خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 25 نخستنخست ... 413141524 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 368
    1. Top | #196
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

2. Top | #197
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      من درسخون بودم تو نظام قدیم پارسالم 1500 منطقه سه اوردم
      امسالم ترازام بهتر از پارسال بود ولی کنکور 98 نظام قدیم سخت تر از نظام جدید بوده از هر دبیری میخوای بپرس
      با این وضع تراز دهی هم امید ندارم رتبه پارسالم بیارم چون میبینم طرف نظام جدیدی با میانگین 6200 میاد میگه ریاضیو 65 زدم و من با تراز 7100 بزور ریاضیو 50 زدم اریان حیدری ک یکی معروفترین دبیرای ریاضی کشور میگفت ریاضی 98 در حد ریاضی 94 سخت بوده
      حالا با این وضع باید همگی با یه درصد یکسان تراز یکسانی بگیرن؟؟؟؟
      منی که اونهمه درس خوندم شبا بیدار موندم فقط به خاطر اینکه نظام قدیمم باید اینجوری سرم بیاد؟؟؟

بدون که درکت میکنم
      تازه کار از کار گذشته
      بهتره با خونسردی تصمیم بگیریم که چه خاکی تو سرمون کنیم

3. Top | #198
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      شما که سطح درسیتون خوبه به نظرتون کدوم نظام به نفعمونه شرکت کنیم ؟میشه تو 1سال مسلط بشیم به نظام جدید؟
      تجربی نیست رشته اش.
      باید از کسی که تجربی هست بپرسی.
      چون یکی از مشکلات اصلی ما حجم مباحث زیست هست.

4. Top | #199
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امسالم ترازام بهتر از پارسال بود ولی کنکور 98 نظام قدیم سخت تر از نظام جدید بوده از هر دبیری میخوای بپرس
      با این وضع تراز دهی هم امید ندارم رتبه پارسالم بیارم چون میبینم طرف نظام جدیدی با میانگین 6200 میاد میگه ریاضیو 65 زدم و من با تراز 7100 بزور ریاضیو 50 زدم اریان حیدری ک یکی معروفترین دبیرای ریاضی کشور میگفت ریاضی 98 در حد ریاضی 94 سخت بوده
      منی که اونهمه درس خوندم شبا بیدار موندم فقط به خاطر اینکه نظام قدیمم باید اینجوری سرم بیاد؟؟؟
      من شما رو دیدم شما از بهمن شروع به درس خوندن کردی و تازه بار ها هم توی انجمن بودی شما برای درس وقت کامل نذاشتی شما از الان تا کنکور ۹۹ بخون بهت قول میدم این حرفی که الان زدی پس بگیری تحت تاثیر جو قرار نگیر اینا دارن دروغ می گن

5. Top | #200
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چند نفر که حق انتخاب می خوان اومدن جو دارن جوری جلوه میدن که انگار ۹۸ به ضرر نظام قدیم ها بوده در حالی که دروغه نظام قدیم ها نباید تحت تاثیر جو قرار بگیرن توی کنکور ۹۸ و ۹۹ هیچ نظام قدیمی که درسخون بوده ضرر نمی کنه متاسفانه به عده هم تحت تاثیر این جو دروغین قرار گرفتن آگاه باشید که یه عده که خواستار حق انتخاب هستن دارن برای رسیدن به هدفشون نظام قدیم ها رو می کوبن نظام قدیم ها باهاشون همراه نشن

6. Top | #201
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیز بعضی ها دارن جو الکی میدن ومتاسفانه اغلب بچه ها هم تحت تاثیر قرار گرفتن.
      مثلا همون سوال قایق در ریاضی امسال رو در نظر بگیر،الان دارن میگن اون سوال برای نظام قدیما سخت بوده ولی برای نظام جدید ها آسون بوده،جالب که آقای معینی در تحلیل سوالات ریاضی نظام جدید اون سوال رو جزو سوالای سخت در نظر گرفته.

7. Top | #202
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

من شما رو دیدم شما از بهمن شروع به درس خوندن کردی و تازه بار ها هم توی انجمن بودی شما برای درس وقت کامل نذاشتی شما از الان تا کنکور ۹۹ بخون بهت قول میدم این حرفی که الان زدی پس بگیری تحت تاثیر جو قرار نگیر اینا دارن دروغ می گن
      چرا چرت میگی
      برو تو تاپیک شروع مطالعه نظام قدیم ثبت از 17 اذر رو ببین
      من او مهرماه شروع کرده بودم
      بارها توی انجمن بودن دلیل بر تنبلی و درس نخون بودن و بهانه اوردن من هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

8. Top | #203
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Sanaz18;1503409]
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

اگر
      اینقدر تشنه دیده شدنی و طالب فحش اینجا جاش نیست برو خونتون کارت را میفته
      میگم تو که ادم عصبی طوری هستی و همرو گاز میگیری یه کاری با سینا کن این طرفا پیداش نشه
      اون رو مخ تره
      @Sanaz18@
      ویرایش توسط HiGh-lEvEl : 20 تیر 1398 در ساعت 16:45

9. Top | #204
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انصافا دعوا نکنید من نظام جدید هستم تو عمومی ها تاریخ ادبیات و عربی ندا منادا و یه سری سوال اعراب گذاری و داشتن مشارالیه با ما متفاوت بودن در واقع تاریخ ادبیات ما در مقابل اونا هیچه(برا ما یه تست اومد که اونم احتمالا چون از فهرست منابع بود حذف شه)دینی و زبان که هیچی تو ریاضی هم بیشترین تفاوت داشتن هذلولی هستش و من چیز دیگه ای خاطرم نیست فیزیک هم که یک چیز ثابته اما ما باز هم تو مدارامون خازن و تو حرکت شناسی حرکت دایره ای رو نداشتیم...شیمی ولی کتاب ما فقط حفظیاتش زیاد بود و خب سطح سوالا دیگه دست ما نبوده گه مال نظام قدیم سخت تر بوده یا نه....و اما زیست شناسی به نظرم هرکی با نظام قدیما تو این مورد بحث کنه واقعا یه مقدار مشکل داره ۳ فصل باکتری ویروس قارچ دارن که مباحث واقعا گسترده ای هستن بنده شخصا چون دور دنیا میزدم سوالایی از نظام قدیم داشت که مجبور شدم یه نگاهی به کتاب سال پیششون تو مبحث شارش انرژی بندازم که هم چرخه کربس و هم کالوینشون با جزئیات بیشتری کشیده شده بود موارد ریز زیادی داشت...در کل میخوام به عنوان یه نظام جدید حق رو به نظام قدیمای عزیز بدم ... شما عزیزان درگیر بازی کثیفی شدین لعنت به کسی که اومد و ابتدایی رو کرد ۶ سال تا این مشکلات ایجاد بشه.... براتون(نظام قدیم و جدید) بهترین هارو آرزو دارم و توکلتون همیشه به خدا باشه ...
      یا حق

10. Top | #205
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      عزیز بعضی ها دارن جو الکی میدن ومتاسفانه اغلب بچه ها هم تحت تاثیر قرار گرفتن.
      مثلا همون سوال قایق در ریاضی امسال رو در نظر بگیر،الان دارن میگن اون سوال برای نظام قدیما سخت بوده ولی برای نظام جدید ها آسون بوده،جالب که آقای معینی در تحلیل سوالات ریاضی نظام جدید اون سوال رو جزو سوالای سخت در نظر گرفته.
      مهم اینه مشابه اون سوال تو تمرینای کتاب نظام جدیدا بوده ولی توی کتاب نظام قدیما اصلا همچین جیزی مطرح نشده و تو هیچ کنکور نظام قدیمی شبیه این سوال نیومده بود
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بر دوستان ، نمیدونم (بعضی) دوستان نظام قدیم چرا همش نیمه خالی لیوانو میبینن ، چرا نمیگین که دینی شما اسون تر بود؟ اگه معیارتون نظر سنجی کانونه تو درس دینی 11 درصد نظام قدیما گفتن دشوار بوده ولی نظام جدید 33 درصد ! در درس ادبیات هم 54 درصد نظام جدیدا گفتن دشوار بوده ولی43 درصد نظام قدیم گفتن دشوار بوده ، حرفتون مبنی بر ریاضی و فیزیک درسته ولی راجع عمومی ها که به نظرم اگه کسی معترض باشه بیشتر نظام جدیده تا قدیم

12. Top | #207
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا چرت میگی
      برو تو تاپیک شروع مطالعه نظام قدیم ثبت از 17 اذر رو ببین
      من او مهرماه شروع کرده بودم
      بارها توی انجمن بودن دلیل بر تنبلی و درس نخون بودن و بهانه اوردن من هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نظام جدیدی هست 99 کنکور داره.
      تلاشش قابل ستایشه.

13. Top | #208
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مسلما این نحوه ترازدهی بدون هیچ شکی منجر به این میشه که داوطلبای نظام قدیم ورودشون به رشته های خوب دانشگاه به شدت گمتر از میانگین سال های قبل بشه ... بعد هم چهار تا مسئول سنجش میان امار کلی همه رتبه ها و رشته ها رو با هم مقایسه میکنن و به این نتیجه میرسن که فرقی با سال های قبل نداشته
      یه عده هم اینجا نظرشون اینه که به ضرر نظام قدیم نخواهد شد ولی خواهیم دید .
      ویرایش توسط amureza : 20 تیر 1398 در ساعت 16:47

14. Top | #209
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو بلاتکلیفی گیر کردیم خدایا هم باید فشار درسو تحمل کنیم هم حواشی .متاسفانه مشاورا هم دروغگو و غیرقابل اعتماد شدن

15. Top | #210
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      شما که سطح درسیتون خوبه به نظرتون کدوم نظام به نفعمونه شرکت کنیم ؟میشه تو 1سال مسلط بشیم به نظام جدید؟
      برای زیست نمیتونم نظر بدم چون رشته م ریاضیه
      اما عمومیا و درسهای ریاضی فیزیک و شیمی نظام جدید ساده و در عین حال منسجمه و میشه خیلی زودتر از نظام قدیم روش مسلط شد

صفحه 14 از 25 نخستنخست ... 413141524 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن