خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 29 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 424
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

پاسخ رئیس سازمان سنجش به اعتراضات داوطلبان نظام قدیم نسبت به نوع سوالات !!!

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اعتراض برخی از داوطلبان نظام قدیم به سوالات کنکور سراسری اظهار کرد: سوالات متناسب با هر درس طراحی شده بودند.

وی ادامه داد: منابع سوالات مشترک هر درس پیش از برگزاری آزمون به داوطلبان اعلام شده بود و آنها باید بر اساس جدول درسی مشخص از منابع درسی مشترک کمک می‌گرفتند.

داوطلبان نظام قدیم از منابع سوالات مشترک باخبر بودند
      رئیس سازمان سنجش با اشاره به درس زیست شناسی و بیان کرد تعدادی از داوطلبان نظام قدیم نسبت به سوالات درس زیست شناسی اعتراضاتی داشتند اما باید بگوییم منبع این درس هم مشخص شده بود و داوطلبان نظام قدیم می‌دانستند که از چه منابعی باید برای سوالات مشترک کمک بگیرند.

خدایی ادامه داد: بسیاری از دروس کنکور سراسری امسال دروس مشترک زیادی داشتند برای مثال از ۵۵ سوال درس ریاضی ۴۹ سوال مشترک طراحی شده بود.

وی تصریح کرد: منابع مشترک نظام قدیم و نظام جدید پیش از برگزاری کنکور در هر درس مشخص شده بود و داوطلبان باید این منابع را پیدا کرده و بر اساس آن منابع درس می‌خواندند و خود را آماده کنکور می‌کردند.

انتهای پیام/ منبع https://www.google.com/amp/s/www.yjc...p/news/6994477

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وی تصریح کرد: منابع مشترک نظام قدیم و نظام جدید پیش از برگزاری کنکور در هر درس مشخص شده بود و داوطلبان باید این منابع را پیدا کرده و بر اساس آن منابع درس می‌خواندند و خود را آماده کنکور می‌کردند.
      منظورش از این جمله چی بود؟

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      منظورش از این جمله چی بود؟
      اصلا منطقی نیست چون بودجه بندی ریاضی فیزیک بهم ریخته بودن بقیه درسا تا حدودی مثل پارسال بود الان تکلیف 99 هم معلوم نیست ممکنه سنجش عشقش بکشه و زیست و شیمی هم بهم بزنه و از تمرینای کتاب نظام جدید بده بعد بگه منبع مشترک دادیم تازه شما که بودجه بندی طبق نظام جدید دادین چرا از تمرینای اونا برداشتین اوردین دیگه ؟؟؟!!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      اصلا منطقی نیست چون بودجه بندی ریاضی فیزیک بهم ریخته بودن بقیه درسا تا حدودی مثل پارسال بود الان تکلیف 99 هم معلوم نیست ممکنه سنجش عشقش بکشه و زیست و شیمی هم بهم بزنه و از تمرینای کتاب نظام جدید بده بعد بگه منبع مشترک دادیم تازه شما که بودجه بندی طبق نظام جدید دادین چرا از تمرینای اونا برداشتین اوردین دیگه ؟؟؟!!!
      من منظورم يه چيز ديگه هست من ميگم کجا منابع مشترک دو نظام مشخص کردن که خدایی ميگه مشخص کردیم؟؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

من منظورم يه چيز ديگه هست من ميگم کجا منابع مشترک دو نظام مشخص کردن که خدایی ميگه مشخص کردیم؟؟
      منظورش از منبع مشترک منابع نظام جدیده چون مال اونا فقط حذفیات داره با این روال بخواد پیش بره کنکور 99 عملا تک نظامه هست نه دو نظام

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منظورش از منبع مشترک منابع نظام جدیده چون مال اونا فقط حذفیات داره با این روال بخواد پیش بره کنکور 99 عملا تک نظامه هست نه دو نظام
      بر چه پایه ای ميگي از تمرین های نظام جدید ها سوال دادن؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عملا داره میگه برین طبق سر فصلای نظام جدید بخونین ولی از کتابای نظام خودتون

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عملا داره میگه برین طبق سر فصلای نظام جدید بخونین ولی از کتابای نظام خودتون
      امسال که مشکلی نبود توی سوال ها

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

امسال که مشکلی نبود توی سوال ها
      بودجه بندی ریاضی فیزیک کامل بهم خورده بود یه تعداد سوال عین تمرینای نظام جدید داده بودن حالا این به کنار ایا سال 99 فقط ریاضی فیزیک اینطور میاد یا عمومی و زیست و شیمی هم ممکنه تغییر بدن ؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بودجه بندی ریاضی فیزیک کامل بهم خورده بود یه تعداد سوال عین تمرینای نظام جدید داده بودن حالا این به کنار ایا سال 99 فقط ریاضی فیزیک اینطور میاد یا عمومی و زیست و شیمی هم ممکنه تغییر بدن ؟
      نه تغییر نمی کنه بقیه رياضي و فیزیک ميشد تغییر داد ولی بقیه نمیشه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه خدایی اینو نمیگفت من تعجب می کردم. قشنگ نظام قدیما رو به توپ بستن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگر سوالی دادن طبق تمرین نظام جدید بررسی کردن دیدن نظام قدیم هم می تونه جواب بده بی خود که ندادن اون بهم خوردن بودجه بندی هم به نظر من به نفع بود تا ضرر

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      اگه خدایی اینو نمیگفت من تعجب می کردم. قشنگ نظام قدیما رو به توپ بستن
      کجا به توپ بسته چرا شلوغش می کنی؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مطمئن باشید اگه سنجش می خواست بودجه بندی بقیه دروس رو تغییر بده ميداد همین کنکور 98 همونطور که توی ریاضی و فیزیک داد

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من به نظرم برای سال بعد ممکنه بودجه بندی ادبیات اونم به احتمال کم شاید تغییر کنه وگرنه بقیه مثل 98 ميشه از نظر بودجه بندی

صفحه 1 از 29 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن