خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 100
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      پ شما تبلتم داری؟!
      تاپیکو ببین جون بابا
      من بعداز خوندن دوتا رشته و چندسال بازاره کار توانایی خرید امکانات ندارم
      من نه خواهرم دارن
      من از دار دنیا یه گوشی دارم

2. Top | #62
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم تبلتهای سرفیس پرو بدرت بخورند . خواستی یه نگاهی به اونا هم داشته باش چون هم سبک و قابل حمل اند و هم برای کارهای نرم افزاری مناسب اند و به درد کارهای متوسط کامپیوتری هم میخورند .

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی تا 20 تومن میتونی خرج کنه دیگه نیاز به سوال نیست چی بخرم !!! تقریبا میتونه یه لب تاپ بالا رده بخره

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      کمک
      بچه ها من در حد ۵، ۶ تومن پول دارم. نه گوشیم درست حسابیه ، تبلت ندارم ، لپ تاپ هم ندارم
      حدود یه ماه دیگه من دانشجو میشم. از اونجایی که کلاسا مجازیه واقعا به یه ابزار مناسب نیازمندم.
      لطفا راهنمایی کنید چی بخرم. شاید مجبور شم دست دوم بخرم.

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      کمک
      بچه ها من در حد ۵، ۶ تومن پول دارم. نه گوشیم درست حسابیه ، تبلت ندارم ، لپ تاپ هم ندارم
      حدود یه ماه دیگه من دانشجو میشم. از اونجایی که کلاسا مجازیه واقعا به یه ابزار مناسب نیازمندم.
      استوک بخر
      ارزونترین فروشگاهی هم که میشناسم و خودم ازش لپتاپ خریدم ادرسش اینه ولیعصر نبش خیابان طالقانی پاساژ نور فروشگاه یکتا استوک
      اینم تلگرامشه ypstock که بری کانالش لیست لپ تاپ ها با مدلش با مشخصات و قیمتش زده
      من سه ماه پیش یه فوجیتسو ram 4 hdd 500 core i5 4300 graphic intel 4600 گرفتم 4 تومن خیلیم کارمو راه مینداره
      اینم لیست موجودی اون کانال خودت یه نگاه بنداز
      img_20200925_000634_906.jpg
      ویرایش توسط A.H.M : 04 مهر 1399 در ساعت 01:08

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      می توانید الترابوک بخرید. تقریبا بین تبلت و لپ تاب است

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

استوک بخر
      ارزونترین فروشگاهی هم که میشناسم و خودم ازش لپتاپ خریدم ادرسش اینه ولیعصر نبش خیابان طالقانی پاساژ نور فروشگاه یکتا استوک
      اینم تلگرامشه ypstock که بری کانالش لیست لپ تاپ ها با مدلش با مشخصات و قیمتش زده
      من سه ماه پیش یه فوجیتسو ram 4 hdd 500 core i5 4300 graphic intel 4600 گرفتم 4 تومن خیلیم کارمو راه مینداره
      خیییلی ممنون از راهنماییت پس شما میگی لپ تاپ از تبلت بهتره.
      میشه مزایای لپ تاپ نسبت به تبلت و بگی.

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیییلی ممنون از راهنماییت پس شما میگی لپ تاپ از تبلت بهتره.
      میشه مزایای لپ تاپ نسبت به تبلت و بگی.
      اصلا قابل مقایسه نیستن با هم
      شما بیشتر کارتون احتمالا تایپ باشه
      فقط یه نگاه به صفحه کلید لپتاپ و تبلت بندازید تا بفهمید
      یا بحث نمایشگرها
      قطعا دیدن فیلم ( آموزشی و درسی ) تو لپتاپ بهتر از تبلته
      یا از سخت افزار بخوای مقایسه کنی اصلا تفاوت زمین تا زیرزمینه رم و هاردشونو فقط مقایسه کن بهترین تبلتا فضاشون چقدره؟ ظرفیت لپتاپ چقدره؟
      یا بحث نرم افزار اصلا ویندوز با اندروید یابل قیاس نیست
      صد البته لپتاپ بهتره
      البته اینم بگم فعلا واقعا نیاز نیست که باشه فعلا اموزش ها با سایتی به اسم نویده و شاید کلاس انلاین بر بستر اسکای روم یا ادوب کانکت که با گوشی هم میشه برطرف کرد ولی بخرید لپتاپ بهتره چون روز به روز میره بالا
      در ضمن خواهش میکنم کاری نکردم خوشحالم اطلاعاتم بدردتون میخوره

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کمک
      همين امشب يه خبر خوندم دلار رسيده 29 تومن كه اميدوارم درست نباشه پس عملا 5 ميليون ميشه هيچي
      به نظر من گوشي بگيريد
      تبلت خوبي نميتونيد بخريد دست دومش هم بدي هاي خودشو داره مثل باتري ضعيف و...
      لپ تاپ هم كه با توجه به قبمت ها حتي دست دوم بدرد بخور هم گيرتون نمياد و از گوشي ضعيف تر عمل ميكنه براتون
      لپ تاپ در اين رنج قيمت ممكنه تا حداكثر 1 سال براتون پاسخگو باشه اما گوشي رو ميتونيد نگه داريد و بعدا اگه پول بيشتري داشتيد لپ تاپ بخريد
      چرا ميگم يكسال؟
      چون اپ تاپ برخلاف كامپيوتر هاي خانگي در اثر زمان افت پيدا ميكنه وكند ميشه و مثل روز اول ارتباط برقرار نميكنه
      با اين پول حتي يه سي پي يو متوسط و مادربورد متوسط گيرتون نمياد پس در نتيجه چون هم مادر بورد و هم سي پي يو ضعيفه نميتونه ارتباط رو خوب نگه داره و بعد يكسال اونقدري هنگ ميكنه و كند ميشه كه ميره رو اعصابتون و عملا بدرد نخور ميشه و چون ضعيفه فروشش هم سخته
      پيشنهاد من گوشيه چون تو اين رنج قيمت يه گوشي با رم 4 ميتونيد گير بياريد با يه باتري خوب و يه پردازنده متوسط كه ميتونه نيازهاتون رو برطرف كنه حتي اگه كار تخصصي و برنامه نويسي انجام بديد!
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

اصلا قابل مقایسه نیستن با هم
      شما بیشتر کارتون احتمالا تایپ باشه
      فقط یه نگاه به صفحه کلید لپتاپ و تبلت بندازید تا بفهمید
      یا بحث نمایشگرها
      قطعا دیدن فیلم ( آموزشی و درسی ) تو لپتاپ بهتر از تبلته
      یا از سخت افزار بخوای مقایسه کنی اصلا تفاوت زمین تا زیرزمینه رم و هاردشونو فقط مقایسه کن بهترین تبلتا فضاشون چقدره؟ ظرفیت لپتاپ چقدره؟
      یا بحث نرم افزار اصلا ویندوز با اندروید یابل قیاس نیست
      صد البته لپتاپ بهتره
      البته اینم بگم فعلا واقعا نیاز نیست که باشه فعلا اموزش ها با سایتی به اسم نویده و شاید کلاس انلاین بر بستر اسکای روم یا ادوب کانکت که با گوشی هم میشه برطرف کرد ولی بخرید لپتاپ بهتره چون روز به روز میره بالا
      در ضمن خواهش میکنم کاری نکردم خوشحالم اطلاعاتم بدردتون میخوره
      خدااا خیرت بده داداش. سپاس فراوان

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

همين امشب يه خبر خوندم دلار رسيده 29 تومن كه اميدوارم درست نباشه پس عملا 5 ميليون ميشه هيچي
      به نظر من گوشي بگيريد
      تبلت خوبي نميتونيد بخريد دست دومش هم بدي هاي خودشو داره مثل باتري ضعيف و...
      لپ تاپ هم كه با توجه به قبمت ها حتي دست دوم بدرد بخور هم گيرتون نمياد و از گوشي ضعيف تر عمل ميكنه براتون
      لپ تاپ در اين رنج قيمت ممكنه تا حداكثر 1 سال براتون پاسخگو باشه اما گوشي رو ميتونيد نگه داريد و بعدا اگه پول بيشتري داشتيد لپ تاپ بخريد
      چرا ميگم يكسال؟
      چون اپ تاپ برخلاف كامپيوتر هاي خانگي در اثر زمان افت پيدا ميكنه وكند ميشه و مثل روز اول ارتباط برقرار نميكنه
      با اين پول حتي يه سي پي يو متوسط و مادربورد متوسط گيرتون نمياد پس در نتيجه چون هم مادر بورد و هم سي پي يو ضعيفه نميتونه ارتباط رو خوب نگه داره و بعد يكسال اونقدري هنگ ميكنه و كند ميشه كه ميره رو اعصابتون و عملا بدرد نخور ميشه و چون ضعيفه فروشش هم سخته
      پيشنهاد من گوشيه چون تو اين رنج قيمت يه گوشي با رم 4 ميتونيد گير بياريد با يه باتري خوب و يه پردازنده متوسط كه ميتونه نيازهاتون رو برطرف كنه حتي اگه كار تخصصي و برنامه نويسي انجام بديد!
      حرفای شما هم منطقیه
      مرسی که وقت گذاشتید و ممنونم از راهنماییتون
      گفتید گوشی بخرم پس لطفا بگید که چه مارکیشو بخرم. ممنون

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      آقا من گیج شدم، به حرف کدوم یک از شما بزرگواران گوش بدم؟؟؟!!

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بهترین گزینه برای شما الترابوک است

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      از یه جا قسطی بخرید به صرقه ت خواهد ر بود

15. Top | #75
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با بودجه‌ای که شما داری،میتونی یه گوشی خوب بخری یا یه لپ‌تاپ نچندان خوب(خیلی کمه از اینجور لپ‌تاپا)
      من امسال مدرسم برای دوران کرونا اومد با Adobe connect درس داد،من با گوشی بودم،خیلی اذیت شدم،دبیر سوال میپرسید باید توی قسمت چت جواب میدادی ولی من قسمت چت رو نداشتم،یا اینکه وقتی جواب دبیر رو میدادی صدات با نویز خیلی بالایی میرفت،صفحه نمایش هم که کوچیک بود،یا اینکه اگه گوشیت زنگ میخورد،برنامه تورو بصورت اتوماتیک از کلاس خارج میکنه، مجبور میشدی دوباره درخواست ورود به کلاس رو به دبیر بدی(دبیر هم فکر میکرد از قصد رفتی بیرون درخواستتو رد میکرد)،خواستم بگم با گوشی کلاس آنلاین دردسر زیادی داره
      اگه خواستی لپ‌تاپ بخری بین این دوتا یکیشونو انتخاب کن:
      دل یا ایسوس
      لنوو لپ‌تاپ‌های بدی نداره،ولی لپ‌تاپای خوبش قیمتشون خیلی بالاس،اچ پی هم قیمت بالایی داره هم بدرد کارهای گرافیکی میخوره(چون کارت گرافیکش قویتره = دلیل گرونی)،اپل هم که هیچییی،کلن تو فضاس
      بین گوشی‌ها، سامسونگ سریA گوشی‌هاش خوبن،قیمت‌های تقریبن مناسبی هم داره/جدیدن گوشی‌های شیائومی رو هم تعریف میکنن،یه نگاهی هم به اونا بنداز
      .

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن