آموزش تایپ ده انگشتی گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مکتبستان
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
  1. Top | #1
    کاربر باسابقه
    کاربر برتر سال
    مدیر برتر سال

تشکر شده 43,291 بار در 10,374 ارسال
    نمایش مشخصات

:: مهم :: سرنوشت جالب رتبه‌های برتر کنکور 10 سال اخیر

سه شنبه 18 تیر 1398 / 11:10
    کد خبر : 5909

سرنوشت جالب رتبه‌های برتر کنکور 10 سال اخیر
    سونوشت جالب رتبه های برتر کنکور 10 سال اخیر که دارای سرنوشت های خواندنی بودند و سرنوشت آنها در متن زیل آمده است؛

ــ مژگان قاسمی؛ رتبه سوم كنكور ریاضی فیزیك‌ سال ۸۷، در دانشگاه شریف لیسانس ریاضی فیزیک گرفته و پس از آن به تحصیل ادامه نداده است. او حالا در یك شركت خصوصی در زمینه خدمات رایانه كار می‎كند و از زندگی‏‌اش راضی است.

ــ سارا عامری، رتبه ۲ كنكور زبان سال ۹۰، كارشناسی و كارشناسی ارشدش را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران خوانده و برای مقطع دكترا، به کانادا مهاجرت کرده است.

ــ هانیه زراعت‏كار؛ رتبه ۹ كنكور‌ انسانی‌ سال ۸۷ حالا دانشجوی دكتری در رشته روان‌شناسی سلامت است. ورود به دانشگاه آن طور كه فكر می‏كرده خوب نبوده و دبیرستان را بیشتر از دانشگاه دوست دارد.

ــ فاطمه زبرجد؛ رتبه ۳ كنكور علوم انسانی سال ۸۹، لیسانس و فوق‌لیسانس حقوق را از دانشگاه شیراز گرفته و اکنون نیز مشغول تحصیل در مقطع دکتری در شهر شیراز است و به عنوان قاضی دادگستری فعالیت می‌کند.

ــ محمدرضا لمسه‌چی، رتبه یک كنكور علوم انسانی سال ۹۰، لیسانس و فوق‌لیسانس خود را در رشته روان‌شناسی در دانشگاه تهران دریافت کرده و حالا برای سربازی آماده می‌شود.

ــ یاسمن فرازان، ‌رتبه یک كنكور هنر سال ۹۰، رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران خوانده و حالا دوره كارشناسی‌ارشد را در یكی از دانشگاه‌های آلمان می‌گذراند.

ــ فرخ حیدری؛ رتبه ۶ كنكور تجربی‌ سال۸۶ تا چند ماه دیگر از رشته گوش و حلق و بینی فارغ‏‌التحصیل می‎شود و باید خود را برای ورود به محیط كار آماده كند. فرخ ۳۰ ساله با اینکه در دو رشته دیگر تحصیل کرده از وضعیت خود ناراضی است و می‌گوید: دانشگاه آن‌طور که فکر می‌کردم نبود.

ــ آرش غضنفری؛ رتبه ۷ كنكور تجربی‌ سال ۸۶، در دانشگاه تهران ۷ سال پزشکی خوانده، تخصص خود از دانشگاه شیراز گرفته و آماده می‌شود برای گذراندن طرح به مناطق محروم برود.
    آرش می‌گوید: دانشگاه با آن چیزی که فکر می‌کردم متفاوت بود و اگر به گذشته برگردم، درس نمی‏‌خوانم و مهاجرت می‏‌کنم.

انتهای پیام/
    there's an infinite universe inside of you
    ویرایش توسط saj8jad : 19 تیر 98 در ساعت 07:42 دلیل: عنوان

2. Top | #2
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    کرمانشاه
    تشکر شده 297 بار در 112 ارسال
    نمایش مشخصات
    جالبه بیشترشون میلشون به مهاجرته
    نتیجه گیری:هممون تباهیم اینجا حتی اگه تک رقمی بشیم

3. 5 نفر تشکر کرده اند ... Blue Girly.N, mq2016, saj8jad, SARA_J, V_buqs
  4. Top | #3
    کاربر باسابقه
    کاربر برتر سال
    مدیر برتر سال

تشکر شده 43,291 بار در 10,374 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
    ــ آرش غضنفری؛ رتبه ۷ كنكور تجربی‌ سال ۸۶، در دانشگاه تهران ۷ سال پزشکی خوانده، تخصص خود از دانشگاه شیراز گرفته و آماده می‌شود برای گذراندن طرح به مناطق محروم برود.
    آرش می‌گوید: دانشگاه با آن چیزی که فکر می‌کردم متفاوت بود و اگر به گذشته برگردم، درس نمی‏‌خوانم و مهاجرت می‏‌کنم.

پ.ن : شدیدا دیگه حرفی ندارم برای گفتن!!
    there's an infinite universe inside of you

5. 6 نفر تشکر کرده اند ... ali.asghar, Farvardin, mmr, SARA_J, SEYED.mjtf, V_buqs
  6. Top | #4
    mmr
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 1,786 بار در 732 ارسال
    نمایش مشخصات
    به قول یاس "کلی انگیزه داشتم حیف شد . حالام بالام ولی رو سیف مود . این همه راه برو به امید فردایی که یهو میبینی حیف شد . "

7. 1 نفر تشکر کرده است ... ParsaYousefi
  8. Top | #5
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 75 بار در 39 ارسال
    نمایش مشخصات
    حالا من دو سال سربازی رفتم هیچی
    ولی این رنبه یک انسانی فکر کنم داوطلبانه داره میره آخه باید معاف بشه

9. 1 نفر تشکر کرده است ... erfan1st
  10. Top | #6
    کاربر نیمه فعال

استان
    تهران
    شهر
    تهران
    تشکر شده 252 بار در 100 ارسال
    نمایش مشخصات
    والا همه ناراضی هستند من نزدیک ترین فامیل دارم که پزشکی خوند بعد تخصص رادیولوژی گرفت که خیلی ها آرزو دارن چون زیاد با بیمار سرو کار ندارن درآمد خوبی دارن اما میگه پزشکی منو پیر کرد تو چهل سالگی تازه به پول زیاد رسیدم ( ایشون خودش رتبه برتر کنکور اواخر دهه هفتاد بود ) مدتی از جو ایران خسته شد خواست برای کانادا اقدام بکنه دید شرایط اونجا برای پزشک متخصص ایران خوب نیست رفت استرالیا با مدرک تخصص اونا هم گفتن بیا اینجا فعلا ۳ سالی بخون ما مدرک ایران کامل به عنوان پزشکی قبول نداریم خلاصه میگفت بعد از این همه سال تو چهل سالگی دوباره بشینی بخونی بری دانشگاه و ... عصاب خورد کننده ترین هست قصد مهاجرت به امریکا داشت امریکا که کلا تخصصی ایران قبول نداره فقط تخصص خودش بعضی از ایالات هم تخصص کانادا و بریتانیا قبول می‌کنند درکل زمستون ایران بود برای تعطیلات ژانویه باهاش صحبت کردم گفت اگه برمیگشتم به گذشته هیچ وقت سمت پزشکی نمیرفتم
    همچنین بین اقوام پسر دایی خودم ( رتبه آش دو رقمی بود شریف خوند) هست که سال ۸۶ پی اچ دی خودش از استنفورد گرفت مهندسی مخابرات شبکه اون موقع یادم باهم چت کردیم تو یاهو مسنجر برگشت گفت من تو یک شرکت مخابراتی امریکایی کار میکنم ماهی ۲۵ هزار دلار خالص الان نمیدونم چقدر هست درآمدش خیلی هم راضی بود
    افرادی هم میشناسم که مهندسی خوندن از دانشگاه های آزاد و ... حتی روزانه خوب الان بیکار هستند خلاصه کمی سخت هست در این مورد نظر کلی داد
    در کل اون کسی بردن به اعتقاد من که رفت دنبال علاقه آش نه پول از علاقه پول میاد
    من دختر خانم میشناسم هم زمان با من شروع کرد دانشگاه هم دانشگاهی بودیم رشته ایشون هنر بود نقاشی خوشگل میکشید من روز ها اول پیش خودم میگفتم مردم چقدر بیکار هستند وقت برای چه رشته ها میذارن فردا این رشته هنر کار نداره
    الان همین خانم آخرین بار سال پیش باهاش صحبت کردم منو دعوت کرد به رستوران خودش تو اروپا فهمیدم هم گالری نقاشی داره هم رستوران هنری بزرگی برای خودش باز کرده. شما با استعداد های خودتون میتونید پول بسازید

11. 9 نفر تشکر کرده اند ... erfan1st, Farvardin, mehrab98, mmr, parsa01, saj8jad, SEYED.mjtf, shirin....s, V_buqs
  12. Top | #7
    کاربر فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    قم
    شهر
    قم
    تشکر شده 496 بار در 265 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
    همشون درسشونو خوندن رفتن اوناییم که نرفتن کار گیرشون اومده دارن تیغ میزنه خلق الله رو
    Rockabye_Baby_Dont_Cry#

Im : Alireza
    3D artist - Game Developer - C# programmer

13. 6 نفر تشکر کرده اند ... Blue Girly.N, erfan1st, Farvardin, mehdi.77ly, saj8jad, SARA_J
  14. Top | #8
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربى
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نام دانشگاه
    ...
    استان
    خوزستان
    تشکر شده 85 بار در 34 ارسال
    نمایش مشخصات
    من میگفتم کنکور بدم یه دانشگاه خوب دربیام. ظاهرا بعد از سد کنکور خبر خاصی نیست. وقتی سرنوشت تک رقمیا اینه سرنوشت من چی بشه
    whoever is trying to
    Bring u down
    is already
    below
    u
    .

15. 5 نفر تشکر کرده اند ... Blue Girly.N, Farvardin, saj8jad, V_buqs, WallE06
  16. Top | #9
    کاربر انجمن

Maghror
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    خراسان رضوی
    شهر
    kashmar
    تشکر شده 33 بار در 19 ارسال
    نمایش مشخصات
    اینجا ایران قرن 21 است

17. 4 نفر تشکر کرده اند ... Blue Girly.N, mehdi.77ly, mmr, saj8jad
  18. Top | #10
    کاربر اخراجی

divoone-shodam
    رشته تحصیلی
    eAt.S/h/i/t.DiE
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    آذربایجان شرقی
    شهر
    MoBaRaKaBaD
    تشکر شده 16 بار در 7 ارسال
    نمایش مشخصات
    اینا که 70 % شون یا هنر بودن یا انسانی یا زبان!..پس چندان قابل اتکا نیستند

از طرفی بنظر بنده اینا اخرش هیچی نمیشن چه تو ایران باشن چه امریکا...چون صرفن بلدند تند تند تست بزنن
    علم و پیشرفت علمی کشور ها در گرو **خلاقیت** و **علاقه به اون شاخه علمی هست**..در حالی که رتبه های برتر صرفن تو مسیر کنکور فقط باید تلاش کنن فکر کردن هاشون بیشتر از ۶۰ ثانیه زمان نگیره!...اون ها فقط به فکر موفقیت هستن حالا از هر راهی..مثل اناری که رتبه یک شد و الان شغلش "سخنرانیه!" خیلی هم خوشحاله از زندگیش اگه تو اینیستا ببینیدش!
    یا خود سبطی که پزشکی تهران خوند اخرش شد یه معلم ادبیات یا خود ارامفر یا...

19. 6 نفر تشکر کرده اند ... Kia_k, mehdi.77ly, mmr, saj8jad, V_buqs, WallE06
  20. Top | #11
    کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    استان
    کهگیلویه و بویراحمد
    شهر
    یاسوج
    تشکر شده 217 بار در 95 ارسال
    نمایش مشخصات
    و اما جالب ترین سرنوشت، سرنوشت اون دختر رتبه تک رقمی کنکور هنری هست که رفت گیمر شد!
    @miaplays

21. 5 نفر تشکر کرده اند ... Blue Girly.N, HiGh-lEvEl, mehdi.77ly, SEYED.mjtf, V_buqs
  22. Top | #12
    کاربر فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    قم
    شهر
    قم
    نمایش مشخصات
    جالبه الان بعد کنکور میگیم پزشکی چیزی نیست خیلیا بدون درس تو شاخه های مختلف پولدار و خوشبخت شدن

موقع استارت درس میگیم چه درصد هایی بیاریم که پزشکی قبول شیم

واقعا وات د فاز یا سیدی
    Rockabye_Baby_Dont_Cry#

23. 2 نفر تشکر کرده اند ... erfan1st, mehdi.77ly
  24. Top | #13
    کاربر اخراجی

Romantic
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    البرز
    شهر
    فردیس
    تشکر شده 5,397 بار در 2,259 ارسال
    نمایش مشخصات
    ​همیشه میگم اون درامدی ک ی دندون پزشک عمومی تو سن سی سالگی داره همون 15 20میلیون خیلی با ارزش تره تااینکه 40سلت بشه 50 60 70میلیون دربیاری....خدا برکت بده شغل ازاد یهو میبینی سی سالت شد میلیاردری اما وقتی پزشکی بخونی ببخشید نه عشق وحال با جنس مخالف داشتی نه تفریح ی ورزشم نمیتونی بری اغلب کچل میشن زشت میشن خیلی چاق یا لاغر میشن من 30سالگی 20تومن دربیارم ب قران قسم به هزارتا درامد متخصص 40 45ساله راضی نیستم

25. 3 نفر تشکر کرده اند ... Kia_k, Sadaf122, V_buqs
  26. Top | #14
    کاربر فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    قم
    شهر
    قم
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
    ​همیشه میگم اون درامدی ک ی دندون پزشک عمومی تو سن سی سالگی داره همون 15 20میلیون خیلی با ارزش تره تااینکه 40سلت بشه 50 60 70میلیون دربیاری....خدا برکت بده شغل ازاد یهو میبینی سی سالت شد میلیاردری اما وقتی پزشکی بخونی ببخشید نه عشق وحال با جنس مخالف داشتی نه تفریح ی ورزشم نمیتونی بری اغلب کچل میشن زشت میشن خیلی چاق یا لاغر میشن من 30سالگی 20تومن دربیارم ب قران قسم به هزارتا درامد متخصص 40 45ساله راضی نیستم
    بله دیگه
    وقتی شور و اشتیاق و ذوق جوونیتو نداشته باشی دیگه به چه دردت میخوره
    Rockabye_Baby_Dont_Cry#

27. Top | #15
    کاربر نیمه فعال

Mamoli
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی شهرمون
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    تشکر شده 739 بار در 286 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
    سه شنبه 18 تیر 1398 / 11:10
    کد خبر : 5909

سرنوشت جالب رتبه‌های برتر کنکور 10 سال اخیر
    سونوشت جالب رتبه های برتر کنکور 10 سال اخیر که دارای سرنوشت های خواندنی بودند و سرنوشت آنها در متن زیل آمده است؛

ــ مژگان قاسمی؛ رتبه سوم كنكور ریاضی فیزیك‌ سال ۸۷، در دانشگاه شریف لیسانس ریاضی فیزیک گرفته و پس از آن به تحصیل ادامه نداده است. او حالا در یك شركت خصوصی در زمینه خدمات رایانه كار می‎كند و از زندگی‏‌اش راضی است.

ــ سارا عامری، رتبه ۲ كنكور زبان سال ۹۰، كارشناسی و كارشناسی ارشدش را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران خوانده و برای مقطع دكترا، به کانادا مهاجرت کرده است.

ــ هانیه زراعت‏كار؛ رتبه ۹ كنكور‌ انسانی‌ سال ۸۷ حالا دانشجوی دكتری در رشته روان‌شناسی سلامت است. ورود به دانشگاه آن طور كه فكر می‏كرده خوب نبوده و دبیرستان را بیشتر از دانشگاه دوست دارد.

ــ فاطمه زبرجد؛ رتبه ۳ كنكور علوم انسانی سال ۸۹، لیسانس و فوق‌لیسانس حقوق را از دانشگاه شیراز گرفته و اکنون نیز مشغول تحصیل در مقطع دکتری در شهر شیراز است و به عنوان قاضی دادگستری فعالیت می‌کند.

ــ محمدرضا لمسه‌چی، رتبه یک كنكور علوم انسانی سال ۹۰، لیسانس و فوق‌لیسانس خود را در رشته روان‌شناسی در دانشگاه تهران دریافت کرده و حالا برای سربازی آماده می‌شود.

ــ یاسمن فرازان، ‌رتبه یک كنكور هنر سال ۹۰، رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران خوانده و حالا دوره كارشناسی‌ارشد را در یكی از دانشگاه‌های آلمان می‌گذراند.

ــ فرخ حیدری؛ رتبه ۶ كنكور تجربی‌ سال۸۶ تا چند ماه دیگر از رشته گوش و حلق و بینی فارغ‏‌التحصیل می‎شود و باید خود را برای ورود به محیط كار آماده كند. فرخ ۳۰ ساله با اینکه در دو رشته دیگر تحصیل کرده از وضعیت خود ناراضی است و می‌گوید: دانشگاه آن‌طور که فکر می‌کردم نبود.

انتهای پیام/
    چقدر اینا زود بزرگ شدن! انگار همین دیروز بود که خبر تک رقمی شدنشون و مصاحبه هاشون رو خوندم.یا شاید هم من سنم خیلی زیاده

جای رستگار رحمانی بینشون خالی هست.پُرِش کن سجاد
    ‏روی سنگ قبرم بنویسید: خدا بیامرز خیلی کارا میخواست بکنه ولی پول نداشت!

28. 3 نفر تشکر کرده اند ... Blue Girly.N, Farvardin, saj8jad
صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)