خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ایرانی هستیم دیگه!وقتی نمیتونیم کاریو انجام بدیم تقصیر اون کاره اس که انجام نمیشهوگرنه ما که واس کنکور یکسال تمام گوشی رو گذاشتیم کنار و بکوب پنج صبح تا دوازده شب میخوندیم براش

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام.اگه حال خوندن نداری فقط خط قرمز رنگ رو بخون
      راستشو بخاید نمیدونم از کجا شروع کنم تا حالا 3 - 4 بار نوشتم پاک کردم تا متن خوبی رو بنویسم.
      از وقتی کنکور برگذار شده جو انجمن خیلی به بی راهه کشیده شده

سال های گذشته همش دم از تقلب میزدید امسال تقلب رو یادتون رفته یا چون تکراری شده چسبیدید به بهونه جدید به نام بی عدالتی بین نظام قدیم و جدید؟؟!!
      بهونه هاتون ایناس؟
      جدی چرا نمیخاید قبول کنین مشکل از خودتون بوده؟ لابد میگید از کتابا نظام جدید واس ما سوال طرح کردن؟ خب شما اون درس ها و اون تستایی که مال خودتون بود رو 100 بزن جبران اینم میشه دیگه بهونه چرا اخه؟ پارسال که مال خودتون بود بهونه تون این بود تفلب شده درست تقلب بود یک فاجعه بود اصن رتبه ها به هم ور و ... ولی درصد هاتون چی؟؟!!

چرا نمیخایید قبول کنین خودتون کم کاری کردید؟؟ من نه از طرف سازمان سنجشم نه از نهاد و سازمان خاصی فقط دیدم جمع قاطی پاطی شده قصد داشتم یکم آروم کنم با این پست

من خودم تلاشمو کردم از خوندنم راضی هستم تا حدودی فقط فیزیک رو کم کاری کردم دیگه نمیام بهونه بگیرم بگم آآآآآآیییییی تقلب شده آآآآآآیییییییییی سوال نظام جدید دادن آآآآآآییییییی فلان شده و.... نتیجه هرچی باشه همونی هست که خودم واسش تلاش کردم (از ماست که برماست )

یه سریاتونم میگه بریم اعتراض بگیم آزمون سال بعد انتخابی باشه میخاییم نظام جدید کنکور بدیم
      یکی نیست بگه داداچ تو چند ساله داری زیست خودتو میخونی هنوز 70 نزدیش اونوقت توی 1 سال چطوری میخایی کلی محتوی جدید با لغات جدید یاد بگیری؟ کلی شکل و اصطلاح جدید دارن کلی مبحث کم و زیاد شده فقط منظورم زیست نیست کل دروسش

لابد بعدش بهونه تون اینه : ما تازه اومدیم نظام جدید واس همین آشنا نبودیم با اصطلاحات و بخش هاش و یا شایدم هشتگ میزنین نه_به_سهمیه

یکم فکر کنید همش سعی نکنید که مشکلاتو گردن این و اونو بندازید یکم هوشمندانه عمل کنید (منظورم از هوشمندانه این نیست که بندازیم گردن دیگران)

فعلا بااجازه
      سلام.تا حدودی حرفت درسته.ولی این نامردیه که ازمونی که اینده یه جوون هست.ازمونی که اینقدر استرس داره که حتی خانواده رو هم درگیر میکنه.(روز ازمون حال و روز پدر و مادرا بیرون حوزه ازمون کاملا مشخصه از استرسشون).این منصفانه نیست که کنکوری که سالیان سال هست که مثلا حد و پیوستگی دو سوال داشته امسال یهو 4 5 تا سوال ازش بیاد.یا مباحث دیگه ای که سالها تعداد تستاشون مشخص بوده امسال .....یا همون فیزیک فکر میکنم امسال فیزیک سوم 10 سوال بود.در حالی که قبلا 7 سوال داشت.یا از اون سه فصل اخر زیست پیش که همیشه هفت هشت سوالی میومد امسال گمونم دو سوال داشت (اینو شنیدم.مطمئن نیستم).بحث سختی و اسونی نیست ولی باید تعداد سوالا کاملا مشخص باشه مثلا سالهاست زبان فارسی 5 سوال داره خوب خیلی ها قید اون 20 درصد رو میزنن و 80 درصد دیگه رو تقویت میکنند.ولی اگه یهو تو کنکور 10 تست از زبان فارسی بیاد چه حالی پیدا میکنه داوطلبی که حذفش کرده!

مثل این میمونه که یه استاد دانشگاه بگه مثلا از 5فصل اول تو امتحان 2نمره میاد.بعد تو میگی خب 2 نمره که نمیصرفه 5 فصل رو بخونم.حذفش میکنی میبینی تو امتحان ازشون 10 نمره اومد!!!

متاسفانه عدالت رو در هیچ چیزی تو این کشور نمیشه برقرار کرد چون همیشه قوانین اینجا و کلا کارای اینجا یه عده رو به اوج خوشبختی رسونده یه عده رو با مغز زده زمین.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.اگه حال خوندن نداری فقط خط قرمز رنگ رو بخون
      راستشو بخاید نمیدونم از کجا شروع کنم تا حالا 3 - 4 بار نوشتم پاک کردم تا متن خوبی رو بنویسم.
      از وقتی کنکور برگذار شده جو انجمن خیلی به بی راهه کشیده شده

سال های گذشته همش دم از تقلب میزدید امسال تقلب رو یادتون رفته یا چون تکراری شده چسبیدید به بهونه جدید به نام بی عدالتی بین نظام قدیم و جدید؟؟!!
      بهونه هاتون ایناس؟
      جدی چرا نمیخاید قبول کنین مشکل از خودتون بوده؟ لابد میگید از کتابا نظام جدید واس ما سوال طرح کردن؟ خب شما اون درس ها و اون تستایی که مال خودتون بود رو 100 بزن جبران اینم میشه دیگه بهونه چرا اخه؟ پارسال که مال خودتون بود بهونه تون این بود تفلب شده درست تقلب بود یک فاجعه بود اصن رتبه ها به هم ور و ... ولی درصد هاتون چی؟؟!!

چرا نمیخایید قبول کنین خودتون کم کاری کردید؟؟ من نه از طرف سازمان سنجشم نه از نهاد و سازمان خاصی فقط دیدم جمع قاطی پاطی شده قصد داشتم یکم آروم کنم با این پست

من خودم تلاشمو کردم از خوندنم راضی هستم تا حدودی فقط فیزیک رو کم کاری کردم دیگه نمیام بهونه بگیرم بگم آآآآآآیییییی تقلب شده آآآآآآیییییییییی سوال نظام جدید دادن آآآآآآییییییی فلان شده و.... نتیجه هرچی باشه همونی هست که خودم واسش تلاش کردم (از ماست که برماست )

یه سریاتونم میگه بریم اعتراض بگیم آزمون سال بعد انتخابی باشه میخاییم نظام جدید کنکور بدیم
      یکی نیست بگه داداچ تو چند ساله داری زیست خودتو میخونی هنوز 70 نزدیش اونوقت توی 1 سال چطوری میخایی کلی محتوی جدید با لغات جدید یاد بگیری؟ کلی شکل و اصطلاح جدید دارن کلی مبحث کم و زیاد شده فقط منظورم زیست نیست کل دروسش

لابد بعدش بهونه تون اینه : ما تازه اومدیم نظام جدید واس همین آشنا نبودیم با اصطلاحات و بخش هاش و یا شایدم هشتگ میزنین نه_به_سهمیه

یکم فکر کنید همش سعی نکنید که مشکلاتو گردن این و اونو بندازید یکم هوشمندانه عمل کنید (منظورم از هوشمندانه این نیست که بندازیم گردن دیگران)

فعلا بااجازه
      نیت خیر داری اما بیان بد!
      امیدوارم اون پیام خوب رو بگیرند و درگیر بقیه موارد نشن

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      کنکور دادن شده واسه ما بازی

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین حرفت تاحدودی درسته ولی یکی مثل من که از98محروم بوده وواسه 99طبق گفته خودسنجش نظام جدیدخونده بایدچه گلی بگیره سرش؟؟ اگه حق انتخاب ندن که بیچاره میشیم!

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.تا حدودی حرفت درسته.ولی این نامردیه که ازمونی که اینده یه جوون هست.ازمونی که اینقدر استرس داره که حتی خانواده رو هم درگیر میکنه.(روز ازمون حال و روز پدر و مادرا بیرون حوزه ازمون کاملا مشخصه از استرسشون).این منصفانه نیست که کنکوری که سالیان سال هست که مثلا حد و پیوستگی دو سوال داشته امسال یهو 4 5 تا سوال ازش بیاد.یا مباحث دیگه ای که سالها تعداد تستاشون مشخص بوده امسال .....یا همون فیزیک فکر میکنم امسال فیزیک سوم 10 سوال بود.در حالی که قبلا 7 سوال داشت.یا از اون سه فصل اخر زیست پیش که همیشه هفت هشت سوالی میومد امسال گمونم دو سوال داشت (اینو شنیدم.مطمئن نیستم).بحث سختی و اسونی نیست ولی باید تعداد سوالا کاملا مشخص باشه مثلا سالهاست زبان فارسی 5 سوال داره خوب خیلی ها قید اون 20 درصد رو میزنن و 80 درصد دیگه رو تقویت میکنند.ولی اگه یهو تو کنکور 10 تست از زبان فارسی بیاد چه حالی پیدا میکنه داوطلبی که حذفش کرده!

مثل این میمونه که یه استاد دانشگاه بگه مثلا از 5فصل اول تو امتحان 2نمره میاد.بعد تو میگی خب 2 نمره که نمیصرفه 5 فصل رو بخونم.حذفش میکنی میبینی تو امتحان ازشون 10 نمره اومد!!!

متاسفانه عدالت رو در هیچ چیزی تو این کشور نمیشه برقرار کرد چون همیشه قوانین اینجا و کلا کارای اینجا یه عده رو به اوج خوشبختی رسونده یه عده رو با مغز زده زمین.

بله واقعا عدالت نیست من برنامه نویسم یک برنامه ایی نوشته بودم که به چند تا دسترسی گوشی نیاز داشت مثل گالری و... کار منو قبول نکردن بعد یه برنامه دیگه که مال .... هست رو قبول میکنن تازه 500 تا دسترسی میخاد اون واقعا رو مخن همین کاراس که باعث میشن ملت از این کشور برن.
      میفهمم واقعا بد وضعیه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      کنکور دادن شده واسه ما بازی
      آره عین گاد اف وار اولاش خوبه یهو سخت و وحشی میشه

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      ببین حرفت تاحدودی درسته ولی یکی مثل من که از98محروم بوده وواسه 99طبق گفته خودسنجش نظام جدیدخونده بایدچه گلی بگیره سرش؟؟ اگه حق انتخاب ندن که بیچاره میشیم!
      چرا محروم بودی؟ دانشگاه رفته بودی؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا محروم بودی؟ دانشگاه رفته بودی؟
      97روزانه قبول شدم به اصرررررارشدیدخانواده انتخاب رشته کردم بعدش مثل چییییی پشیمون شدم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دلسوزی شما برای بچه ها کاملا قابل احترام و ارزشمنده.و این لحن تمسخر آمیز و همراه با شکلکهای خنده و ... فقط نمک رو زخم بچه ها ست..همه میدونن کم کاری های خودشون دلیل اصلی قبول نشدنه ولی ما در مورد عدالت حرف میزنیم. وقتی که سطح رقابت خیلی بالا باشه , اجرای عدالت خیلی سخت میشه.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      دقیقا بحث سازمان سنجش وکمیته سنجش اموزش هم همین هست
      هیچ تعهدی نیست که سال اینده وانتخابی باشه وهمین افراد انتخابی خواه معترض نشوند که بخاطر انتخابی بودن وسوسه شدند و الان هم نتیجه مناسبی اخذ نکردند
      بهرحال
      افرادی که در صدد توجیه کم کاری های خود با اسمان ریسمان بافتن هستن با انتخابی شدن هم بهانه جدید میارن
      طبق نظر کارشناسان اگر همین الان جلوی پذیرفته شدن این افراد گرفته شه خیلی بهتر ازاین هست که وارد دانشگاه شن و واحد به واحد پدره استادارو با توجیهات دروغ سر نمره در بیارن
      +
      در خصوص معدل به احتمال 90 درصد معدل تاثیر مثبت هست ولی انتخابی بودن خیر امکانپذیر نیست
      با سپاس و ارزوی موفقیت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها

عاااالی.افرین

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شماها رو نمیدونم که چند ساله نشستین ولی من امسال دفه اولم بود کنکور داده بودم با وجودی ام که نظام قدیمم.پس فکر نکنین هر کی نظام قدیمه مثل خودتون چند ساله نشسته پشت کنکور

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام
      دقیقا بحث سازمان سنجش وکمیته سنجش اموزش هم همین هست
      هیچ تعهدی نیست که سال اینده وانتخابی باشه وهمین افراد انتخابی خواه معترض نشوند که بخاطر انتخابی بودن وسوسه شدند و الان هم نتیجه مناسبی اخذ نکردند
      بهرحال
      افرادی که در صدد توجیه کم کاری های خود با اسمان ریسمان بافتن هستن با انتخابی شدن هم بهانه جدید میارن
      طبق نظر کارشناسان اگر همین الان جلوی پذیرفته شدن این افراد گرفته شه خیلی بهتر ازاین هست که وارد دانشگاه شن و واحد به واحد پدره استادارو با توجیهات دروغ سر نمره در بیارن
      +
      در خصوص معدل به احتمال 90 درصد معدل تاثیر مثبت هست ولی انتخابی بودن خیر امکانپذیر نیست
      با سپاس و ارزوی موفقیت

سلام ممنون
      خب بیا همینارو به بچه ها بگو دارن منابع نظام جدیدو میخرن که بخونن (البته هرکس مسولیت کار خودشه فقط باید بدونن الکی هزینه اضافی نکنن)

بنظر من اگه کسی واقعا بخون بود سال اول یا نهایت سال دوم قبول بود سال سوم به بعد دیگه زورکی اومده بالا

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها
      شماها رو نمیدونم که چند ساله نشستین ولی من امسال دفه اولم بود کنکور داده بودم با وجودی ام که نظام قدیمم.پس فکر نکنین هر کی نظام قدیمه مثل خودتون چند ساله نشسته پشت کنکور
      منم امسال سال دومم بود
      هدف از پست اول این نبود که بگم پشت کنکور نمونید برید دانشگاه
      منظور من این بود بهونه هاتون بابت درس نخوندنتونو گردن اینو اون نندازید و همچنین در مورد نظام قدیمیایی نوشتم که میخان نظام جدید کنکور بدن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن