خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 152425
    نمایش نتایج: از 361 به 368 از 368
    1. Top | #361
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      من با این که حق نظام قدیم خورده شده کاملاً مخالفم که دلایلش رو عرض می کنم :

1- سوالات مشترک به طور کامل در کتاب های هر دو نظام بوده است.
      2- اتفاقاً در بعضی مباحث چون بچه های نظام قدیم مطالب بیشتری می خواندند، تسلط بیشتری داشتند و جواب دادن برایشان ساده تر بود. پس از این بابت سود برده اند.
      3- اینکه چرا از بعضی مباحث سوال نیامد، مگر قبلاً از تمام مباحث سوال طرح میشد ؟ اصلاً امکان پذیر نیست چون تعداد سوالات محدود است.
      4- اینکه درخواست آزمون جدا داشته باشند به ظاهر منطقی است. مثلاً می توانستند سوالات نظام قدیم را کاملاً مشابه سال های قبل بدهند. ولی در این صورت مشکل بسیار بسیار بزرگتر می شد. همه فریاد می زدند که سوالات ما سخت تر بوده. بنابراین به نظرم سازمان سنجش تصمیم صد در صد منطقی گرفته که تا حد امکان سوالات مشترک باشد. شاید در بعضی درس ها این امکان نبوده ولی در درس حسابان امکان پذیر بود و به نظرم به بهترین شکل ممکن عمل کردند.
      5- دوستانی که همچنان مخالفند کمی خودشان را جای طراح و تصمیم گیرنده قرار دهند. توجه کنید که نمرات این دو گروه با هم مقایسه می شود و نظام قدیمی ها سهمیه جدا ندارند و به همین دلیل همچنان پافشاری می کنم که تصمیم بیشترین تعداد سوالات مشترک بهترین تصمیم ممکن یا به عبارتی کم خسارت ترین تصمیم بوده است.

از دوست و همکار بزرگوارم مهندس عباسپور( برنده مدال طلای المپیاد ریاضی جهان) سپاسگزارم������
      آقای عباسپور در خصوص ریاضیات رشته ریاضی نظرشون این بوده نه تجربی که کاملا هم درست گفتند

2. Top | #362
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2019-07-12_20-45-42.jpg
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #363
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2019-07-12_20-45-42.jpg
مشاهده: 162
حجم: 54.0 کیلو بایت
      سطح سختی یک ازمون رو دانش اموزان تعیین میکنن نه دبیران
      این هامون سبطیم از دیروز که سنجش گفته تراز مشترک داره خودشون جر میده ثابت کنه کنکور ساده بوده شما ر... ین :/
      مرتیکه نون به نرخ روز خور بدبخت

4. Top | #364
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انگار اون دوستانی گه میگن باید حتما سوالا شبیه باشه تا تراز بشه داد با مفهوم ترازدهی اشنا نیستن تراز برای همینه که تا جای ممکنه تفاوت سطح سوالای یه ازمون از بین بره و قابل مقایسه بشه

5. Top | #365
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      درجه دشواری ریاضی کنکور تجربی نظام قدیم از نگاه داوطلبان :

ghadim.png

درجه دشواری ریاضی کنکور تجربی نظام جدید از نگاه داوطلبان :

jadid.png

این در شرایطیه که 90 درصد سوالات ریاضی در کنکور نظام جدید و قدیم با هم مشترک بودن.
      برداشتتون از این تفاوت چیه ؟
      آیا اینکه کنکور برای نظام قدیمی ها سخت تر جلوه می‌داده به خاطر سخت‌تر بودن سوالاتشون بوده ؟

6. Top | #366
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا من یه چیزی اومد تو ذهنم اگه اشتب می کنم اصلاح کنین.
      چند وقت پیش کتاب کمک درسی یکی از اقوام نظام جدید رو می دیدم توی مقدمه کتاب خیلی سبز ریاضی همین آقای موئینی و تیمش گفته بودن امسال رو خیلی جدی بگیرید چون شانس خیلی بالایی برای قبولی دارید
      خب همین شخص با این گفته الان اومده یه ادعای سطح یکسان سوالات رو مطرح کرده.
      آقای سبطی و موئینی، عقیدم درباره شما خاکستر شد و دروغ نیست بگم که 180 درجه هم تغییر کرد. امیدوارم زود قضاوت نکرده باشم

7. Top | #367
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      درجه دشواری ریاضی کنکور تجربی نظام قدیم از نگاه داوطلبان :

نام: ghadim.PNG
مشاهده: 117
حجم: 27.4 کیلو بایت

درجه دشواری ریاضی کنکور تجربی نظام جدید از نگاه داوطلبان :

نام: jadid.PNG
مشاهده: 117
حجم: 29.1 کیلو بایت

این در شرایطیه که 90 درصد سوالات ریاضی در کنکور نظام جدید و قدیم با هم مشترک بودن.
      برداشتتون از این تفاوت چیه ؟
      آیا اینکه کنکور برای نظام قدیمی ها سخت تر جلوه می‌داده به خاطر سخت‌تر بودن سوالاتشون بوده ؟
      شاید یکی از دلایلش اینکه یه عده ایی میان یه سری مطالب خاص رو میخونن مثلا یه فردی میخواد هوشبری بیاره خب نیازی نداره کل ریاضی رو بخونه طبق سال های قبل میاد رو دوتا تست امار یه تست ماتریس سه تا احتمال و ... حساب باز میکنه وقتی بودجه بندی تغییر میکنه نمیتونه اینا رو جواب بده و باعث میشه ازمون سخت باشه
      ببینید سخت بودن ازمون فقط صرفا سخت بودن سوالات نیست
      وقت گیر بودن و .....
      من کل ریاضی رو خوندم همه ریاضی رو حتی مقاطع مخروطی و هندسه
      ولی جز مباحث وقت گیر بوده برام و همیشه اخر ازمون جامع هام میزدمشون
      با توجه به کلید سنجش من ریاضیمون چهل زدم ولی تا 60 هم جا داشتم
      یعنی یه سری سوالات زدم ولی از شدت استرس تو مثبت منفیا اشتباه میکردم جواب بدست نمیومد البته من خوشخوان خوندم و نصفش موج تست زدم نصف دیگشم سی سال و خیلی سبز
      سوالات از نظر من تا 50 درصد برای کسی که خوب خونده میشد اومد
      مابقیش واقعا وقت گیر بود نیاز به تحلیل داشت وقت گیر بودنش واقعا اذیت میکرد وگرنه کسی که سرعت تست زنیش بالا بود و همچنین مثل من بی دقتی نمیکرد میتونست بالا بزنه
      من فیزیکم شصت زدم فیزیکم واقعا اونجوری که میگن ساده نبوده
      سوالا وقت گیر بود و این باعث میشه سطح کنکور بالاتر بره نه اینکه صرفا سوالات سخت بوده بلکه وقت گیر بوده
      شیمش هفده مسئله داشت خب واقعا بنظرتون میشه تو 35 دقیقه رسید به همشون جواب داد ?
      یه دبیر میاد فقط به مولفه قابل حل بودن یا نبودن سوال نگاه میکنه
      و استرس سرجلسه کنکور محدود بودن وقت و ... نگاه نمیکنه
      یادمه سالهای قبل دبیران کانون خیلی سریع کلید میذاشتن ولی امسال خیلی طول کشید خیلی حتی شما ببینید توی درسس مثل زیست و شیمی خیلی توی کلیدا تفاوت میبینید
      من نظام قدیمم و نظام قدیم رو صرفا گفتم
      پ.ن : الان واقعا مشکل سخت بودن یا نبودن نیست
      مشکل اینکه سازمان سنجش عزیز اومده و میگه تراز مشترک میگیرم
      این واقعا بی عدالتیه
      ویرایش توسط mnb1392 : 22 تیر 1398 در ساعت 00:05

8. Top | #368
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سبطی از آفتاب پرست هم زودتر رنگ عوض میکنه
      تا قبل اطلاعیه سنجش میگفت من زنگ زدم گفتن جداگونه ترازبندی میشن و فرمول های پیچیده ای دارن و کلی چرندیات دیگه

از وقتی اطلاعیه سنجش منتشر شده خودشو پاره کرد تا به همه بفهمونه هم سطح بودن

آفتاب پرست کی بودی تو؟؟؟
      امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودید

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 152425

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن