خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

صحبتی با شما کاربران گرامی

سلام.اگه حال خوندن نداری فقط خط قرمز رنگ رو بخون
      راستشو بخاید نمیدونم از کجا شروع کنم تا حالا 3 - 4 بار نوشتم پاک کردم تا متن خوبی رو بنویسم.
      از وقتی کنکور برگذار شده جو انجمن خیلی به بی راهه کشیده شده

سال های گذشته همش دم از تقلب میزدید امسال تقلب رو یادتون رفته یا چون تکراری شده چسبیدید به بهونه جدید به نام بی عدالتی بین نظام قدیم و جدید؟؟!!
      بهونه هاتون ایناس؟
      جدی چرا نمیخاید قبول کنین مشکل از خودتون بوده؟ لابد میگید از کتابا نظام جدید واس ما سوال طرح کردن؟ خب شما اون درس ها و اون تستایی که مال خودتون بود رو 100 بزن جبران اینم میشه دیگه بهونه چرا اخه؟ پارسال که مال خودتون بود بهونه تون این بود تفلب شده درست تقلب بود یک فاجعه بود اصن رتبه ها به هم ور و ... ولی درصد هاتون چی؟؟!!

چرا نمیخایید قبول کنین خودتون کم کاری کردید؟؟ من نه از طرف سازمان سنجشم نه از نهاد و سازمان خاصی فقط دیدم جمع قاطی پاطی شده قصد داشتم یکم آروم کنم با این پست

من خودم تلاشمو کردم از خوندنم راضی هستم تا حدودی فقط فیزیک رو کم کاری کردم دیگه نمیام بهونه بگیرم بگم آآآآآآیییییی تقلب شده آآآآآآیییییییییی سوال نظام جدید دادن آآآآآآییییییی فلان شده و.... نتیجه هرچی باشه همونی هست که خودم واسش تلاش کردم (از ماست که برماست )

یه سریاتونم میگه بریم اعتراض بگیم آزمون سال بعد انتخابی باشه میخاییم نظام جدید کنکور بدیم
      یکی نیست بگه داداچ تو چند ساله داری زیست خودتو میخونی هنوز 70 نزدیش اونوقت توی 1 سال چطوری میخایی کلی محتوی جدید با لغات جدید یاد بگیری؟ کلی شکل و اصطلاح جدید دارن کلی مبحث کم و زیاد شده فقط منظورم زیست نیست کل دروسش

لابد بعدش بهونه تون اینه : ما تازه اومدیم نظام جدید واس همین آشنا نبودیم با اصطلاحات و بخش هاش و یا شایدم هشتگ میزنین نه_به_سهمیه

یکم فکر کنید همش سعی نکنید که مشکلاتو گردن این و اونو بندازید یکم هوشمندانه عمل کنید (منظورم از هوشمندانه این نیست که بندازیم گردن دیگران)

فعلا بااجازه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      راستشو بخاید نمیدونم از کجا شروع کنم تا حالا 3 - 4 بار نوشتم پاک کردم تا متن خوبی رو بنویسم.

سال های گذشته همش دم از تقلب میزدید امسال تقلب رو یادتون رفته یا چون تکراری شده چسبیدید به بهونه جدید به نام بی عدالتی بین نظام قدیم و جدید؟؟!!
      بهونه هاتون ایناس؟
      جدی چرا نمیخاید قبول کنین مشکل از خودتون بوده؟ لابد میگید از کتابا نظام جدید واس ما سوال طرح کردن؟ خب شما اون درس ها و اون تستایی که مال خودتون بود رو 100 بزن جبران اینم میشه دیگه بهونه چرا اخه؟ پارسال که مال خودتون بود بهونه تون این بود تفلب شده درست تقلب بود یک فاجعه بود اصن رتبه ها به هم ور و ... ولی درصد هاتون چی؟؟!!

چرا نمیخایید قبول کنین خودتون کم کاری کردید؟؟ من نه از طرف سازمان سنجشم نه از نهاد و سازمان خاصی فقط دیدم جمع قاطی پاطی شده قصد داشتم یکم آروم کنم با این پست

من خودم تلاشمو کردم از خوندنم راضی هستم تا حدودی فقط فیزیک رو کم کاری کردم دیگه نمیام بهونه بگیرم بگم آآآآآآیییییی تقلب شده آآآآآآیییییییییی سوال نظام جدید دادن آآآآآآییییییی فلان شده و.... نتیجه هرچی باشه همونی هست که خودم واسش تلاش کردم (از ماست که برماست )

یه سریاتونم میگه بریم اعتراض بگیم آزمون سال بعد انتخابی باشه میخاییم نظام جدید کنکور بدیم
      یکی نیست بگه داداچ تو چند ساله داری زیست خودتو میخونی هنوز 70 نزدیش اونوقت توی 1 سال چطوری میخایی کلی محتوی جدید با لغات جدید یاد بگیری؟ کلی شکل و اصطلاح جدید دارن کلی مبحث کم و زیاد شده فقط منظورم زیست نیست کل دروسش

لابد بعدش بهونه تون اینه : ما تازه اومدیم نظام جدید واس همین آشنا نبودیم با اصطلاحات و بخش هاش و یا شایدم هشتگ میزنین نه_به_سهمیه

یکم فکر کنید همش سعی نکنید که مشکلاتو گردن این و اونو بندازید یکم هوشمندانه عمل کنید (منظورم از هوشمندانه این نیست که بندازیم گردن دیگران)

فعلا بااجازه
      ببین ناعدالتی از نظر هرکی یه چیزه
      من قطعا رتبه م سه رقمی میشه اما اگه اون قسمتها رو حذف نمیکردن مثل موج و نوسان و اینا قطعا رتبه م در حد 300 بود اما الان کمی بدتره
      پس ناعدالتیه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برا کی داری مینویسی برادر ؟
      جماعتی که چشم و گوششونو ببندن هیچوقت نمیشنون
      هستن کسانی که واقعا بعضی صحبتاشون حقه و حرف درستو میزنن ( تو همین انجمن دو سه تا دیدم که واقعا با استدلال و منطق میان جلو )
      اما 90 درصد بهونه و پوشوندن کم کاریه
      هر سال یه بهونه جدید
      پارسال که بحث تقلب شد و همه ناله میزدن که ای داااد بدبخت شدیم رتبه های 1537468 برابر شده گفتم حتما اتفاقی افتاده
      امسال که خودم رفتم تو این جمع دیدم چقد بهونس
      حالا بحث تراز مشترک
      بزار تراز مشترک دادن میبینی دوباره برمیگردن سر بحث سهمیه سیل زده ها ( اصلا به رتبه ربطی نداره ولی ربطش میدن )
      من گوش استماع ندارم سعدی دقیقا برا همیناس....

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

بهونه هاتون ایناس؟

فعلا بااجازه
      خیلی ممنون بابت توضیحاتتون. من هم کاملا با شما موافقم.... کاش جو انجمن یک مقداری آرام تر بشه.... موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قابل توجه کسایی که الان میخوان بگن نظام جدید چیزی نمیدونن نظر ندن و فلان وبهمان
      همین پست بالاییم نظام قدیم تجربیه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام منم نظام قدیمم مشکلی با سوالا ندارم هر چند میتونست بهتر باشه
      فقط جدا تراز کنن مثه امتحانا سنجش همین

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1st نمایش پست ها
      سلام منم نظام قدیمم مشکلی با سوالا ندارم هر چند میتونست بهتر باشه
      فقط جدا تراز کنن مثه امتحانا سنجش همین
      نگران نباش
      سازمانی که توآزموناش عدالتو رعایت میکنه(عدالت تو بررسی نه لو رفتن سوالات و بد بودنشون) قطعا برای کنکور که حساسیت بیشتری داره بهتر عمل میکنه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این حاشیه ها سال 96 بود،پارسال هم بود،امسال هم هست سال بعد هم خواهد بود...
      جالب اینکه اغلب اونایی که میگن نا عدالتی شده و فلان دارن در باره ی کنکور 99 حرف میزنن...
      و از قضا خیلی هاشونم از چند ماه قبل برای کنکور 99 نظام جدید میخوندن.

ویرایش توسط reza2018 : 18 تیر 1398 در ساعت 17:14

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      این حاشیه ها سال 96 بود،پارسال هم بود،امسال هم هست سال بعد هم خواهد بود...
      جالب اینکه اغلب اونایی که میگن نا عدالتی شده و فلان دارن در باره ی کنکور 99 حرف میزنن...
      و از قضا خیلی هاشونم از چند ماه قبل برای کنکور 99 نظام جدید میخوندن.

بله کلا روز به روز به میزان حاشیه هاش افزوده میشه و بیشتر و بیشتر میشه

ولی خب چطوری میخان برسونن؟ زیست خودشونو که 3-4 ساله خوندن نمیتونن 70 بزن اونوقت یه کتاب با مفاهیم و اصطلاحات جدیدو چطوری میخان توی 1 سال بخونن؟ اگه فقط اصطلاحات بود یه چیزی ولی خب pdf شونو نگاه کردم به کللللللل عوض شده (حالا نه به این صراحت ولی عوض شده خیلیاش) بنظر من بزرگترین اشتباه اینه نظام جدید کنکور بدی
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله کلا روز به روز به میزان حاشیه هاش افزوده میشه و بیشتر و بیشتر میشه

ولی خب چطوری میخان برسونن؟ زیست خودشونو که 3-4 ساله خوندن نمیتونن 70 بزن اونوقت یه کتاب با مفاهیم و اصطلاحات جدیدو چطوری میخان توی 1 سال بخونن؟ اگه فقط اصطلاحات بود یه چیزی ولی خب pdf شونو نگاه کردم به کللللللل عوض شده (حالا نه به این صراحت ولی عوض شده خیلیاش) بنظر من بزرگترین اشتباه اینه نظام جدید کنکور بدی
      والا برای منم سوال چطور میخوان 6 تا کتاب زبان با کلی لغت جدید رو در 1سال بخونن.
      در مورد زیست میگن 260 صفحه حجمش کمتر هست(در حالی که 160 صفحه حجمش کمتره والبته بخشی از اون 160 صفحه هم مباحث پایه ای 3فصل اول دوم هست)بعضی هاشون هم میگن زیست نظام جدید روون تره.
      ویرایش توسط reza2018 : 18 تیر 1398 در ساعت 18:53

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

بهونه هاتون ایناس؟

فعلا بااجازه
      یک کنکوری نظام قدیم تصور کن که میخواد برای 99 بخونه این با چه دیدی بخونه زیست ؟ سال بعد از مباحث مشترک زیست 50 سوال بدن از غیر مشترکا 5 تا بدن اون موقع چی ؟! طرف برای 5 سوال رفته کلی وقت اضافی گذاشته و مرور کرده اخرش هم هیچ

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      یک کنکوری نظام قدیم تصور کن که میخواد برای 99 بخونه این با چه دیدی بخونه زیست ؟ سال بعد از مباحث مشترک زیست 50 سوال بدن از غیر مشترکا 5 تا بدن اون موقع چی ؟! طرف برای 5 سوال رفته کلی وقت اضافی گذاشته و مرور کرده اخرش هم هیچ
      عزیز دچار سوتفاهم شدی اولا توی درس های ديگه نمی تونن بکنن ولی توی ریاضی و فیزیک ميشد در ثانی همین ریاضی و فیزیک هم که امسال مشترک دادن به نفع نظام قدیم ها بود فقط کسانی ضرر کردن که خودشون رو دلخوش کرده بودن به چند مبحث خاص اصلا اتفاقی نيفتاده اصلا سال بعد زیست هم مشترک بدن بازم نظام قدیم ضرر نمی کنه يه نظام قدیم عاقل مثل قبل کتاب هاش رو می خونه و دوره می کنه به این مسایل کار نداره که به خدا اينا همش حاشیه هست خودتو درگیر نکن من شک ندارم بودجه بندی سال بعد هم مثل 98 هست

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همون بهترین راه بجای حق انتخاب اینه سازمان سنجش مباحث غیرمشترکو حذف کنه

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

عزیز دچار سوتفاهم شدی اولا توی درس های ديگه نمی تونن بکنن ولی توی ریاضی و فیزیک ميشد در ثانی همین ریاضی و فیزیک هم که امسال مشترک دادن به نفع نظام قدیم ها بود فقط کسانی ضرر کردن که خودشون رو دلخوش کرده بودن به چند مبحث خاص اصلا اتفاقی نيفتاده اصلا سال بعد زیست هم مشترک بدن بازم نظام قدیم ضرر نمی کنه يه نظام قدیم عاقل مثل قبل کتاب هاش رو می خونه و دوره می کنه به این مسایل کار نداره که به خدا اينا همش حاشیه هست خودتو درگیر نکن من شک ندارم بودجه بندی سال بعد هم مثل 98 هست
      بر اساس احتمالات نمیشه یک سال دیگه پشت کنکور موند .......مباحث غیر مشترک ضروری میتونه حذف کنن و داخل همین جلسه پیش رو شورا مشخص کنن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با همون دیدی که برای 97 و98 خونده،عزیز سوالای زیست 98نظام قدیم نسبت به چند سال قبل به غیر از ساده تر شدن چه تغییری کرده بودند؟
      ویرایش توسط reza2018 : 18 تیر 1398 در ساعت 19:37

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن