خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      منم امسال سال دومم بود
      هدف از پست اول این نبود که بگم پشت کنکور نمونید برید دانشگاه
      منظور من این بود بهونه هاتون بابت درس نخوندنتونو گردن اینو اون نندازید و همچنین در مورد نظام قدیمیایی نوشتم که میخان نظام جدید کنکور بدن
      کلی گفتم نه خطاب به شما .چون زیاد این حرفو تو انجمن شنیدم .بعضیا فکر میکنن شرایط همه مثل خودشونه و همه راحت تو خونه نشستن دست به سینه فقط اماده درس خوندن نمیدونن شاید خیلیا زود ازدواج کرده باشن یا به دلیل بیماری یا هر دلیل دیگه ای تا به حال اصلا کنکور نداده باشن .حالا همین حرف منو بگیر و ببین یه بی ادب پیدا شه اینم جک کنه تو انجمن

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها
      کلی گفتم نه خطاب به شما .چون زیاد این حرفو تو انجمن شنیدم .بعضیا فکر میکنن شرایط همه مثل خودشونه و همه راحت تو خونه نشستن دست به سینه فقط اماده درس خوندن نمیدونن شاید خیلیا زود ازدواج کرده باشن یا به دلیل بیماری یا هر دلیل دیگه ای تا به حال اصلا کنکور نداده باشن .حالا همین حرف منو بگیر و ببین یه بی ادب پیدا شه اینم جک کنه تو انجمن
      جالب اینجاس 90 درصد بهونه های توی انجمن مربوط به همونایی میشه که راحت تو خونه نشستن دست به سینه فقط اماده درس خوندنن
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      جالب اینجاس 90 درصد بهونه های توی انجمن مربوط به همونایی میشه که راحت تو خونه نشستن دست به سینه فقط اماده درس خوندنن
      میدونی یکمش به خاطر سن و ساله خود منم خیلی سر به هوا و شیطون بودم ولی آدم یکم بزرگتر که میشه میفهمه و قدر وقتم میدونه من دوستاییم که بچه دارن شبی ۴ ساعت میخوابیدن کار خونه شون بود بچه داری بود ولی بازم درس میخوندن خیلی ام زیاد .

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چنتا نکته رو اضافه کنم.
      اولا اینکه تغییر سبک و سیاق سوالا, ترتیب سوالا و همه اینا یه چیز کاملا انتظار رفته و اتفاقا درست از طرف طراحان سنجشه.
      توجه کنین سال 97 هم توی فیزیک ترتیب بهم خورد. این یه چیز نه بد و اتفاقا خوبه! اینجور سخت تر میشه و فیلترینگ قوی تر. پس از این یه مورد رو اصلا نمیتونین بهونه کنین که راه نداره. منابع همونا بودن و بس.

اینکه یه سری سوالا خارج از منابع مطرح شدن, عموما هر ساله سوالات عجیب توی کنکور طرح میشه که 70 80 درصد بهرحال میشه هضم کرد(جلوتر واستون هضم میشه اوایل زیر بار نمیرید, بعدش میرید.) و 20 درصد هضم نمیشه. این رو شما نمیتونین عوض کنین! شما نهایت کاری کنین یه اعتراض زدنه. و هممون پر دلمون میدونیم اعتراض زدن یه چیز کاملا صوریه تو ایران. اگه سنجش بخواد سوالو حذف میکنه اگه هم نه که هیچ. بهرحال اعتراض زدن ضرری نداره.

و در نهایت دوستان نظام قدیم, توجه کنین که تقریبا هیچ سازمانی توی ایران فرصت مجدد نمیده به ملت و فقط سنجشه که این فرصت مجدد رو بهتون داده. و در واقع شما الان اساسا نباید کنکور نظام قدیمی میداشتید اگه سنجش یه سازمان معمولی بود
      اومده یه کنکور برگزار کرده و تا حد امکان همه نکات رو توش رعایت کرده. تراز گذاری هم مطمئن باشید عادلانه صورت میگیره اگر هم ایده آل نباشه, تمام سعی سازمان سنجش همین بوده. اینو یادتون باشه که بازم میگم, هر سازمانی این فرصت مجدد رو نمیده بهتون.

موفق باشید در کل, ممکن نیس اگه همه درساتونو متوسط بزنین و 1-2 درس رو خوب, موفق نشید و رتبه خوب نیارید. چه نظام قدیم چه جدید.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      چنتا نکته رو اضافه کنم.
      اولا اینکه تغییر سبک و سیاق سوالا, ترتیب سوالا و همه اینا یه چیز کاملا انتظار رفته و اتفاقا درست از طرف طراحان سنجشه.
      توجه کنین سال 97 هم توی فیزیک ترتیب بهم خورد. این یه چیز نه بد و اتفاقا خوبه! اینجور سخت تر میشه و فیلترینگ قوی تر. پس از این یه مورد رو اصلا نمیتونین بهونه کنین که راه نداره. منابع همونا بودن و بس.

اینکه یه سری سوالا خارج از منابع مطرح شدن, عموما هر ساله سوالات عجیب توی کنکور طرح میشه که 70 80 درصد بهرحال میشه هضم کرد(جلوتر واستون هضم میشه اوایل زیر بار نمیرید, بعدش میرید.) و 20 درصد هضم نمیشه. این رو شما نمیتونین عوض کنین! شما نهایت کاری کنین یه اعتراض زدنه. و هممون پر دلمون میدونیم اعتراض زدن یه چیز کاملا صوریه تو ایران. اگه سنجش بخواد سوالو حذف میکنه اگه هم نه که هیچ. بهرحال اعتراض زدن ضرری نداره.

و در نهایت دوستان نظام قدیم, توجه کنین که تقریبا هیچ سازمانی توی ایران فرصت مجدد نمیده به ملت و فقط سنجشه که این فرصت مجدد رو بهتون داده. و در واقع شما الان اساسا نباید کنکور نظام قدیمی میداشتید اگه سنجش یه سازمان معمولی بود
      اومده یه کنکور برگزار کرده و تا حد امکان همه نکات رو توش رعایت کرده. تراز گذاری هم مطمئن باشید عادلانه صورت میگیره اگر هم ایده آل نباشه, تمام سعی سازمان سنجش همین بوده. اینو یادتون باشه که بازم میگم, هر سازمانی این فرصت مجدد رو نمیده بهتون.

موفق باشید در کل, ممکن نیس اگه همه درساتونو متوسط بزنین و 1-2 درس رو خوب, موفق نشید و رتبه خوب نیارید. چه نظام قدیم چه جدید.
      سلام اینکه میگین سنجش به نظام قدیم لطف کرده فقط شامل کنکور 99 میشه نه 98 چون تا همین خرداد 98 نظام اموزشی قدیم خروجی داشت و مدارس شبانه چند هزار دانش اموز داشتن ... حالا بنظر شما کسی که قدیمه میخواد برای 99 بخونه با چه دیدی بخونه ؟بنظرتون سال 99 هم مثل همین 98 فقط ریاضی فیزیک اینطوری میدن ؟ چون بفرض یکی تنها درسی که ضعف داره و کامل نخونده زیسته حالا اگه اومد پیش دو و ژنتیک و... کلی وقت گذاشت و خوند و مرور کرد و بعد ازش سوال نیارن چی ؟
      ویرایش توسط mohammad1397 : 20 تیر 1398 در ساعت 12:44

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      سلام اینکه میگین سنجش به نظام قدیم لطف کرده فقط شامل کنکور 99 میشه نه 98 چون تا همین خرداد 98 نظام اموزشی قدیم خروجی داشت و مدارس شبانه چند هزار دانش اموز داشتن ... حالا بنظر شما کسی که قدیمه میخواد برای 99 بخونه با چه دیدی بخونه ؟بنظرتون سال 99 هم مثل همین 98 فقط ریاضی فیزیک اینطوری میدن ؟ چون بفرض یکی تنها درسی که ضعف داره و کامل نخونده زیسته حالا اگه اومد پیش دو و ژنتیک و... کلی وقت گذاشت و خوند و مرور کرد و بعد ازش سوال نیارن چی ؟
      عموما نبود دیگه. 90 درصد تموم شده بود 10 درصد نهایتاااا از همین مدارس باشن.
      ببینید اگه توجه کنین سازمان سنجش یا قلم چی هم مخصوصا توی آزمون های جامعشون, یه دفه شیمیو وحشتناک سخت میدن و ریاضی ساده یدفه شیمی ساده و ریاضی فوق سخت.
      همینجور هر دفه یه ترتیب عوض میکنن که شما با هر نوع کنکوری اماده باشید و امادگی لازم رو کسب کنین واسه هرجور سختی دروسی.
      نمیشه گفت چی سخت میاد! من خودم حدس زدم ریاضی و زیست سخت میاد امسال, ریاضیش که سخت بود. ولی زیست نه.
      البته توجه کنین زیست امسال مث زیست های سازمان سنجش ساده و فوق العاده نکته داره به نظرم. میای از جلسه کنکور فک میکنی 90 زدی وقتی میری خونه میبینی ای دل غافل نکته ریز زیاد داشته و خیلی کمتر زدی.
      در هر صورت واقعا معلوم نیس! اینقد باید بخونین که واسه هر درجه سختیی امادگی داشته باشید. خیالتون تخت. محال ممکنه اگه بخونین چیزی یاد نگیرید یا موفق نشید.
      از مطالب مشاوره همین فروم و تاپیک رتبه های برترش میتونین استفاده کنین. یه کانال هم خودم زدم واسه مشاوره. اونم هست
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن