خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 368
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      شما اگه درسخون بودی
      همون موقع که داوطلبای قدیم با هم رقابت میکردن قبول میشدی.
      مشخص نیست امسال تقلب کردی...چیکار کردی که هی خزعبلات میبافی.
      ب عقل ناقصت برسونم که تقلب نکردم سال قبل انتخاب رشته کردم و دام پزشکی روزانه تهران قبول شدم اما تا بیام رفع محرومیت کنم نشد دیر شد و موندم وسط...سرهمین اصلا این ی سال تو فاز درس نبودم عزیزم اینم بدون همون دام پزشکی من اگر با 4هزار قبو.ل شدم تو باید با 2هزار قبول شی پس بدون باکی حرف میزنی چی میگی..من ادعا نکردم درسخونم فقط خواستم حال ی عده بهانه جو تنبل بگیرم همین
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      شک نکن ک هستم من کف تهران بزرگ شدم هزارتا گرگ دلال اموزشی دیدم نه تو ی شهرستان با 200هزار نفر جمعبت اگر منم مث شما فک کنم دیگه من نیستم احمقم
      امثال تو کاربر حرفه ای این انجمن هستن!
      بدیهیات صحبت کردن با دیگران رو رعایت نمی‌کنید

3. Top | #153
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      دوستان الان اگه انتخابی بشه سال بعد همتون جدید انتخاب میکنید؟به نظرتون میشه خودمونو با مباحثی که قبلا ندیدیم وفق بدیم و مجدد این همه منبع بگیریم و درگیر حواشی انتخاب منبع بشیم و اطلاعات قبلی خودمونو از ذهنمون پاک کنیم؟این فقط یه مشورته لطفا جبهه نگیرید
      چرا دروغ،به نظر من اینکار یه فاجعست واسه اونی که نظام قدیمه،چون کلی تناقض و تضاد هست تو کتاب زیست نظام جدید و قدیم و فقط فهمیدن و اصلاح کردن این تفاوت ها کاری بیشتر از یک سال رو می طلبه

4. Top | #154
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه قانون از ماتریس امار هرسال دوتا سوال بدن یا سه تا یا 5تا؟ نه قانون نیست کنکور کنکوره یعنی باید بدونی هرچیزی ممکنه شماهم قبول کردی تو این ازمون شرکت کنی باتمام کم کاستی هاش با تموم سهمیه هاش باتموم نا برابریاش بدتر از سهمیه ایثار گران سهمیه بومی گزینیه ک طرف با 400دندون تهران میاره اما یکی با 150 هم از شهر دور نمیتونه...اینام هست نمیدونستید بدونید هرکس درس خونده باشه یکی دوتا نقطع قوت یکی دوتا ضعف میتونه قبول شه فک نکنم تواین تایپیک با تجربه تر پیشکسشوت تر ازمن تو کنکور باشه از سال 94 ازمون دادم درصد صفرم داشتم 70هم داشتم تازه 98هم محروم ودم همش بهانه س بهانه توتایپیکای مختلف گفتم قبل ازمون 98 ک بچه ها دینی زیست شیمی خیلی دگرگ.ون کردن سال قبل تو زیست از فصلای چرت سوال ساده دادن مراقب فیزیک ریاضی باشید ممکنه از جاهای سخت زیاد بدن یا ازجاخهای اسون سوال سخت همینم شد دوتا تست احتمال دادن هرکسی نمیتونست حل کنه مشکل از خود ماست...بله قبول دارم اونی ک اومده بود گزینشی خونده بود خیلی ضرر کرد اما دیگه همینه کنکوره....طرف فرق وظیفه سنجش با مجلس نمیدونه اومده کنکور بده طلبکاره ...خدایی ب شما صندلیم بدن روتون میشه برید بشینید دانشگاهخ؟سواد ی ادم متوسط ندارید انتظار رتبه شاخ دارید بیخیال اقا دیگه 4 5سال عمرم پای کنکور رفت تنبلی بهانه رو فرقش با ظلم میفهمم..یکی حرف قشنگی زد گفت هرکس تو کنکور در سنخون تر تنبل تره مدعی تره ب سهمیه هرچی اعتراض میکنه

دوست عزیز اینکه وظیفه سنجشه یا مجلس برام هیچ اهمیتی نداره چون دنبال پول و زندگی بهترم نه وظایف دولتی که خودشم بلد نیست وظیفه ش چیه
      شما هم بهتر بود به جای دنبال این وظیفه گشتنات درس میخوندی که این همه پیشکسوت نباشی به قول خودت
      همه دلایلی که عرض کردم درست و قابل استناد بود
      شما میتونی ازهمون کسایی که ادعای عدالتشون میشه بپرسی و سوالا رو جلوشون بزاری و بگی جواب بدید قطعا بین جدید و قدیم حداقل 5 درصد تفاوت هست و حداقل 5 درصد برای هر درس خیلی زیاده
      قطعا شمایی که درس نخون بودی به گفته خودت فرق رتبه 800 با 400 برات یکیه نه کسی مثل من که شبانه روز درس خونده و کار کرده

5. Top | #155
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      کنکور نظام قدیم دادن برای خود من شخصا یکجور حماقته چون در شرایط برابر یک نظام جدیدی که به اندازه من خونده حداقل ده درصد تو میانگین درسا از من جلوتره
      طبق عدالت سنجش
      یه نظام جدید اگه بخواد شروع کنه به تهران برسه سوار یه ماشین لوکس میشه از ورامین میاد تهران
      ما قدیمیا هم از سیستان با پراید استارت میزنیم که ان شاءالله اگه جایی موند تو تهران مام بشینیم یه گوشه
      خداوند آن خویش خویش است

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoSeiN.MD نمایش پست ها
      امثال تو کاربر حرفه ای این انجمن هستن!
      بدیهیات صحبت کردن با دیگران رو رعایت نمی‌کنید
      ​افرین دقیقا گل گفتی سه سال قبل تو عضو بودم پس بدون بهانه جویی تبلی خیلی خوب میشناسم هزار مدلم دوطلب دیدم خودمم سال اول زیست زدم منفی گفتم اووف همش تقصیر سهمیه داراس چرااونا باید با درصد 15برن پزشکی من باید 70بزنم؟اما خب فهمیدم همینه ک هست میخوام بخوام نمیخوام ب درک
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #157
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان الان اگه انتخابی بشه سال بعد همتون جدید انتخاب میکنید؟به نظرتون میشه خودمونو با مباحثی که قبلا ندیدیم وفق بدیم و مجدد این همه منبع بگیریم و درگیر حواشی انتخاب منبع بشیم و اطلاعات قبلی خودمونو از ذهنمون پاک کنیم؟این فقط یه مشورته لطفا جبهه نگیرید
      شماقرارنیست چیزیوازذهنت پاک کنی!
      ریاضی فیزیک دقیقاهمونه فقط قدیم یه سری مباحث اضافه ترداره
      زیست هم فقط کلمات فارسی بهش اضافه شده مبحث عجیب وغریبی نداره ادبیات هم همونه واتفاقا حذفیات داشته دینی هم متن محوره بیشتروایات نداره خیلی ...زبان هم حذفیات داشته یع ذره وریدینگ کتاب عوض شده . اما شیمی متن کتابش کامل عوض شده وتاکیدرومفاهیمه ومسائل کمتره ببین به جان مادرم اینارونگفتم که نظام قدیمی هاروترغیب کنم به دادن جدید اما واقعا اینطوره میتونی خودت بری ببینی کتاباشونو. 80درصدمطالبشون همون قدیمه

8. Top | #158
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه حس نابودی و نا امیدی در من رخنه کرد یعنی نظام قدیم هر چقدر تلاش کنه اب در هاون کوبیدنه؟؟آخه مگه میشه دوبا ه واسه نظام جدید خوند تو یه سالدوستانی که اطلاعات دارید راهنمایی کنید لطفاااا

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiGh-lEvEl نمایش پست ها
      به ظلمی که اتفاق افتاده و هنوز پرده بردای نشده ازش!
      قبل پرده برداری مهلت اعتراض هست .. دیگه بعدش همه چی تمومه!

+ ظلم هم بچه ها فک کنم یه دو سه ملیون بار گفتن ...کسی هم که قرار نیست بفهمه نمیفهمه
      .تامام.
      مشکل اینه خودمونن رو فهیم ولی بقیه رو نفهم میدونیم

10. Top | #160
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کتاب ها رو بررسی کردم مطالب ماست با حذف اضافات سخت و وقت گیر و بیان شیوا و روا تر.

بهترین کار اینه شما خودتون پی دی اف رو دانلود کنید ببنید چجوریه.
      خداوند آن خویش خویش است

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

دوست عزیز اینکه وظیفه سنجشه یا مجلس برام هیچ اهمیتی نداره چون دنبال پول و زندگی بهترم نه وظایف دولتی که خودشم بلد نیست وظیفه ش چیه
      شما هم بهتر بود به جای دنبال این وظیفه گشتنات درس میخوندی که این همه پیشکسوت نباشی به قول خودت
      همه دلایلی که عرض کردم درست و قابل استناد بود
      شما میتونی ازهمون کسایی که ادعای عدالتشون میشه بپرسی و سوالا رو جلوشون بزاری و بگی جواب بدید قطعا بین جدید و قدیم حداقل 5 درصد تفاوت هست و حداقل 5 درصد برای هر درس خیلی زیاده
      قطعا شمایی که درس نخون بودی به گفته خودت فرق رتبه 800 با 400 برات یکیه نه کسی مثل من که شبانه روز درس خونده و کار کرده
      در سخون بودی الان جلوی کولر ب فکر مهر ماه دانشگاه بودی در سخون بودی الان خیالت راحت بود با دوسدخترت دنبال عشق وحال بودی درس خون نبودی ک بهانه میاری اینکه من درس نخوندم خب ایشالا بعدا متوجه میشی اما بدون سرکاری میری دور ازجون سرطان داری دنیا همینه باید بمیری تا بدست بیاری ی روزی ارزو داشتم بتونم ی تست زیست بزنم اما سال 97 با حذفیات 70زدم البته بگم تلاش زیادیم کردم شماهخمبرو ببین ایراد کارت کجا بوده اگر غافلگیر شدی ک خب دیگه مشکل خودته
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #162
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کاری که میکنم اینه
      نتایج اومد به ضرر نظام قدیم بود حق انتخاب دادن کنکور جدید میدم چون چاره ای نیست
      اما اگه نبود که فک نمیکنم اینطور بشه همون قدیمو میدم
      کتابای نظام جدید با اینکه با ما یکیه ولی لحن بیان و تیپشون کاملا با ما فرق داره زیستشون خط به خط کتابشون مثه ما نیست که

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اگر جای شما بودم دو حالت داشت
      شما بخوای قبول بشی باید بالای 70 بزنی چه قدیم چه جدید
      اگر الان که قدیمی بالای 40 درصد همه درس ها زدی همون قدیم بمون
      وگرنه به جد و قطعا پیشنهاد می کنم برو جدید
      چرا؟ مثلا ببین کتاب زیست شاید بگی تغیر داده نه همون کتاب خودت هست که بهتر گفته مثلا تو در هورمون خودتون میخونی که پیک شیمیایی داریم ولی نمیدونی چه چیزی هست غیر هورمون برات مبهمه ولی در جدیدا ما میخونیم که اینترفرون هم پیک شیمیایی هست پس یه فصل اگر داری در جدید مسلط تر میشی ولی قدیم چند تا فصل دیگر هم داری که دوباره همونا هم گنگ و نامفهومه
      پس در کل جدید بهتر و کمتره همه درس ها همینطوره

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب عقل ناقصت برسونم که تقلب نکردم سال قبل انتخاب رشته کردم و دام پزشکی روزانه تهران قبول شدم اما تا بیام رفع محرومیت کنم نشد دیر شد و موندم وسط...سرهمین اصلا این ی سال تو فاز درس نبودم عزیزم اینم بدون همون دام پزشکی من اگر با 4هزار قبو.ل شدم تو باید با 2هزار قبول شی پس بدون باکی حرف میزنی چی میگی..من ادعا نکردم درسخونم فقط خواستم حال ی عده بهانه جو تنبل بگیرم همین
      حامد منو ک میشناسی ؟؟پارسال 1500 منطقه 3 شدم پزشکی مازاد اوردم ولی خوندم واس امسال(حماقت کردم بعد عید از پزشکی مازاده انصراف دادم ک اگه بعد کنکور 98 میرفتم واسه انصراف باید شهریه ترمای باقی مونده رو میدادم) میخوام بگم ک تنبل نیستم و حقم بود همون پارسال قبول شم ولی دو سه تا سوال اختلاف داشتم
      هیچ بهونه ای هم نمیخوام بیارم ولی
      تو خودت برو از نظام جدیدا بپرس یا از دبیرای کنکوری
      همشون میگن سطح سوالات نظام جدید اسونتر بوده
      تو درسی مثل فیزیک ک چند تا سوالشون دقیقا تمرین کتاب بوده
      ولی ریاضی فیزیکی ک امسال به ما دادن بیشتر منطبق بر کتابای نظاک جدید بوده تا کتابای ما
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

15. Top | #165
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​افرین دقیقا گل گفتی سه سال قبل تو عضو بودم پس بدون بهانه جویی تبلی خیلی خوب میشناسم هزار مدلم دوطلب دیدم خودمم سال اول زیست زدم منفی گفتم اووف همش تقصیر سهمیه داراس چرااونا باید با درصد 15برن پزشکی من باید 70بزنم؟اما خب فهمیدم همینه ک هست میخوام بخوام نمیخوام ب درک
      تو سالی که کنکور ندادی
      دخالت نکُن.

لطفا.
      خداوند آن خویش خویش است

صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن