خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 25 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 368
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

دوستان قبلا هم عرض کردم خدمتتون که ترازدهی جدا نخواهد بود و نظام قدیما جدا متضرر میشند ولی کسی گوش نکرد و خودتون رو گول زدید!

کنکور 98 که تموم شد و با این اطلاعیه عملا سنجش قائله رو ختم کرد، امیدوارم بشه اعتراضی چیزی کرد و ظلمی در حق نظام قدیما نشه
      ولی نظام قدیما کنکور 99 رو دریابید ، در کنکور 99 ما دو دسته داوطلب نظام قدیم داریم؛
      ـــ دسته اول : اونایی که میخوان کنکور نظام قدیم همچنان شرکت کنند » باید اعتراض کنند سنجش مباحث غیرمشترک رو رسماً و عملاً حذف کنه
      ـــ دسته دوم :
      اونایی که میخوان کنکور نظام جدید شرکت کنند » باید پیگیر حق انتخاب سوالات نظام جدید باشند

گفتنی ها گفته شد، داوطلبان نظام قدیم خود دانید، این اخطار رو جدی بگیرید تا در کنکور 99 پشیمان نشید

حالا که معلوم شد ترازدهی مشترک هیچ دلیلی برای ندادن حق انتخاب نیست چون یک گروه ازمایشی حتی صد داوطلب قدیم داشته باشه به ازای 600 هزار جدید هیچ فرقی نداره سنجش و توجیه کننده سنجش یعنی سبطی هم به عنوان یک مژدگونی))!! با استیکر گل احتمالا اخر تیر ماه اعلام میکنن قشنگ همه بازی دادن

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضی ها همچین میگن سطح سوالات نظام قدیم و نظام جدید خیلی زیاد هم تفاوتی نداشته که آدم میخواد در افق محو شه.آخه یکی نیست بگه انگار توی مسابقه دو صد متر المپیک که هر 4سال یکبار برگزار میشه بگن یه عده 90 متر بدوید یه عده هم 100 مترو بدوید هرکی هم زود تر تونست مسیرشو تموم کنه برنده هستش اونم تو مسابقه ای که مترهیچ سانتی مترش هم مهمه.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      بعضی ها گوششون بستن نمی دونم چرا من مطمنم نظام قدیم ها ضرر نمی کنن امسال
      من اعتقادم اینه که نظام قدیما قبولی پزشکی دارن ولی نه به اندازه جدیدا
      و اعتقادم اینه که دو تا دانش آموز جدید و قدیم در یه سطح به نفع جدیدا میشه اون چیزی که شواهد و درصد های دوستان داره میگه اینه
      از قدیم گفتن سال نکو از بهارش پیداست
      این به این معنی نیست که قدیما قبولی نمیدن بله میدن ولی درمقایسه با هم سطح خودشون قطعا و بی شک درصد کمتری زدن اصلا برو سوالات شیمی رو ببین مشخصه قدیمی ها سختره حل مسلئه به مراتب سختر از حل سوال حفظی و زمان بر تر هست زیست هم که جواب دبیر های قلم چی گویاست ریاضی و فیزیک هم که همه قدیما اعتراض دارن از کتاب جدیدا بوده

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سجادبه نظرت چیکارکنیم که 99 حق انتخاب بدن؟؟؟
      بااون پویش که راه به جایی نبردیم!!
      تروخدابیاین خیلی جدی درسنجشو گل بگیریم
      باز اعصابم داغون شد! خدابراشون نسازه
      عزیزان وقتی گوش نمیکنید من چکار میتونم بکنم؟!
      هر جور میتونید اعتراض کنید تا صداتون شنیده بشه
      در مورد اون پویش هم باید همه حمایت کنند تا 10k بشه تا صدای بچه ها شنیده بشه
      قبلا هم عرض کردم تو مجازی لینک پویش رو پخش کنید ** کانال و گروه های تلگرامی کنکوری بخواید لینک پویش رو بزاره تا حمایت بیشتری داشته باشیم
      خلاصه از هر طریقی که میتونید از پویش حمایت کنید

5. Top | #35
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سجادبه نظرت چیکارکنیم که 99 حق انتخاب بدن؟؟؟
      بااون پویش که راه به جایی نبردیم!!
      تروخدابیاین خیلی جدی درسنجشو گل بگیریم
      باز اعصابم داغون شد! خدابراشون نسازه
      عزیزم بهترین کار اینه که مباحث مشترک رو بخونی و انجمن نیای چون جو انجمن تو حواشی زیاده اینطوری تمرکزت رو از دست میدی ...یه مدت بخون ان شاالله انتخابی میشه نشد هم تو مشترکا رو خوندی ضرر نمیکنی ولی اینجوری همه وقتت میره سر این چیزا از بچه ها بپرس سر قضیه تعویق چقدر تایم از دست دادن ب خودشون اومدن کنکور بود ...موفق باشی
      نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون
      که هر کجا خبری هست ادعایی نیست...

6. Top | #36
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزان وقتی گوش نمیکنید من چکار میتونم بکنم؟!
      هر جور میتونید اعتراض کنید تا صداتون شنیده بشه
      در مورد اون پویش هم باید همه حمایت کنند تا 10k بشه تا صدای بچه ها شنیده بشه
      قبلا هم عرض کردم تو مجازی لینک پویش رو پخش کنید ** کانال و گروه های تلگرامی کنکوری بخواید لینک پویش رو بزاره تا حمایت بیشتری داشته باشیم
      خلاصه از هر طریقی که میتونید از پویش حمایت کنید
      سجادمن هرکاری بگی کردم اما بچه هاهمکاری نمیکنن
      یه ذره امیدته دلم به سبطی داشتم که الان فهمیدم کل حرفاش چرته محضه

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      حالا که معلوم شد ترازدهی مشترک هیچ دلیلی برای ندادن حق انتخاب نیست چون یک گروه ازمایشی حتی صد داوطلب قدیم داشته باشه به ازای 600 هزار جدید هیچ فرقی نداره سنجش و توجیه کننده سنجش یعنی سبطی هم به عنوان یک مژدگونی))!! با استیکر گل احتمالا اخر تیر ماه اعلام میکنن قشنگ همه بازی دادن
      محمد یادته از اردیبهشت که پویش رو ایجاد کردم چقدر میگفتم همین حرفا رو تو و اون پسره سینا و چند نفر دیگه مخالفت میکردین؟!
      الان به این نتیجه رسیدید که حق انتخاب و حذف مباحث غیرمشترک حداقل حق بچه های نظام قدیم هستش
      امیدوارم همه بصورت متحد جلوی این ظلم و بی عدالتی رو بگیریم و نزاریم حق داوطلبای نظام قدیم ضابع و لگدمال بشه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

با این شرایط چیزی که به ذهن من میرسه اینه که داوطلبان نظام قدیم کنکور 99 پیگیر دو موضوع باشند ؛
      1ـ اعلام حذف رسمی مباحث غیر مشترک نظام قدیم
      2ـ اعطای حق انتخاب دفترچه سوالات نظام جدید

در غیر اینصورت واقعا نظام قدیما کنکور ندن سنگین تره چون همه جوره به ضررشونه
      شما اینقدر که به فکر کمپین های تعویق کنکور و فلان بهمان هستی اگه به فکر خودت بودی الان یه چیزی میشدی در حالیکه کنکوری هم نیستی...این حجم از پیگیری بی سابقست :/
      بهت چیزی میماسه از این کارا؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

9. Top | #39
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara_7886 نمایش پست ها
      عزیزم بهترین کار اینه که مباحث مشترک رو بخونی و انجمن نیای چون جو انجمن تو حواشی زیاده اینطوری تمرکزت رو از دست میدی ...یه مدت بخون ان شاالله انتخابی میشه نشد هم تو مشترکا رو خوندی ضرر نمیکنی ولی اینجوری همه وقتت میره سر این چیزا از بچه ها بپرس سر قضیه تعویق چقدر تایم از دست دادن ب خودشون اومدن کنکور بود ...موفق باشی
      اره درسته اما عزیزم من از ابان دارم میخونم وکل ریاضی فیزیک جاهای مشترکشوبستم ... الانم وسطای زیست دوازدهم هستم اما گندخوردتوروحیه ام .

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من حرف اخرو بزنم.برم.کنکوری نظام قدیم بخواد نظام جدید بده بایه سال نمیتونه برسونه.اینو قول شرف میدم.موفق باشید همگی.
      ?

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دیگه اطلاعیه رسمی داد همون زمانم گفتم سبطی داره جرت میگه الانم رفته تو غار مردیکه...........ما نظام قدیما که نابود شدیم رفت خوشبحال نظام جدیدا همونطور که قبلا هم گفتم میانگین برا پزشکی امسال به 80 میرسه یا 75...................اون اساتید بنام سایت که همه میشناسیمشون و در جرت گویی پیشتازن خدمتشون بگم همه اساتید ن دانش آموزا اساتید به اتفاق گفتن شیمی و زیست نظام قدیم 40درصد سنگین تر بوده سوالاش به عنوان مثال برین سایت کلاسینو تحلیل رایگان گذاشته مصلایی همون اولم هست اتفاقا میگه...............حرف زیاده من خیلی وقته ناامید شدم خیلی زحمت کشیدم و خیلی دیگه از نظام قدیما این عدالت نبود بر همشون لعنت
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      خب دیگه اطلاعیه رسمی داد همون زمانم گفتم سبطی داره جرت میگه الانم رفته تو غار مردیکه...........ما نظام قدیما که نابود شدیم رفت خوشبحال نظام جدیدا همونطور که قبلا هم گفتم میانگین برا پزشکی امسال به 80 میرسه یا 75...................اون اساتید بنام سایت که همه میشناسیمشون و در جرت گویی پیشتازن خدمتشون بگم همه اساتید ن دانش آموزا اساتید به اتفاق گفتن شیمی و زیست نظام قدیم 40درصد سنگین تر بوده سوالاش به عنوان مثال برین سایت کلاسینو تحلیل رایگان گذاشته مصلایی همون اولم هست اتفاقا میگه...............حرف زیاده من خیلی وقته ناامید شدم خیلی زحمت کشیدم و خیلی دیگه از نظام قدیما این عدالت نبود بر همشون لعنت
      واقعا این حد از ناامیدی معرکه هست

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      شما اینقدر که به فکر کمپین های تعویق کنکور و فلان بهمان هستی اگه به فکر خودت بودی الان یه چیزی میشدی در حالیکه کنکوری هم نیستی...این حجم از پیگیری بی سابقست :/
      بهت چیزی میماسه از این کارا؟
      تصور نمیکنم به شما هیچ ارتباطی داشته باشه، اینطور نیست!؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من حرف اخرو بزنم.برم.کنکوری نظام قدیم بخواد نظام جدید بده بایه سال نمیتونه برسونه.اینو قول شرف میدم.موفق باشید همگی.
      به خدا قسم از حالا بخونه چند دور میزنه
      اون زیست همون زیست نظام خودتون هست خیلی هم شفاف تر به خدا برو یه فصل از کتاب ما بخون کتاب خودتون بخون ابهام های کتاب شما در کتاب ما برطرف شده خیلی چیزا هم نداره
      فیزیک هم همون فیزیکه فقط چند تا فصل نداره
      شیمی هم به خدا راحتره همون شیمی خودتون هست با مسئله خیلی کمتر
      ریاضی هم چه قدیم بدین چه جدید مثل امسال سوالات مشترک هست خیلی چیزای شما هم نداره

15. Top | #45
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      درست میگی
      خاااااک هفت خرابه توسرسبطی .بخدااینقدرکه ازوعده های دروغین این آدم عصبانیم ازسنجش نیستم . واسه چی مثل خاک انداز بیخودی خودشومیندازه وسط همه چی

صفحه 3 از 25 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن