خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 162526
    نمایش نتایج: از 376 به 380 از 380
    1. Top | #376
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سلام...دوستان امروز درصد های یکی از آشناهامون که نظام جدید تجربی هست و دانش آموز تقریبا متوسطی هم هست میدیدم، به طرز فجیعی بالاست...یعنی با این درصدا قطعا سال پیش زیر ۳۰۰ میشد آورد...درصد هاش حدودی:
      ریاضی ۷۵
      فیزیک ۸۴
      زیست ۸۲
      شیمی۸۶
      عمومی ها هم تقریبا ۷۵ همشون
      نکته اول اینه که درصد هاش واقعیه و دروغ نمیگه و تقریبا موقع تصحیح و مطابقت با کلید هاش، حضور داشتم، نکته مهم اینه که به هیچ وجه دانش آموز خییلی قوی و عجیبی نیست، خودش هم ذوق زده و متعجب بود....
      جریان چیه؟!
      یخورده ترسناک نیست؟!
      والا ما نظام قدیم ها، طبق هر کنکوری، با این درصد ها باید پزشکی تیپ‌ یک میاوردیم و دانش آموزای خیلی خوب به این درصدا میرسیدن، ولی الان شاهد درصد های فوق العاده حتی توی دانش آموزای متوسط نظام جدید هستیم....
      زیبا نیست؟!
      به حق چیزای ندیده و نشنیده .... دانش آموز متوسط در حد 16 منظورتونه؟؟؟ والا عجیبه . از دروس دوازدهم هم که زیاد نیورده بودن بگیم این دانش آموز متوسط یه چیزایی سر کلاس فهمیده ... اصلا من موندم چطور یه دانش آموز متوسط تونسته ریاضی و فیزیک و شیمی رو اینقدر بالا بزنه ؟ با سرعت! مگر این که یه چیزایی خونده باشه یه تکنیکی چیزی ( به هرحال وقت اضافه که نمیدن . اینم دانش آموز متوسطیه از فرمولای کتاب حل میکنه ... چون متوسط هم هست تکنیک محاسباتی خاصی هم بلد نیس ... 1 دو تا 4 تا هم که ندادن بهش!)اگر یک دانش آموز متوسط نظام جدید این درصدا رو زده بازم پزشکی نمیاره چون با این حساب اونقدر سوالا آسون بوده که دانش آموز زرنگ نظام جدید همه رو در حد 100 زده

خلاصه اعلام نتایج یه خبری ازش به ما بده

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

2. Top | #377
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq.mousavi نمایش پست ها

به حق چیزای ندیده و نشنیده .... دانش آموز متوسط در حد 16 منظورتونه؟؟؟ والا عجیبه . از دروس دوازدهم هم که زیاد نیورده بودن بگیم این دانش آموز متوسط یه چیزایی سر کلاس فهمیده ... اصلا من موندم چطور یه دانش آموز متوسط تونسته ریاضی و فیزیک و شیمی رو اینقدر بالا بزنه ؟ با سرعت! مگر این که یه چیزایی خونده باشه یه تکنیکی چیزی ( به هرحال وقت اضافه که نمیدن . اینم دانش آموز متوسطیه از فرمولای کتاب حل میکنه ... چون متوسط هم هست تکنیک محاسباتی خاصی هم بلد نیس ... 1 دو تا 4 تا هم که ندادن بهش!)اگر یک دانش آموز متوسط نظام جدید این درصدا رو زده بازم پزشکی نمیاره چون با این حساب اونقدر سوالا آسون بوده که دانش آموز زرنگ نظام جدید همه رو در حد 100 زده

خلاصه اعلام نتایج یه خبری ازش به ما بده
      سال اول که کنکور دادم یکی از فامیلا تراز کانونش دیگه خیلی میشد 4500 اینا بود
      بعد کنکور براش کلید کانون فرستادم
      گفت زیست بالای چهل زدم شیمی 40 و درسای دیگمم بالای 50
      رتبه اش شد 120 هزار
      منظور اینکه زیاد به این حرفا نمیشه اعتماد کرد
      طرف شاید یادش رفته فکر میکنه گزینه درست زده

3. Top | #378
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به هر ماستی هم که باشه
      پاسخگویی به 270سوال در وقت قانونی
      وگرفتن این نتیجه فقط از دست نخبه برمیاد نه دانش اموز متوسط
      برابر تجربیات هرکی گفته اسونه یا هیچی نفهمیده یا خیلی خیلی نخبه بوده.چون سوالات قلق داره.طراح گرامی هیچوقت سوال الکی و بی نکته توی دفترچه سوال نمیگذاره.

4. Top | #379
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم آزمون قلمچی میانگین ترازم7100 بود نظام جدیدم هستم تا رتبه 42 کشوریم رفتم من درصدام از این دوستی که میگین پایین تره نتیجه می گیریم خیالاتی بیش نیست من درصدام:
      ادبیات57عربی72دینی81زبان52 ریاضی65زیست89فیزیک73شیمی86 دوستامم که ترازشون به من نزدیکه یکمم از من پایین تر زدن اینا همش دروغه خودتونو خسته نکنین!
      Choose the best and live with her or him forever

5. Top | #380
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سلام...دوستان امروز درصد های یکی از آشناهامون که نظام جدید تجربی هست و دانش آموز تقریبا متوسطی هم هست میدیدم، به طرز فجیعی بالاست...یعنی با این درصدا قطعا سال پیش زیر ۳۰۰ میشد آورد...درصد هاش حدودی:
      ریاضی ۷۵
      فیزیک ۸۴
      زیست ۸۲
      شیمی۸۶
      عمومی ها هم تقریبا ۷۵ همشون
      نکته اول اینه که درصد هاش واقعیه و دروغ نمیگه و تقریبا موقع تصحیح و مطابقت با کلید هاش، حضور داشتم، نکته مهم اینه که به هیچ وجه دانش آموز خییلی قوی و عجیبی نیست، خودش هم ذوق زده و متعجب بود....
      جریان چیه؟!
      یخورده ترسناک نیست؟!
      والا ما نظام قدیم ها، طبق هر کنکوری، با این درصد ها باید پزشکی تیپ‌ یک میاوردیم و دانش آموزای خیلی خوب به این درصدا میرسیدن، ولی الان شاهد درصد های فوق العاده حتی توی دانش آموزای متوسط نظام جدید هستیم....
      زیبا نیست؟!

تا بوده همین بوده هر سال میگن با این درصدا سال پیش انقد میشد بشیم ... و سال بعد هم ببین همین حرفو درباره پارسال میزنن
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 162526

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن