خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 100
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین مشکلی با بودجه نداری گیمینگ بخر صفحه نمایش اکثرشون کیفیت بالاس بعد سخت افزار قوی هم دارن
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      چه تاپیک جالبی
      لپ تاپ خاصی مد نظرم نیست فقط چندتا نکته بگم جهت افزایش اطلاعات عموم:
      Cpu:این مورد برای اوناییه که میخوان از نرم افزارهای سنگین استفاده کنن(مثل همون فتوشاپ) و همون هنگ نکردنی هم ک میگید بیشتر ب این مورد مربوطه و رم.حداقل ۲.۸ باشه به کارتون میاد برای این نرم افزارا (البته توی مشخصات لپ تاپ ها حداقل و حداکثر توان رو مینویسن یعنی اگه دوتا عدد دیدید منظورش اینه که گفتم)
      گرافیک:لپ تاپ های گیمینگ دوتا گرافیک دارن یکی برای کارهای سبک یکی برای کار های سنگین(بازی و حتی نرم افزارها) .در مورد اونکه کارهای سبک انجام میده اطلاعی ندارم ولی اون که کارهای سنگین رو انجام میده معمولا با این جور عدد ها مواجه هستید
      1050
      960
      1080و...
      دو رقم سمت راست قدرت رو نشون میده و باقی اعداد نسل اون گرافیک رو مثلا ۱۰۸۰: عدد ده نسلشه و ۸۰ قدرتشه
      یعنی فرضا ۹۴۰از ۸۶۰ضعیف تره!
      برای شما حداکثر ۵۰ (خوده ۵۰ هم خیلی قویه شاید بکار نیاد)ولی خب در سال های اتی ضعیف میشه!
      در ضمن کلش بازی سنگین نیست حتی فوق سبک هم نیست
      براساس تجربه میگم فکر گرافیک رو نکنید سراغ بازی نخواهید رفت
      رم:برادره گرافیکه .به طور ساده بگم هر برنامه ک اجرا میشه ی بخشی از رم رو میگیره و طبیعتا هر چی رم بیشتر باشه برنامه بیشتری رو همزمان میتونید اجرا کنید.در حال حاضر رم ۸ خیلی خوبه ولی اگه میخواید چندشال دگ عقب نمونید ار لپ تاپ های دیگه رم ۱۶ مناسبه.
      وزن لپ تاپ:اگه ی کمپانی بخواد قدرت رو ببره بالا مجبوره وزن رو هم ببره بالا و اگه جایی دیدید ی لپ تاپ رو خیلی نازک کردن بدونید خیلی قدرت رو کم کردن(بیشتر منظورم گرافیکه) و هر چی وزن کمتر باشه و در ازاش گرافیک بیشتری بزارن براش طبیعتا داغ کردن و سر صدای بیشتری داره!برای جا ب جایی بهتره لپ تاپ بالای یک و نیم کیلو نگیرید!(گرافیک رو باید بیخیال بشید)
      توی این رنج قیمت بهتره لپ تاپ asus بگیرید از بقیه ی کمپانی ها بهتره پشتیبانی و خدمات پس از فروشش
      و اینکه اگه تمیزی لپ تاپ براتون مهمه جنس خوبی بگیرید که اثر انگشت نمونه روش ک روی اعصاب ادم های وسواس میره!
      نتیجه:این چند شاخصه رو در نطر بگیرید
      Cpu core i 7 2.7 to 4!
      این یه سی پی یو قویه حداقل ۲.۷ یا ۲.۸ باشه
      رم ۱۶
      وزن ۱.۵ نیم
      اینا چیزایی هستن ک بعد از خرید همیشه توی چشتون هست!
      اها اینم یادم رفت حتما حتما حتما صفحه ی مات بگیرید از نون شب واجب تره!
      Ips LED-blacklit LCD
      FULL HD
      ی سری موارد دیگه در مورد قدرت دور هارد و نسل رم و... هم هست که دیگه از حوصله ی من خارجه
      موفق باشید
      متروکه من ایسوز دارم core i 7 gt960 رم 12 بعد pes 2017 رو لگ میزنه حالا بالاتر که هیچ والا داریور عوض کردم کلی نرم افزاری تقویت کردم ولی به نتیجه ای که رسیدم اینه که سمت adm نیاید همون nvidiaبهتره لپ تاپ dellبا corei5 گرافیکه ضعیف تر رم 4 این بازیو لگ نمیزنه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من یه dellدارم چهارم پنجم ابنتدایی بودم خریدم خیلی خوبه دوسال پیش یه ایسوز گرفتیم 3 میلیون اوایل گرونیا تا 10 میلیون رفته بود الان نمیدونم چنده ولی خوب خوبه ها ولی برگردم عقب نمیگیرم نه اچ پی نه اسوز اول از همه صفحه نمایششون یجوریه که من حال نمیکنم دوم هم بازیارو که باید بخونه و با سیستمش لگ میزنه میره رو مخم تاچ پدش هم رو مخمه ولی خوب عادت میکنی ولی این دل که هفت هشت سشاله دارمش بخدا هم صفحه نمایشش خوبه هم تاچ پدشش هم بازیارو درسطح خودش میخونه
      من شنیدم دل بخوای باید الان دست دوم بخری
      نمیدونم دیگ تولید نمیشه یا بخاطر تحریمه یا منظور این بود ک کیفیت جدیدا بده و قدیمیا خوبه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من یه dellدارم چهارم پنجم ابنتدایی بودم خریدم خیلی خوبه دوسال پیش یه ایسوز گرفتیم 3 میلیون اوایل گرونیا تا 10 میلیون رفته بود الان نمیدونم چنده ولی خوب خوبه ها ولی برگردم عقب نمیگیرم نه اچ پی نه اسوز اول از همه صفحه نمایششون یجوریه که من حال نمیکنم دوم هم بازیارو که باید بخونه و با سیستمش لگ میزنه میره رو مخم تاچ پدش هم رو مخمه ولی خوب عادت میکنی ولی این دل که هفت هشت سشاله دارمش بخدا هم صفحه نمایشش خوبه هم تاچ پدشش هم بازیارو درسطح خودش میخونه
      من شنیدم دل بخوای باید الان دست دوم بخری
      نمیدونم دیگ تولید نمیشه یا بخاطر تحریمه یا منظور این بود ک کیفیت جدیدا بده و قدیمیا خوبه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قیمت های دیجی کالا از روی شکمه
      نمایندگی ها خیلی کمتر میدن
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      من اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم لپ تاپ بخری با این وضع قیمت
      برای دانشگاه لازمم میشه

7. Top | #22
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظرت دربارهalienwareچیه
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      چه تاپیک جالبی
      لپ تاپ خاصی مد نظرم نیست فقط چندتا نکته بگم جهت افزایش اطلاعات عموم:
      Cpu:این مورد برای اوناییه که میخوان از نرم افزارهای سنگین استفاده کنن(مثل همون فتوشاپ) و همون هنگ نکردنی هم ک میگید بیشتر ب این مورد مربوطه و رم.حداقل ۲.۸ باشه به کارتون میاد برای این نرم افزارا (البته توی مشخصات لپ تاپ ها حداقل و حداکثر توان رو مینویسن یعنی اگه دوتا عدد دیدید منظورش اینه که گفتم)
      گرافیک:لپ تاپ های گیمینگ دوتا گرافیک دارن یکی برای کارهای سبک یکی برای کار های سنگین(بازی و حتی نرم افزارها) .در مورد اونکه کارهای سبک انجام میده اطلاعی ندارم ولی اون که کارهای سنگین رو انجام میده معمولا با این جور عدد ها مواجه هستید
      1050
      960
      1080و...
      دو رقم سمت راست قدرت رو نشون میده و باقی اعداد نسل اون گرافیک رو مثلا ۱۰۸۰: عدد ده نسلشه و ۸۰ قدرتشه
      یعنی فرضا ۹۴۰از ۸۶۰ضعیف تره!
      برای شما حداکثر ۵۰ (خوده ۵۰ هم خیلی قویه شاید بکار نیاد)ولی خب در سال های اتی ضعیف میشه!
      در ضمن کلش بازی سنگین نیست حتی فوق سبک هم نیست
      براساس تجربه میگم فکر گرافیک رو نکنید سراغ بازی نخواهید رفت
      رم:برادره گرافیکه .به طور ساده بگم هر برنامه ک اجرا میشه ی بخشی از رم رو میگیره و طبیعتا هر چی رم بیشتر باشه برنامه بیشتری رو همزمان میتونید اجرا کنید.در حال حاضر رم ۸ خیلی خوبه ولی اگه میخواید چندشال دگ عقب نمونید ار لپ تاپ های دیگه رم ۱۶ مناسبه.
      وزن لپ تاپ:اگه ی کمپانی بخواد قدرت رو ببره بالا مجبوره وزن رو هم ببره بالا و اگه جایی دیدید ی لپ تاپ رو خیلی نازک کردن بدونید خیلی قدرت رو کم کردن(بیشتر منظورم گرافیکه) و هر چی وزن کمتر باشه و در ازاش گرافیک بیشتری بزارن براش طبیعتا داغ کردن و سر صدای بیشتری داره!برای جا ب جایی بهتره لپ تاپ بالای یک و نیم کیلو نگیرید!(گرافیک رو باید بیخیال بشید)
      توی این رنج قیمت بهتره لپ تاپ asus بگیرید از بقیه ی کمپانی ها بهتره پشتیبانی و خدمات پس از فروشش
      و اینکه اگه تمیزی لپ تاپ براتون مهمه جنس خوبی بگیرید که اثر انگشت نمونه روش ک روی اعصاب ادم های وسواس میره!
      نتیجه:این چند شاخصه رو در نطر بگیرید
      Cpu core i 7 2.7 to 4!
      این یه سی پی یو قویه حداقل ۲.۷ یا ۲.۸ باشه
      رم ۱۶
      وزن ۱.۵ نیم
      اینا چیزایی هستن ک بعد از خرید همیشه توی چشتون هست!
      اها اینم یادم رفت حتما حتما حتما صفحه ی مات بگیرید از نون شب واجب تره!
      Ips LED-blacklit LCD
      FULL HD
      ی سری موارد دیگه در مورد قدرت دور هارد و نسل رم و... هم هست که دیگه از حوصله ی من خارجه
      موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای خوداه کشور مستضعفین یکی با بیست میلیون لپتاپ میخره یکی هم با دویست هزار زندگی میگذرونه
      با سلام
      دوست عزیز شما کاره سنگین خاصی در دانشگاه ندارید،قرارهم نیست محاسبات پیچیده ریاصیاتیو سیالاتی انجام بدید
      بنظره من تبلت بگیرید بهتر هست.
      +
      در خوابگاه خیلی مراقب باشید،علی الخصوص از جنبه ازادی یا خیلی مسائل دیگر
      با سپاس

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      ‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل FX504GD-G
      را در دیجی‌کالا ببین.
      https://app.adjust.com/i1j2fp_mk5b2y...oduct%2F701306

‏لپ تاپ 17 اینچی ام اس آی مدل GS73VR 7RF Stealth Pro - A
      را در دیجی‌کالا ببین.
      https://app.adjust.com/i1j2fp_mk5b2y...oduct%2F257429
      خیلی ممنون

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      وای خوداه کشور مستضعفین یکی با بیست میلیون لپتاپ میخره یکی هم با دویست هزار زندگی میگذرونه
      با سلام
      دوست عزیز شما کاره سنگین خاصی در دانشگاه ندارید،قرارهم نیست محاسبات پیچیده ریاصیاتیو سیالاتی انجام بدید
      بنظره من تبلت بگیرید بهتر هست.
      +
      در خوابگاه خیلی مراقب باشید،علی الخصوص از جنبه ازادی یا خیلی مسائل دیگر
      با سپاس
      یکی هم برای دو روز بازی ده میلیارد خارج از کشور خرج میکنه ...... یکیم بجای سیر کردن شکم مردمش میره کشورهای همجوارو سیر میکنه
      شمارو نمیدونم من توان اینو ندارم ک چندسال یبار گوشی و لپ تاپ عوض کنم یبار میخرم ک خوب باشه بشه لااقل ۱۰سال باهاش کار کرد...الانم با تحریم ها ۱۰ میل برای لپ تاپ خیلی زیاد نیس

تبلت اذیتم میکنه (خواهرم داره) چشمام میسوزه باهاش چون صفحه اش بزرگه و باید توی فاصله خیلی نزدیک مث گوشی گرفتش

ممنون

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم با نصف بودجه ای که دارید لپتاپ تهیه کنید و بقیش رو پس انداز کنید، چون حتی اگه الان بهترین لپ تاپ بازار رو هم بگیرید تا 10 سال که هیچی. تا 5 سال هم شاید دووم نیاره! این به خاطر کیفیت نیست به خاطر طبیعت لپتاپه که چون پرتیبل هست احتمال خرابی بالایی داره.

دیدم یکی از کاربران گفتن برای فیلم دیدن و کار با فوتوشاپ باید رم و سی پی یو بالا بگیرید با گرافیک gtx 10xx (یا خدا)... همچین چیزی اصلا درست نیست. گرافیک کارت های گیمینگ فقط به وزن دستگاه استفاده میکنن و برای کسی که نمیخواد بازی سنگین انجام بده هزینه اضافست.
      ویژگی هایی که شما برای خرید لپتاپ دارید رو با 6-7 میلیون میشه بدست اورد....

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط asus نگیرید

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghighi نمایش پست ها
      فقط asus نگیرید
      میشه بگید چرا؟ چه مدلیش رو داشتید؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لپ‌تاپی که رندرش خوب باشه و به اصطلاح گرافیک بالایی داشته باشه تو رنج پایین 8 ملیون تومن چی پیشنهاد میدین
      خرید لوازم جانبی گوشی به اندازه خود گوشی برای کاربران اهمیت دارد. فروشگاه اینترنتی استایل آپ مرجع تخصصی معرفی، بررسی و خرید لوازم جانبی و اکسسوری است. تمامی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی استایل آپ لوازم جانبی و اکسسوری به حساب می‌آیند.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا پزشکی قبول شدی مهندسی که نمیخوای بری بنطرم اولاش زیاد واست حیاتی نیست لپ تاپ میتونی با گوشی هم کارتو راه بندازی چون ته تهش باید صدا استادو ضبط کنی یا جزو ای چیزی بگیری پیرینت کنی باوضع الان بنظرم صبر کن مثله اینکه دیروز عراقچی برگشته گفته تحریمارو بردارن مذاکره میکنیم با 10 میلیون پارسل بهترین لپ تاپ موجودو میتونستی بگیری ولی الان نه همچنین که اگه خواستی بگیری هم سیستم بالا رو واسه خودت مدنظر نگیر زیاد بیشتر برندشو ببین نرو سمت لنوو و چینیا ماکروسافت یا ایسوز یا اپل واست خیلی کار میکننرم 16 و پردازدنده core i 7 ***** نمیاد اگه رشته مهندسی نیستیو یا نمیخوای بازی کنی با لپ تاپ
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن