خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      شماکه از ابان داری نظام جدید میخونی؟
      کتاباش چطوره با زیستش راحت از کتابای خودمونی؟
      بله صددرصد من نصف زیست دهم ودوازدهم علاوه کل فیزیک ونصف بیشترریاضی بعلاوه شیمی دهم و تقریبا کل عمومی هاروخوندم
      ببین زیستشون یع سری تغییرات داشته اما واقعا سخت نشده بلکه مباحث سخت قدیم نظیر ژنتیک ازش حذف شده امامثلا آزمایش مزلسون واستال جدیداضافه شده ولی چیزنامفهوم وغیرقابل درکی نیس!!
      ریاضی فیزیک همون قدیمه بعلاوه اینکه اینه هاحذف شده وچیزی مثل اثردوپلرو بهینه سازی واسه تجربیااضافه شده
      اماشیمیش متن کتاب خیلی عوض شده کلا بایدازاول اول خوندش بیشترشبیه زمینه تاشیمی! امامسائل همون قدیمه وتوشیمی نظام جدیدتاکیدرومفاهیمه نه مسائل ! ادبیات تاریخ ادبیات به اون صورت نیستش ودرکل زیادتغییری نداره دینیشون به نظرم دینی دوازدهم دقیقاهمون دینی پیش ماست ولی دهم ویازدهم یه ذره تغییرات داشته اما نه اونقدرا...واینکه تودینی جدید بیشترتاکیدرومتنه نه روایات!دینیشون خیلی بهتره
      عربی جدید هم بیشترتاکیدش روترجمه س
      زبان انگلیسی هم که خب اصلا ربطی به کتاب جدیدوقدیم نداره بایددایره لغاتت خوب باشه دیگه
      بازهم خودتون میتونیدکتابارودانلودکنیدو ببینید این روزا ادم توانجمن بگه جدیدراحتتره گناه کبیره محسوب میشه! اما درکل به نظرم جدید قابل فهم وراحتتره ... به جان مادرم من راستشوگفتم بازهم خودتون ببینیدوتصمیم بگیرید ...موفق باشید.
      ویرایش توسط SARA_J : 23 تیر 1398 در ساعت 05:46

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      بچه ها اشتباه نکنید
      ریاضی فیزیک کاملا مشابه هست
      زیست سه چهار فصل اخر پیش معادل 30درصد نمره آور کنکور هست همینهم از دست میدید
      آخر شهریور بعد از اعلام نتایج نهایی تکلیفتان یکسره خواهد شد(یا نظام جدید با تاثیر قطعی یا قدیم با تاثیر مثبت)
      با سپاس
      برای چی کلی مطالب اضافی بخونیم.
      دارم میگم زیست پیشو کمتر از 2 روز میشه خوند.
      قضیه از این قراره نظام جدید یه صندوق دربسته هست که خود نظام جدیدها میدونن توش گنجه ولی بعضی هاشون میان میگن توش سنگه.
      خیلی ها اصلا کتابو نمی خونن میگن با کتابهای نظام قدیم عادت کردیم. برین بخونین خیلی برامون راحته اصلا قابل مقایسه نیست.

اینو قول میدم بریم نظام جدید رتبه های برتر مال نظام قدیمی ها میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      خیرزیرابی کجابودبرادرهمه توانجمن میدونن من چه گلی به سرم گرفته شده
      من ازکنکور98محروم بودم وطبق گفته سنجش ****** ! نشستم ازابانماه نظام جدیدخوندم حالا سنجش دبه کرده!!
      ببین من توپویش سجاد توگروه تلگرامی تواینستا و...هررررفعالیتی بگی کردم به سنجش زنگ زدم به دیوان شکایت کردم به نماینده هاپیامک زدم و.....
      گفتم ببینم شمادقیقاچه پیشنهادی داری؟؟ ایاواقعا راهی مونده که انجام نداده باشم اگربقیه هم همینقدر فعالیت کرده بودن تاحالاصدبارررحق انتخاب گرفته بودیم!
      شما دیگه همه کار کردین منتظر باشین بعد اعلام نتایج معلوم میشه نظام قدیم چه ضرری کرده.
      اونوقت بچه ها تازه میفهمنن چه کلاهی سرشون رفته.
      برای شما هم فرق نمیکنه دیرتر حق انتخاب بدن. خوندین دیگه.
      منم با سجاد موافقم احتمال زیاد حق انتخابو بچه ها میگیرن.
      اگه بچه های نظام قدیم حق انتخابو نگیرن خیلی کارمون سخته برای سال بعد.

ویرایش توسط sina_u : 23 تیر 1398 در ساعت 12:48

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین زیستشون یع سری تغییرات داشته اما واقعا سخت نشده بلکه مباحث سخت قدیم نظیر ژنتیک ازش حذف شده امامثلا آزمایش مزلسون واستال جدیداضافه شده ولی چیزنامفهوم وغیرقابل درکی نیس!!
      همون مطلب 115 و 116 کتاب زیست سال سوم هست اون آزمایش. که اومده تو فصل اول زیست پیش نظام جدید گفته و خیلی ساده هم هست.
      ویرایش توسط sina_u : 23 تیر 1398 در ساعت 11:52

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      همون مطلب 115 و 116 کتاب زیست سال سوم هست اون آزمایش. که اومده تو فصل اول زیست پیش نظام جدید گفته و خیلی ساده هم هست.
      اتفاقا زیست نظام قدیم هم آسونه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها اشتباه نکنید
      آخر شهریور بعد از اعلام نتایج نهایی تکلیفتان یکسره خواهد شد(یا نظام جدید با تاثیر قطعی یا قدیم با تاثیر مثبت)
      با سپاس
      دقیقا اتفاقی که امسال افتاد و باعث شد تا سنجش به خوبی عدالت بین هر دو نظام رعایت کنه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب این پویش که میگید که مال سال 99 هست؛واسه سال 98 چ بکنیم؟!هیچکاری نمیشه کرد؟شاید یکی 98 آخرین کنکورش باشه نتونه 99 امتحان بده اونوقت تکلیفش با 98 چی میشه؟:" (

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

دقیقا اتفاقی که امسال افتاد و باعث شد تا سنجش به خوبی عدالت بین هر دو نظام رعایت کنه
      استاد دوره درمان رو سپری کردی هنوز داری هذیان میگی بهتره بیشتر استراحت کنی

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها اشتباه نکنید
      با سپاس
      با سلام
      به این پست 205# مراجعه فرمایید

http://forum.konkur.in/thread67101-21.html#post1504737
      با سپاس
      !

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      خب این پویش که میگید که مال سال 99 هست؛واسه سال 98 چ بکنیم؟!هیچکاری نمیشه کرد؟شاید یکی 98 آخرین کنکورش باشه نتونه 99 امتحان بده اونوقت تکلیفش با 98 چی میشه؟:" (
      نظر شخصیم اینه باید بچه ها هماهنگ کنن با هم و برن جلوی سازمان سنجش چون سنجش با اطلاعیه اش حرفشو زده. اگه نتیجه بیاد امکان عوض شدن نتیجه بعید هست.
      مخصوصا الان قضیه درگیری با امریکا و ... باعث شده این مشکلات به حاشیه رونده بشه. و اونوقت کسی پیگیر قضیه نمیشه.

ویرایش توسط sina_u : 23 تیر 1398 در ساعت 12:48

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

درکت می کنم سخته با اینهمه نظام قدیمی رقابت کنی.
      ولی چاره ای نداری برو بخون بجای اینکارها.

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خب خوشبحالت بروبخون پس....

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      بله اماخب بیشتر توضیح داده شده
      منم که گفتم چیزعجیب وغیرقابل درکی نیست!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب خوشبحالت بروبخون پس....
      باید به ما کمک کنه حق انتخاب بدن تا بتونه سال بعد از نظام جدید بیاد کنکور نظام قدیم که میگه آسونه شرکت کنه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میانگین درسیتون زیر 50 درصد هست بر مبنای کنکور 98 ..ا صددرصد باید بیاید کنکور جدید بدید
      و از انجایی که سنجش نامحترم حق انتخاب رو خیلی مسخره به ما نداده باید یکاری کرد حالا من نمیدونم چه میشه کرد ولی یک کمبینی باید صورت بگیره که هر چی زمان بگذره به ضرر ماست ...

15. Top | #30
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      اگه میانگین درسیتون زیر 50 درصد هست بر مبنای کنکور 98 ..ا صددرصد باید بیاید کنکور جدید بدید
      و از انجایی که سنجش نامحترم حق انتخاب رو خیلی مسخره به ما نداده باید یکاری کرد حالا من نمیدونم چه میشه کرد ولی یک کمبینی باید صورت بگیره که هر چی زمان بگذره به ضرر ماست ...
      برادرما ازهمون فروردین کمپین راه انداختیم! توکمپین به نمایندگان واعضای کمسیون آموزش مخصوصا لاشکی پیام دادیم وتواینستا هم پست میذاشتیم! ودرنهایت شکایت به دیوان عدالت اداری...
      شماهم میتونی اینکارهاروانجام بدی بزرگوار

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن