خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید این که حق انتخاب در نوع کنکور داده بشه اصلا یه حق واضحی هست ندادنش رو کسی نمیتونه توجیه کنه یه نگاه ساده اگر بندازیم متوجه میشم سال ۱۴۰۰ بالاجبار باید کسی که از نظام‌قدیم باقی مونده در کنکور نظام جدید شرکت کنه ولی همین ادم سال قبلش بالاجبار باید در نظام قدیم شرکت کنه ؟ واقعا سنجش خیلی خودش رو تحویل گرفته و نقش مستبدانه ای رو ایفا میکنه
      ولی همین امسالشم به شدت ناعادلانه اس که تراز دهی یکسان صورت بگیره وقتی از مجموع سوالان حتی شصت درصدشون هم یکسان نبودن ، و قرار هم نیست با بی عدالتی مبارزه نشه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

خب از لحن مهربون شما مشخصه دنبال جو دادن هستی
      انقد سطح نظام جدیدل بالاس؟ جالبه که شما آگاهی از سطحشون که اینجوری میگی
      دبیرشون بودی یا همکلاسی؟
      یه سوال دیگه چند سال پشت کنکوری؟
      اگه از سال عضویت پشت کنکوری پس شما که اصلا و ابدا حق کنکور نداری
      و در ضمن انتظار شعور واسه شما میره با این مدل حرف زدن
      در کل من آدمی نیستم بخوام با امثال شما بحث کنم و خودمو آزار بدم تا شما متوجه بشی کارت درست نیست
      فقط امیدوارم سال بعد که حق انتخاب دادن مصاحبتو همینجا بخونم
      موفق باشی
      مرسی که هستی و انقدر غیرعصبی و مهربانانه با من صحبت کردید.ببخشید پرسنس که خودت اومدی ریپلای میکنی و بعدش سطح شعور و همچنین سطح لاکچری بودنتو بهم گفتی که نمیخوای باهام بحث کنی.حتما در مراحل بعدی زندگیت از ویکی پدیا استفاده کن تا همینجور با عقل و درایت جوابگوی بقیه باشی.در آخر هم تشکر میکنم که تونستی با تاریخ عضویت سن منو تشخیص بدی این نشون دهنده آیکیو بالای شماست که ازیک فرمول پیچیده استفاده کردیدو مطمئنا خطایی هم درش نیست.

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      مرسی که هستی و انقدر غیرعصبی و مهربانانه با من صحبت کردید.ببخشید پرسنس که خودت اومدی ریپلای میکنی و بعدش سطح شعور و همچنین سطح لاکچری بودنتو بهم گفتی که نمیخوای باهام بحث کنی.حتما در مراحل بعدی زندگیت از ویکی پدیا استفاده کن تا همینجور با عقل و درایت جوابگوی بقیه باشی.در آخر هم تشکر میکنم که تونستی با تاریخ عضویت سن منو تشخیص بدی این نشون دهنده آیکیو بالای شماست که ازیک فرمول پیچیده استفاده کردیدو مطمئنا خطایی هم درش نیست.
      شما نافت به دروغ بریدن

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

شما نافت به دروغ بریدن
      شما نافت به راست بریدنمرسی که هستی و شادمون میکنی.

5. Top | #35
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      ببینید این که حق انتخاب در نوع کنکور داده بشه اصلا یه حق واضحی هست ندادنش رو کسی نمیتونه توجیه کنه یه نگاه ساده اگر بندازیم متوجه میشم سال ۱۴۰۰ بالاجبار باید کسی که از نظام‌قدیم باقی مونده در کنکور نظام جدید شرکت کنه ولی همین ادم سال قبلش بالاجبار باید در نظام قدیم شرکت کنه ؟ واقعا سنجش خیلی خودش رو تحویل گرفته و نقش مستبدانه ای رو ایفا میکنه
      ولی همین امسالشم به شدت ناعادلانه اس که تراز دهی یکسان صورت بگیره وقتی از مجموع سوالان حتی شصت درصدشون هم یکسان نبودن ، و قرار هم نیست با بی عدالتی مبارزه نشه
      دقیقا ...
      من نمیگم قدیمی هابیان کنکورجدیدبدن اماحداقل به اون بدبختهایی که طبق مصوبه خودسنجش جدیدخوندن هم بایددددددحق انتخاب داد بخدا سنجش نهایت بیشعوریشوباترازبندی مشترک وندادن حق انتخاب داره به نمایش میذاره!!!

6. Top | #36
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      شما نافت به راست بریدنمرسی که هستی و شادمون میکنی.
      تروخداجواب این پسره رونده مگه نمیدونی این چه دیوونه ای هستش!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20190712_191047_554.jpg

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سعی نکنیم نظام قدیمارو ناامید کنیم!
      #چندشناک_رفتار_نکنیم

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20190712_191047_554.jpg
مشاهده: 95
حجم: 94.6 کیلو بایت
      مشکل بعضی دوستان اون یدونه تست ماتریسیه که نیومده، اخه با اون یدونه میشه از صدهزار منطقه رسید به زیر پونصد منطقه

10. Top | #40
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بعضیا چقدر سخته براشون درک این مطلب که کنکور اولا فقط ریاضی و فیزیک نیست که با مشترک بودن سوالای این دو درس بقیه دروس هم تراز مشترک داشته باشن
      دوم همین چهار پنج تا سوالی که به نظام جدید نزدیک تر بودن کمک به شدت خوبی برای نظام جدیدی هاست
      سوم وقتی رفتی انتگرال رو برای دو‌تا تستش خوندی و طبق بودجه بندی نظام خودت درس خوندی چرا باید بودجه بندی درس هاتو با نظام جدید بهت بدن

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
      سعی نکنیم نظام قدیمارو ناامید کنیم!
      #چندشناک_رفتار_نکنیم
      از راه کثیفی میخوان به حق انتخاب(که حقشونم هست) برسن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      بعضیا چقدر سخته براشون درک این مطلب که کنکور اولا فقط ریاضی و فیزیک نیست که با مشترک بودن سوالای این دو درس بقیه دروس هم تراز مشترک داشته باشن
      دوم همین چهار پنج تا سوالی که به نظام جدید نزدیک تر بودن کمک به شدت خوبی برای نظام جدیدی هاست
      سوم وقتی رفتی انتگرال رو برای دو‌تا تستش خوندی و طبق بودجه بندی نظام خودت درس خوندی چرا باید بودجه بندی درس هاتو با نظام جدید بهت بدن
      قابل پیشبینی بود که بودجه بندی بهم میخوره و خودمون باید تمرکزمون رو میذاشتیم روی مباحث مشترک

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      قابل پیشبینی بود که بودجه بندی بهم میخوره و خودمون باید تمرکزمون رو میذاشتیم روی مباحث مشترک
      اگر قرار بود بودجه بندی بهم بخوره به نفع نظام جدید سنجش باید اعلام میکرد
      و همچنان به خاطر شباهت دو‌درس فیزیک و ریاضی نمیشه برای همه دروس تراز مشترک در نظر گرفت
      ضمن اینکه اگر شما تمرکزتون رو‌میذاشتین روی مباحث مشترک و سنجش از مباحث غیر مشترک مثل همیشه سوال میداد مگه الان بهتون حق اعتراض میداد ؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابهاتون رو دیدم نظام جدیدیا
      اولا 80 درصد با مال ما یکیه بس مشکلی برای یادگیری وجود نداره ما حتی تو بیشتر موارد بیشتر هم خوندیم
      دوما سبک کتابهاتون خیلی روانتر از مال ماست مثل زیست و ساده تر نوشته شده
      سوما برای امثال من که میانگیمنمون 30 هست نظام جدید بهتره
      در ضمن حق انتخاب یک لطف نیست یک حقه
      من متوجه جلز و ولز یکعده این وسط نمیشم کسی قرار نیست ضرر کنه فقط یک عده حق انتخاب میگیرن همین مگر نه 99 هم دو نظامه هست

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      کتابهاتون رو دیدم نظام جدیدیا
      اولا 80 درصد با مال ما یکیه بس مشکلی برای یادگیری وجود نداره ما حتی تو بیشتر موارد بیشتر هم خوندیم
      دوما سبک کتابهاتون خیلی روانتر از مال ماست مثل زیست و ساده تر نوشته شده
      سوما برای امثال من که میانگیمنمون 30 هست نظام جدید بهتره
      در ضمن حق انتخاب یک لطف نیست یک حقه
      من متوجه جلز و ولز یکعده این وسط نمیشم کسی قرار نیست ضرر کنه فقط یک عده حق انتخاب میگیرن همین مگر نه 99 هم دو نظامه هست
      حق انتخاب که قطعن داده میشه اما مسئله زمان تایید این موضوع هست
      در تاپیک هم اشاره کردم ابتدایی ترین کار ممکن برای زدن تست های کنکور یادگیری هستش در واقع یادگیری محدود هست و شما با فهم یک مطلب براحتی اون رو یاد میگیرد املا مهم ترین بحث تسلط و مرورهای فراوان برای مطالبی هست که۱_جدیدن۲_بعضی از مطالب در تناقض جدی با مفاهیم کتاب های نظام قدیم هستن به خصوص در درس سرنوشت ساز زیست
      فراموش نکن که تسلط حد و مرز نداره و این اصلی ترین تفاوت یک دانش آموز زرنگ در نظام جدید و فارغ التحصیلیه که تازه شروع به مطالعه ی کتب جدید کرده
      اما شما میتونی با استمرار و تلاش روی مطالبی که از قبل اونها رو یاد گرفتین هر درس رو مسلط بشید و با اعتماد به نفس فراوان در کنکور پاسخگو باشید
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن