خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 116 از 116
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      هرکس ی قیمتی داره توام ی قمتی منم ی قمیتی یکی با 5میلیون یکی 50تومن یکی 5میلیارد توروخدا ادای ادمای با سواد درنیار بازی با کلمات کپی پیست کردن متون ومقاله این اون...بخدا اینا اسمش سواد نیست تو شرف داری لابود؟عزیزمن هنوز جای سفت وانسادی بزرگ شدی میفهمی پول جادوگر قرن 21بوده
      من تفکرات خودمو گفتم . علاقه ای هم ندارم تفکراتتو تغییر بدم. خودت باید تجربه کنی و راهتو پیدا کنی.
      کپی پیست از کی؟ ببین کار به کجا کشیده که حرف از انسان بودنو فکر میکنین از جایی کپی پیست کردم.

من نگفتم بهترین آدم هستم ولی همیشه سعی کردم یک گام به اون سمت نزدیک بشم.
      تا الان هم هیچوقت حسرت زندگی آنچنانیو نداشتم چون تفکراتم از زندگی چیز دیگه ای هست.

پول چیز بدی نیست اگر باعث ارتقاء آدم به سمت انسانیت و خوشبختی درونی باشه.
      وگرنه بهترین خونه و ماشین هم داشته باشی ولی از درون احساس کنی انسان پوچ و بی ارزشی هستی انسان خوشبختی نیستی.
      ویرایش توسط sina_u : 21 تیر 1398 در ساعت 22:32

2. Top | #107
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      تنها فردی هستی ک رفتی دانشگاه باز همون روحیه خوب مثبت داری عقده ایی نشدی عین خیلیا واقعا احسنت نمونه بارز شرافت خودتی رفیق همیشه همین باش
      اونا که لطف داری. واقعا اینجور نیستم که میگی.
      بهرحال، من با اینکه سعی میکنم امید بدم به همه با این حال خیلیم سعی میکنم جدی باشم و هر گزاره ای رو نگم. وقتی بگمش که نمونه عینی دیدم.
      همه اینایی که میگم نمونشونو دیدم و واسه همینه که میگم محال ممکنه تلاش کنین و به نتیجه نرسید حتی اگه سال قبلش رتبه ۱۰۰ هزار باشید حتی اگه پایتون صفر مطلق باشه و...
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انشالله هممون امسال به رشته دلخواهمون میرسیم و اصلا بحث سال بعد مطرح نباشه چه نظام جدید چه قدیم

4. Top | #109
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من هم موافقم حرفتونم هم مخالف به خاطر اینکه نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان واقعا درک نمی کنم چرا بحث می کنید؟ یکی اومد تجربشو گفت دوست داشتی قبول کن دوست نداشتی قبول نکن
      این بنده خدا هم که نگفت هر کی بمونه قبول نمیشه..... گفت بیشتر اونایی که می مونن قبول نمیشن و صد البته که درست گفت اول باید تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنین که ایا میخواین باز اون کارای قبلی که باعث شد نتیجه نگیرین رو تکرار کنین یا نه .... اول با خودتون اوکی بشین بعد ببنین می تونین بمونین یا نه مطمنم کسی که بدونه چرا می مونه قطعا موفق میشه هر رشته ای که بخواد تازه یه هفته از کنکور گذشته بهتره جای این کارا یکم استراحت کنین باشگاه برین بگردین تا روحیتون برگرده و بعد تصمیم گیری کنین

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_al نمایش پست ها
      الان واقعا درک نمی کنم چرا بحث می کنید؟ یکی اومد تجربشو گفت دوست داشتی قبول کن دوست نداشتی قبول نکن
      این بنده خدا هم که نگفت هر کی بمونه قبول نمیشه..... گفت بیشتر اونایی که می مونن قبول نمیشن و صد البته که درست گفت اول باید تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنین که ایا میخواین باز اون کارای قبلی که باعث شد نتیجه نگیرین رو تکرار کنین یا نه .... اول با خودتون اوکی بشین بعد ببنین می تونین بمونین یا نه مطمنم کسی که بدونه چرا می مونه قطعا موفق میشه هر رشته ای که بخواد تازه یه هفته از کنکور گذشته بهتره جای این کارا یکم استراحت کنین باشگاه برین بگردین تا روحیتون برگرده و بعد تصمیم گیری کنین
      منم همینو میگم
      اصلا بحثو از موضوع اصلی ایی که نوشته بودم منحرف کردن
      من فقط یه کلمه نوشته بودم داروسازی میخونم اونم به این دلیل که وقتی تجربه امو میگم ، به این متهم نشم که منی که خودم موفق نشدم و شکست خوردم صلاحیت نصحیت کردن ندارم
      اما نصفشون به این گیر دادن
      اولش گفتن داری دروغ میگی و کارت دانشجویی بذار
      بعدش گفتن داری پز میدی و اومدی ما رو از قصد نا امید کنی تا بقیه رو له کنی D:
      بعدشم گفتن داری ما رو نا امید میکنی
      آخه برادر من کدوم نا امیدی ؟ پس کی قراره یکی بیاد واقعیتا رو بهتون یاداوری کنه ؟؟؟؟ دقیقا زمانش همین الانه
      همین الانی که حتی رتبه های ۹۸ هم نیومده ، چه برسه به استارت واسه ۹۹
      تویی که هنوز استارت نزدی از چی داری نا امید میشی ؟
      من تجربه رو گفتم که الکی با یه استارت دیکه یه سال از زندگیت رو تباه نکنی
      من به غیر از خودم بیشتر از ۲۰ نفر رو دیدم که بیشتر از ۲ سال کنکور دادن و همشون بلا استثنا آخرش به این نتیجه رسیدن که باید همون سال دوم میرفتن دانشگاه چون نتیجه ایی که سال های بعدیش گرفتن راضی کننده نبود....(بیشترشون رتبه ها و رشته های بدتری اوردن) ضمن اینکه اینایی که دارم میگم ادمایی بودن که درسخون بودن...
      صادقانه بگم ، شمایی که شب تا صبح تو این انجمن پلاسی ، اصلا نیازی نیست کسی بیاد تو رو نا امید کنه یا مثلاً بخواد تو رو از رقابت خارج کنه تو خودت خود به خود از دور رقابت خارجی
      منی که بعد از سه سال دهنم سرویس شد و قبول شدم سال تا سال این انجمنو باز نمیکردم ، به تاریخ عضویت و تعداد پستام نگاه کنید خودتون متوجه میشید
      فقط کلا چندبار برای خوندن مصاحبه ها و روش های درس خوندن از اینجا استفاده کردم
      بعد طرف تا ۲ شب با من اینجا کلکل میکنه که تو دروغ و میگی و دانشجو نیستی ، راستشو بگو از کجا خط میگیری که منو نا امید کنی تا قبول نشم

7. Top | #112
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب حالا که بحث تجربه س ، منم تجربه 3 بار کنکور دادنم رو بگم !
      .
      تو یک کلمه ؟ افتضاح
      .
      اگر پول و انگیزه ندارید پشت کنکور نمونید خواهشا !
      من نه پول کافی داشتم نه انگیزه ، 2 بار اول که کنکور تجربی دادم ، هیچی نخونده بودم
      سومین بارتصمیم گرفتم برم سمت چیزی که بهش علاقه دارم ! کنکور زبان
      تازه واسه اینم زیاد نخوندم ، بعد عید شروع کردم به خوندن ، الانم منتظر نتایجم .
      .
      ولی اگه همون سالی که پیش دانشگاهی بودم میخوندم ، قطعا پرستاری قبول میشدم
      یا اگه تو رشته زبان کنکور میدادم حتما یکی از دانشگاه های تهران قبول میشدم !

وقتی از اون فضای رقابتی دور میشید ، درس خوندن واقعا واستون سخت میشه ، فشار اطرافیان که بماند
      خودتون رو با پزشکی گول نزنید ، سال اول رو با تمام توانتون بخونید ، مطمئن باشید رتبه ی خوبی میارید ! اگر انگیزه نداشتید پشت کنکور نمونید خواهشا ! برید ، همه که قرار نیست پزشک بشن
      رشته های پیرا پزشکی هم خوبه به جان شما
      .
      پشت کنکور موندن 2 چیز مهم میخواد : پول + انگیزه (هدف)

8. Top | #113
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اونا که لطف داری. واقعا اینجور نیستم که میگی.
      بهرحال، من با اینکه سعی میکنم امید بدم به همه با این حال خیلیم سعی میکنم جدی باشم و هر گزاره ای رو نگم. وقتی بگمش که نمونه عینی دیدم.
      همه اینایی که میگم نمونشونو دیدم و واسه همینه که میگم محال ممکنه تلاش کنین و به نتیجه نرسید حتی اگه سال قبلش رتبه ۱۰۰ هزار باشید حتی اگه پایتون صفر مطلق باشه و...
      سلام لینک کانالت میشه بفرستی ؟

9. Top | #114
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مورد بعدی !

اکثر دوستام که پشت کنکور موندن ، رتبه شون بدتر از سال قبلشون شد ! یه سری هم همون رتبه سال قبل رو آوردن و یه سری دیگه رتبه شون بهتر شد .
      یکی از اونایی که رتبه ش بهتر شد و الان پرستاری میخونه ، تو کلاس جزء متوسط رو به پایینا بود تقریبا !
      اما چطوری پرستاری قبول شد ؟ یه 10 میلیونی خرج کرد : ))) و صد البته هدف داشته
      .
      خلاصه حرفام اینه که یه 2 2تا 4تایی بکنید ، ببینید شرایط پشت کنکور موندن رو دارید یا نه؟
      ندارید ؟ سال اول رو مثه خر بخونید

10. Top | #115
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      سلام لینک کانالت میشه بفرستی ؟
      اره عزیز
      پ خ کردم واست
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cRAzY.boY نمایش پست ها
      خب حالا که بحث تجربه س ، منم تجربه 3 بار کنکور دادنم رو بگم !
      .
      تو یک کلمه ؟ افتضاح
      .
      اگر پول و انگیزه ندارید پشت کنکور نمونید خواهشا !
      من نه پول کافی داشتم نه انگیزه ، 2 بار اول که کنکور تجربی دادم ، هیچی نخونده بودم
      سومین بارتصمیم گرفتم برم سمت چیزی که بهش علاقه دارم ! کنکور زبان
      تازه واسه اینم زیاد نخوندم ، بعد عید شروع کردم به خوندن ، الانم منتظر نتایجم .
      .
      ولی اگه همون سالی که پیش دانشگاهی بودم میخوندم ، قطعا پرستاری قبول میشدم
      یا اگه تو رشته زبان کنکور میدادم حتما یکی از دانشگاه های تهران قبول میشدم !

وقتی از اون فضای رقابتی دور میشید ، درس خوندن واقعا واستون سخت میشه ، فشار اطرافیان که بماند
      خودتون رو با پزشکی گول نزنید ، سال اول رو با تمام توانتون بخونید ، مطمئن باشید رتبه ی خوبی میارید ! اگر انگیزه نداشتید پشت کنکور نمونید خواهشا ! برید ، همه که قرار نیست پزشک بشن
      رشته های پیرا پزشکی هم خوبه به جان شما
      .
      پشت کنکور موندن 2 چیز مهم میخواد : پول + انگیزه (هدف)
      حرفای شما هم کاملا درسته ، اما نکته اینجاست که من دارم این توصیه رو میکنم چون با چشم خودم دیدم کسایی که هم انگیزه داشتن و هم هدف ولی نتایج بدتری گرفتن
      شرایط پشت کنکور موندن سال به سال بدتر میشه
      یک سال منطقیه ولی از سال دوم به بعد شرایط خیلی فرق میکنه ، شرایطی که مستقیما رو خود فرد و درس خوندنش تاثیر میذاره مثل نگاه های بقیه

همه یه جوری آدمو نگاه میکنن که انگار ادم کشتی و سال سوم موندی پشت کنکور و خیلی از فشار های دیگه حوصله باز کردنشونو ندارم
      اما کیه که گوش کنه ؟
      الان باز یه سری پیدا میشن میگن باید به بقیه بی توجه باشی و کار خودتو بکنی :/ انگار من خودم نمیدونم اینا رو
      ولی بین حرف و عمل و چیزی که آدم میخواد و چیزی که اتفاق می افته خیییییلی تفاوته

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن