خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 3121314 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 198
    1. Top | #181
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.t 70 نمایش پست ها
      بچه ها بهتره این بحثو تموم کنیم چون اصلا حرفای این ادم حسینی فقط واسه نفع خودش بوده رفتم یه بار دیگه دیدم همش داشت به اضافه کردن ظرفیت از طریق دانشگاه ازاد اصرار میکرد یه بار دانشگاه دولتی نگفت از یه جا این ادم شارژ میشه
      با احترام به نظر همه , پزشکا هم قبل پزشک بودن یه انسان هستند یعنی اگه سودجو باشه اگه دلسوز باشه تو هر شغل دیگه ای هم بود همین جور بود ما پزشکایی داریم که تو محک واسه بچه های سرطانی به صورت خیر کار میکنند پزشکایی هم هستند که زیر میزی میگیرن و.. این ادما تو هر شغل دیگه ای هم بودن اینجور بودن تو بانک بودن مثلا واسه جور شدن وامت یه زیر میزی میخاستن پس ربطی به شغل نداره به خود ادم داره ودلسوز بودن یا نبودنش پس به جای سیاه یا سفید دیدن یه شغل یه جور دیگه به قضیه نگاه کنیم ودر اخرم اینکه همون شب نظر سنجی مردمی 58 درصد به افزایش ظرفیت نه گفتن
      مطمئن باشید همینطوره ، دانشگاه ازاد خیلی وقته داره زور میزنه ظرفیتاشو زیاد کنه ، نمیدونم اگه امکانات داره چرا ما نمیبینیم ،

2. Top | #182
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Soheil. نمایش پست ها
      شما توقع اختراع و اکتشاف دارین ...
      خب اگه قرار بر اختراع و اکتشاف بود که الان باید در سایر علوم جزو مراجع علمی در جهان بودیم .... چرا نیستیم ؟ نکنه فکر کردین ما ابرقدرتیم در زمینه علم در جهان؟
      در حالی که علوم پزشکی کشور ما پیشرفت های بسیار زیادی داشته و تو رسانه ها هم همیشه خیلی روش مانور دادن ...
      دکترای خیلی با سوادی هم داریم که حتی در جهان هم اسم و رسم دار هستند ولی سیستم قدرشونو نمیدونه .... تو سایر علوم هست همچین افرادی نخبه های مهندس ما از دانشگاه های تاپ مثل شریف چرا اینقدر مهاجرت میکنند و میرن ؟
      همچنین به شما پیشنهاد میکنم که راجع به علوم پزشکی و آموزش علوم پزشکی و روند تحصیلیش مطالعه کنید چون اینطور از حرفاتون بر میاد که پزشکی حفظ کردن دو تا قرص و فن جراحیه ....
      در جواب ادامه سخناننتون پزشک زیاد بشه چیزی از من کم نمیشه ولی سوال من از شما اینه آیا سیستم و شرایط حاکم درست میشه ؟ اصلا فرض کن ظرفیت ها سه برابر شد . پزشکایی که میان به گفته خودت پول پرست نیستن؟ پزشکایی که میان باسوادن ؟ پزشکایی که میان خوبن ؟ پزشکایی که میان ،میرن مناطق محروم یا میمونن تو جاهای خوب؟ فکر کن بهشون و صرفا چیزایی که یه عده میگن رو بدون منطق نپذیر .همین آقای حسینی تو برنامه آقای رشیدپور مخالف افزایش ظرفیت و خراب کردن رشته های علوم پزشکی کشور بود ولی الان نمیدونم چی شده و منافعشون چه تغییری کرده که نظرشونو عوض کردن ....
      مشکل اصلی کم بودن پزشک نیست توزیع نامتناسبشه جاهای بزرگ چندین برابر هم پزشک دارند .این که ما بیاییم چندبن برابر کنیم پزشکا رو دردی دوا نمیشه .... از سال بعد هم اولین فارغ التحصیلای پزشکی های تعهدی وارد کار میشن و تا حدودی شاید به بهبود توزیع متوازن کمک کنه ...
      پس قبول کردی که شما مخترع یا مکتشف نیستی که انقدر دم از سواد بزنید اونی لایق ستایش اصلی هست که چیزی اختراع کنه یا اکتشاف کنه
      کسی که چیزی یاد میگیره از مخترع خیلی کمتر لایق ستایش هست این اولا
      دوما وقتی پزشک زیاد بشه بله پزشک ها میرن در روستا کار کنن چون بالاخره باید زندگی کنه نکنه باید بره کارگری که ترجیح میده شاخه ای که تحصیل کرده کار کنه
      بعد وقتی پزشکا ببین رقیب پیدا کردن دم خودشون پایین تر می گرین و به نفع مردم هست
      ببین وقتی مثلا یه موسسه داره کتاب میفروشه خودش تنهاست ولی مثلا گاج رقیبی به اسم الگو پیدا کرده مجبوره تخفیف 50 درصدی بده نده مردم یرن از الگو میخرن این میشه رقبیت طبق همون علم زیست شناسی که پایه ی پزشکی هست باعث سازش پذیری حتی خود همون پزشک با مردم میشه وقتی پزشک سازش کنه با مردم راه میاد این از نظر علمی ثابت شده
      بحث علمی هم نیست چون هیچ کدوم نه مخترع هست نه مکتشف هر دو دارن چیزی یاد مگیرن که خیلی وقت پس کشف شده و تجربه شده برای همه شون
      باید یه پزشک به جای 120 نفر ویزیت 10 نفر با حوصله بهشون برسه باهاشون در کمال آرامش صحبت کنه این حق مریضه
      نه با اعصبانیت برخورد کنن
      من تا حالا پزشک افتاده ندیدم دیدی منو خبر کن بیام باهاش صحبت کنم همه مغرور و اکثرا پول پرست این اگر برخی بود قابل قبول بود ولی تبدیل به اکثریت شده اصلا مورد پذیرش جامعه نیست
      اینو از قشر پزشک نباید سوال کرد از مردمی که تحت فشار اقتصادی هستن باید سوال کرد
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 24 تیر 1398 در ساعت 01:17

3. Top | #183
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      مطمئن باشید همینطوره ، دانشگاه ازاد خیلی وقته داره زور میزنه ظرفیتاشو زیاد کنه ، نمیدونم اگه امکانات داره چرا ما نمیبینیم ،
      دانشگاه آزاد مشهد طبق گفته دانشجوهاش جسد نداره ....
      میدونین یعنی چی ؟ یعنی فاجعه....
      خیلی از دانشکده های پزشکی آزاد هیئت علمی کافی ندارن ... بیمارستان آموزشی مناسب ندارن .... برخی از کلاسا اونطوری که باید تشکیل نمیشن و فقط پولش گرفته میشه و هزار تا مشکل که بخوام بگم براتون یه کتاب میشه ....
      سوالی که از آقای حسینی و طرفدارانشون و همه دوستان دارم . این نمونه ظلم به جامعه نیست ؟ مصداق بارز بازی با سلامت و جان مردم نیست ؟ دانشگاه هایی که قراره تاسیس بشن امکانات دارن ؟ ببینید ماهیت رشته های پزشکی خیلی با بقیه فرق داره امکانات خاصی میخواد بیمارستان آموزشی میخواد هیئت علمی میخواد و هزار تا چیز دیگه ..... که دانشگاه آزاد تو خیلی از اینا مردوده ولی با منفعت طلبی تمام به دنبال سودشه ....
      همچنین اگه ظرفیتا زیاد بشن مطمئن باشین روزانه ها رو زیاد نمیکنن پولی ها رو زیاد میکنن که اونم همه نمیتونن برن و باز ناعدالتی بیشتر میشه .
      من با احترام به همه دوستان دیگه این بحث رو ادامه نمیدم چون فکر میکنم همه حرفایی که باید میزدم رو تو این تاپیک گفتم . قضاوت با خودتون ...
      موفق باشین
      ویرایش توسط salam55 : 24 تیر 1398 در ساعت 01:24

4. Top | #184
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همین اقای حسینی خودش کارچاق کن هست و جیبش حسابی پر پول و پشتش به جایی گرمه
      حرف هاش رو جدی نگیرین
      مشاور

5. Top | #185
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مناظره رو ندیدم ولی احتمالاً بازم همون چیزای تکراری مطرح شده. در حقیقت ظرفیت پزشکی ما باید از 2 برابر هم بیشتر بشه. استدلال طرف مقابل خیلی جالبه میگن اگه زیاد بشه باید فاتحه پزشکی رو هم باید خوند و همین یه رشته خوب مونده. خب این نشون دهنده ضعف اقتصاده به جای اینکه اینا رو بگی برو از دولت انتظار بهبود اقتصادی داشته باش. یا میگن پزشکا باید درآمدشون زیاد باشه چون زحمت می کشن و زیاد درس می خونن و بی خوابی و ... خب برو از سیستم آموزشی و دانشگاهت بخواه رفاهتون رو بیشتر کنن. چون عرضه ندارن حقشون رو از مقصرای اصلی بگیرن دارن از مردم انتقام می گیرن. الانم این حرفا هیچ فایده ای نداره چون قرار نیست چیزی عوض بشه با این بحثا وقتتون رو تلف نکنین
      ویرایش توسط MOHAMMAD_REZA : 24 تیر 1398 در ساعت 15:06

6. Top | #186
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor-82 نمایش پست ها
      امشب ساعت 23 شبکه یک مناظره طوفانی و کوبنده دکتر حسینی در مورد ظرفیت پذیرش رشته پزشکی
      با دکتر ظفزمند عضو هیئت مدیره دندانپزشکان و علیرضا سلییمی معاون آموزش و پرورش

بچه ها حتما نگاه کنید
      وای چقدر رو مخ بود اون مرتیکه

7. Top | #187
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

وای چقدر رو مخ بود اون مرتیکه
      تیکه های مناظرش رو تو اینستا زیاد دیدم
      اما امروز نشستم کامل مناظره رو تو آپارات نگاه کردم
      یه جاهایی رو کامل اراجیف میگفت ( مثل اون سوتی مطب رزیدنت ها )
      و یه جاهایی رو درست ( مثل قضیه انحصار )
      اما در کل حجم اراجیفش بیشتر بود
      افزایش بی رویه در پذیرش پرشکی و دندون و دارو
      همون بلایی رو سر رشته های پزشکی میاره که قبلا سر مهندسی اومده

در کل دندون تیز کرده واسه مجلس و برا همین ازین ژستا میگیره جدیدا
      ( سال 92 هم اگه اشتباه نکنم در ستاد قالیباف فعال بود )
      و جالب هم اینجاست که جدیدا خیلی بهش آنتن و تریبون داده میشه

پ.ن : کسایی که مناظره رو ندیدن میتونن از لینک زیر استفاده کنن :
      مناظره

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 24 تیر 1398 در ساعت 17:31

8. Top | #188
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جدیدا به رییس دانشگاه ازاد هم بارها تریبون داده شده ! اونم رییسی که همون چند ماهه اول حضورش گندهای فضایی بار اورده که برای استعفای کل مدیرای دانشگاه ازاد کافی بوده .
      این ادم هم با اون لحن لمپنی و تیکه کلام های چندشش مطمئنا دستش با اونا تو یه کاسه اس .

9. Top | #189
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ان شالله ب زودی تمام مراکز دانشگاهی ایران درش گل گرفته میشه
      اقای روحانی گفتن روزی ۸ ساعت با مزد کار کنید

۵ ساعت مجانی

ظاهرا بچه هاشون شرایط مالی خوبی ندارن

دوستان کمک کنید نذارین اب تو دلشون تکون بخوره

اموال بیت امامم( رهبری) مصادره و تحریم شده

ی ۵ ساعتم برای اونا کار کنین

۴ ساعت دیگ هم بشینین پای صحبتای رافعی پور و ازغدی و این حسینی

۲ ساعتم برینین تو این دنیا و شانس‌ و اقبالتون

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #190
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      https://instagram.com/p/Bz5a5s-heSN/

هشتگ وقتی خودتم نمیدونی چی میگی

11. Top | #191
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خبر اقتصاد انلاین به همراه منبع معتبر در مورد ده شغل پردرامد امریکا:
      https://www.eghtesadonline.com/%D8%A...8C%DA%A9%D8%A7
      پزشک عمومی ۲۰۰ هزار دلار سالیانه! چیزی حدود دو میلیارد و چهارصد در سال و دویست میلیون تومان در ماه با احتساب دلار ۱۲ تومنی!
      ایران بهشت پزشکان!
      اقتصاد انلاین از منبع امریکایی گفته نه پزشکان ایران و نه مجید حسینی.

12. Top | #192
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20190719_123425_744.jpg
      اینم کارانه سه ماهه همکار ارتوپد در مناطق محروم بعد از بیست ماه.
      دو ملیون و سیصد هزار تومان.
      تیران بهشت پزشکان!
      دلالان مرگ!
      بیمه سلامت!
      امیدوارم عکس اپلود بشه چون با گوشی دارم میفرستم.
      اقای مجید حسینی و طرفدارانش بیان تحویل بگیرن. شاید از جهل دراومدید. هرچند امثال مجید حسینی سودشون تو جاهل موندنشونه. البته اگه درامد خودشونو رو کنن! و از سفرهای دور دنیا دست بکشن!

13. Top | #193
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20190719_123425_744.jpg
مشاهده: 95
حجم: 53.9 کیلو بایت
      اینم کارانه سه ماهه همکار ارتوپد در مناطق محروم بعد از بیست ماه.
      دو ملیون و سیصد هزار تومان.
      تیران بهشت پزشکان!
      دلالان مرگ!
      بیمه سلامت!
      امیدوارم عکس اپلود بشه چون با گوشی دارم میفرستم.
      اقای مجید حسینی و طرفدارانش بیان تحویل بگیرن. شاید از جهل دراومدید. هرچند امثال مجید حسینی سودشون تو جاهل موندنشونه. البته اگه درامد خودشونو رو کنن! و از سفرهای دور دنیا دست بکشن!
      خبر ها حاکی از اینه که مجید حسینی بعد از دیدن کارانه دکتر ارتوپد در منطقه محرو که کمتر از حقوق یک کارگر بود، دار فانی را ودا گفته و خبرنگاران نان به نرخ روز خور خنده هاشونو فرو دادن!

14. Top | #194
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      متاسفانه خیلی دوست داشتم بگم دوره ی این لمپن ها و پوپولیست ها گذشته ولی همچنان هستن ...!! مارکوپولویی هستن داداشمون

15. Top | #195
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودم دانشجوی پزشکی ام ( ورودی مهر 96 اراک )
      ورودی هایی که تو دفترچه می بینین صرفا روزانه ها هستن
      برای ما مثلا زده بود 34 نفربرای مهر ولی وقتی وارد کلاس شدیم 60 نفر بودیم ( بقیه بچه های تعهدی و برای ترم بهمن مازاد ها هم هستن )
      بعد 3 ترم حالا ورودی پزشکی به بیش از 100 نفر رسیده یعنی این که خود وزارت بهداشت هم دست به کار شده ( ریاست دانشگاه می گفت ما با توجه به ظرفیتمون 60 تا دانشجو خواسته بودیم ولی 100 تا دادن بهمون
      )
      به ورودی های جدید احتمالا خوابگاه تعلق نمی گیره . همین الانش سلف غذای دانشگاه نیم ساعت باید تو صف باشی
      ... کلاس ها هم کمه مخصوصا کلاسی که 100 نفر رو بتونه جا بده ... دانشجو و اساتید و کارکنا دانشگاه همه ناراضین ( بقول یکی از استادامون
      اینایی که ورودی این دانشگاه رو کردن 100 نفر دقیقا به چی فک کردن ؟ ... اصلا فکر هم می کنن ؟
      )
      خلاصه وضع این بود تا این که دوستان کلی درخواست دادن که برش گردونن به همون 60 نفر و قول های زیادی هم شنیدیم
      آماااا نتیجه انگار 2 برابر شدن ظرفیت هاااست
      ( یعنی یه کلاس 200 نفره که تصورشم ترسناکه )

من در مورد تعداد پزشک و این ارقامی که میدن چیزی نمی دونم ولی اینو میدونم که
      دیگه جای سوزن انداختن هم نیست
      و به فرض قبول شدن در پزشکی شما
      عملا در یک کلاس 100 یا شاید 200 نفره رها میشید و استاد به شما نگاه هم نمیکنه

همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 3121314 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن