خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      امیرکبیر خوندن ارشد هم دانشگاه ازاد
      هدفم از پرسیدن این سوال جوابی بود که در جوابش بگم یه ذره آیکیو بده قرضش ولی خب انگار از ایکیو کم نداشتن.
      بااینکه شاید تو خونه نشستن سخت باشه ولی خواستن توانستن هست امسال ک احتمالش کم هست
      ولی بذری ک کاشتن سال اینده میوه خواهد داد.ازمون هم فقط ازمون سنجش مناسب هست
      بسیار لطف کردید

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      هدفم از پرسیدن این سوال جوابی بود که در جوابش بگم یه ذره آیکیو بده قرضش ولی خب انگار از ایکیو کم نداشتن.
      بااینکه شاید تو خونه نشستن سخت باشه ولی خواستن توانستن هست امسال ک احتمالش کم هست
      ولی بذری ک کاشتن سال اینده میوه خواهد داد.ازمون هم فقط ازمون سنجش مناسب هست
      بسیار لطف کردید
      ممنونم.شماهم موفق باشید.ازمون هم تا عید قلم چی بعد جامع سنجش.شما پس ریسکه نظام قدیمو به جون خریدید وسال بعد ان شاالله شرکت میکنید؟موفق باشید.هرکمکی خواستید اگر قابل دونستید درخدمتتون هستم.
      ?

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سال 93 و 94 همین خدایی بود پدر مارودراورد انقدرسخت بود.حتما نظام قدیم ازمون بده اینجا چیزی نیست جز ناامیدی.میانگین 65 اختصاصی و 70 عمومی چه نظام جدید چه قدیم قبوله.زیست هم قلق داره میگم بهت.
      -متاسفانه داوطلب رُ کردن سوژه ازمایشگاهی و برای پایان نامه و رساله دکتری از همین امارها استفاده میکنن ولی خب دیگ مقالاتشون رو نوشتن.
      +
      شما بسیار لطف دارید.انشالله ک شایستگی جبران داشته باشم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام دوستان گرامی

از بین شما کسی هست که داروهای ضد افسردگی مصرف کنه؟تاثیرش بر حافظه چقدر بوده؟
      ایا باعث کاهش یا افزایش حافظه شده

با تشکر
      سلام
      تجربه استفاده از سرترالین و چند داروی دیگر رو در سال کنکورم دارم در مورد سرترالین بگم برای من یک داروی نجاتبخش میتونم بگم بوده البته خوب روانپزشک تجویز کرده بوده و از خود روانپزشک قبل استفاده پرسیدم گفتن هیچ اثر خاصی رو حافظه نداره و در عمل به منم ثابت شد ولی یک مورد بگم برای من سرترالین در یه مدت شروع استفاده خوابمو بهم ریخت بعد که بدنم عادت کرد دیگ هیچ اثر خواب آلودی و بی نظمی خواب نداشت فقط بگم خود سر کم و زیاد نکنین و یا قطع نکنین مصرفشو چون در این صورت عوارض دیگه مثله همین خواب آلودگی وسردرگمی و... رو به بار میاره ولی باز میگم منظم مصرف بشه عوارض مضر برای یک کنکوری نداره موفق باشین

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باعث کاهش حافظه و افزایش افکار منفی میشن حالا فرقی ندداره چه نوع داروی ضدافسردگی باشه ، تاثیراتشون یکسان هست ، باعث کندی حافظه ، پرخاشگری توی روزای اول و در صورت مصرف خودسرانه و اعتیاد حتی عوارضی مثل وسوسه به خودکشی رو در پی دارن.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخاطر یه کنکور و درس نیازی به این کارا نیست
      گوشیو اینترنت رو بزار کنار بشین بخون مهم نیست چی و از کجا و با چه منبعی شروع میکنی فقط بشین بخون بقیه ش خودش درست میشه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من استفاده میکنم به مدت طولانی
      خیر تاثیری در حافظه نداره
      البته عوارض دیگعه ای ممکنه داشته باشه که سیستم بدنی هر کسی متفاوته برای من عوارضش کمی افزایش وزن بود البته قرص های سیتالوپرام و بوسپیرون , از بقیه اطلاعای ندارم اگر قرص خاصی مد نظرته از پزشک بپرس چون داروهای اعصاب عوارضشون شبیه هم نیست
      ویرایش توسط pegahmht : 22 تیر 1398 در ساعت 11:45

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      قطعا همینطوره ولی واسه یع سال واقعا چیزی نمیشه اگه بخوایم اینجورفکرکنیم کلا نبایدقرص سرماخوردگی هم بخوریم
      یکساااااااااااال؟
      نکنید خانوم
      شما چیزیتون نشده بقیه که اینجوری نیستند

بجای این قرص ها از قرص انرژی کمپلکس و مولتی ویتامین ها استفاده کنید
      خداوند آن خویش خویش است

9. Top | #39
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      یکساااااااااااال؟
      نکنید خانوم

تازه یکسال نخوردم وسه سال خوردم اونم بیشترش بخاطرمشکلات خانوادگی بود اما توحال منودرک نمیکنی که چجورمثل دیوونه هاتاصبح بیدارمیموندم وراه میرفتم!به همین خاطره که مجبورشدم بخورم

10. Top | #40
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکساااااااااااال؟
      نکنید خانوم

درضمن من نگفتم بقیه برن بخورن معلومه که نبایدخودسرقرص اعصاب مصرف کرد ولی واسه بعضیا واقعا آخرین راه نجاته
      امیدوارم موفق باشید

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      تازه یکسال نخوردم وسه سال خوردم اونم بیشترش بخاطرمشکلات خانوادگی بود اما توحال منودرک نمیکنی که چجورمثل دیوونه هاتاصبح بیدارمیموندم وراه میرفتم!به همین خاطره که مجبورشدم بخورم
      براتون آرزوی شادکامی دارم
      و اُمیدوارم همیشه از چالش ها سربلند بیرون بیایید

عوارض این داروها غیرقابل کتمانه

وابستگی و اعتیادی که ایجاد میکنن حداقل عوارضشه.
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکساااااااااااال؟
      نکنید خانوم

دوست عزیز در این جا بحث قرص خوردن برا افرادی هست که دارای اختلال های روان که به علت عملکرد ناصحیح جسمشون ایجاد میشه و چاره ای جز مصرف اون قرص ها ندارن ( مثله همه بیماری های دیگه) هست و این قرص ها توسط متخصص تجویز شده نه خودسرانه به خاطر کنکور مصرف کنن... مطمئنن این قرص ها عوارضی دارن مانند همه داروهای دیگه ولی گونه ای است که نفعشون بیشتره ....
      اما خوب اگه یکی با جسم و روان سالم به امید افزایش شادابی یا حافظه یا... بخواد این قرص ها رو خود سرانه و بدون اجازه و تجویز پزشک مصرف کنه ندانسته یک اشتباه مهلک ای را میکند که اصلا به فکرشم نمیرسه ممکنه چه اتفاق هایی رو براش رقم بزنه
      ویرایش توسط saeed_dal : 23 تیر 1398 در ساعت 08:50

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر متخصص تجویز کرده به احتمال زیاد خوردنشون بهتر از نخوردنشون هستش

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من حدود دو ساله سرترالین مصرف می کنم. عوارضش برای دو هفته ی اوله بعدش عارضه هاش ناپدید میشن. اثر واقعی دارو ام حدود دو سه هفته بعد کامل خودشو نشون میده.
      تو این دو سال کیفیت زندگیم خیلی بالاتر رفته هم احساسات منفیم خیلی کم شده هم اعتماد به نفسم رفته بالا و هم اضطرابم کم تر شده.و همچنین روی ارادمم تاثیر داشته(خمودگی و بی حوصلگی رو کم کرده) روی حافظه هیچ تاثیری نداره. نه حافظه رو بهتر می کنه نه بدتر. فقط ممکنه کمی بیخیالتون کنه به این مورد دقت کنید
      من در کل راضیم البته دوز مصرفیم کمه. 25 میلی گرم در روز

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن