خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد زیست فناوری (بیوتکنولوژی در مقطع لیسانس)

سلام
      هرکس در مورد این رشته اطلاع داره بگه و تفاوت این رشته با دکترای پیوسته بیو تکنولوژی در چیه?
      میشه ادامه تحصیل داد?بازارکار و درامد در چه وضعه?
      دکترای بیو تکنولوژی تراز بالای ده هزار یعنی رتبه زیر دویست برای پذیرش میخواد و مصاحبه هم داره ولی زیست فناوری تا پانزده هزار منطقه رو هم جذب کرده

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ..

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچکس اطلاعی نداره?

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام فرقش بادکتری پیوسته اینه که اون رتبه زیر500میخواد ولی مقطع لیسانس رتبه چندان عالی نمیخواد واونی که مستقیمادکتری شومیگیره خب میره سرکار ولی درمقطع لیسانس احتمال سرکاررفتن شمانزدیک به صفره بله شمامیتونیدادامه بدیدوتامقاطع بالاترپیش برید دراینصورت شایددددبریدسرکار
      بعدشم برادرعزیزشماکه میگی رتبم زیر7000میشه خب چرا میخوای بری این رشته؟
      بروپرستاری یااتاق عمل . بیخودی بااینده خودت بازی نکن.موفق باشی ...

پ.ن: اینجا ایرانه نمیشه پی علاقه رفت

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      پ.ن: اینجا ایرانه نمیشه پی علاقه رفت
      سلام و ممنون بابت نظرتون
      میخوام یه انتقادی کنم چرا معتقدید نمیشه دنبال علاقه رفت?
      بنظر شما اینکه بری یه رشته که درامد خوبی داره ولی بهش علاقه نداری و هر ساعت کار کردن برات عذابه بهتره یا اینکه بری دنبال رشته مورد علاقه ات و برای امرار معاش دنبال یه شغل ازاد باشی???
      به نظرت تو کدوم حالت انسان خوشحال تره?
      من لایف استایلم اینه که کاری رو میکنم که خوشحالم کنه

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سلام و ممنون بابت نظرتون
      میخوام یه انتقادی کنم چرا معتقدید نمیشه دنبال علاقه رفت?
      بنظر شما اینکه بری یه رشته که درامد خوبی داره ولی بهش علاقه نداری و هر ساعت کار کردن برات عذابه بهتره یا اینکه بری دنبال رشته مورد علاقه ات و برای امرار معاش دنبال یه شغل ازاد باشی???
      به نظرت تو کدوم حالت انسان خوشحال تره?
      من لایف استایلم اینه که کاری رو میکنم که خوشحالم کنه
      باعرض پوزش رفتن به دنبال کاری که بهش هیچ علاقه ای نداری ولی بازارکارخوبی داره ببین شمااقا هستین وبایدخرج چندنفررودراینده بدی بزارین روراست بگم من الان خواستگاری روراه میدم خونه که شغلش نسبتاخوبه .تقریبا همه دخترهاهمینن... بنابراین اگردختربودین میگفتم اشکالی نداره پی علاقت بری اما الان میگم نهههههه
      شمابروپرستاری کم کم علاقه بوجودمیاد ببین شما وقتی حقوق بگیری خودبه خودعلاقه پیدامیکنی اما اگه بری بیوتکنولوژی چون میبینی در ازای درسی که خوندی بهت هیچی نمیدن بعداز یه مدت کلاافسرده وسرخورده میشیدووقتی ببینیدهرجامیرید بهتون زن نمیدن اونوقته که ازحالت جوزدگی خارج میشیدوپشیمون میشیدکه چرانرفتین پرستاری!!!!
      بعدشم برادرعزیزم شمابروپرستاری بعداواسه خودت میتونی درزمینه بیوتکنولوژی و...هم فعالیت کنی وبری پی علاقت

پ.ن: واقعا مثل خواهرت واست توضیح دادم وکمکت کردم دوست ندارم چندسال بعدحسرت بخورید اما درنهایت تصمیم باخودته ...ایشالاموفق باشی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      باعرض پوزش رفتن به دنبال کاری که بهش هیچ علاقه ای نداری ولی بازارکارخوبی داره ببین شمااقا هستین وبایدخرج چندنفررودراینده بدی بزارین روراست بگم من الان خواستگاری روراه میدم خونه که شغلش نسبتاخوبه .تقریبا همه دخترهاهمینن... بنابراین اگردختربودین میگفتم اشکالی نداره پی علاقت بری اما الان میگم نهههههه
      شمابروپرستاری کم کم علاقه بوجودمیاد ببین شما وقتی حقوق بگیری خودبه خودعلاقه پیدامیکنی اما اگه بری بیوتکنولوژی چون میبینی در ازای درسی که خوندی بهت هیچی نمیدن بعداز یه مدت کلاافسرده وسرخورده میشیدووقتی ببینیدهرجامیرید بهتون زن نمیدن اونوقته که ازحالت جوزدگی خارج میشیدوپشیمون میشیدکه چرانرفتین پرستاری!!!!
      بعدشم برادرعزیزم شمابروپرستاری بعداواسه خودت میتونی درزمینه بیوتکنولوژی و...هم فعالیت کنی وبری پی علاقت

پ.ن: واقعا مثل خواهرت واست توضیح دادم وکمکت کردم دوست ندارم چندسال بعدحسرت بخورید اما درنهایت تصمیم باخودته ...ایشالاموفق باشی

ممنون بهش فکر میکنم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امروز با یکی از محصلین دکترا بیوتک صحبت میکردم گفت که از لحاظ چارت درسی و واحد ها زیست فناوری تفاوت زیادی با دکتری پیوسته بیوتک داره.
      فرصت شغلی چندان زیادی هم نمیشه برای کارشناسی زیست فناوری متصور شد که اونم اگه بره مقاطع بالاتر احتمالا بعضی ازمایشگاه ها و کارخانجات داروسازی بخواننش که اولویت با محصلین دکتری پیوسته هست و بعد نوبت به استخدام فردی میرسه که لیسانس زیست فناوری داره و تونسته مقاطع فوق و دکتری رو پاس کنه

در کل چه دکتری پیوسته بیوتک چه لیسانس زیست فناوری بازارکار چندان بالایی ندارند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن