خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 26 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 380
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

درصد های بالا و حیرت آور داوطلبان نظام جدید کنکور تجربی ۹۸

سلام...دوستان امروز درصد های یکی از آشناهامون که نظام جدید تجربی هست و دانش آموز تقریبا متوسطی هم هست میدیدم، به طرز فجیعی بالاست...یعنی با این درصدا قطعا سال پیش زیر ۳۰۰ میشد آورد...درصد هاش حدودی:
      ریاضی ۷۵
      فیزیک ۸۴
      زیست ۸۲
      شیمی۸۶
      عمومی ها هم تقریبا ۷۵ همشون
      نکته اول اینه که درصد هاش واقعیه و دروغ نمیگه و تقریبا موقع تصحیح و مطابقت با کلید هاش، حضور داشتم، نکته مهم اینه که به هیچ وجه دانش آموز خییلی قوی و عجیبی نیست، خودش هم ذوق زده و متعجب بود....
      جریان چیه؟!
      یخورده ترسناک نیست؟!
      والا ما نظام قدیم ها، طبق هر کنکوری، با این درصد ها باید پزشکی تیپ‌ یک میاوردیم و دانش آموزای خیلی خوب به این درصدا میرسیدن، ولی الان شاهد درصد های فوق العاده حتی توی دانش آموزای متوسط نظام جدید هستیم....
      زیبا نیست؟!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ايا عدالت ايران زيبا نيست پس چرا عبرت نميگيريد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      پ ن : میگفت با این درصدا پزشکی میارم ؟!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سلام...دوستان امروز درصد های یکی از آشناهامون که نظام جدید تجربی هست و دانش آموز تقریبا متوسطی هم هست میدیدم، به طرز فجیعی بالاست...یعنی با این درصدا قطعا سال پیش زیر ۳۰۰ میشد آورد...درصد هاش حدودی:
      ریاضی ۷۵
      فیزیک ۸۴
      زیست ۸۲
      شیمی۸۶
      نکته اول اینه که درصد هاش واقعیه و دروغ نمیگه و تقریبا موقع تصحیح و مطابقت با کلید هاش، حضور داشتم، نکته مهم اینه که به هیچ وجه دانش آموز خییلی قوی و عجیبی نیست، خودش هم ذوق زده و متعجب بود....
      جریان چیه؟!
      یخورده ترسناک نیست؟!
      والا ما نظام قدیم ها، طبق هر کنکوری، با این درصد ها باید پزشکی تیپ‌ یک میاوردیم و دانش آموزای خیلی خوب به این درصدا میرسیدن، ولی الان شاهد درصد های فوق العاده حتی توی دانش آموزای متوسط نظام جدید هستیم....
      زیبا نیست؟!

از نظر من فرقي نميكنن عمومي هاي نظام قديم كه خيلي اسون بود اختصاصي ها هم كه تقريبا ٨٠ درصد مطابقت داشتن اگه كنكور اسون بود براي همه اسون بود و اگر سخت بود براي همه سخت بود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا رفیقه منم ادم متوسطی بود با تراز میانگین 5800 میگه ریاضی 60 زیست 70 شیمی 75 فیزیک 60 عومیا بالایه 50
      والا من خودمو خیلی از دوستام اولش فکر کردیم ترکوندیم ولی صحیح کردیم دیدیم عین کنکورایی شد نتیجه که از سال 95 تا 96 میزدیم تو خونه حالا یه درس بالاتر یه درس پایین تر ولی تو همون رنج مثلا من زیستو میزدم 50 شد 62 شیمی رو تو رنج 35تا50 شد 46 فیزیک nبار زدم 50 شد 50 تو کنکور ریاضیو میزدم 45 تا 65 تو کنکور شد 30 درصد عمومیا هم دقیقا همینجور تازه ادبیاتم پایین ترین درصدی بود که تو کنکورا زدم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      والا رفیقه منم ادم متوسطی بود با تراز میانگین 5800 میگه ریاضی 60 زیست 70 شیمی 75 فیزیک 60 عومیا بالایه 50
      والا من خودمو خیلی از دوستام اولش فکر کردیم ترکوندیم ولی صحیح کردیم دیدیم عین کنکورایی شد نتیجه که از سال 95 تا 96 میزدیم تو خونه حالا یه درس بالاتر یه درس پایین تر ولی تو همون رنج مثلا من زیستو میزدم 50 شد 62 شیمی رو تو رنج 35تا50 شد 46 فیزیک nبار زدم 50 شد 50 تو کنکور ریاضیو میزدم 45 تا 65 تو کنکور شد 30 درصد عمومیا هم دقیقا همینجور تازه ادبیاتم پایین ترین درصدی بود که تو کنکورا زدم
      من خودم تو شوک هستم جریان چیه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به عبارتی همونقدر که زیستو بالاتر زدم نسبت به بقیه کنکورا ریاضیو ادبیاتم پایین تر اومد

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم سطح سوالات عینه سنجش بود نتیجه هم عین سنجش خواهد شد شاید بگید تو سنجش تقلبا بالا بود ولی به همون مقدار سهمیه ایا اضافه میشن تو رتبه ها که فرقی نخواهد کرد رتبش

تو یه لکه نور نشونم بده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      بنظرم سطح سوالات عینه سنجش بود نتیجه هم عین سنجش خواهد شد شاید بگید تو سنجش تقلبا بالا بود ولی به همون مقدار سهمیه ایا اضافه میشن تو رتبه ها که فرقی نخواهد کرد رتبش
      دقیقا منم روح سوالات آزمون سنجش رو کاملا توی کنکور حس میکردم.‌..کاملا منطق سوالات سنجش رو داشت؛ و باهات موافقم...

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب من این حرفو زدم خیلیا خرده گرفتن ولی بازم میگم میانگین درصدا خیلی بالا میره نظام جدید تا تونستن اسونتر دادن تحلیل اساتید اینو میگو
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

قابل توجه افراد مغرض و جماعت کثیر به خواب رفته!
      موقع ثبت نام کنکور 98 و تا همین اردیبهشت ماه از متضرر شدن نظام قدیم حرف ها و سخن ها در تاپیک های متعددی زدم
      اما طبق پیش بینی که میکردم اکثریت بی منطق جبهه گیری کردند و از سر بی خردی و نادانی گفتند این حرفای شما صرفا حاشیه و بهانه گیری هستش و بس!
      و اینکه یا خودشون رو گول زدن و اینطور قانع کردن و وانمود نمودند که سنجش بصورت جداگانه ترازدهی میکنه و نظام قدیمی ها متضرر نمیشن و شما صرفا دنبال کمپین و حاشیه و مسخره بازی هستید!
      بسیار خب، تحویل بگیرید، فقط یه جمله میخوام بگم، این تازه گوشه ای از عمق این فاجعه هستش
      منتظر نتایج شدیدا متشعشعانه کنکور 98 باشید!
      ببینم بعضیا تا کجا میخوان از این واقعیت تلخ همچنان دفاع و حمایت کنند!
      چندی منتظر بمانید، اندکی صبر...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی ۷۵
      فیزیک ۸۴
      زیست ۸۲
      شیمی۸۶
      جریان چیه؟!
      یخورده ترسناک نیست؟!
      زیبا نیست؟!
      همچین چیزی نیست
      شاهنامه اخرش خوش است
      بذار کارنامه ها بیاد این جو میخوابه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

قابل توجه افراد مغرض و جماعت کثیر به خواب رفته!
      موقع ثبت نام کنکور 98 و تا همین اردیبهشت ماه از متضرر شدن نظام قدیم حرف ها و سخن ها در تاپیک های متعددی زدم
      اما طبق پیش بینی که میکردم اکثریت بی منطق جبهه گیری کردند و از سر بی خردی و نادانی گفتند این حرفای شما صرفا حاشیه و بهانه گیری هستش و بس!
      و اینکه یا خودشون رو گول زدن و اینطور قانع کردن و وانمود نمودند که سنجش بصورت جداگانه ترازدهی میکنه و نظام قدیمی ها متضرر نمیشن و شما صرفا دنبال کمپین و حاشیه و مسخره بازی هستید!
      بسیار خب، تحویل بگیرید، فقط یه جمله میخوام بگم، این تازه گوشه ای از عمق این فاجعه هستش
      منتظر نتایج شدیدا متشعشعانه کنکور 98 باشید!
      ببینم بعضیا تا کجا میخوان از این واقعیت تلخ همچنان دفاع و حمایت کنند!
      چندی منتظر بمانید، اندکی صبر...

سجاد جان نکته عجیب که باعث شده خودم بهت زده بشم، اینه که طرف یه دانش آموز کاملا متوسط هست...
      در مورد ترازدهی جدا هم که شایعه ای بیش نیست، قطعا مثل سال های گذشته و کنکور داخل و خارج، بین دو گروه یک تراز داده خواهد شد...متاسفانه نظام قدیم ها قربانی شدند و سال آینده، سنجش نسخه نظام قدیم را برای همیشه خواهد بست و عصر جدید کنکور ها آغاز خواهد شد....تغییر نظام، از چاله به چاه افتادن و کنکور نظام قدیم هم با این شرایط، ناعادلانه هست...‌‌‌‌ب طور کلی، یه بازیه دو سر باخت برای داوطلبای نظام قدیم بود....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      همچین چیزی نیست
      شاهنامه اخرش خوش است
      بذار کارنامه ها بیاد این جو میخوابه
      دوست گرامی، من دارم میگم یه دانش آموز متوسط، این درصدا رو زده، بعد شما میگی جو میخوابه؟! یعنی میگی با این درصدا رتبه نمیاره؟! یاللعجب

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست گرامی، من دارم میگم یه دانش آموز متوسط، این درصدا رو زده، بعد شما میگی جو میخوابه؟! یعنی میگی با این درصدا رتبه نمیاره؟! یاللعجب
      من میگم اون فرد۱۰۰%دروغ گفته
      ریاضی ۷۰
      فیزیک و شیمی۸۰فقط از یک داوطلب حرفه ای برمیاد
      کامل بررسی کردم سوالاشون
      کارنامه ها اومد درصداش بمون بگو مطمئن باش دروغ گفته

صفحه 1 از 26 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن