خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 119
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z_H.. نمایش پست ها
      مرورهام مطابق با برنامه کانون بود...
      درس های هفته اول رو حتما در هفته دوم و ترجیحا آخر هفته مرور می کردم..
      براي مرور زیست کتاب درسی و نکات خودم که داخل کتاب نوشته بودم برای شیمی هم کتاب درسی و نکات خودم که در دفتری جدا بود برای فیزیک و ریاضی فرمول ها که همه رو در دفترچه ای نوشته بودم و برای همه این درس ها تعداد کمی تست می زدم که ترجیحا تست های مارک دار به خصوص در ریاضی و فیزیک
      قسمت هايي مثل ژنتیک و حرکت شناسی و غیره که زمان بیشتری باید برای یادگیرشون گذاشت چطوری می خوندی تا مسلط شی؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من اگر به خودم فشار نمی آوردم نمی تونستم کنکورم رو اونطور که می خوام تمام کنم... باید سختی هاشو به جون بخری...
      من روزهای بود تا ساعت 3 شب بیدار بودم و 16 ساعت مطالعه داشتم که این کار در نظر خیلی ها اشتباهه...
      مشکل کنکوری ها این هست که همیشه طبق یک چهارچوب خاصی رفتار و عمل می کنن و فکر می کنن اگر از این چهارچوب خارج بشن نمی تونن موفق بشن... طبق توانایی ها و سطح انتظار خودتون برنامه ریزی کنید دوست عزیز....
      و بدونید برای رتبه د درصد خوب باید سختی و زحمت کشید...
      من پارسال نمره چشم هام 1 بود و الان به 4 رسیده... وزنم به شدت کم شد و ریزش مو گرفتم..
      باید برای هدفت تلاش کنی

دمتون گرم وارزوی موفقیت راستش قصد به حاشیه بردن تاپیک رو ندارم اما واقعا یه سوال برام پیش اومده اگه بخوام سال دیگه کنکور بدم وحق انتخاب بدن نظتم جدید بهتره یا قدیم اخه مباحثی که من باهاشون مشکل دارم حذف شدن و برام خیلی کتاب دوست داشتنی شده
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

قسمت هايي مثل ژنتیک و حرکت شناسی و غیره که زمان بیشتری باید برای یادگیرشون گذاشت چطوری می خوندی تا مسلط شی؟
      هميشه خودم یک قسمت جدایی تو برنامه ام داشتم که بهشون می گفتم خورده ریزه که بیشتر شامل عمومی ها می شد (بالاتر گفتم شامل چه چیز هایی میشد) وقتی درسی رو در زمان مشخص خودش تمام نمی کردم روزانه به عنوان خورده ریزه تعدادی تست از اون مبحث میزدم تا زمانی که کاملا به مسلط بشم ادامه اش می آدم، تعداد تست ها لازم نیست خیلی زیاد باشه درحد 20 تا 25 تا

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها

دمتون گرم وارزوی موفقیت راستش قصد به حاشیه بردن تاپیک رو ندارم اما واقعا یه سوال برام پیش اومده اگه بخوام سال دیگه کنکور بدم وحق انتخاب بدن نظتم جدید بهتره یا قدیم اخه مباحثی که من باهاشون مشکل دارم حذف شدن و برام خیلی کتاب دوست داشتنی شده
      با توجه به تسطتون روی کتاب های نظام قدیم تصمیم بگیرید... بینید با خوندن کتاب و منابع جدید مشکلی ندارید؟! این سوال رو یکی دیگر از دوستان از من پرسیدن. برای این که بتونم دقیق پاسخشون رو بدم از دکتر سبطی پرسیدم...
      ایشون گفتن رقیب ها در نظام قدیم ضعیف تر اما درس های نظام جدید ساده تر هستند و باید دید چه می شود؟!..
      منظور ایشون این بود تا اعلام نتایج و نحوه تراز بندی نمیشه نظری داد....
      انتخاب با خودتونه اما اگر من بودم همان نظام قدیم رو شرکت می کردم و در کنارش نیم نگاهی به کتاب های نظام جدید و مباحث مشترک داشتم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام ، برای تاسبتون به نظرتون ی دانش اموز که پایه متوسط رو به بالایی داره چه مباحثی بخونه بهتره؟ از کی و با چه ساعت مطالعه ای استارت زدین؟روزانه چندتا تست میزدین؟و اینکه برنامه ای که گفتین صرفا همین بود یا حجم مباحث هر روزو هم مشخص میکردین؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راجب خوندن توی تابستون ، تعداد منابعی که باید کار کنیم و حجم مطالب هم ی توضیحی بدین ، ممنون������

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میشه ی عکس هم از نمونه برنامه هفتگیتون بذارین

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      برنامتون همین بود یا حجم مطالب هر درسی رو توی روز روهم مشخص میکردین؟ از کی استارت زدین چ با چه ساعت مطالعه ای ؟ روزانه چقدر تست میزدین؟‌ی دانش اموز با پایه متوسط رو به بالا تراز (۶۷۰۰) چه مباحثیو بخونه بهتره ؟‌تابستون دقیقا روی چیا وقت بذاره و چندتا منبع رو کار کنه؟ اگه میشه ی عکس از برنامتون برای ی ازمون رو بذارین

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چجوری تحمل کردی چندماه بالای 12 13 ساعت رمز موفقیتت چی بوده
      بزرگترین مشکل من خسته شدنه بعده یمدت....خسته میشدی چیکار میکردی؟ اصن شد کم بیاری؟؟؟ (بجز دو هفته اخر که یادمه استرس گرفتی و اونم حلش کردی)
      6/7ساعتو میخوابیدی معمولا؟ من نمیخوابم خخخل میشم اگه از خوابت معمولا نمیزدی چجوری این تایم بالا میخوندی؟ من هرکار کردم نشد که نشد
      با هشتایی خوندن خخخیلی موافقم و تقریبا منم اینجوری بودم (البته اونموقع که میخوندم) ولی تایمامو مجبور بودم کمتر کنم. خدایی 13 14 ساعت چجوری مداوم میخوندی؟ من یه روز 13تا بودم 4/5 روز میرفتم رو 6 7 8
      چندتا عکس از دفتر برنامه ریزیت میشه بذاری؟ ببینم عاخه دقیقا چجوری میخوندی
      راستی نظرت درمورد ازمونای سنجشو میگی باتوجه به اینکه خودت قلم بودی...بنظرت اشتباهه با سنجش پیش رفتو اونارو شرکت کرد؟(خدایی کنکور خیلی شبیه سنجشه لامصب -_- )
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....
      ویرایش توسط AynazZ : 18 تیر 1398 در ساعت 15:38

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AynazZ نمایش پست ها
      چجوری تحمل کردی چندماه بالای 12 13 ساعت رمز موفقیتت چی بوده
      بزرگترین مشکل من خسته شدنه بعده یمدت....خسته میشدی چیکار میکردی؟ اصن شد کم بیاری؟؟؟ (بجز دو هفته اخر که یادمه استرس گرفتی و اونم حلش کردی)
      6/7ساعتو میخوابیدی معمولا؟ من نمیخوابم خخخل میشم اگه از خوابت معمولا نمیزدی چجوری این تایم بالا میخوندی؟ من هرکار کردم نشد که نشد
      با هشتایی خوندن خخخیلی موافقم و تقریبا منم اینجوری بودم (البته اونموقع که میخوندم) ولی تایمامو مجبور بودم کمتر کنم. خدایی 13 14 ساعت چجوری مداوم میخوندی؟ من یه روز 13تا بودم 4/5 روز میرفتم رو 6 7 8
      چندتا عکس از دفتر برنامه ریزیت میشه بذاری؟ ببینم عاخه دقیقا چجوری میخوندی
      راستی نظرت درمورد ازمونای سنجشو میگی باتوجه به اینکه خودت قلم بودی...بنظرت اشتباهه با سنجش پیش رفتو اونارو شرکت کرد؟(خدایی کنکور خیلی شبیه سنجشه لامصب -_- )
      همه خسته میشن مگه میشه کسی احساس خستگی نکنه؟!هدفم خیلی برام مهمه و هر وقت بهش فکر می کنم انگیزه ام بیشتر و بیشتر میشه...
      من پارسال به خاطر رتبه ام حرف و تیکه و کنایه زیاد شنیدم و دوباره شنیدن اون ها برام عذاب آور بود... مشاورم پارسال بعد از گرفتن رتبه بهم گفت( تو هیچی نمیشی) و تمام تلاشش رو کرد که من انتخاب رشته کنم اما من وایسادم و دوباره با همون آقا مشاوره گرفتم، خیلی سخت بود اما وقتی می خواستم کم کاری کنم یادم میومد که چی بهم گفته و اگر درست کار نکنم دوباره همون حرف ها رو می شنوم... الان اون آقا انگشت به دهن مونده که چی شد و اشتباهش رو پذیرفت...
      حرف هایی که پارسال بعد از اعلام نتایج اذیتم کرده بودن رو روی کاغذهایی رنگی نوشتم و زدم به دیوار جلوی چشمم. هر شب می خوندمشون و برای خودم یاداوری می کردم که چی گذشت و چه قدر اذیت شدم....
      الان خونه خودمون نیستم، هر وقت برگشتم چشم عکس دفترم رو میذارم....
      به نظرم آزمون قلمچی شرکت کن اما سوالات سنجش رو بگیر و تو خونه حل کن...

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من که نظام قدیمم با توجه به کنکور امسال برای سال بعد کدوم نظام رو انتخاب کنم نتیجه بهتری میگیرم؟

12. Top | #42
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منابعت چیه؟
      تا قبل عید برای درسی ازمون زمان دار میزدی ؟
      منظورم تو فرجه دو هفته ای؟

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      منابعت چیه؟
      تا قبل عید برای درسی ازمون زمان دار میزدی ؟
      منظورم تو فرجه دو هفته ای؟
      ادبیات:5 گنج نشرالگو_خیلی سبز
      عربی:خیلی سبز_نشرالگو جامع_نشراگو سال به سال
      دینی:آیات و نکات گاج _ گاج نقره ای
      زبان:مبتکران جامع شهاب اناری _ درک مطلب به زبان ساده شهاب اناری
      ریاضی:خیلی سبز_ آیکیو_ موج آزمون(جمعبندی)
      زیست:نشر الگو ها رو پارسال خونده بودم. آیکیو_سه سطحی _آبی قلمچی _موج آزمون(جمعبندی) _ تست های طبقه بندی کنکور
      فیزیک:چهارجلدی خیلی سبز _10 سال کنکور آبی قلمچی
      شیمی:درسنامه های مبتکران واجب رو پارسال خونده بودم هر چند امسال هم به مشکل بر می خوردم ازشون کمک می گرفتم. آیکیو_آبی قلمچی(اگر تست کم میومد) _فار آزمون(جمعبندی)
      حتما حتما تست زمان دار بزنید... بهتره که در هفته دوم و روزهای سه شنبه و چهارشنبه باشه..

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات:5 گنج نشرالگو_خیلی سبز
      عربی:خیلی سبز_نشرالگو جامع_نشراگو سال به سال
      دینی:آیات و نکات گاج _ گاج نقره ای
      زبان:مبتکران جامع شهاب اناری _ درک مطلب به زبان ساده شهاب اناری
      ریاضی:خیلی سبز_ آیکیو_ موج آزمون(جمعبندی)
      زیست:نشر الگو ها رو پارسال خونده بودم. آیکیو_سه سطحی _آبی قلمچی _موج آزمون(جمعبندی) _ تست های طبقه بندی کنکور
      فیزیک:چهارجلدی خیلی سبز _10 سال کنکور آبی قلمچی
      شیمی:درسنامه های مبتکران واجب رو پارسال خونده بودم هر چند امسال هم به مشکل بر می خوردم ازشون کمک می گرفتم. آیکیو_آبی قلمچی(اگر تست کم میومد) _فار آزمون(جمعبندی)
      حتما حتما تست زمان دار بزنید... بهتره که در هفته دوم و روزهای سه شنبه و چهارشنبه باشه..
      با توجه به اینکه گفتین پایه ضعیفی داشتید ریاضی و فیزیک رو چطور کار میکردین؟زمان هر تست اوایل زیاد نبود؟چطور سرعتتون رو بالا بردین؟افرین که طوری تلاش کردی که الان مطمینی قبولی...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تراز کانون اوایل چقدر بودٔ؟میانگین ترازٔ؟ به بودجه بندی دو هفته میرسیدی؟
      ویرایش توسط ffatemeh : 18 تیر 1398 در ساعت 16:49

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)