خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با خوندن بعضی از پست ها اینو می فهمم که بعضیا تکرار می کنم "بعضیا" هیچی نمی فهمن!!!ازکنکور البته

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشخص کردن زمانی برای تجمع سازمان یافته جلوی سنجش

نقل قول نوشته اصلی توسط Amm79 نمایش پست ها
      اره کاملا باهات موافقم.ما باید حداقل 1000 نفر رو جمع کنیم و همگی بریم سنجش شکایت کنیم.اگه جواب خوبی ندادن که قطعا نمیدن همگی بریم دیوان عدالت اداری شکایت کنیم.تو رو خدا همچین پویشی راه بندازین.من به شخصه حاضرم از شهرستان بیام تهران بمونم حتی شده 1 ماه طول بکشه شکایتمون
      نظام قدیمی ها تو رو خدا انقدر پخمه نباشین.به خدا سال بعد بدتره.چرا شل کردین واقعا؟ دوست دارین بازم یه سال دیگه از عمر کوتاهتون رو تلف کنین برای کنکور مزخرف که تهش معلوم نیست بازم قراره چقدر حق خوری بشه
      بعضیاتون میگین صبر کنیم تا نتایج.چرا واقعا فکر میکنی بعد از اعلام نتیجه قراره معجزه اتفاق بیفته و سنجش مهربون بشه.باور کنین همین الانشم دیر شده برای اعتراض به این حق خوری.از همین الان خیلی جدی قرار بذاریم و یکی از روز های اینده رو برای تجمع چند صد تا چند هزار نفره جلوی ساختمون سنجش انتخاب کنین.شاید بازم سنجش بیشرف به اعتراضمون اهمیت نده ولی لااقل بعدا میگی من اعتراضمو کردم من عدالت خواهیمو کردم مشکل از جای دیگه بود.اون سوزش و پشیمونی بعد اعلام نتایج که چرا اعتراض سازمان یافته و هماهنگ نکردیم قابل تحمل نیست دوستان

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام قدیمی ها تو رو خدا انقدر پخمه نباشین.به خدا سال بعد بدتره.چرا شل کردین واقعا؟ دوست دارین بازم یه سال دیگه از عمر کوتاهتون رو تلف کنین برای کنکور مزخرف که تهش معلوم نیست بازم قراره چقدر حق خوری بشه
      بعضیاتون میگین صبر کنیم تا نتایج.چرا واقعا فکر میکنی بعد از اعلام نتیجه قراره معجزه اتفاق بیفته و سنجش مهربون بشه.باور کنین همین الانشم دیر شده برای اعتراض به این حق خوری.از همین الان خیلی جدی قرار بذاریم و یکی از روز های اینده رو برای تجمع چند صد تا چند هزار نفره جلوی ساختمون سنجش انتخاب کنین.شاید بازم سنجش بیشرف به اعتراضمون اهمیت نده ولی لااقل بعدا میگی من اعتراضمو کردم من عدالت خواهیمو کردم مشکل از جای دیگه بود.اون سوزش و پشیمونی بعد اعلام نتایج که چرا اعتراض سازمان یافته و هماهنگ نکردیم قابل تحمل نیست دوستان
      من بلد نیستم ولی کسی اگه میتونه لطفا یه تایپک بسازه برای تجمع سازمان یافته جلوی سنجش
      یه تاریخ دقیق مشخص کنین (ترجیحا تاریخش جوری باشه که بشه تعداد زیادی از افراد رو مطلع کرد و همه بتونن خودشونو برای حضور جلوی سنجش اماده کنن)و تا میتونین این خبر رو تو کانال ها و گروه هاتون بذارین تا بتونیم نسبت به این حق خوری اعتراض کنیم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه چیزی به عرض برسونم،من خودم نظام قدیمم و قصد شرکت تو کنکور سال دیگه رو دارم،
      یه مسئله ای که هست اینه که هیچوقت توی تاریخ کنکور اتفاق نیفتاده که نصف یا اکثریت شرکت کننده ها سود کنن و بخشی هم متضرر بشن،درسته که سازمان سنجش همیشه افتضاح عمل کرده و همیشه حق اکثریت شرکت کننده هارو خورده و اقلیتی همیشه سود بردن مثل سهمیه ها و تقلب و لو رفتن و...ولی هیچوقت نبوده که حداقل نصفی از داوطلب ها با ضرر کردن نصف دیگه ای سود بکنن(داوطلبین معمولی نه از ما بهترون)،از این نظر مطمئن باشید که یا با همین تراز مشترک مشکلی پیش نمیاد و اگر هم بیاد قطعا یک فکر دیگه میکنن و حق کسی خورده نخواهد شدو همیشه هم در جریانید که سنجش نظرشو عوض کرده مثل دو کنکوره شدن و تاثیر معدل و...،و یک نکته اینکه اصلا خودتونو درگیر حواشی نکنین که فقط ضرر می‌کنید،والا من از بعضی دوستانم که همگی نظام قدیمن و قطعا رتبه سه رقمی میارن در رابطه با این بحثهای نظام قدیم و جدید می‌پرسیدم اصلا نمی‌دونستن همچین حواشی هم وجود داره

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      دوستان یه چیزی به عرض برسونم،من خودم نظام قدیمم و قصد شرکت تو کنکور سال دیگه رو دارم،
      یه مسئله ای که هست اینه که هیچوقت توی تاریخ کنکور اتفاق نیفتاده که نصف یا اکثریت شرکت کننده ها سود کنن و بخشی هم متضرر بشن،درسته که سازمان سنجش همیشه افتضاح عمل کرده و همیشه حق اکثریت شرکت کننده هارو خورده و اقلیتی همیشه سود بردن مثل سهمیه ها و تقلب و لو رفتن و...ولی هیچوقت نبوده که حداقل نصفی از داوطلب ها با ضرر کردن نصف دیگه ای سود بکنن(داوطلبین معمولی نه از ما بهترون)،از این نظر مطمئن باشید که یا با همین تراز مشترک مشکلی پیش نمیاد و اگر هم بیاد قطعا یک فکر دیگه میکنن و حق کسی خورده نخواهد شدو همیشه هم در جریانید که سنجش نظرشو عوض کرده مثل دو کنکوره شدن و تاثیر معدل و...،و یک نکته اینکه اصلا خودتونو درگیر حواشی نکنین که فقط ضرر می‌کنید،والا من از بعضی دوستانم که همگی نظام قدیمن و قطعا رتبه سه رقمی میارن در رابطه با این بحثهای نظام قدیم و جدید می‌پرسیدم اصلا نمی‌دونستن همچین حواشی هم وجود داره
      آره راست میگی شما نظام قدیم هستید و دلفین ها هم پرواز می کنن
      خواجه حافظ شیرازی هم میدونه به نظام قدیم ظلم شده ولی دوست عزیز مثلاً نظام قدیممون انکار می کنن
      بس کنید تو ر خدا بس کنید

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دکتر هامون خدایی ! هنوز اصرار دارن ترازگیری مشترک نیست !

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      آره راست میگی شما نظام قدیم هستید و دلفین ها هم پرواز می کنن
      خواجه حافظ شیرازی هم میدونه به نظام قدیم ظلم شده ولی دوست عزیز مثلاً نظام قدیممون انکار می کنن
      بس کنید تو ر خدا بس کنید
      قشنگ معلومه تینیج هستید،من چند سال بزرگترم از شما و بخاطر سربازی و...برای بار دوم می‌خوام کنکور بدم،کسی نگفت ظلم نشده ،فقط یه بار دیگه متنو بخونی متوجه میشی چی گفتم
      بدرود

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای جلوگیری از تضییع حقوقتون در کنکور 98
      به پویش زیر در تلگرام بپیوندید
      https://t.me/azmoonkonkur
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلا بحث اینه که باشه کنکور98 تمام.اما باید جوری اعتراض کنید حداقل واسه 99 درست سوال بدن.
      ?

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      قبل از پویش راه انداختن به عواقب کار بیندیشید تا مثل تعویق وسیل به ضررتون تمام نشه
      تراز قدیم ها تا الان بالاتر بوده
      پس دیوان عدالت و سنجش کاری نمیتونن بکنن
      نهایتا اگر پایینتر هم بیاد سنجش در ارائه مدارک به دیوان همسان سازی خواهد کرد ومتضرر اصلی مجددا شما خواهید بود.
      من فکر میکنم معترضان قدیم به صدنفر هم نمیرسن.این یعنی دوسر باخت هم درگیر حاشیه هم به نتیجه نرسیدن درخواست.
      با سپاس

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      شاید بعضیا اخرین سالشون باشه کنکور میدن سنجش نباید با اینده ی این افراد بازی کنه
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      امروز 21 تیر هست یک هفته از کنکور گذشته پاسخنامه ها الان باید جمع شده و بایگانی و دسته بندی شده باشن نتایج در دهه دوم یعنی حدود 20 روز دیگه اعلام میشه با توجه به فرایند طولانی تصحیح ( تاپیک در این مورد تو انجمن هست ) این چند روز اینده دیگه اخرین فرصته هفته دیگه جمعه اگه اعلام نشد که ترازگیری جداس دیگه خیلی دیر شده
      جمعه شد و خبری نشد

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      جمعه شد و خبری نشد
      با این سطح از پشت هم بودن قرار هم نیست خبری بشه

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نتایج اولیه 13 مرداد منتشر میشه
      حدود 15 16 روز دیگه

15. Top | #45
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

نتایج اولیه 13 مرداد منتشر میشه
      حدود 15 16 روز دیگه
      این تاریخ رو کجا اعلام کردن ؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن