خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 198
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      حرفای مجید حسینی خیلی عاقلانه و منطقی تر بود
      در ضمن یکعده اینجا خودشون رو اذیت میکنن که نباید پزشکی زیاد بشه و فلان .. وقتی سرانه پزشکی از مغولستان هم پایینتره چرا نباید پزشک بیشتر بشه ؟! افراد با سواد با میانگین ۶۰ پشت کنکور میمونن چون مافیای پزشکی نمیخواد ظرفیت ها معقول بشه بحث سلامت ادمه همین هایی که اینجا تو همین فروم طرفدار کاهش ظرفیت هستید باید بدونید که اگر فردا مشکلی براتون پیش بیاد دامان خودتون رو هم میگیره اقلا بزارید قبول بشید و تخصص بگیرید بعد ۱۵ سال دیگه از چرخه معیوب سلامت ایران دفاع کنید
      نکته حال به هم همزن حضور اون دختر ترشیده ها بود که جوری از افزایش ظرفیت ناراحت بودن انگار ... پولشون رو نداده بودن ...
      مجید حسینی فقط حرفای پوپولیستی زد مثال :

میگه فلان کشور فلان قدر پزشک متخصص داره ولی نمیگه تو همون کشور (بر فرض مثال انگلستان ) ویزیت پزشک متخصص 100 پوند معادل 1,600,000 هزار تومن هست
      اونجا یه پزشک متخصص روزی 10-12 تا مریض ببینه سالی حدود 300000 پوند یا 4,800,000,000 تومن در آمد داره !!!! چند تا پزشک تو ایران این درآمد رو دارن ؟
      دانشگاه ها استاد کافی ندارن واسه پذیرش دانشجوی پزشکی بیشتر مثلا تو استان آذربایجان شرقی فقط و فقط یک نفر استاد phd حشره شناسی پزشکی داریم !!! برای 350-400 نفر دانشجوی پزشکی در سال
      کیفیت آموزش باز بیشتر و بیشتر و بیشتر افت میکنه !

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      حرفای مجید حسینی خیلی عاقلانه و منطقی تر بود
      در ضمن یکعده اینجا خودشون رو اذیت میکنن که نباید پزشکی زیاد بشه و فلان .. وقتی سرانه پزشکی از مغولستان هم پایینتره چرا نباید پزشک بیشتر بشه ؟! افراد با سواد با میانگین ۶۰ پشت کنکور میمونن چون مافیای پزشکی نمیخواد ظرفیت ها معقول بشه بحث سلامت ادمه همین هایی که اینجا تو همین فروم طرفدار کاهش ظرفیت هستید باید بدونید که اگر فردا مشکلی براتون پیش بیاد دامان خودتون رو هم میگیره اقلا بزارید قبول بشید و تخصص بگیرید بعد ۱۵ سال دیگه از چرخه معیوب سلامت ایران دفاع کنید
      نکته حال به هم همزن حضور اون دختر ترشیده ها بود که جوری از افزایش ظرفیت ناراحت بودن انگار ... پولشون رو نداده بودن ...
      افزایش خوبه اما اصولی مثلا سالی 20 درصد اونم بدن به دانشگاه های دولتی نه ازاد و غیره ولی متاسفانه یکدفه هیجانی چندین برابر شدن ظرفیت غلط تازه اونم از داخل دانشجو نمیگیرن
      سال 97 دانشگاه ازاد واحد شیراز تو دندان هیچ پذیرشی از کنکور نداشت میدونی چرا چون بچه مایه دارایی که به کشورای همسایه رفته بودن برای تحصیل دندون بعد دو ترم که اونجا خونده بودن پذیرششون کرد
      افزایش اصولی برای بچه های کنکوری خودمون عالی نه اینکه از هر کشوری بگیرن غیر از کنکوریای خودمون

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      متاسفانه امثال حسینی اصلا تعادل ندارند.
      هیچوقت کیفیت نباید فدای کمیت شود بالفرض بنده دوست دارم پزشکم معتمد باشد وخیالم از تشخیصی که میدهد راحت باشد تا اینکه پزشک زیاد باشه و تونوبت واینیستم.جون انسان پفک و چیپس نیست که با تربیت پزشک احمق و پزشک اجباری با ان بازی کرد.
      +
      نمونه فدا شدن کیفیت به کمیت در رشته های مهندسی هست.15 میلیون مهندس بیسواد !خروجی افزایش ظرفیت شورای عالی انقلاب فرهنگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      کسی که پزشک نیست نمیتونه در این مورد نظر درست بده

چنتا دانشجوی اقتصاد و جامعه شناسی و امثال این رشته ها رو میشناسین که حداقل 2 بار کم کمش 36 ساعت نتونه به خاطر درسش بخوابه ؟ نیست !!!

با تمام احترامی که به معلما قائلم ( پدر مادر خودم معلم بازنشته ن ) شما نمیتونی حقوق پزشک عمومی که 7 سال از زندگیش زده رو با معلم فوق دیپلم حق التدریس مقایسه کنی که دو سال سر به هوا درس خونده مقایسه کنی

شما حق نداری در آمد نخبه های سیستم آموزشی رو با مهندس بیکاری که برای فرار از سربازی رفته بدون کنکور دانشگاه آزاد چلقوزآباد خونده مقایسه کنی (نه همه مهندسا)
      پزشکی ایران در حد کشور های پیش رفته س , همین الانش دانشجوی خارجی (پولی) از کشورهای دیگه دارن تو کلاس ما درس میخونن(اردن و تاجیکستان و...)

در آمد یه پزشک عمومی تو سیستم دولتی رو بگیر ماهانه 10 میلیون!
      سالی 10هزار دلار هم نمیشه (تو کانادا 250هزار دلار)
      فرض کنین ظرفیت پزشکی افزایش پیدا کرد ، درآمد پزشکان از این کمتر شد نتیجه این میشه
      مهاجرت کلی پزشکان به خارج از ایران
      باز برین از هند پزشک بیارین .

دوست عزیز نخبه های سیستم اموزشی ایران همگی در حال تحصیل در امریکا و کانادا هستند .این کسانی ک در کشور هستند تعدادی احمقند
      شاید الان ادعا شود که پزشکی محل نخبه ها هست و مقبول بیفتد لکن برای کسی ک یادش هست
      تا سال 90 کسانی ک از ریاضی و فیزیک فراری بودند و امیدی به دانشگاههای سرشناس رشته ریاضی
      نداشتند به تجربی میرفتند اما دست ناکارمد و حماقت مسئولان گرامی ج.ا باعث شد مهندس مساوی بی سواد تلقی شود
      البت راه برای مهندسان واقعی بسته نیست و مجددا با شرکت در کنکور تجربی راحت به خواستشون میرسن
      +
      دوست عزیز راه پزشکان باز است و جاده اشان دراز ماهم اینها رو نمیخواهیم منتهی چون میدونن خارج ازکشورازاین خبرها نیست
      و مالیات سنگین است و مدرکشان بی ارزش میمونن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor-82 نمایش پست ها
      همه چیز در مناظره کاملا مشخص بود . از مثالی که زدی خیلی خوشم اومد. پرشکهارو ادم زرنگ میدونی و بقیه عقب افتاده.....
      اساتید پزشکدر مناظره حرفی برای گفتن نداشتن
      دم دکتر حسینی گرم
      درود به شرفش
      حسینی : سقف پرکیس پزشک متخصص چنده ؟
      پزشک : به عنوان استاد تمام دانشگاه و شاگرد اول در تمام دوره های تحصیلی و... تو 8 ماه گذشته ماهی 2.5 میلیون تومن گرفتم
      حسینی : بمیرم , یعنی حقوقت 2.5 میلیونه ؟ !!! (مگه تو حقوق پرسیدی ؟ پرسیدی پرکیس )

بیشرفی یعنی این....
      -----

ادم زرنگ نمیدونم , آدمی میدونم که زحمت کشیده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام
      متاسفانه امثال حسینی اصلا تعادل ندارند.
      هیچوقت کیفیت نباید فدای کمیت شود بالفرض بنده دوست دارم پزشکم معتمد باشد وخیالم از تشخیصی که میدهد راحت باشد تا اینکه پزشک زیاد باشه و تونوبت واینیستم.جون انسان پفک و چیپس نیست که با تربیت پزشک احمق و پزشک اجباری با ان بازی کرد.
      +
      نمونه فدا شدن کیفیت به کمیت در رشته های مهندسی هست.15 میلیون مهندس بیسواد !خروجی افزایش ظرفیت شورای عالی انقلاب فرهنگی

دوست عزیز نخبه های سیستم اموزشی ایران همگی در حال تحصیل در امریکا و کانادا هستند .این کسانی ک در کشور هستند تعدادی احمقند
      شاید الان ادعا شود که پزشکی محل نخبه ها هست و مقبول بیفتد لکن برای کسی ک یادش هست
      تا سال 90 کسانی ک از ریاضی و فیزیک فراری بودند و امیدی به دانشگاههای سرشناس رشته ریاضی
      نداشتند به تجربی میرفتند اما دست ناکارمد و حماقت مسئولان گرامی ج.ا باعث شد مهندس مساوی بی سواد تلقی شود
      البت راه برای مهندسان واقعی بسته نیست و مجددا با شرکت در کنکور تجربی راحت به خواستشون میرسن
      +
      دوست عزیز راه پزشکان باز است و جاده اشان دراز ماهم اینها رو نمیخواهیم منتهی چون میدونن خارج ازکشورازاین خبرها نیست
      و مالیات سنگین است و مدرکشان بی ارزش میمونن
      حدود 12 نفر از دوستان دوران دبیرستانم خارج از ایران دارن تحصیل میکنن
      12 نفرشون هم به خاطر پول پدرشون تونستن برن نه به خاطر اینکه چیز دیگه ای
      11 نفر از این 12 نفر کنکور ایران دادن و نتونستن قبول شن اون 1 نفر هم قبل از کنکور رفت
      چیزی که لایق خودتون هست به بقیه نسبت ندید !!

مدرک ایران در کشور های اروپایی و... قابل استناد هست و فقط باید یه آزمون نه چندان سخت که تو همه کشورا متداوله (از انگلستان مدرک بگیری بیای ایران هم همینه ) 1 دوره آشنایی با سیستم بهداشت و درمان کشور مقصد رو ببینن که هزینه داره (مثلا برای آلمان حدود 9000 یورو هست)
      اونی که میره اونور بیکار میمونه کسیه که خودش یه موردی داشته !دیگه همین کشور جنگ زده عراق درآمد پزشک 6 برابر ایرانه ( قبل افزایش قیمت ارز 2 برابر بود 3 برابر هم افزایش قیمت ارز رو بگیر)

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      دقیقا
      ب عنوان بخشی از جامعه ی پزشکی عرض میکنم ک 90%پزشکها فکرمیکنن بخاطر7سال یا 11 سال درس خوندن باید تا ابد مردمو تلکه کنن!و کمتر از30میلیون تومانو حق خودشون نمیدونن و خودشونو مظلوم میدونن!
      از همه بیشتر ازاون چندتادختر اون پشت بدم اومد که اندازه ی ببخشیدا گوسفند هم حالیشون نبود و معلومه فقط یک عدد خرخون بودن و اون پشت نشسته بودن عین بچه های4ساله فقط جیغ و دست و هورا میکشیدن!
      به عنوان یه دانشجوی دندان پزشکی چقدر از پزشکا کمتر (ویا بیشتر مثلا...) درس میخونین ؟ و چقدر کمتر یا بیشتر درآمد دارین ؟؟؟؟؟
      وقتی سیب زمینی پیاز اصلا هر چیزی که میری از بیرون میخری قیمتش 3برابر شده ( و همچنین در آمد بعضی شغل های آزاد) چرا نباید درآمد جامعه پزشکی اینجوری تغییر کنه ؟

پ.ن: سفسطه نکنین بهداشت با سیب زمینی پیاز قابل مقایسه نیست ! همونم نخوری میمیری

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حدود 12 نفر از دوستان دوران دبیرستانم خارج از ایران دارن تحصیل میکنن
      12 نفرشون هم به خاطر پول پدرشون تونستن برن نه به خاطر اینکه چیز دیگه ای
      11 نفر از این 12 نفر کنکور ایران دادن و نتونستن قبول شن اون 1 نفر هم قبل از کنکور رفت
      چیزی که لایق خودتون هست به بقیه نسبت ندید !!

مدرک ایران در کشور های اروپایی و... قابل استناد هست و فقط باید یه آزمون نه چندان سخت که تو همه کشورا متداوله (از انگلستان مدرک بگیری بیای ایران هم همینه ) 1 دوره آشنایی با سیستم بهداشت و درمان کشور مقصد رو ببینن که هزینه داره (مثلا برای آلمان حدود 9000 یورو هست)
      اونی که میره اونور بیکار میمونه کسیه که خودش یه موردی داشته !دیگه همین کشور جنگ زده عراق درآمد پزشک 6 برابر ایرانه ( قبل افزایش قیمت ارز 2 برابر بود 3 برابر هم افزایش قیمت ارز رو بگیر)
      خب شماهم تشریف ببرید عراق!
      +
      برادره عزیز بنده چیزی نسبت ندادم صرفا با بررسی جامعه اماری از مهاجرت کرده ها و مانده ها عرض کردم.
      همین الان یک بررسی اجمالی روی رتبه برترهای دهه 80و اپلای کرده تجربی و ریاضی داشته باشید متوجه حرفم خواهید شد
      ولی اگرقصد کردید تحقیق کنید و از همکاراتون بپرسید فقط از ارزش مدرک نخواهند گفت(هرچند به این راحتی هم ک گفتید نیست)از مالیاتهای سنگین
      هم خواهند گفت.از اینکه به غریبه ها براحتی اجازه طبابت نمیدهند هم خواهند گفت.
      +

احتمالا اون پزشکهای بیکاری خارج از کشورهم ازاینکه شما داشتن یک مشکل بهشون رو نسبت دادی ناراحت شن.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      خب شماهم تشریف ببرید عراق!
      +
      برادره عزیز بنده چیزی نسبت ندادم صرفا با بررسی جامعه اماری از مهاجرت کرده ها و مانده ها عرض کردم.
      همین الان یک بررسی اجمالی روی رتبه برترهای دهه 80و اپلای کرده تجربی و ریاضی داشته باشید متوجه حرفم خواهید شد
      ولی اگرقصد کردید تحقیق کنید و از همکاراتون بپرسید فقط از ارزش مدرک نخواهند گفت(هرچند به این راحتی هم ک گفتید نیست)از مالیاتهای سنگین
      هم خواهند گفت.از اینکه به غریبه ها براحتی اجازه طبابت نمیدهند هم خواهند گفت.

احتمالا اون پزشکهای بیکاری خارج از کشورهم ازاینکه شما داشتن یک مشکل بهشون رو نسبت دادی ناراحت شن.
      این سایت آنابین هست که تایید مدرک رو تو کشور آلمان نشون میده :
      https://anabin.kmk.org/no_cache/filt...itutionen.html
      تو قسمت SUCHEN میتونین ایران رو انتخاب کنین بعد شهرتون رو ( با نوع دانشگاه و... گاها نمیاره )
      تقریبا همه علوم پزشکی های ایران H+ هستن ! خود H پذیرفته هستش حالا اینا H+ ن
      اتقافا ظهر تو سف نونوایی با یکی از همسایه ها که پسرش آلمان پزشکه حرف میزدم . راضی بود

پ.ن.جناب من پسریو که با مدرک کشاورزی دانشگاه آزاد تو فست فود پدرش کار میکرد واسه دکتری فرستادم روسیه دکتری بخونه , واسه من از سختی مهاجرت نگین دیگه
      برین اینا رو به کسی بگین که ندونه اونور کی به کیه ! اگه خود من نرفتم واسه مسائل کالچرشاک و... س

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم موافق حرفت هستم که میگی حسینی ادم کثیفی هست
      ظرفیت هم نباید زیاد بشه.
      ولی واقعا این بی انصافی هست که میگی چون پزشک 7سال درس خونده باید حقوقش زیاد باشه
      اگه از این نظر حساب کنی nتا شغل هست که سختیش بیشتر پزشکیه(سختی از نظر فشار کار نه از نظر زیادی درس و ...)یعنی اونا هم باید زیاد بگیرن؟
      تو قسمت SUCHEN میتونین ایران رو انتخاب کنین بعد شهرتون رو ( با نوع دانشگاه و... گاها نمیاره )
      تقریبا همه علوم پزشکی های ایران H+ هستن ! خود H پذیرفته هستش حالا اینا H+ ن
      اتقافا ظهر تو سف نونوایی با یکی از همسایه ها که پسرش آلمان پزشکه حرف میزدم . راضی بود

پ.ن.جناب من پسریو که با مدرک کشاورزی دانشگاه آزاد تو فست فود پدرش کار میکرد واسه دکتری فرستادم روسیه دکتری بخونه , واسه من از سختی مهاجرت نگین دیگه
      برین اینا رو به کسی بگین که ندونه اونور کی به کیه ! اگه خود من نرفتم واسه مسائل کالچرشاک و... س

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin zd نمایش پست ها
      تو قسمت suchen میتونین ایران رو انتخاب کنین بعد شهرتون رو ( با نوع دانشگاه و... گاها نمیاره )
      تقریبا همه علوم پزشکی های ایران h+ هستن ! خود h پذیرفته هستش حالا اینا h+ ن

اصلاح میکنم : +h مورد تایید
      -h تایید نشده
      -/+h بررسی نشده(نیاز به اطلاعات بیشتر)

قبلا h خالی هم بود الان تو توضیحاتش این به چشم خورد

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی واقعا علوم پزشکی یاسوج مورد تاییده؟
      اصلاح میکنم : +h مورد تایید
      -h تایید نشده
      -/+h بررسی نشده(نیاز به اطلاعات بیشتر)

قبلا h خالی هم بود الان تو توضیحاتش این به چشم خورد

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      منم موافق حرفت هستم که میگی حسینی ادم کثیفی هست
      ظرفیت هم نباید زیاد بشه.
      ولی واقعا این بی انصافی هست که میگی چون پزشک 7سال درس خونده باید حقوقش زیاد باشه
      اگه از این نظر حساب کنی nتا شغل هست که سختیش بیشتر پزشکیه(سختی از نظر فشار کار نه از نظر زیادی درس و ...)یعنی اونا هم باید زیاد بگیرن؟
      نمیگم ظرفیت نباید زیاد بشه
      میگم اول امکانات زیاد شه بعد ظرفیت
      الان بیمارستان امام رضا ع تبریز که ما میریم 400 تخیه ولی به گفته اتندمون 1000 نفر مریض توشه
      اتند نمیدونه به مریض برسه به رزیدنت برسه یا به اینترن و اکسترن اخر سر هم میره مطبش
      از اون n تا شغل کدومشون اینهمه سال بی جیره مواجب درس میخونن ؟
      حقوق رزیدنت تو این کشور تقریبا برابر با یه کارگره حتی کمتر ( شوخی نمیکنم برین بیمارستان از رزیدنتا بپرسین)

شده از دوستام از بیخوابی و درس خوندن سرپا خوابش برده جلو خودم خورده زمین !! برای چنتا از اون شغلا از این موارد پیش میاد

مرحوم دکتر امید مشربی ، رزیدنت سال اخر تو همین بیمارستانی که گفتم عید 96 بعد کشیک فوت کرد ! چون بیماری کیلوی داشت+ عوارض درمان با این حال مجبور بود کشیک باشه

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته شما دوران تحصیل سختی میکشین
      ولی اونnتا شغل که گفتم دوران کار سختی میکشم
      اگه میخوای تا یه فیلم بفرستم از بابای خودم که متوجه سختی کار بشی
      نمیگم ظرفیت نباید زیاد بشه
      میگم اول امکانات زیاد شه بعد ظرفیت
      الان بیمارستان امام رضا ع تبریز که ما میریم 400 تخیه ولی به گفته اتندمون 1000 نفر مریض توشه
      اتند نمیدونه به مریض برسه به رزیدنت برسه یا به اینترن و اکسترن اخر سر هم میره مطبش
      از اون n تا شغل کدومشون اینهمه سال بی جیره مواجب درس میخونن ؟
      حقوق رزیدنت تو این کشور تقریبا برابر با یه کارگره حتی کمتر ( شوخی نمیکنم برین بیمارستان از رزیدنتا بپرسین)

شده از دوستام از بیخوابی و درس خوندن سرپا خوابش برده جلو خودم خورده زمین !! برای چنتا از اون شغلا از این موارد پیش میاد

مرحوم دکتر امید مشربی ، رزیدنت سال اخر تو همین بیمارستانی که گفتم عید 96 بعد کشیک فوت کرد ! چون بیماری کیلوی داشت+ عوارض درمان با این حال مجبور بود کشیک باشه

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مدت هاس اینا نقشه دارن اوضاع پزشکی رو هم مثل مهندسی کنن ... بری سال ها درس بخونی اخرش مدرکت هیچ ارزشی نداشته باشه ... بعد هم دلتون رو صابون نزنید که به ظرفیت دولتی و روزانه اضافه کنن اینا هر چی ظرفیت اضافه کنن فقط برای پولی ها و خنگ های برگشته از خارجشون خواهد بود .

15. Top | #30
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر چند عامه ی مردم ما از صحبت های پوپولیستی خوششون میاد و به هیچ وجه توانایی دیدن آینده رو ندارن بخاطر همینه که اینجور ادما میتونن برای کثافت کاریاشون از تلویزیون استفاده کنن برای تاثیر گذاری هایی که کاملا به ضرر جامعه اس .

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن