنم تو تکمیل ظرفیت رفتش و قبول شد
      نگرانی امسال منم همینه پارسال میتونستم انتخاب رشته کنم چه بسا همین فرهنگیان قبول میشدم امسال هم از رتبه ها میترسم و حتی میترسم رتبم از پارسال خیلی بهتر بشه ولی ظرفیت پذیرششون کم بشه
      به نظرتون با یه رتبه معمولی 10 هزار شانس قبولی هست رشته تجربی؟
      ویرایش توسط msperouz : 26 تیر 1398 در ساعت 13:34

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یه سوال مگه شرط معدل حذف نشده بود؟ من تو چند سایتو کانال خبری که مال دیروز بود دیدم نوشته بودن ۱۵ میخاد

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msperouz نمایش پست ها
      سلام
      یکی از اشناهای من سال قبل با رتبه حدود 24 هزار منطقه یک رشته تجربی دبیری زیست قبول شد (شهر تهران) هیچ سهمیه خاصی هم نداشت
      این درصد هایی که صفحه اول تاپیک گذاشتن فک کنم دیگه حداکثر درصد قبولی هستش و فک نمیکنم حداقل درصد قبولی دبیری همچین چیزی باشه چون با این درصدها قطعا پیراپزشکی های خوب انتخاب رشته میکنن نه دبیری!
      البته پارسال ظرفیت پذیرش خیلی بالا بود و همین اشنای منم فک کنم تو تکمیل ظرفیت رفتش و قبول شد
      نگرانی امسال منم همینه پارسال میتونستم انتخاب رشته کنم چه بسا همین فرهنگیان قبول میشدم امسال هم از رتبه ها میترسم و حتی میترسم رتبم از پارسال خیلی بهتر بشه ولی ظرفیت پذیرششون کم بشه
      به نظرتون با یه رتبه معمولی 10 هزار شانس قبولی هست رشته تجربی؟
      امسال ظرفیت از پارسالم بیشتره چون کمبود نیرو دارن
      احتمال قبولی بستگی به شهر داره و نظر قطعی نمیشه داد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein10 نمایش پست ها
      یه سوال مگه شرط معدل حذف نشده بود؟ من تو چند سایتو کانال خبری که مال دیروز بود دیدم نوشته بودن ۱۵ میخاد
      کسی اطلاعی نداره؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein10 نمایش پست ها
      کسی اطلاعی نداره؟
      سلام تا اونجايي كه شنيده بودم امسال قرار بود تاثير معدل برداشته بشه بايد صبر كني دفترچه انتخاب رشته بياد اونجا دقيق ذكر ميشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن