خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 29 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 424
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      فقط میتونم بگم عجبززززز!!!!
      نگار خوب شکربار چونست

چراغ دیده و دیدار چونست

عجب آن غمزه غماز چونست

عجب آن طره طرار چونست

عجب آن شهره بازار خوبی

عجب آن رونق گلزار چونست

دلم از مهر در ماتم نشسته‌ست

عجب در مهر دل دلدار چونست

ز لطف خویش یارم خواند آن یار

عجب آن یار بی این یار چونست

به ظاهر بندگان را می‌نوازد

عجب با بنده در اسرار چونست

چو اول دیدمش جانیم بخشید

بدانستم که در ایثار چونست

اگر دوباره کردی آن کرم را

یقین گشتی که در تکرار چونست

عجب آن شعر اطلس پوش جعدش

بگرد اطلس رخسار چونست

طبیب عاشقان را بازپرسید

که تا آن نرگس بیمار چونست

عجب آن نافه تاتار چونست

عجب آن طره بلغار چونست

عجب بر دایره خط محقق

که بشکسته‌ست صد پرگار چونست

من زارم اسیر ناله زیر

نپرسد روزکی کان زار چونست

دلم دزد نظر او دزد این دزد

عجب آن دزد دزدافشار چونست

تو را ای دوست چون من یار غارم

سری در غار کن کاین غار چونست

که تا بینم تو را جان برفشانم

نمایم خلق را نظار چونست

نهایت نیست گفتم را ولیکن

نمودم شکل آن گفتار چونست

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این کنکورو فقط اون نظام قدیمیایی باختن که چند ماه مونده به کنکور شروع کردن و فقط مباحث تست خیز مثل پیش۲فیزیک،احتمال،ماتریس و... رو خوندن وگرنه بدون شک اون نظام قدیمی که از تابستون پارسال همه مباحثو خونده بود و به تسلط رسیده بود با اینکه سوال از تمرین کتاب نظام جدید داده بودن هم مشکلی براش پیش نیومد!حالا چند وقت دیگه مصاحبه های فروم بیاد میبینید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
      این کنکورو فقط اون نظام قدیمیایی باختن که چند ماه مونده به کنکور شروع کردن و فقط مباحث تست خیز مثل پیش۲فیزیک،احتمال،ماتریس و... رو خوندن وگرنه بدون شک اون نظام قدیمی که از تابستون پارسال همه مباحثو خونده بود و به تسلط رسیده بود با اینکه سوال از تمرین کتاب نظام جدید داده بودن هم مشکلی براش پیش نیومد!حالا چند وقت دیگه مصاحبه های فروم بیاد میبینید
      اگر تراز مشترک بدن خواهی دید اونم درصد کمتری از رتبه برتر ما خواهد زد
      هر کسی رو باید با همسطح خودش مقایسه کرد

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این حرفا بیشتر توجیه کردن سنجشه مباحث غیر مشترک وقتی قراره سوال نیاد چرا نظام قدیم بارها تست بزنه و مرورش کنه ؟ این یعنی نظام قدیم بیاد خودش با جدید وفق بده حالا امیدوارم حداقل برای 99 مثل 98 بدن اونجوری میشه وفق پیدا کرد هر چند کنکوری های 98 ضرر زیادی کردن
      ویرایش توسط mohammad1397 : 18 تیر 1398 در ساعت 11:57

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      منظورش از منبع مشترک منابع نظام جدیده چون مال اونا فقط حذفیات داره با این روال بخواد پیش بره کنکور 99 عملا تک نظامه هست نه دو نظام
      یا به عبارتی در صورت ندادن حق انتخاب ما نظام قدیما باید کنکور دو نظامه رو شرکت کنیم یعنی هم مباحث خودمون رو بخونیم هم مباحث مشترک کتاب اونا و تمریناتشونو یه گوشه نظری هم داشته باشیم درسته ؟

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      اگر تراز مشترک بدن خواهی دید اونم درصد کمتری از رتبه برتر ما خواهد زد
      هر کسی رو باید با همسطح خودش مقایسه کرد
      این چیز جدیدی نیست
      همه ساله پشت کنکوری ها درصداشون نسبت به کنکور اولیا کمتره و قبولیشون(زیر۱۰۰۰) هم طبیعتا کمتره

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      یا به عبارتی در صورت ندادن حق انتخاب ما نظام قدیما باید کنکور دو نظامه رو شرکت کنیم یعنی هم مباحث خودمون رو بخونیم هم مباحث مشترک کتاب اونا و تمریناتشونو یه گوشه نظری هم داشته باشیم درسته ؟
      نگران نباشین اخر تیر حق انتخاب به عنوان مژدگانی !!! میدن ولی کسی که قدیم میده ریاضی فیزیک که همین کار بایدبکنه یعنی تا میتونه از مشترک ها تست بزنه و مرور کنه اینکه بقیه درسا هم عوض کنن یا نه معلوم نیست

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این حرفا بیشتر توجیه کردن سنجشه مباحث غیر مشترک وقتی قراره سوال نیاد چرا نظام قدیم بارها تست بزنه و مرورش کنه ؟ این یعنی نظام قدیم بیاد خودش با جدید وفق بده حالا امیدوارم حداقل برای 99 مثل 98 بدن اونجوری میشه وفق پیدا کرد هر چند کنکوری های 98 ضرر زیادی کردن
      قبول دارم نباید عوض میکردن بودجه بندیو!ولی الان که عوض کردن هم نمیشه اعتراضی کرد چون هیچ قانونی راجب بودجه بندی که مثلا بگه از فلان مبحث "باید"دو تست بیاد وجود نداره

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این چیز جدیدی نیست
      همه ساله پشت کنکوری ها درصداشون نسبت به کنکور اولیا کمتره و قبولیشون(زیر۱۰۰۰) هم طبیعتا کمتره
      من حرف شما رو اصلاح میکنم بهتر بود میگفتی ضرر کمتری میکنه چون مباحثی که بقیه ضرر کردن اینم قاعدتا باید ضرر کنه ولی مباحثی که بقیه نزدن این زده فقط همین دلیل قبول شدنش میشه
      ولی اگر همین رتبه ها رو با پشت کنکوری های سال قبلترش مقایسه کنی خواهی دید ضرر میکنه
      ما حتی پشت کنکور رتبه 1 هم زیاد داشتیم همین رستگار رحمانی و محمد احمدی و.......هرازان نفر دیگه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ولی احتمالا همون افرادیم که از تابستون میخوندن هم ضرر کنن.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اتفاقا اون خانم درست گفت دو دسته داوطلب الان داریم که کنکور ۹۸ رو زیر سوال بردن و میگن سخت بوده برای نظام قدیم یکی کسایی که دیر شروع کردن و فقط روی مباحث تست خیز بر اساس کنکور های قبل تمرکز کردن و درس خوندن عده بعدی هم کسایی هستن که خواستار حق انتخاب هستن برای کنکور ۹۹ و با گفتن این که ۹۸ برای نظام قدیم ها ضرر بوده حق انتخاب بگیرن به قول خودشون وگرنه اون مباحثی که تو می گی نباید یه نظام قدیم روش وقت بذاره چون نیومده امار و هندسه و انتگرال بودن که فکر نمی کنم کسی روشون زیاد وقت بذاره به طور کلی از اول

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این چیز جدیدی نیست
      اینطور نیست اصلا من خودم کلی رتبه 3 رقمی میشناسم که پشت کنکور بودن!

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      من حرف شما رو اصلاح میکنم بهتر بود میگفتی ضرر کمتری میکنه چون مباحثی که بقیه ضرر کردن اینم قاعدتا باید ضرر کنه ولی مباحثی که بقیه نزدن این زده فقط همین دلیل قبول شدنش میشه
      ولی اگر همین رتبه ها رو با پشت کنکوری های سال قبلترش مقایسه کنی خواهی دید ضرر میکنه
      ما حتی پشت کنکور رتبه 1 هم زیاد داشتیم همین رستگار رحمانی و محمد احمدی و.......هرازان نفر دیگه
      شما یکی از همون افرادی هستی که اصلا امسال کنکور شرکت نکردی و داری فقط بقیه رو گمراه می کنی هدفت هم گرقتن حق انتخاب هست

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این چیز جدیدی نیست
      کجا گفته تو رشته تجربی سال اولیا قبولیشون بیشتره ؟ من هیچ امار مستندی تو سالیان اخیر ندیدم امار خیلی زیادی از داوطلبان که سه رشته میارن سال دوم یتا بیشتر کنکورشون بوده اگه امار مستند دارین منتشر کنین
      ویرایش توسط mohammad1397 : 18 تیر 1398 در ساعت 12:16

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

شما یکی از همون افرادی هستی که اصلا امسال کنکور شرکت نکردی و داری فقط بقیه رو گمراه می کنی هدفت هم گرقتن حق انتخاب هست
      میخوای کارت شرکت در کنکور رو همین جا آپلود کنم تا قضاوت الکی نکنی
      تو هم جز اون افراد شکاک و ....قاضی و نسخه پیچ برای همه ای
      اصلا برو پست من عید امسال گذاشتم بخون داشتم راهنمایی میگرفتم سه ماه بخونم نتیجه میگریم باشد تا به راه راست هدایت شوی
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 18 تیر 1398 در ساعت 12:11

صفحه 3 از 29 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن