خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا مشاوره بدين

سلام.من پيش رياضي هستم.معدل سومم 17.5 شد.ميخوام بدونم ميتونم عمران تهران قبول شم يا نه؟
      من از اول تابستون قلمچي ثبت نام كردم.ولي تراز هام اصلا خوب نبود.بعد آزمون انتظار تراز بالا دارم ولي ميبينم كه ترازم با اون چيزي كه فكر ميكردم زمين تا آسمون فرق داره.(حتي به زير 5000 هم رسيده) مثلا انتظار داشتم فيزيك رو 80 بزنم ولي 50 زدم.يا حسابان رو كه 60 به بالا زنم ولي به خاطر اشتباه هاي محاسباتي 20 زدم.ديگه نا اميد شده بودم كه كارنامه آزاد آزمايشيم اومد 5272.يكم بهم انگيزه داد.
      اين تابستون اصلا درس نخوندم.فقط ميرفتم آزمون ميدادم و مبحث هايي كه براي آزمون داده بودن رو نميخوندم.الان چند روزه(بعد از نتيجه آزاد) كه شروع كردم به درس خوندن و دارم بيشتر رو اختصاصي كار ميكنم.
      1.چه رتبه كشوري بايد بيارم تا عمران تهران قبول شم؟
      2.اين رتبه اي كه گفتين چه درصد هايي رو ميخواد؟
      3.اين كه ساكن تهران هستم چقدر تاثير داره؟(منظورم بومي گزينه ايه)
      4.من كلا با درس ديي مشكل دارم.تصميم گرفتم روزي يكي دو درس رو خلاصه نويسي كنم.به نظر شما آيه ها روچي كار كنم؟
      5.كلاس براي درس رياضي و فيزيك چي پيشنهاد ميكنيد(هزينه هر كدوم از 400 بيشتر نشه)خودم تصميم دارم قلم چي برم.براي ديفرانسيل معلمش آقاي قاجاره.خيلي تعريفشونو شنيدم كسي ميشناستشون؟

واقعا ممنون از وب عالي و مفيدتون.مطمئن باشين پاداش اين همه كمكي كه به امثال ما ميكنيد رو يه روزي ميگيرين.
      ویرایش توسط Mohammad_Loiw : 20 شهریور 1391 در ساعت 10:42

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      در بخش دکتر افشار پاسخ دادم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از بابت پاسختون ممنون.اين يكي سوالامو اينجا ميپرسم چون فكر كنم خارج از موضوع "مشاوره تحصيلي دكتر افشار"باشه.
      من دو سه هفته پيش تو اين سايت يه بخشي رو ديدم در رابطه با منابع و الان يه گشتي زدم تو موضوعش ولي پستي رو كه ميخواستم پيدا نكردم برا همين گفتم اينجا مطرحش كنم تا با كمك شما زودتر به نتيجه برسم.
      يه كتابي معرفي شدخ بود براي تاريخ ادبيات كه ميگفتن شيرينه و عكس هاي زيادي داره . اون چه كتابي بود؟و همون جا(يه پست بالاتر يا پايين تر) يه لينك بود راجع به منابع درسي براي كنكور كه توش هر درسي رو به خوبي توضيح داده بود.ممنون ميشم اگه اون لينك هم بدين

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد تاریخ ادبیات من یادم نیست کتابی اینجا معرفی شده باشه.
      ولی اگه دنبال عکس هستید کتاب "تاریخ ادبیات مصور" اثر "شاهین زاد" از انتشارات "تخته سیاه" خوب هست.
      اون لینکی هم که مدنظرتون هست رو یادم نیست.
      پست از من بوده؟

موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستي من يه مشكبلي تو زبان فارسي دارم.البته من قواعد و اين جور چيزاشو واقعا فولم فقط تنها مشكلم اين دوتاس:
      1.تعداد واج 2.تعداد تكواژ 3. مشتق-مشتق مركب
      موارد اصلير شماره 2 و 3 هستن.آخه بعضي وقتا من يه جا رو تكواژ حساب ميكنم پيش خودم(كه طبيعاتا كلمه مركب يا مشتق ميشه)ولي طراح يه چيز ديگه حساب ميكنه.
      مثلا تو همين آزمون 17 شهريور قلمچي كلمه "گوناگون" رو مشتق مركب حساب كرده.
      راه حلي براي مشكلم هست يا كتابي كه با پاسخنامه سنجش آشنا باشه؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      این بحث ها حسابی گسترده هستند و اختلافات زیادی سرشون در سطح های دانشگاهی هم هست که خیلی اوقات منجر به غلط شدن تست ها میشه.
      بهترین راه مطالعه ی تمامی روش ها از کتاب های کمک آموزشی هست و یادگیری الگوها.
      یعنی مثلاً اگر دروس آخر در زبان فارسی (ساختمان واژه) رو بخونید قطعاً در بخش های اولیه مثل تکواژ راحت تر خواهید بود.
      مورد مهم تر تمرین هست، تا می تونید تست و تمرین حل کنید تا با کلمات مختلف آشنا بشید.

موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون.
      حالا كدوم كتاب معياراش با طراحان كنكور مطابقت ميكنه؟
      من بعضي جاها شنيدم شمردن تكواژ تكنيك خاصي ميخوا.آيا واقعا تكنيك خاصي داره يا اينكه فقط بايد تمرينمون رو بيشتر كنيم؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      تکنیک خاص زیاد داره.
      همه کتاب ها هم بر اساس کنکور طراحی میشن.
      بهترین راه برای کسب مهارت در اون هم تمرین زیاد هست.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1.من زبانم از پايه قويه و توش خيلي خوبم.تو كنكور واقعا زير 75 بزنم راضيم نميكنه.
      كتاب تست زبان كه سطحش بالا باشه و بتونم باهاش 80.90 بزنم چي بهم پيشنهاد ميكنيد؟(ترجيحا طوري باشه كه وقتم رو با تستاي آسون نگيره)

2.بين انديشه فائق و ده استاد تو درس رياضي و ديفرانسيل كدوم سطح بالاتري داره؟وكدوم پاسخ تشريحي بهتري داره؟و كدوم سوالاش استاندارد تره؟انديشه فائق فقط تست تاليفي داره؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد سوال اولتون باید بگم اول اینکه درصد بالایی از هر کتاب کمک آموزشی زبان رو تست های آسون تشکیل میده.
      در مورد درصدتون راستش بخش ریدینگ به استاندارد بودن سوالات بستگی داره و با هرکتابی تگر سطح زبانتون بالا باشه به راحتی به درصد بالای 90 می رسید.

در مورد سوال دوم، در مورد ده استاد اطلاع دقیق ندارم و در مورد اندیشه فائق تست هاش مشخص نیست از کجا اومده، تالیفی و کنکور و آزاد با هم اومده.
      پاسخ تشریحی هم که اندیشه فائق داده زیاد جالب نیست بهتره بگم پاسخ کوتاه هست، سوال هاش هم راستش سوالات مفید توش زیاد بود ولی هر 10 تا تست یکی به نظر من!
      ولی کتاب خوبی هست.

موفق باشید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      براي آرايه هاي ادبي كتابي مختص به خودش داريم؟چون براي هر بخش ادبيات ميخوام كتاب جداگانه بگيرم ولي براي آرايه ادبي نميدونم چي بگيرم.
      خواهشا اگه ميشه يه كتاب كم حجم و مقوي توصيه كنيد كه قلق هاي هر نوع تست ها رو بگه.

پاورقي:ميخواستم اين يكي سوالمو تو ويرايش سوال قبلي بذارم كه ديدم قبليو جواب دادين.آورين به اين سرعت عمل!

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب آرایه های ادبی کلک معلم رو بگیرید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      منم همین کتاب کلک معلم رو پیشنهاد میکنم کتاب خوبیه
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن