خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای شروع کردن یه سال کنکوری آماده ای؟

رأی دهندگان
    15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آره ۱۰۰٪

9 60.00%
    • نه هنوز

6 40.00%
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 67
    1. Top | #31
      S-A
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بازم ممنون
      عذر میخام خستتون کردم اینقد پرسیدم اخرین سوالمه
      ،قرابت گاج تستاش درس به درسه بعضیا میگن خوب نیس درس به درس براش تست بزنی نظر شماچیه ؟؟؟
      آه ای یقین یافته بازت نمی نهم !

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      اگه یه وقت قسمت های غیر مشترک نظام قدیم رو حذف کردن و حق انتخاب هم دادن کدوم نظام رو انتخاب کنم؟
      با توجه به وضعیت امسال باز نظام جدید
      البته اگ معدل تاثیرش قطعی شد همون نظام قدیم بمونید اما در کل چون نظام جدید الان اصلیه و براش فرصت دوباره هم هست و کنکور ۹۸ هم با اینک نظام قدیمم بود اما واقعا میشه گف ۹۰٪ نظام جدیدو در نظر گرفته بودن بهتره نظام جدید شرکت کنید

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S-A نمایش پست ها
      بازم ممنون
      عذر میخام خستتون کردم اینقد پرسیدم اخرین سوالمه
      ،قرابت گاج تستاش درس به درسه بعضیا میگن خوب نیس درس به درس براش تست بزنی نظر شماچیه ؟؟؟
      خواهش میکنم هر سوالی بود من در خدمتم
      قرابت گاج جزو بهترین های موجوده
      در ضمن این کتاب با وجود درس به درس بودن به شکلی کار کرده ک براش عیب محسوب نمیشه و موضوعی بودن رو هم در نظر گرفته
      وقتی آزمون آزمایشی هم شرکت کنید بصورت چند درسه و جمع بندی تست قرابت کار میکنید ک کامل بشه مهارتتون
      بیشتر رتبه برترا گاج موضوعی داشتن

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من قرار بود عصر فهرست منابع نظام قدیم تجربی رو بذارم اما متاسفانه آدم ک کنکورش تموم میشه خانواده میخوان نهایت استفاده ی کوزت مانند رو ازش بکنن تا قبل شروع دانشگاه
      در نتیجه وقت نشد واقعا....از همگی معذرت میخوام انشاءالله فردا قرار میدم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به به چه خوب.زیست ای کیو چطوره نظام قدیم؟یکی منو لایک کنه تاپیکو گم نکنم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما دوست عزیز و خیلی ممنون که به فکر افتادید
      راستش من کنکوری 99 هستم نظام جدید(اولین باریه که کنکور میدم) و اصلا امکان مشاور داشتن رو ندارم
      یکی از مشکلاتم هم اینه که نمیتونم منبع درست رو انتخاب کنم (خیلی هم جست و جو کردم ولی خب خیلی سردرگمم)
      خیلی میترسم که نتونم منبع درست رو انتخاب کنم و همینجوری الکی تصمیم بگیرم
      خودتون میدونین که منبع خیلی تاثیرگذاره
      اگه لازمه بدونین ریاضی سطحم یه خورده ضعیفه ولی می تونم خوب بفهمش
      زیست هم خوبه
      فیزیکم نسبت به بقیه دروسم قویترم
      شیمی هم که یه کم قسمت مسائل مشکل دارم
      دروس عمومی هم سطحم خوبه
      -
      راستی اگه مشکلی نیس میتونین راجبه برنامه ریزی یه خورده توضیح بدین؟ مثلا توی تابستون روی چه درسایی تمرکز کنیم؟ یا اینکه چه زمانی برای تست زنی مناسبه؟ بلافاصله بعد از مطالعه یا یه چند روز بعد؟
      -
      خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید واقعا نیاز دارم
      براتون آرزوی موفقیت می کنم ^^

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      میشه به من در انتخاب کتابام کمک کنین
      اولین باریه که کنکور میدم تجربی هستم
      ممنون میشم کمک کنین
      ریاضی سطحم یه خورده ضعیفه
      فیزیکم بین دروس تخصصی بهتره
      زیستمم خوبه
      شیمی که فقط قسمت مسائل مشکل دارم
      عمومی هاهم خوب هستم
      من توانایی مشاور گرفتن و اینا رو ندارم و واقعا سردرگمم...

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      به به چه خوب.زیست ای کیو چطوره نظام قدیم؟یکی منو لایک کنه تاپیکو گم نکنم
      من نقل کردم دیگ گم نمیکنید
      خیلی خوبه اما برای آیکیو اصلا سنجشی عمل نکنید من زیستم خوبه اما اگ سنجشی نگا کنیم آیکیو از شمازشی هاش (نه بقیه) ۵۰٪ هم نمیزنم فقط بهش بعنوان درسنامه نگا کنی ک نکات ریزم یادت بده عالیه
      درضمن بعد یمدت اگ حس کردی از زیست زده شدی بخاطر کندی پیشرفت بذارش کنار و فقط یسری فصل های مهمو استفاده کن
      در کل برای زیست نیاز حتمی به آیکیو نیس اما خط ویژه عالیه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام من نظام جدیدم و ۹۹ اولین کنکوریه که میخوام بدم ،من ی مشکل بزرگی راجب برنامه ریزی دارم، روی برنامه ریختن خیلی حساسم و کلی از وقتمو‌ صرف برنامه نوشتن و فکر کردن راجبش میکنم ، همش راجب این فکر میکنم که چیو کی بخونم ، از کجا شروع کنم ، چه روزایی چه درساییو بخونم ، چقدر تست واسه هر مبحث از کدوم کتاب بزنم ،کی تست های ی بحثو بزنم، از اخر بخونم یا از اول بخونم و سوال هایی از این قبیل
      و به محض اینکه چند تیکه از برنامم اجرا نمیشه دوباره یکی دیگه مینویسم
      و از همه مهم تر فکر میکنم اون برنامه ای که خودم برای خودم میریزم درست نیست و به همین خاطر خیلی پایبند به انجام دادنش نیستم ،
      اگه بتونم این مشکلمو راجب برنامه ریزی حل کنم ، یکی دغدغه های بزرگم بر طرف میشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور این مشکلمو برطرف کنم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام من نظام جدیدم و ۹۹ اولین کنکوریه که میخوام بدم ،من ی مشکل بزرگی راجب برنامه ریزی دارم، روی برنامه ریختن خیلی حساسم و کلی از وقتمو‌ صرف برنامه نوشتن و فکر کردن راجبش میکنم ، همش راجب این فکر میکنم که چیو کی بخونم ، از کجا شروع کنم ، چه روزایی چه درساییو بخونم ، چقدر تست واسه هر مبحث از کدوم کتاب بزنم ،کی تست های ی بحثو بزنم، از اخر بخونم یا از اول بخونم و سوال هایی از این قبیل ������
      و به محض اینکه چند تیکه از برنامم اجرا نمیشه دوباره یکی دیگه مینویسم
      و از همه مهم تر فکر میکنم اون برنامه ای که خودم برای خودم میریزم درست نیست و به همین خاطر خیلی پایبند به انجام دادنش نیستم ،
      اگه بتونم این مشکلمو راجب برنامه ریزی حل کنم ، یکی دغدغه های بزرگم بر طرف میشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور این مشکلمو برطرف کنم
      سلام
      این مشکل فقط مختص شما نیس تقریبا ۹۰٪ کنکوریا این مشکل رو دارن و در واقع تابستون دوران شناسایی و رفع این مدل مشکلات مطالعه اس تا از مهر بهترین روش دستت اومده باشه
      بیشترسن قسمت این موضوع بخاطر کمال گراییه ک تو دنبال بهترین برنامه ای ....... و وقتی قسمتی ازش اجرا نمیشه این برنامه بنظرت ناقص شده و تو باید یه بهترین جدید بنویسی
      توی برنامه ریزی روزانه ک داری مثلا ننویس ۲تا۴ ریاضی .........بنویس ۲ساعت ریاضی دیگ هز وقت و هرجور خوندی مشخص نیس
      تعداد تست از قبل مشخص نکن برای یکروز برای هفته مشخص کن یعنی جمعه بشین بنویس ریاضی فلان مباحث توندا میشه با فلان قدر تست فقط همین
      بعد هر شب برای روز بعد ازون برنامه ی هفتگی یه تیکه هایی انتخاب کن و بخون اینمدلی اگ چیزی هم موند خیالت راحته ک میتونی در طول هفته جبرانش کنی
      در مورد برنامه ریزی بهترین برنامه ریز برای آدم خودشه چون الان تو سبک زندگیت دستته ساعت غذا خوردنت زمان خوابت وقتایی ک پر انرژی یا بی حوصله هستی همشو میدونی اما مشاور نه ...... بنظر من کسی فقط باید بره پیش مشاور ک یا سست اراده اس و نیاز به نظارت شدید داره یا اینک کلا برنامه ریزی بلد نیس ک یکماه برا پیش مشاور یاد بگیره ازون به بعد خودش برنامه بریزه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      نظام جدید
      چون هم نظام تغییر کرده و کنکور مجدد نظام قدیم نخواهد بود هم منابعش دیگ تجدید چاپ نشده
      هم مطالب جدید کم حجم تره احتمالا ممکنه توی ژنتیک و بعضی مسائل درس های اختصاصی به مشکل بر میخورید ک اینا کامل از نظام جدید حذف شدن
      برای کسی که پایه اش صفر هست، آزمون های آزمایشی نیازی هست ؟؟اگر هست یا نیست، معمولا چه زمانی نیاز به ثبت نام در آزمون های آزمایشی هست ؟؟
      ویرایش توسط elhameli : 23 تیر 1398 در ساعت 18:44

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      برای کسی که پایه اش صفر هست، آزمون های آزمایشی نیازی هست ؟؟اگر هست یا نیست، معمولا چه زمانی نیاز به ثبت نام در آزمون های آزمایشی هست ؟؟
      بنظر من تابستون زمان آزمون دادن نیس باید روی روش ها کار کرد و بهترین سبک خوندن رو بدست آورد و در کنارش پایه ی کلی رو بست مثلا برای ریاضی معادله و مثلثات پایه ی اکثر مباحث مهم هستن
      اما از مهر برای بیشتر کنکوریا بخاطر اینک تنبلی نکنن یا فک نکنن زمان زیاده و بی برنامه نمونن بهتره آزمون شرکت کنن (البته بعضی ها واقعا میخونن و نیازی به آزمون ندارن ک انقد این افراد کمن بهتره ریسک نکنین)
      در ضمن آزمون در کنار خوبی هاش بدی هایی هم داره مثل تراز قلم چی ..... بخاطر تقلب ها و... این تراز خیلی واقعی نیس و نباید باعث ناامیدی بشه
      من گزینه دو سوالاتش ندیدم اما از نظر بازه ی سه هفته ای بودن و تقلب کم (چون کلا تعدادش کمه) بنظرم بهتر از قلم چیه بخصوش برای سطح ضعیف

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      بنظر من تابستون زمان آزمون دادن نیس باید روی روش ها کار کرد و بهترین سبک خوندن رو بدست آورد و در کنارش پایه ی کلی رو بست مثلا برای ریاضی معادله و مثلثات پایه ی اکثر مباحث مهم هستن
      اما از مهر برای بیشتر کنکوریا بخاطر اینک تنبلی نکنن یا فک نکنن زمان زیاده و بی برنامه نمونن بهتره آزمون شرکت کنن (البته بعضی ها واقعا میخونن و نیازی به آزمون ندارن ک انقد این افراد کمن بهتره ریسک نکنین)
      در ضمن آزمون در کنار خوبی هاش بدی هایی هم داره مثل تراز قلم چی ..... بخاطر تقلب ها و... این تراز خیلی واقعی نیس و نباید باعث ناامیدی بشه
      من گزینه دو سوالاتش ندیدم اما از نظر بازه ی سه هفته ای بودن و تقلب کم (چون کلا تعدادش کمه) بنظرم بهتر از قلم چیه بخصوش برای سطح ضعیف
      با سلام
      جهت شرکت سه باره یا چهارباره در کنکور چکار بایستی کرد؟
      با سپاس

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر.من دانشجوی ترم ۶ مهندسی مواد و متالورژیم و هیچ علاقه ای به رشته ام ندام کما اینکه ۷۲ پاس کردم‌.هرچقد میگذره بیشتر احساس میکنم نیاز هست دوباره کنکور بدم. احساس میکنم هنوز دیر نشده و میشه یکبار دیگه برای خواسته ام بجنگم و بدستش بیارم.اینم بگم که درنهایت خیلی خوونیای کنکورم اصلا روی اصول نمیخوندم. الان دچار سردرگمیم و نمیدونم باید چه کنم!؟

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام
      جهت شرکت سه باره یا چهارباره در کنکور چکار بایستی کرد؟
      با سپاس
      سلام
      برای دخترا ک هیچی راحت میتونن کنکور بدن
      برای پسرا فقط یکبار حق پشت کنکور موندن دارن یعنی در کل دو تا کنکور
      از بعدش میتونن برن پیامنور ثبتنام کنن یه رشته ی ساده و مرخصی بگیرن دو ترم ک از آزاد هزینه ی خیلی کمتری داره و معافیت تحصیلی میگیرن بعد اگ کنکور سومم قبول نشدن همون پیامنور ادامه شو برن البته دیگ بیشتر دو ترم نمیشه مرخصی گرفت و باز الکی چنتا واحد پاس کنن و در کنارش واس کنکور بخونن....پیام نور هم کلاس حضوریش کمه و زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)