خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face منبع تستی زیست نظام قدیم

سلام بچه ها من کتابای نشرالگو رو دارم غیر از نشرالگو چه کتابی واسه تست زیست خوب و پر قدرته؟؟
      بین میکروگاج و ای کیو موندم....اگه نظر دیگه ای هم دارین بگین

من اولین سالیه که شروع کردم واسه کنکور بخونم سالای قبل نخوندم واسه همین درصد زیستمو نمیدونم ولی امتحانای مدرسه ام همیشه19بود زیستم خیلی قویه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بی شک میکرو
      تست استاندارد
      پاسخ فوق تشریحی مبتنی بر متن کتاب درسی

در هر صورت هر کسی سلیقه ای داره
      خداوند آن خویش خویش است

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      سلام بچه ها من کتابای نشرالگو رو دارم غیر از نشرالگو چه کتابی واسه تست زیست خوب و پر قدرته؟؟
      بین میکروگاج و ای کیو موندم....اگه نظر دیگه ای هم دارین بگین

من اولین سالیه که شروع کردم واسه کنکور بخونم سالای قبل نخوندم واسه همین درصد زیستمو نمیدونم ولی امتحانای مدرسه ام همیشه19بود زیستم خیلی قویه
      یه دوستی داشتم همیشه مدرسه نمرات بالایی داشت،اولین آزمون کانون که اومد بهش گفتم ترازت 5500میشه؟...گفت نه دیگه اینقدرام پایین نمیشه..همون آزمون 4700شد.حالا شما چون 19میگرفتی زیستت قوی هست
      اگر 99 هم قرار باشه مثل کنکور 98 باشه به نظر من نیازی به کار کردن منبع سنگین تر نیست والگو کفایت میکنه..با این حال،اگر خواستی کتاب سطح بالاتر از الگو کار کنی آی کیو بزن.
      میکرو در سطح پایین تری نسبت به الگو قرار میگیره.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      یه دوستی داشتم همیشه مدرسه نمرات بالایی داشت،اولین آزمون کانون که اومد بهش گفتم ترازت 5500میشه؟...گفت نه دیگه اینقدرام پایین نمیشه..همون آزمون 4700شد.حالا شما چون 19میگرفتی زیستت قوی هست
      اگر 99 هم قرار باشه مثل کنکور 98 باشه به نظر من نیازی به کار کردن منبع سنگین تر نیست والگو کفایت میکنه..با این حال،اگر خواستی کتاب سطح بالاتر از الگو کار کنی آی کیو بزن.
      میکرو در سطح پایین تری نسبت به الگو قرار میگیره.
      خخخ نه زیستم خوبهاونطوریا نیس
      جدی؟فک میکردم میکرو قوی تره
      ای کیو تستاش غیر استاندارد نیس؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      خخخ نه زیستم خوبهاونطوریا نیس
      جدی؟فک میکردم میکرو قوی تره
      ای کیو تستاش غیر استاندارد نیس؟
      آیکیو تستاش خیلی استاندار نیست،ولی مزیتش این هست که باعث میشه دقتت روی متن کتاب افزایش پیدا کنه،باعث میشه به نکاتی از کتاب توجه کنی که خود نویسنده های کتاب هم توجه نکردن.به قول نویسنده هاش،این کتاب برای آموزش هست نه آزمون.
      اگر دنبال تست های کاملا استانداد ومنطبق با کنکور هست،کتابای نشر دریافت رو تهیه کن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن