خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 76
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سه شنبه 18 تیر 1398 / 11:10
      کد خبر : 5909

سرنوشت جالب رتبه‌های برتر کنکور 10 سال اخیر
      سونوشت جالب رتبه های برتر کنکور 10 سال اخیر که دارای سرنوشت های خواندنی بودند و سرنوشت آنها در متن زیل آمده است؛

ــ مژگان قاسمی؛ رتبه سوم كنكور ریاضی فیزیك‌ سال ۸۷، در دانشگاه شریف لیسانس ریاضی فیزیک گرفته و پس از آن به تحصیل ادامه نداده است. او حالا در یك شركت خصوصی در زمینه خدمات رایانه كار می‎كند و از زندگی‏‌اش راضی است.

ــ سارا عامری، رتبه ۲ كنكور زبان سال ۹۰، كارشناسی و كارشناسی ارشدش را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران خوانده و برای مقطع دكترا، به کانادا مهاجرت کرده است.

ــ هانیه زراعت‏كار؛ رتبه ۹ كنكور‌ انسانی‌ سال ۸۷ حالا دانشجوی دكتری در رشته روان‌شناسی سلامت است. ورود به دانشگاه آن طور كه فكر می‏كرده خوب نبوده و دبیرستان را بیشتر از دانشگاه دوست دارد.

ــ فاطمه زبرجد؛ رتبه ۳ كنكور علوم انسانی سال ۸۹، لیسانس و فوق‌لیسانس حقوق را از دانشگاه شیراز گرفته و اکنون نیز مشغول تحصیل در مقطع دکتری در شهر شیراز است و به عنوان قاضی دادگستری فعالیت می‌کند.

ــ محمدرضا لمسه‌چی، رتبه یک كنكور علوم انسانی سال ۹۰، لیسانس و فوق‌لیسانس خود را در رشته روان‌شناسی در دانشگاه تهران دریافت کرده و حالا برای سربازی آماده می‌شود.

ــ یاسمن فرازان، ‌رتبه یک كنكور هنر سال ۹۰، رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران خوانده و حالا دوره كارشناسی‌ارشد را در یكی از دانشگاه‌های آلمان می‌گذراند.

ــ فرخ حیدری؛ رتبه ۶ كنكور تجربی‌ سال۸۶ تا چند ماه دیگر از رشته گوش و حلق و بینی فارغ‏‌التحصیل می‎شود و باید خود را برای ورود به محیط كار آماده كند. فرخ ۳۰ ساله با اینکه در دو رشته دیگر تحصیل کرده از وضعیت خود ناراضی است و می‌گوید: دانشگاه آن‌طور که فکر می‌کردم نبود.

ــ آرش غضنفری؛ رتبه ۷ كنكور تجربی‌ سال ۸۶، در دانشگاه تهران ۷ سال پزشکی خوانده، تخصص خود از دانشگاه شیراز گرفته و آماده می‌شود برای گذراندن طرح به مناطق محروم برود.
      آرش می‌گوید: دانشگاه با آن چیزی که فکر می‌کردم متفاوت بود و اگر به گذشته برگردم، درس نمی‏‌خوانم و مهاجرت می‏‌کنم.

انتهای پیام/
      مریم کیمیاگر(انشالله که اسمشو درست گفتم) رتبه 2 کنکور هنر 92 هم در رشته طراحی صنعتی تحصیل کرد و الان داخل یوتیوب فیلم میذاره.گیمر شده (:

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آدمیزاد همیشه یه چیزی رو تا قبل از اینکه به دست بیاره فکر میکنه خیلی با ارزشه و براش یه رویاست.
      اما وقتی به دست اش آورد ، ارزش اون چیز براش کمتر و کمتر میشه..
      چی میشه گفت. زندگی همینطوره دیگه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zaa نمایش پست ها
      آدمیزاد همیشه یه چیزی رو تا قبل از اینکه به دست بیاره فکر میکنه خیلی با ارزشه و براش یه رویاست.
      اما وقتی به دست اش آورد ، ارزش اون چیز براش کمتر و کمتر میشه..
      چی میشه گفت. زندگی همینطوره دیگه
      بالاخره جو جامعه اوضاع اقتصادی کشور هم این وسط نباید نادیده گرفت من آدم میشناسم دو سال پیش فارغ التحصیل شریف بود رفته در مغازه باباش نشسته کار میکنه لوازم خانگی میفروشه بهش میگیم اون همه زحمت تلاش میگه برای مهندسی برق کار نیست تو ایران کارای هم هست حقوقشون نمی ارزه برم اسنپ کار کنم از اون حقوق بیشتر
      ولی این آقا شانس آورد باباش مغازه داشته بقیه چی ؟!
      کلا وضعیت خیلی بدی داره کشور ولی بخشی از این مشکل من به اوضاع اقتصادی میبینم بخش خیلی مهمتر هوش بیزینس افراد میبینم بازم مثال های زیاد دارم افراد در همون رشته و حتی دانشگاه پایین تر موفق تر از مورد اول در تخصص خودشون بودن
      کلا اکثر بچه ذهنیت بیزینس ندارن ماهر هستند در معادله حل کردن در تحلیل مدار در بررسی سازه نابغه است ولی قدرت استقلال فکری که خودش بیزینس خودش درست بکنه ندارن مثل یه قطار دنبال این هستند حتما تو یه ریل مشخص قرار بگیرند چرا مردم الان حمله کردند به پزشکی چون شما از لحظه قبولی پزشکی تا فارغ التحصیلی شغل شما تضمین شده است تو بیمارستان شما از همون اول استخدام وزارت بهداشتی یه زمانی هم بچه ها میرفتن مهندسی نفت چون مثل همین پزشکی بود شما از اول انگار استخدام وزارت نفت بودی الان درش تخته شده کسی نمیره
      ‌تا وقتی که نظام مدرک گرایی هست و بچه ها جرات و بروز خلاقیت ها به خودشون نمیدن اوضاع همین هست ( خیلی هم ساده نیست چون واقعا تو ایران نه اسپانسر وجود داره نه به شکل واقعی خصوصی سازی )

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      مریم کیمیاگر(انشالله که اسمشو درست گفتم) رتبه 2 کنکور هنر 92 هم در رشته طراحی صنعتی تحصیل کرد و الان داخل یوتیوب فیلم میذاره.گیمر شده (:
      همون mia play???
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط پردیس خود گردان قبول شم ی درامد خوب داشته باشم کافیه برام اصل هدف من کاسبیه یا بیزینس ولی وقتی اسم دکتر روت باشه مردم راحت تر بهت اعتماد میکنن
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      والا همه ناراضی هستند
      کلا ایرانی ها همیشه ناراضی هستن...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

همون mia play???
      اره. البته تو کامنتاش خوندم اسمش رو.اطمینان ندارم.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایرانی جماعت همیشه ناراضیه بعضیا دیگه واقعا شورش دراوردن مثلا کسی ک رفته لیسانس حساب از دانشگاه پیام نور حتی ازاد گرفته واقعا نمیفهمم چرا باید طلبکار باشه؟مگه چ زحمیت کشیده؟ یا خیلیا میبینی خونه زندگی دارن باز مینالن بدبختی اینه تو جامعه ما هرکس ندار تره ادعاشم کمتره ساکت تره هرکس دارا تره طلبکارتره
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      ای کاش یه آمار هم از تک رقمی هایی که آدم های موفق شدند بذارید
      کی گفته هر کی تک رقمی بشه قطعا آدم موفقی میشه؟؟؟
      موفقیت بعد کنکور بازهم نیاز به تلاش داره

نظرم شخصیه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان به این دقت کردین؟
      ما هرسال ۵ تا سهمیه داریم و ۵ گروه آزمایشی که هرکدوم ۹ تا تک رقمی دارن
      سر جمع میشه سالانه ۲۲۵ رتبه تک رقمی
      این امارم برای ۱۰سالو جمع کرده که میشه ۲۲۵۰ رتبه تک رقمی
      خب از ۲۲۵۰ نفر ۱۰ نفر پشیمونن معقوله دیگه؟

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این ارش غضنفری مال شهر ماست
      دوست معلمم هست
      معلمم میگفت بیرون میرفت
      میگشت
      هر هفته سالن میرفت
      اخرم7شد
      بعدش بعضیا روزی16ساعت میخونن بازم قبول نمیشن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      البته اسم درستش کیمیا روانگر هست
      کسانی که از نظر مالی وضع خانوادشون خوبه واقعا نیازی به شغل آنچنانی ندارن
      ویرایش توسط Hamid_tig : 19 تیر 1398 در ساعت 23:31

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_tig نمایش پست ها
      البته اسم درستش کیمیا روانگر هست
      کسانی که از نظر مالی وضع خانوادشون خوبه واقعا نیازی به شغل آنچنانی ندارن
      بالاخره اسمشو یاد گرفتم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibirjand1999 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      ای کاش یه آمار هم از تک رقمی هایی که آدم های موفق شدند بذارید
      کی گفته هر کی تک رقمی بشه قطعا آدم موفقی میشه؟؟؟
      موفقیت بعد کنکور بازهم نیاز به تلاش داره

نظرم شخصیه
      نماد موفقیت: شهاب اناری

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      شگفتااا ما هر کی رو دیدیم (داوطلب پسر)داره شبانه روز درس می خونه که رتبش به دکترا پیوسته برسه نره خدمت بعد طرف رتبه یک شده داره میره داداش فوق رو که گرفتی یهو دکترا رو هم می گرفتی بعد می رفتی

پ.ن:فقط آرش غضنفری

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن