خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی از مشاوران و کسانی که 98 کنکور نظام جدید دادند!!!

سلام دوستان
      وقت بخیر
      بنده خودم کنکوری نیستم اما یکی از نزدیکانم امسال میره کلاس دوازدهم و 99 کنکور داره
      دانش آموز خوبیه ولی تا حالا برای کنکور مطالعه نکرده و آزمون و.... شرکت نمیکرده
      اما قصد داره به صورت جدی برای کنکور 99 تلاش کنه و یه رشته تاپ قبول بشه
      از اون جایی که من خودم نظام قدیم کنکور دادم
      برای راهنماییش یه چیزایی رو نمیدونم
      از کسایی که اطلاع دارن یا 98 نظام جدید کنکور دادن خواهش میکنم به این سوالا پاسخ بدن :
      - بودجه بندی سوالا مثل گذشته مشخصه ؟ مثلا قبلا مشخص بود از هر فصل چنتا سوال میاد....اگر مشخصه ، امکانش هست ، بودجه بندی نظام جدید رو برام بنویسین ؟
      -بهترین منابع نظام جدید با توجه به چیزی که تو کنکور 98 نظام جدید دیدین چیاس ؟ بیشتر منظورم توی درسای تخصصی هست نه عمومی
      -از نظام جدید ها کسی هست آزمون گاج شرکت کرده باشه ؟ میخواستم ببینم آزموناش برای نظام جدید خوب بوده یا نه ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی نیست نظام جدید کنکور داده باشه و بتونه راهننمایی کنه ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه مسلمون پیدا نمیشه 2 خط راهنمایی کنه ؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.
      1-ببینید بودجه بندی مشخصی از قبل برای نظام جدید وجود نداشته و تنها معیار همین کنکور 98 هست که بودجه بندیشو توی سایت کانون میتونید پیدا کنید.
      2-اصولا نظام جدید منبع های خیلی آنچنانی قوی نسبت به نظام قدیم نداره، یعنی طوری نیست که شما بگی فلان کتاب رو میخونم و اون مبحث رو 100% فول میشم. اما کلی بخوایم صحبت کنیم: زیست---> میکرو پایه نوشته آقای زارع / ریاضی---> خیلی سبز برای شروع و در ادامه مهروماه و iq گاج برای درصدای بالا / فیزیک--->میکرو گاج برای شروع و در ادامه خیلی سبز / شیمی---> خیلی سبز برای شروع و موج آزمون نشر الگو برای مبحثی و جامع کار کردن. اینا کتابایی هست که شمارو به تسلط نسبی می رسونه قطعا برای قویتر شدن باید کتابای بیشتری کار بشه.
      3-آزمونای گاج امسال اصلا راضی کننده نبودند خصوصا توی درسی مثل شیمی که کلا یه طراح داره و سوالای پرتم بسیار بسیار زیاد داره(سوالا مشابه میکرو شیمی پایه است که لقب بدترین کتاب نظام جدید الحق برازندشه!!). توصیه من اینه ایشون آزمونای کانون ثبت نام کنه واگر دوست داشت سوالای آزمونای موسسات دیگه رو هم استفاده کنه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.
      1-ببینید بودجه بندی مشخصی از قبل برای نظام جدید وجود نداشته و تنها معیار همین کنکور 98 هست که بودجه بندیشو توی سایت کانون میتونید پیدا کنید.
      2-اصولا نظام جدید منبع های خیلی آنچنانی قوی نسبت به نظام قدیم نداره، یعنی طوری نیست که شما بگی فلان کتاب رو میخونم و اون مبحث رو 100% فول میشم. اما کلی بخوایم صحبت کنیم: زیست---> میکرو پایه نوشته آقای زارع / ریاضی---> خیلی سبز برای شروع و در ادامه مهروماه و iq گاج برای درصدای بالا / فیزیک--->میکرو گاج برای شروع و در ادامه خیلی سبز / شیمی---> خیلی سبز برای شروع و موج آزمون نشر الگو برای مبحثی و جامع کار کردن. اینا کتابایی هست که شمارو به تسلط نسبی می رسونه قطعا برای قویتر شدن باید کتابای بیشتری کار بشه.
      3-آزمونای گاج امسال اصلا راضی کننده نبودند خصوصا توی درسی مثل شیمی که کلا یه طراح داره و سوالای پرتم بسیار بسیار زیاد داره(سوالا مشابه میکرو شیمی پایه است که لقب بدترین کتاب نظام جدید الحق برازندشه!!). توصیه من اینه ایشون آزمونای کانون ثبت نام کنه واگر دوست داشت سوالای آزمونای موسسات دیگه رو هم استفاده کنه.
      خیلی ممنون از پاسختون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)