سلام خدمت همه ی بچه های گل انجمن
دوستان عزیز یک نصیحت برادرانه براتون دارم
ببینید،شما الان کنکور دادید و مطمئن هیجان و استرس فراوانی واسه نتایج دارید.
خیلی از شما مدام به سایت کانون و انجمن سر میزنید و کامنت هایی رو میخونید که باعث تضعیف روحیتون میشه!
تو همین انجمن کساییو داشتیم که توهمین چند روز اومدن گفتن با درصدهای ادبیات60عربی70دینی90زبان60زیس ت86ریاضی50فیزیک60شیمی80خییلی استرس دارم که حداقل پزشکی پردیس میارم یا نه!
خب کسی که این کامنتو میخونه قطعا کرک و پرش میریزه که میگه این بااین درصدا به پردیس امیدداره من به چی امید داشته باشم!دوست عزیز بااین درصدها در بدترین حالتش پزشکی یکی از کلان شهرها رو شاختونه!
یا مثلا توسایت کانون میان کامنت میذارن که با میانگین60عمومی و اختصاصی،امیدی به قبولی ندارم!
خب اینا فقط باعث تضعیف روحیتون میشه چون ایشونم شانس قبولی پزشکیشون بسیار بالاست!
اصلا از کجا معلوم امسال رتبه ها مثل کنکورهای94یا95نشه؟!
کنکور97یک فاجعه بود برای خیلی ها و گذشت و سازمان سنجش مطمئنن پس از اون اعتراضات گسترده اجازه ی تکرار این فاجعه رو نخواهد داد.
درمجموع اینکه دربدترین حالت اگه درصداتونو تو تخمین وارد کنید رتبتون میشه مثل97!اونم در بدترین حالت!
پس بد به دلتون راه ندید و به هیچکدوم ازاین کامنت ها توجه نکنید که اغلبشون عمدا برای تضعیف روحیتونه.
و پیشنهاد من به شما اینه که تا اعلام نتایج،اصلا به سایت هایی مثل کانون سر نزنید و یا کامنتاشو چک نکنید و برید از تابستونتون بعد از یک سال بدبختی کشیدن لذت ببرید!
موفق باشید