خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین راهکار برای حل مشکلات کنکور نظام قدیم 99

سلام
      با توجه به نوع سوالات کنکور 98 شاهد بی عدالتی در حق نظام قدیم شدیم.درجواب اعتراضات هم گفته شده خود دانش اموز باید بر اساس لیست مشترکات رو فقط میخونده.با توجه به اینکه خیلی از نظام قدیم ها متمایل هستن کنکور 99 هم در نظامی که خوندن امتحان بدن(به عنوان مثال اعتراضات در پیج های مسئولین که باعث شد مصوبه اول مبنی بر اخرین نوبت بودن نظام قدیم 98 حذف بشه برداشت شه یا رای گیری برای حق انتخاب که بعد 4 ماه هنوز به هزار و پونصد نفر هم نرسیده در مقابل جمعیت 500 هزار نفری نظام قدیم سنجش هم وقتی 2 نظامو برگزار کنه واقعا فقط یک هزارم درصد ممکنه که انتخاب بده اونم اگه قراره تا دی ماه طولش بدن یا حتی اذر و ابان ارزشی نداره تغییر نظام) بهترین کاری که میشه الان کرد اینه به نماینده و سنجش اعتراض کنیم تا لیستی از حذفیاتی بدن که در نظام جدید حذف شه و مشترک نیست فقط نه برای ریاضی و فیزیک بلکه همه ی درس ها(در این صورت از خود زیست حدودا 250 صفحه فقط حذف داریم!) شاید بعضی مباحث اسون هم حذف بشن اما عملا وقت بیشتری میمونه و باتوجه به حتی اشنایی قدیم راحت تر و برای دروس حل کردنی میتوانیم به تمارین نظام جدید مراجعه کنیم.خصوصا با توجه به نزدیکی انتخابات نماینده ها راحت تر مجاب میشن با این موضوع.
      اگه دوستان موافقید با هشتگ#لیست_مشترکات #لیست_حذفیات شروع کنیم.و همینطور یک جمع اوری امضا مثل حق انتخاب هرچند به نظرم تغییر نظام خوبه ولی واقعا برای کسی که دیگه مرداد و شهریور قطعی بدونه و این هم برای خیلی ها مشکلات هزینه رو داره(همه نمیتونن رو pdf بخونن و باید کتابای جدید رو بخری)علاوه بر اون سبک سوالات اشناست و اگه فقط بر اساس مشترکات سوالات داده بشه این رقابت عادالانه میشه.
      پ.ن:البته حذف نصفه و نیمه نه اونم فقط ریاضی و فیزیک بلکه این حذفیات باید شامل کل درس های تخصصی و عمومی باشه.
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong
      ویرایش توسط Mariyana : 20 تیر 1398 در ساعت 11:42

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اکثر نظام قدیما منتظر نتیجه ان و فرضشون ترازگیری جداست چون بقیه درسا واقعا سوال مشترک کم داشت مخصوصا دروس عمومی و زیست شناسی پس نمیشه با اطمینان گفت ترازگیری مشترکه در مورد حق انتخاب هم سنجش گفته شورای سنجش تصویب کنه مشکلی نداره ولی حق انتخاب مشکل بخش کوچیکی از قدیما حل میکنه اگه ترازگیری مشترک باشه .....اگه هم جدا باشه واقعا به نفع نظام قدیمه که 99 نظام خودش بده حالا هر طور سوال بدن مهم نیست
      ویرایش توسط mohammad1397 : 20 تیر 1398 در ساعت 12:15

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من معتقد هستم که اینایی که شماها میگین حاشیه ای بیش نیست به جای اینکار ها اگر می خواهید ۹۹ کنکور بدین بشینید درس خودتون بخونید به این مسایل اهمیت ندید نتیجه بهتری میگیرید

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینم در نظر بگیرین اگه غیر مشترکا هم حذف کنن دیگه همه درسا ممکنه طبق تمرینای کتاب نظام جدید بدن ضرر چند برابر بشه بهترین راه همین که سبطی گفته یعنی همسانساری ترازا اینطوری واقعا پشت کنکور موندن برای یک نظام قدیم صرفه داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      غیرمشترکا حذف بشه تمام سوالاتون میشه ازکتاب اونا.این وضعو بدتر میکنه که.اشتباه نکنید.
      ?

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اولین تلاش و کاری که باید انجام بشه مطمئن شدن از ترازگیری جدا هستش که منطقی هم هست که جدا باشه دکتر سبطی هم تو کانالشون امروز پست گذاشتن که انگار قراره تراز جدا بدن ابتدا .. به هر حال امیدوارم که اینطوری باشه و حداقل ظلم کمتری به نظام قدیم بشه چون در صورتی که تراز مشترک باشه عملا هر کاری هم که انجام بشه یه پله از نظام جدید عقب هستن نظام قدیم ها.
      در مورد حذفیات هم پارسال موقعی که حذفیات نظام قدیم اومد بعضی مباحث حذف شده بود خود نظام قدیما اومدن اعتراض کردن البته حق هم داشتن خبر نداشتن که کنکور قراره اینجوری برگزار شه همچنین وقت اعلام حذفیات نهایتن تا مرداد هستش نه اینکه وسط سال یهو بیان بگن فصلی که 20 ساله تو کنکور داره میاد حذفه مسلما تعدادی زیادی اون فصلو میخونن و نمیتونن دیگه نادیده بگیرنش ( اینه و عدسی فیزیک مثلا )
      پس اگر کاری قراره برای اعتراض انجام بشه و حذفیات اعلام شه زودتر باید دست به کار بشین و کارهارو زود انجام بدین فک کنم بشه در مورد ریاضی فیزیک مباحث غیر مشترک رو حذف کرد در مورد زیست هم شاید بشه به حذف شدن ژنتیک امیدوار بود ولی باقی فصل ها و عمومی ها فک نکنم حذفیات رو در موردشون قبول کنن در ضمن عمومی نظام قدیم فک نکنم انچنان به حذفیات نیاز داشته باشه شما بتونین همون برای اختصاصیا حذفیات بگیرین عالیه !
      من خودم امسال دیگه پشت کنکور نمیمونم ولی به شما توصیه میکنم حتما بشینین از الان مباحث مشترک رو بخونین در کنارش برای این قضیه حذفیات فعالیت کنین چون به احتمال زیاد اگر حذف شدن بعضی فصل ها از درس ها قراره انجام بگیره همون زمانی که هر سال اعلام میشه هستش
      ولی همونطور که گفتم اول باید از ترازگیری جدا مطمئن بشیم
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن