خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سطح سختی سوالات زیست از نگاه شما ؟

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت تر از حد انتظار

2 8.70%
    • در حد انتظار

7 30.43%
    • آسون تر از حد انتظار

14 60.87%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تعجب میکنم واقعا از حرفای استارتر
      این نظر سنجیه سایت کانونه بین ۳۲۰۰ نفر
      که میبینید به طور کلی ۸۱ درصد نظام جدیدا زیست براشون اسون بوده
      خواهشا اطلاعات غلط ندین
      ca9555555555555555555555pture.png

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان۱۹۹۸ نمایش پست ها
      خواهشا اطلاعات غلط ندین
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Ca9555555555555555555555pture.PNG
مشاهده: 454
حجم: 28.1 کیلو بایت
      بایدجواباوکارنامه هاشونودید !! بذارببینم واقعا واسشون اسون بوده یافکرمیکنن اسون بوده!!!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      بایدجواباوکارنامه هاشونودید !! بذارببینم واقعا واسشون اسون بوده یافکرمیکنن اسون بوده!!!
      البته اون موقع دیگه نظام قدیمی ها کاری از دستشون برنمیاد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      چقدم زود قضاوت میکنید
      تعداد افراد پاسخگو به نظام جدید :بالای ۲۰۰ نفر
      تعداد افراد پاسخگو به نظام قدیم:به ۵۰ نفر نمیرسه
      در کنار اینا باید از اسامی ای همچون استاد میرحبیبی عزیز و خیلی از دبیرای مطرح دیگه که هر سال زیست کنکورو کامل پاسخگو بودن ولی به علت تغییر نظام و صرف وقت در طول سال برای دانش آموزا قادر به پاسخگویی به سوالات نظام قدیم نبودن فاکتور گرفت(تقریبن اکثر کسایی که به نظام قدیم پاسخ دادن ناشناخته هستن)
      خب همین میشه که شما میای کنکوری که همتراز ۹۵ و جز آسون ترین زیستای ده سال اخیر بودو ثقیل به حساب میاری
      تقریبن به جز یک مورد مربوط به کبد که شانسی میشد زد
      و دو گزینه که البته نکتشون تو کتاب بود (البته جالبه که با خوندن کتابای جدید میشد این دو گزینه رو به راحتی رد کرد) اما خب به سختی میشد استنباط کرد، سایر سوالات به شدت متن محور بودن و تمام مفاهیم تو کتابای تاپ بازار موجود بود واقعن هر کس بالای ۹۵ نزده به خودش ظلم کرده
      استارتر حرفش بی راه نیست ، اما بهتره بگیم بالای ۷۵ درصد زدن دشوار بود برای نظام جدید ، شما یک جور میگی نکات همه تو کتاب بودن انگاری ۹۷ و ۹۶ و حتی ۹۴ از رفرنس غیر کتاب سوال دادن ، زیست نظام جدید حداقل ۴ سوال چالشی داشت که خیلی از تراز بالاها هم نتونستن بالای ۹۵ و یا ۱۰۰ بزنن ، به هرحال نتایج خواهد اومد و این صرفا جو یه عده هست که حتی پاسخو چک نکردن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      خیلی ممنون بهنام جان بابت تگ و توضیحات خیلی خوبی که دادی واقعا کامل و جالب بود و قطعا کلی استفاده کردن بچه‌ها

فقط من یک نکته رو بگم
      به طور کلی عدم توانایی در جواب دادن به یک سوال ، الزاما دلیل بر سخت بودن اون سوال نیست ، چه بسا سوال ، سوال غیراستاندارد باشه ، یا اصلا دارای ابهام باشه که نشه جواب داد بهش
      من خودم به شخصه سوالات زیست امسال رو بررسی نکردم چون به خاطر دوری از جو کنکور بخشی از مطالب از یادم رفته بود و نمی تونستم چیزی بگم در موردش ، ولی می‌خوام بگم با توجه به نظرات بچه های مختلف بعد کنکور ، یا این بخش از تحلیلت که گفتی سخت ترین آزمون زیست کنکور بوده در کمال احترام کاملا مخالفم و معتقدم در سال های پیش با توجه به اینکه اکثر نکات مخفی کتاب های درسی از دید طراح های آزمون های آزمایشی پنهان مونده و شما در سرجلسع کنکور با اون ها مواجه میشدی به مراتب سخت تر از زیست کنکور امسال بودن
      در هر صورت ممنون کلی بابت تحلیلت کاملت
      پ ن : یکم از حالت رسمی بودن در بیایم خودت چطوری عزیزم ؟ امتحان ها رو قشنگ خراب کردی یا نتونستی کامل خراب کنی ؟؟
      موفق باشین همگی
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      ممنون ازتاپیکتون .
      اما خداییش دیگه زیست 98 سخت ترین زیست نبود درحدهمون97بودش یه ذره سخت تر
      هنوززیستی به سختی 94 طرح نشده ونخواهدشد!!!
      آره بهتر بود مینوشتم " یکی از " سخت ترین کنکور های زیست
      ولی هر روز که میگذره از تاپیکم ، و در حال تکمیل محتویات تاپیک نظام قدیمم ، بیشتر به حرفم میرسم که سخت ترین بوده
      علت هامو کاملا توی تاپیک جدید توضیح میدم
      ممنون از کامنت هاتون

پ ن : امیر حسین بهت پیام میدم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiGh-lEvEl نمایش پست ها
      نتیجه گیری تون غلطه در خصوص سخت بودن
      میشه گفت ۵ سوال دام دار بودن
      و بقیه جوک بودن

پس در کلیت کنکور زیست یکمی از جوک این وَر تر بود

این که دبیرا نسبت به سالای گذشته غلط زیاد تری داشتن دلیل نمیشه سخت بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان۱۹۹۸ نمایش پست ها
      خواهشا اطلاعات غلط ندین
      اینکه سوالات جدید آسون بوده از نظر شما ها ، خیلی خوش حالم براتون ...
      ولی اولا توجه به عنوان تاپیک نکردید !
      من مقیاسم رو دبیران کنکور قرار دادم .... از نظر کلید اون ها و مقایسه با کلید سنجش ، این آزمون آسون نبوده بلکه سخت بوده

در مورد این اماری هم ک قلمچی از دانش اموزاش هر سال انجام میده یاد کنکورخودم سال 97 افتادم
      بعد کنکور من میگفتم کنکور اسون بوده ... منی که سوالات شک دار رو اصلا نمیزنم ، 40 تا رو ج دادم ... بعد الان چک میکنم با سایت قلمچی همه گفتند سخت بوده و ... نکنه من غ زده باشم همه رو
      تهش کارنامه ها اومد درصد من نشون میداد که بالای 35 تا درست رو داشتم از 40 تام
      پس معیار سختی و آسونی رو این جور نظر سنجی ها قرار ندید که حتی طرف جواب هاشو چک نمیکنه با کلید سنجش و بعد میگه سوالات آسون بوده و یا حتی سخت ...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      من مقیاسم رو دبیران کنکور قرار دادم .... از نظر کلید اون ها و مقایسه با کلید سنجش ، این آزمون آسون نبوده بلکه سخت بوده

در مورد این اماری هم ک قلمچی از دانش اموزاش هر سال انجام میده یاد کنکورخودم سال 97 افتادم
      بعد کنکور من میگفتم کنکور اسون بوده ... منی که سوالات شک دار رو اصلا نمیزنم ، 40 تا رو ج دادم ... بعد الان چک میکنم با سایت قلمچی همه گفتند سخت بوده و ... نکنه من غ زده باشم همه رو
      پس معیار سختی و آسونی رو این جور نظر سنجی ها قرار ندید که حتی طرف جواب هاشو چک نمیکنه با کلید سنجش و بعد میگه سوالات آسون بوده و یا حتی سخت ...

خب چیزی که هست اینه ک ایا در کنکورای سال پیش هم کلید دبیرای کانون با سنجش فرق داشته یا نه؟؟ و این تفاوت بین کلید سنجش و دبیرای کانون امسال بیشتر بوده یا پارسال..
      در ضمن ممکنه امسال مثلا 4,5 تا سوال مبهم بوده که همه شک داشتن و بالای 40 تا سوال اسون بوده و این یعنی میانگین میاد بالا..پس من فکر میکنم تعداد سوالای غلط دبیرای کانون ملاک خوبی برای درجه بندی سختی سوالات نباشه!!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها

سلام حرف شما درسته به نظرم خودتون هم سوالات رو ببینین و با کتاب ظام جدید تطابق بدین واقعا 4-5 تا سوال مبهم و دشوار بودن، اینکه دوستمون میگه بیش از 40 تا سوال اسون بود دیگه خیلی عجیبه! قلمچی انقدر زیست سخت داد امسال بچه ها هرچی میزنن با اطمینان فک میکنن که اسونه در صورتی که من کنکور 97 و 96 رو هم حل کردم سوالات شبیه امسال کم نداشت ، امسال اسون بود ولی مثل ریاضی 96 که 70-85 زیاد بود ولی بازم بالای 90 و 100 کم پیدا میشد

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نظام قدیمشو ندارین ؟)
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1st نمایش پست ها
      خب چیزی که هست اینه ک ایا در کنکورای سال پیش هم کلید دبیرای کانون با سنجش فرق داشته یا نه؟؟ و این تفاوت بین کلید سنجش و دبیرای کانون امسال بیشتر بوده یا پارسال..
      در ضمن ممکنه امسال مثلا 4,5 تا سوال مبهم بوده که همه شک داشتن و بالای 40 تا سوال اسون بوده و این یعنی میانگین میاد بالا..پس من فکر میکنم تعداد سوالای غلط دبیرای کانون ملاک خوبی برای درجه بندی سختی سوالات نباشه!!

در سال 97 هیچ سوالی مبهم نبوده و همه سوالات با رای اکثریت دبیر ها تطابق داشتند. امسال در نظام قدیم 4 سوال با نظر اکثریت دبیرا تطابق نداره . البته هنوز کلید نهایی سنجش نیومده و نمیشه اظهار نظر دقیق کرد باید منتظر کلید نهایی بود.
      در مورد اینکه دارید میگید مهم نیست باید گفت در بین رتبه های زیر هزار و شاید هم زیر 1500 که بچه ها بیشتر سوال هارو میزنن اگه این 4 سوال رو درست فرض کنن و غلط بزنن حدود 12 درصد ازشون کم میشه و این باعث میشه تفاوت زیادی توی میانگین درصدشون رخ بده . اگه کنکور این سوالات اصلاح نشن زیست امسال به یکی از بحث برنگیزترین زیست ها تبدیل میشه
      ویرایش توسط Nima_lovee : 20 تیر 1398 در ساعت 22:22

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاش یه نفر سوالای زیست 98 رو مبحث بندی میکرد پرینت میگرفتیم میذاشتیم تو کتاب کنکورامون
      Success is what you make it

Take it how it come

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها ما تو دبیرستان دبیرمون فقط کتابو روخانی میکرد منم مدرسه نرفتم خودم تو خونه خوندم.درصدم 50 بود.حالا میبینم نفعم کردم.از دبیرا بهتر زدم.مرسی

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      در مورد زیست کنکور نظام قدیم چند نکته جالبه ...

1. همه دارن میگن متن و شکل های کتاب درسی بسیار مهمه ولی هیچ دبیری رو ندیدم که بیاد و متن کتاب رو تحلیل کنه و ابهاماتش رو کامل بگه .... (اگه هست لطفا معرفی کنین)

2. از هر رتبه برتری هم که میپرسی با ابهامات کتاب چیکار کنیم میگه به ابهامات توجه نکنین.

3. کنکور هم که از ابهامات سوال طرح میکنه: نشون به اون نشون که تفاوت کلید دبیران کنکوری با سابقه و رتبه های برتری که دارن پزشکی میخونن حداقل در 18 سوال متفاوته.

4. با این وضعیت ابهام چطوری عده ای زیست رو 90 به بالا میزنن؟!!
      من زیست نظام قدیمو ۹۴ زدم دادا
      به هیچ ابهامی توجه نکن .. توجهم کردی سعی کن خودتو یه جوری قانع کنی و سر خودتو شیره بمالی
      باور کن از ابهامات سوال نمیاد (: فوقش ۲ درصد

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم رو من ندیدم ولی نظام جدید کلا ۲ ۳ تا تست شمارشی چالشی داشت و من خودم نزدم
      وگرنه زیست نظام جدید ساده ترین زیست حداقل از ۹۰ به بعد بود
      مطمئن باشین من خودم اگه با شما موافقت کنم و بگم زیست نظام جدید سخت ترین زیست بوده و فلان خیلی راحت ۸۵ درصد زیستم رو ۱۸۵ درصد سال ۹۷ میکنم
      ولی ...
      درمورد دبیرا هم اینکه سوالات نظام جدید ک سبکش فرق داشته و دبیرا هم که ۳۰ سال نظام قدیم درس دادن و طبیعیه انقدر غلط داشته باشن
      درمورد نظام قدیم هم بخاطر عوض شدن سبک کنکور و ۳۰ سال سابقه نظام قدیم دبیرها ، غلط هاشون زیاد شده
      تنها عامل ارزیابی سطح کنکور حداقل ۹۸ ، فقط و فقط پاسخگویی دانش آموزاست و نه دبیر ها عزیز

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که زیست دهم فول خوندم بعد تستای 98 نگاه کردم خیلی گلابی بود (البته گیاهیش ندیدم).گفتم شاید چون تازه کتاب رو خوندم اینجوریم.به نظرت اینجوری بدن بهتره یا سخت بدن که بالای70 خیلی شاهکار باشه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      نظام قدیم رو من ندیدم ولی نظام جدید کلا ۲ ۳ تا تست شمارشی چالشی داشت و من خودم نزدم
      وگرنه زیست نظام جدید ساده ترین زیست حداقل از ۹۰ به بعد بود
      مطمئن باشین من خودم اگه با شما موافقت کنم و بگم زیست نظام جدید سخت ترین زیست بوده و فلان خیلی راحت ۸۵ درصد زیستم رو ۱۸۵ درصد سال ۹۷ میکنم
      ولی ...
      درمورد دبیرا هم اینکه سوالات نظام جدید ک سبکش فرق داشته و دبیرا هم که ۳۰ سال نظام قدیم درس دادن و طبیعیه انقدر غلط داشته باشن
      درمورد نظام قدیم هم بخاطر عوض شدن سبک کنکور و ۳۰ سال سابقه نظام قدیم دبیرها ، غلط هاشون زیاد شده
      تنها عامل ارزیابی سطح کنکور حداقل ۹۸ ، فقط و فقط پاسخگویی دانش آموزاست و نه دبیر ها عزیز
      ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)