خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 25 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 368
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب غصه خوردنم کاریو درست نمیکنه
      انگیزه ی یکیو حداقل نگیرید
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      بزودی از نتایج اولیه معلوم میشه به ضرر قدیم بوده یا نه !! چیزی که بدیهیه اینه که امسال نظام جدید به شدت سود کرد حالا باز شما خودت دلداری بده
      من دلداری نمی دم من میگم می تونستن از این بدتر به نظام قدیم بدن ولی خداروشکر ندادن شما هایی هم که اینجا هستید اگه بهتر درس می خوندین می فهمیدین این موضوع رو

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

نیازی به رفتن به سایت هایی که نظرسنجی هاشون بی اعتبار هست نیست آقا کافی خودت سوالات رو بررسی کنی البته اگر سواد بررسی داشته باشی که نشون میده نداری
      ماشالا ماشالا دانای کل هم که هست گا پسرمون،اینکه سوالارو بیان ازرتمرینات ته کتاب شما بدن میشه همسان بودن سطح سوالا،باید خون گریه کرد واسه مملکتی که تو توش چیزی بشی با این سطح دیدت

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      پس سبطی بازچرت گفت.حذفیات بشه بهتر میشه خب بگید حذفیات کنن منتها سختتر میشه ها باباجان.یهو دیدی به جای انتگرال امسال دوتا کاربرد دادن.مثل امسال برگزارشه خوبه دیگه.بقران سطح شما نظام قدیما بالاتره.یه سوال قایق تو ریاضی دیذید ترسیدید برید اونم بخونید بقیش شما سه سروگردن بالاترید. محمد کنکورسال بعدو انگولک نکن چون سال اخره با 98 زیاد فرقی نمیکنه.
      میدونی چیه ؟ تکلیف سنجش با خودش معلوم نیست اگه زیست و شیمی سال بعد کاملا به سبک نظام جدید دادن چی ؟ بدون اعلام حذفیات

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهتره صبر کنیم نتایج بیاد،بعد همه چیز مشخص میشه.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونایی که اومدن گفتن سبطی گفته من زنگ زدم سنجش گفتن از یک فرمول پیچیده استفاده میکنن و تراز جدا میدن الا دقیقا کجان؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما که گفتیم درصد مهمه ،نظام جدید و قدیم فرقی نمیکنه هر کی درصد بالاتر زده اون برنده است
      بعد هی بیاین بگین جو میدین سبطی اله و بله سبطی که خیط شد رفت
      منتظر قدرت نمایی جدیدا هستم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این وضعیت بنظرم باید هزینه خرید منابع نظام جدید رو قبول کنیم و پیگیر حق انتخاب بشیم.چون پشت کنکوریای کمی تو نظام قدیم میمونن همه بریم تو نظام جدید رقابت عادلانه ک نمیشه ولی بهتر میشه

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      ما که گفتیم درصد مهمه ،نظام جدید و قدیم فرقی نمیکنه هر کی درصد بالاتر زده اون برنده است
      بعد هی بیاین بگین جو میدین سبطی اله و بله سبطی که خیط شد رفت
      منتظر قدرت نمایی جدیدا هستم
      سبطی و امرایی تنها کاری که بلدن توجیه کردن سنجشه حالا منتظر ویس از جانب سبطی و دفاع از سنجش باشیم

10. Top | #25
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تروقران بذارن نظام قدیم کنکورجدیدبدن ....چرااینقدرخدایی زبون نفهمه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

دوستان قبلا هم عرض کردم خدمتتون که ترازدهی جدا نخواهد بود و نظام قدیما جدا متضرر میشند ولی کسی گوش نکرد و خودتون رو گول زدید!

کنکور 98 که تموم شد و با این اطلاعیه عملا سنجش قائله رو ختم کرد، امیدوارم بشه اعتراضی چیزی کرد و ظلمی در حق نظام قدیما نشه
      ولی نظام قدیما کنکور 99 رو دریابید ، در کنکور 99 ما دو دسته داوطلب نظام قدیم داریم؛
      ـــ دسته اول : اونایی که میخوان کنکور نظام قدیم همچنان شرکت کنند » باید اعتراض کنند سنجش مباحث غیرمشترک رو رسماً و عملاً حذف کنه
      ـــ دسته دوم :
      اونایی که میخوان کنکور نظام جدید شرکت کنند » باید پیگیر حق انتخاب سوالات نظام جدید باشند

گفتنی ها گفته شد، داوطلبان نظام قدیم خود دانید، این اخطار رو جدی بگیرید تا در کنکور 99 پشیمان نشید

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خب غصه خوردنم کاریو درست نمیکنه
      انگیزه ی یکیو حداقل نگیرید
      من هروقت میام اینجاگندزده میشه توروحیه ام به نظرم بهترین کاراینه که فعلا یک ماه اصلاااا نیایم اینجا خیلی دلم میخوادجوانجمن یه خورده ارومتربشه

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعضی ها گوششون بستن نمی دونم چرا من مطمنم نظام قدیم ها ضرر نمی کنن امسال

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      بعضی ها گوششون بستن نمی دونم چرا من مطمنم نظام قدیم ها ضرر نمی کنن امسال
      عزیز اگه یکم تند حرف زدم باهات شرمندم،باید نظام قدیم می بودی می فهمیدی چه فشاری به ادم میاد،شرمنده خلاصه

15. Top | #30
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

دوستان قبلا هم عرض کردم خدمتتون که ترازدهی جدا نخواهد بود و نظام قدیما جدا متضرر میشند ولی کسی گوش نکرد و خودتون رو گول زدید!

کنکور 98 که تموم شد و با این اطلاعیه عملا سنجش قائله رو ختم کرد، امیدوارم بشه اعتراضی چیزی کرد و ظلمی در حق نظام قدیما نشه
      ولی نظام قدیما کنکور 99 رو دریابید ، در کنکور 99 ما دو دسته داوطلب نظام قدیم داریم؛
      ـــ دسته اول : اونایی که میخوان کنکور نظام قدیم همچنان شرکت کنند » باید اعتراض کنند سنجش مباحث غیرمشترک رو رسماً و عملاً حذف کنه
      ـــ دسته دوم :
      اونایی که میخوان کنکور نظام جدید شرکت کنند » باید پیگیر حق انتخاب سوالات نظام جدید باشند

گفتنی ها گفته شد، داوطلبان نظام قدیم خود دانید، این اخطار رو جدی بگیرید تا در کنکور 99 پشیمان نشید

سجادبه نظرت چیکارکنیم که 99 حق انتخاب بدن؟؟؟
      بااون پویش که راه به جایی نبردیم!!
      تروخدابیاین خیلی جدی درسنجشو گل بگیریم
      باز اعصابم داغون شد! خدابراشون نسازه

صفحه 2 از 25 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن