خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 14232425 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 346 به 360 از 368
    1. Top | #346
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه نحوه ترازدهی براساس عدالت نباشه، با اومدن کارنامه (اگه خلاف عدالت باشه تاکید میکنم اگه خلاف عدالت باشه) جرئت میگم سازمان سنجش بزرگترین بحران حداقل یک دهه اخیر خودش رو تجربه می کنه. خیلی بیشتر از بحران فاجعه تقلب و رتبه دهی پارسال. الان ما نظام قدیم ها نسبتاً ریلکس هستیم چون هنوز نتایج نیومده، اگه نتایج بیاد (که قطع به یقین ظلم میشه بهمون) اون وقته که بحران اصلی سازمان سنجش فرامیرسه
      امیدوارم عاقبت طوری باشه که نه نظام قدیم و نظام جدید بهشون ظلم نشه و ماجرا ختم به خیر بشه.
      "ظالمانه ترین شکل استبداد آن است که تحت سپر قانون و به نام عدالت انجام شود"
      ویرایش توسط LORD KORD : 20 تیر 1398 در ساعت 22:11

2. Top | #347
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

3. Top | #348
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حق انتخاب هم بدن به اونايي كه توانايي مالي خوبي ندارن بيشترين ظلم ميشه
      همينجوريش نظام جديداي گوگولي با كتاباي اسون و كم حجمشون از ما جلوترن حالا حق انتخاب بدن و جمع كثيري از نظام قديماي پولدار! برن چند ميليون هزينه كنن و منابع نظام جديد بگيرن و اونا هم با سوالاي ابكي نظام جديد جلو بيوفتن
      ولي كسايي كه نظام قديمن و وضع مالي خوبي ندارن چيكار كنن؟ لطفا يه راه جلو پاي ما هم بذارين!

4. Top | #349
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      همينجوريش نظام جديداي گوگولي با كتاباي اسون و كم حجمشون از ما جلوترن حالا حق انتخاب بدن و جمع كثيري از نظام قديماي پولدار! برن چند ميليون هزينه كنن و منابع نظام جديد بگيرن و اونا هم با سوالاي ابكي نظام جديد جلو بيوفتن
      ولي كسايي كه نظام قديمن و وضع مالي خوبي ندارن چيكار كنن؟ لطفا يه راه جلو پاي ما هم بذارين!
      شما خب نظام قدیم باهمون کتابای خودتون کنکور بدید.

5. Top | #350
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظر کارشناسی دکتر کورش اسلامی:
      ریاضیات رشته تجربی

تقریبن همه‌ی دبیران و کارشناسان متفق‌اند که امسال سوالات آزمون درس ریاضی گروه علوم تجربی آسان‌تر از سال‌های قبل بود، و این ساده‌تر بودن فارغ از این بود که داوطلب در نظام ۶-۳-۳ یا در نظام قدیم درس خوانده باشد.
      اگرچه ممکن است برخی با تمسک به این دلیل که تعدادی از سوالات مشترک دو نظام، شبیه تمرین‌های کتاب درسی نظام جدید بوده است، مدعی شوند که آزمون برای این داوطلبان ساده و سهل‌تر بوده، اما صرف‌نظر از کتاب درسی و مستقل از این‌که این شباهت چه‌قدر واقعی و مؤثر بوده است، آزمون ریاضی امسال حتا اگر در سال گذشته برگزار می‌شد باز هم حدود بیست تا سی درصد ساده‌تر از آزمون‌های سال‌های پیشین بود.
      امسال اگر کارشناسی سؤالی را دشوار ارزیابی کند نه خاطر ایده‌ی جدید و نو بلکه به سبب زیاد و وقت‌گیر بودن محاسبات است‌.
      با توجه به آن‌چه در یالا گفته شد آزمون ریاضی کنکور امسال در گروه علوم تجربی چه برای داوطلبان نظام ۶-۳-۳ و چه برای داوطلبان نظام قدیم ساده و سرراست‌تر از قبل بوده است و هیچ تبعیضی از این باب بر هیچ‌کدام از دو گروه اعمال نشده است.
      کوروش اسلامی

از دوست قدیمی و اندیشه سازانی ام و مولف و مدیر کنونی انتشارات خیلی سبز سپاسگزارم

@drsebti

--------
      اين سبطي مارو خر فرض كرده قهر كردي رفتي ننتو بياري مثلا؟ تا ديروز به همه ميگفت مسلما سوالاي شما نظام قديما چون سخت تر بوده پس جدا تراز ميدن طبق يك فرمول عجيب و غريب!
      الان يعني چي خودتو به اب و اتيش ميزني بگي برا همه اسون بوده؟؟

چه جالب تقريبا همه دبيران و كارشناسان معتقدند رياضي از سالاي پيش اسونتر برده!!!! اينا چيزي زدن ؟
      من پارسال هيچي رياضي نخوندم ٢٠ درصد زدم امسال كتاب قطوري مثل تخته سياه رو خوندم به زور درصدم به ٢٠ ميرسه

من خودم از طرفداراي سبطي بودم ولي الان فهميدم چجور ادميه

6. Top | #351
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من حساب کردم خرید منابع نهایت ۱ ملیون هزینه داشته باشه
      ۱۸۰ هزارش میشه کتاب درسی
      توی دروسی مثل زیست و ریاضی از گاج استفاده کنی ۱۰۰ هزار تومن باهات میوفته ( زیست میکرو و ریاضی میکرو با ۵۰ درصد تخفیف دونه ای ۵۰ تومن )
      عمومیت بخوای همین گاج رو بگیری همشون رو هم ۱۵۰ تومن
      شیمی و فیزیک منبع بجز گاج ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن / گاج میوفته تومن
      پ۱۵۰

7. Top | #352
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

من رشته م ریاضیه و بالای 500 به دردم نمیخوره
      سال دیگه هم نمیتونم شرکت کنم چون دانشجوی انصرافی هستم و تا آبان مهلت دارم دفترچه پست کنم
      چرا بالای پونصد بدرد شما نمیخوره؟!
      انشالله ک پذیرفته شید ولی بنده فرق رتبه های زیر هزار رو یک یا دوتا تست در ضرایب مختلف میبینم.
      انشالله تا ذهنتان در امادگی قرار داره موفق شید ک بعد از خدمت حداقل دوسال باید درس بخونید تاایتی ک هستید باشید.
      متاسفانه مزایای خدمت مقدس خیلی بیشترازاین صحبتها هست.
      با سپاس

8. Top | #353
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ������نظر کارشناسی دکتر کورش اسلامی:
      ������ریاضیات رشته تجربی

تقریبن همه‌ی دبیران و کارشناسان متفق‌اند که امسال سوالات آزمون درس ریاضی گروه علوم تجربی آسان‌تر از سال‌های قبل بود، و این ساده‌تر بودن فارغ از این بود که داوطلب در نظام ۶-۳-۳ یا در نظام قدیم درس خوانده باشد.
      اگرچه ممکن است برخی با تمسک به این دلیل که تعدادی از سوالات مشترک دو نظام، شبیه تمرین‌های کتاب درسی نظام جدید بوده است، مدعی شوند که آزمون برای این داوطلبان ساده و سهل‌تر بوده، اما صرف‌نظر از کتاب درسی و مستقل از این‌که این شباهت چه‌قدر واقعی و مؤثر بوده است، آزمون ریاضی امسال حتا اگر در سال گذشته برگزار می‌شد باز هم حدود بیست تا سی درصد ساده‌تر از آزمون‌های سال‌های پیشین بود.
      امسال اگر کارشناسی سؤالی را دشوار ارزیابی کند نه خاطر ایده‌ی جدید و نو بلکه به سبب زیاد و وقت‌گیر بودن محاسبات است‌.
      با توجه به آن‌چه در یالا گفته شد آزمون ریاضی کنکور امسال در گروه علوم تجربی چه برای داوطلبان نظام ۶-۳-۳ و چه برای داوطلبان نظام قدیم ساده و سرراست‌تر از قبل بوده است و هیچ تبعیضی از این باب بر هیچ‌کدام از دو گروه اعمال نشده است.
      کوروش اسلامی

از دوست قدیمی و اندیشه سازانی ام و مولف و مدیر کنونی انتشارات خیلی سبز سپاسگزارم������

@drsebti

--------
      اين سبطي مارو خر فرض كرده قهر كردي رفتي ننتو بياري مثلا؟ تا ديروز به همه ميگفت مسلما سوالاي شما نظام قديما چون سخت تر بوده پس جدا تراز ميدن طبق يك فرمول عجيب و غريب!
      الان يعني چي خودتو به اب و اتيش ميزني بگي برا همه اسون بوده؟؟

چه جالب تقريبا همه دبيران و كارشناسان معتقدند رياضي از سالاي پيش اسونتر برده!!!! اينا چيزي زدن ؟
      من پارسال هيچي رياضي نخوندم ٢٠ درصد زدم امسال كتاب قطوري مثل تخته سياه رو خوندم به زور درصدم به ٢٠ ميرسه

من خودم از طرفداراي سبطي بودم ولي الان فهميدم چجور ادميه

این معلم ادبیات
      به تنهایی مرزهای ماله کشی رو جابه جا کرده
      خداوند آن خویش خویش است

9. Top | #354
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      این معلم ادبیات
      به تنهایی مرزهای ماله کشی رو جابه جا کرده
      دقیقااااا
      خداواسش نسازه !! به خداواگذارش میکنم که بااین کمپیناش بدبختمون کرد

10. Top | #355
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کدوم تقریبا همه ؟؟؟ اتفاقا اغلب برعکس اتفاق نظر دارن سخت تر بوده و وقت گیرتر
      یه لحظه فکر کنید این ریاضی اسونتر از ریاضی سال ۹۶ بوده باشه !!!! اینا یا معلم ریاضی نیستن یا شاگردای امسالشون همه نظام جدید بودن و میخوان امار قبولی شون بره بالا

11. Top | #356
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      چرا بالای پونصد بدرد شما نمیخوره؟!
      انشالله ک پذیرفته شید ولی بنده فرق رتبه های زیر هزار رو یک یا دوتا تست در ضرایب مختلف میبینم.
      انشالله تا ذهنتان در امادگی قرار داره موفق شید ک بعد از خدمت حداقل دوسال باید درس بخونید تاایتی ک هستید باشید.
      متاسفانه مزایای خدمت مقدس خیلی بیشترازاین صحبتها هست.
      با سپاس
      بنده نمیتونم بمونم واسه 99 و اگه امسال به اون رتبه نرسم کلا درس رو میزارم کنار این که دیگه بعدش هیچی بلد نباشم اصلا برام مهم نیست
      ,

12. Top | #357
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتما باید سرتو ببرن بذارن تو دستت؟؟!! تا وقتی که چیزی قطعی نشده میتونیم نارضایتی خودمونو نشون بدیم ولی وقتی همه چی تعیین بشه باید بزنی تو سر خودت
      ویرایش توسط Amm79 : 21 تیر 1398 در ساعت 21:19

13. Top | #358
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amm79 نمایش پست ها
      حتما باید سرتو ببرن بذارن تو دستت؟؟!! تا وقتی که چیزی قطعی نشده میتونیم نارضایتی خودمونو نشون بدیم ولی وقتی همه چی تعیین بشه با مال سازمان سنجش باید بازی کنی
      با این اطلاعیه دیگه همه چی معلوم شده سر نظام قدیما بریدن امثال سبطی هم ادمای معلوم الحالن که اگه سنجش بدترین بلا هم سر ملت بیارن ازش دفاع میکنن

14. Top | #359
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کدوم احمقی گفته سوالات ریاضی تجربی امسال راحت تر از سال های قبل بوده معلوم نیست این یارو که پستش رو تو اینجا پخش کرده کدوم فردی است که صرفا برای شناسوندن خودش به همه دست به چنین حرف هایی زده لااقل اگه به نظر سنجی های پارسال دقت کنید معلومه که ریاضی امسال دشوارتر بوده حتی برای دو نظام به ویژه نظام قدیمی ها.
      ظاهرا حرف مفت زدن تو ذات مشاورین کنکورهست

15. Top | #360
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به نظر من ایرادی به سبطی وارد نیست چون ایشون صرفا صحبت های دکتر مقدم زاده مسئول آزمون سازی و آمار سنجش رو منتقل کرده
      ولی انصافا اگر همین سبطی و حمایت و پیگیری هاش نبود پارسال تاثیر سوابق قطعی میشد و شاهد اتفاقات بسیار تلخی می بودیم
      قدرنشناس نباشید

خیلی ایراد به سبطی وارده.سبطی از آب گل آلود داره ماهی میگیره یادمه تا قبل از بحث تآثیر معدل کانالش هزار تا عضو هم نداشت از طریق همین مسایل الان حدود 18 هزار تا عضو داره.سبطی رو خیلیا نمیشناختن اصلا حالا ببین چه جوری داره از همین طریق کتاباشو میفروشه و کلاساشو پر میکنه در حالی که کسی که اینجوری مثلا طرف حقو گرفته دلیل نمیشه که معلم خوبی باشه ولی یه عده نادون نیم ساعت نشده میرن همایشاشو که 500 هزار تومان هم پولشه براش پر میکنن.
      ضمن اینکه اگر سبطی هم نبود باز تاثیر معدل مثبت میشد الکی از کاه کوه نسازید.کل کارا رو بچه ها کردن سبطی کار خاصی نکرد فقط آب و تاب داد و جوری جلوه داد که تاثیر مثبت معدل به اسم اون تموم بشه.اینقدر ساده نباشید این آدم فقط به فکر منافع خودشه نه بقیه همینطور که الان که منافعش به خطر افتاده خودشو کشیده کنار از بحث حق انتخاب

صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 14232425 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن