خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 368
    1. Top | #166
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هرچی لازم بود گفتم برید بخونید دیگه پیامی نزارم بهتره چون بدتون میاد کسی بهتون ثابت کنه اشتابه خودتون بوده ن دو سواله بودن کنکور
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #167
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      کاری که میکنم اینه
      نتایج اومد به ضرر نظام قدیم بود حق انتخاب دادن کنکور جدید میدم چون چاره ای نیست
      اما اگه نبود که فک نمیکنم اینطور بشه همون قدیمو میدم
      کتابای نظام جدید با اینکه با ما یکیه ولی لحن بیان و تیپشون کاملا با ما فرق داره زیستشون خط به خط کتابشون مثه ما نیست که
      خدا شفات بده

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      حامد منو ک میشناسی ؟؟پارسال 1500 منطقه 3 شدم پزشکی مازاد اوردم ولی خوندم واس امسال(حماقت کردم بعد عید از پزشکی مازاده انصراف دادم ک اگه بعد کنکور 98 میرفتم واسه انصراف باید شهریه ترمای باقی مونده رو میدادم) میخوام بگم ک تنبل نیستم و حقم بود همون پارسال قبول شم ولی دو سه تا سوال اختلاف داشتم
      هیچ بهونه ای هم نمیخوام بیارم ولی
      تو خودت برو از نظام جدیدا بپرس یا از دبیرای کنکوری
      همشون میگن سطح سوالات نظام جدید اسونتر بوده
      تو درسی مثل فیزیک ک چند تا سوالشون دقیقا تمرین کتاب بوده
      ولی ریاضی فیزیکی ک امسال به ما دادن بیشتر منطبق بر کتابای نظاک جدید بوده تا کتابای ما
      همه اینا مثل تو با رتبه 1500موندن؟نه ی درصد خاصین ...زورم میاد ازاینکه من بدترین کنکورا کنکور دادم تجربه کردم اما حی میکگم ول کنید بریذد بخونید میپرن ب من...
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #169
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      کاری که میکنم اینه
      نتایج اومد به ضرر نظام قدیم بود حق انتخاب دادن کنکور جدید میدم چون چاره ای نیست
      اما اگه نبود که فک نمیکنم اینطور بشه همون قدیمو میدم
      کتابای نظام جدید با اینکه با ما یکیه ولی لحن بیان و تیپشون کاملا با ما فرق داره زیستشون خط به خط کتابشون مثه ما نیست که
      شماکه یه هفتس میگی نظام جدیدخوب نیس حالاچی شد به حرف من رسیدی!
      آفرین برادرپیگیرحق انتخاب باش بخداجدیدبهتره

5. Top | #170
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      در سخون بودی الان جلوی کولر ب فکر مهر ماه دانشگاه بودی در سخون بودی الان خیالت راحت بود با دوسدخترت دنبال عشق وحال بودی درس خون نبودی ک بهانه میاری اینکه من درس نخوندم خب ایشالا بعدا متوجه میشی اما بدون سرکاری میری دور ازجون سرطان داری دنیا همینه باید بمیری تا بدست بیاری ی روزی ارزو داشتم بتونم ی تست زیست بزنم اما سال 97 با حذفیات 70زدم البته بگم تلاش زیادیم کردم شماهخمبرو ببین ایراد کارت کجا بوده اگر غافلگیر شدی ک خب دیگه مشکل خودته
      من رتبه م سه رقمیه قطعا اینو نمیدونی بدون
      اما تفاوت 500 با 550 برای من یعنی قبول نشدن
      در ضمن بنده هیچوقت کولر ندیدم تو عمرم که الان بخوام جلوش باشم
      یا هیچوقت به جز کار و نون شب به دنبال دوستدختر نبودم
      شمایی که تو عمرت زحمت نکشیدی قطعا نمیدونی آدم چقد زورش میاد زحمتی که کشیده به راحتی خورده بشه
      یک نفر هم یک نفره چه برسه به چند صد نفر جا به جایی

6. Top | #171
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​افرین دقیقا گل گفتی سه سال قبل تو عضو بودم پس بدون بهانه جویی تبلی خیلی خوب میشناسم هزار مدلم دوطلب دیدم خودمم سال اول زیست زدم منفی گفتم اووف همش تقصیر سهمیه داراس چرااونا باید با درصد 15برن پزشکی من باید 70بزنم؟اما خب فهمیدم همینه ک هست میخوام بخوام نمیخوام ب درک
      عضو بودن که فقط یه جمیل میخواد ، چیزای دیگه ای باید داشت برای موعضه و نقد و ....

7. Top | #172
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ببخشید اگر بهتون حمله ور شدم بخدا قسم مشکل شماها این نیست این کارا فکرا باعث میشه حتی تابستونم نخونید برید بخونید التماس میکنم شما بخون باشید میترکونید هیچکس احمق بی هوش نیست تفاوت تو اراده هاس لطفا لطفا ول کنید بسپارید ب خدا
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #173
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ​هرچی لازم بود گفتم برید بخونید دیگه پیامی نزارم بهتره چون بدتون میاد کسی بهتون ثابت کنه اشتابه خودتون بوده ن دو سواله بودن کنکور
      دقیقا چند نفر که حق انتخاب می خوان اومدن جو دارن جوری جلوه میدن که انگار ۹۸ به ضرر نظام قدیم ها بوده در حالی که دروغه نظام قدیم ها نباید تحت تاثیر جو قرار بگیرن توی کنکور ۹۸ و ۹۹ هیچ نظام قدیمی که درسخون بوده ضرر نمی کنه متاسفانه به عده هم تحت تاثیر این جو دروغین قرار گرفتن آگاه باشید که یه عده که خواستار حق انتخاب هستن دارن برای رسیدن به هدفشون نظام قدیم ها رو می کوبن نظام قدیم ها باهاشون همراه نشن

9. Top | #174
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با این اوصاف تابستونو باید درگیر کتابای نظام جدید باشیم بعد اگه حق انتخاب ندن کلا زمانو از دست میدیم

10. Top | #175
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

شمایی که تو عمرت زحمت نکشیدی قطعا نمیدونی آدم چقد زورش میاد زحمتی که کشیده به راحتی خورده بشه
      تو که رتبت سه رقمی هست همه جا هم قبولی پس اینجا چیکار می کنی عجبا

11. Top | #176
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      با این اوصاف تابستونو باید درگیر کتابای نظام جدید باشیم بعد اگه حق انتخاب ندن کلا زمانو از دست میدیم
      بهترین راه حذف مباحث غیر مشترک ریاضی و فیزیکه هر چند حق انتخاب هم حقه

12. Top | #177
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

من با زخم روده معده و هزار مرض تواین سالا کنکور دادم پس بدون مرگو دیذم با چشام دوسندارم فلیم هندیش کنم اما بدون جوری گلیموو از اب بیرون کشیدم ک فقط خدا معجزه کرد همین توام کولر ندیدی ایشالا ی روز ده تا کولر میخری رتبت س رقمی بشه ک عالیه نشدم عب نداره
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #178
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      حق انتخاب فریبه توسط چند نفر مطرح شده اگه سمت نظام جدید برید ۹۹ هم قبول نمیشید

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه اینا مثل تو با رتبه 1500موندن؟نه ی درصد خاصین ...زورم میاد ازاینکه من بدترین کنکورا کنکور دادم تجربه کردم اما حی میکگم ول کنید بریذد بخونید میپرن ب من...
      خب داداش من همرو یه جور نگاه نکن
      ازمون اخری قلم چی شدم 200 منطقه 3
      ولی الان امید ندارم با این وضع همون رتبه پارسالمم بیارم
      چون میبینم یارو نظام جدیدیه با میانگین 6200 6300 میاد میگه ریاضی 65 زدم و من با بدختی شاید ریاضیو 50 زده باشم
      وقتی اینارو میبینم و تلاشام شب بیداریام از تفریح زدنام به یادم میاد میگم چراااااااااااااااااااا چراااااااااااااااااا باید تلاش کنم و نرسم
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

15. Top | #180
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoSeiN.MD نمایش پست ها
      عضو بودن که فقط یه جمیل میخواد ، چیزای دیگه ای باید داشت برای موعضه و نقد و ....
      ​نه جیمیل نمیخواد خیلیم فعال بودم رفیق موعضه هم کردم گوش نکردید دارید ب قهقرا میرید
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن