خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55

موضوع: کلاسینو

1. Top | #46
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      م

من اسمارو یادم نمیاد (مخصوصا خانوم ها)ولی فقط یادمه یه خانومی رو با مرد اشتباه اویل سال گرفته بود که یهو وسط پاسخ دادن تلفنی داشت بهش تیکه های مردونه مینداخت و متوجه شد اون مرد نیست!اون صحنه خیلی باحال بود
      سالانه بودين يا نکته؟؟
      علي جلالوند يادتونه؟؟ يبار سر کلاس پرسيد دخترم يا پسر ک نصي چتو بست//اسمم دشتي زاده بود استاد خيلي بهم لطف داشت جلسه اي نبود اسمم نگهازبس خل و خنگ بودم

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      م

من اسمارو یادم نمیاد (مخصوصا خانوم ها)ولی فقط یادمه یه خانومی رو با مرد اشتباه اویل سال گرفته بود که یهو وسط پاسخ دادن تلفنی داشت بهش تیکه های مردونه مینداخت و متوجه شد اون مرد نیست!اون صحنه خیلی باحال بود

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

سالانه بودين يا نکته؟؟
      علي جلالوند يادتونه؟؟ يبار سر کلاس پرسيد دخترم يا پسر ک نصي چتو بست//اسمم دشتي زاده بود استاد خيلي بهم لطف داشت جلسه اي نبود اسمم نگهازبس خل و خنگ بودم
      جلال وند که آره یادمه!با حرف ها و تیکه هایی که اون میشنید الان حداقلش باید جز 100 تای کشور میبود،ولی مغزم نمیدونم چشه اسم هیچ خانومی رو سیو نمیکنه!
      هم سالانه و هم نکته

4. Top | #49
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      جلال وند که آره یادمه!با حرف ها و تیکه هایی که اون میشنید الان حداقلش باید جز 100 تای کشور میبود،ولی مغزم نمیدونم چشه اسم هیچ خانومی رو سیو نمیکنه!
      کار خوبي ميکنه مغزتون//يني واقعا اسم دشتي نشنيدين؟؟سلطان دشتي// دشتي ملوان کشتي //دشتي همش چرا تو دشتي

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

کار خوبي ميکنه مغزتون//يني واقعا اسم دشتي نشنيدين؟؟سلطان دشتي// دشتي ملوان کشتي //دشتي همش چرا تو دشتي
      آها دشتی ملوان کشتی اینو یادمه،اون شما بودی؟!(اون شعر معروفه ولی الان یادم نمیاد)

6. Top | #51
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آها دشتی ملوان کشتی اینو یادمه،اون شما بودی؟!(اون شعر معروفه ولی الان یادم نمیاد)
      ارهداشتم ضايع ميشدما

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      اگه مایل بودین میتونین از گروه ما هم حمایت کنید مایه خوشحالی ما خواهد بود. تدریس ها و مشاوره ها با استاد هایی هست که هم خودشون رتبه برتر بودن هم باتجربه هستن و خیلی هاشون مولف هستن یا طراح سوال قلمچی. مدیریت گروه هم با خود بنده است. هم ادرس تلگرام هم اینستای ما به اسم ** هست میتونید پیدا کنید
      قوانین و اساسنامه - انجمن کنکور

48- ارجاع دادن کاربران به دیگر سایت ها، انجمن ها، وبلاگها، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی برای جواب دادن به سوالات آن ها، لینک دانلود و... بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

ویرایش توسط MoeinSanjary : 27 آبان 1399 در ساعت 15:37

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      قوانین و اساسنامه - انجمن کنکور

48- ارجاع دادن کاربران به دیگر سایت ها، انجمن ها، وبلاگها، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی برای جواب دادن به سوالات آن ها، لینک دانلود و... بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها یکی منو در مورد فیزیک راهنمایی کنه
      نوکنده یا میرحسینی ؟؟؟
      تدریس میرحسینی دیدم خیلی مفهومی بود و خوشم اومد
      ولی تعریف نوکنده بیش تر شنیدم و تو استوری اینستا خود نوکنده از برخورد بچه ها میزاره بچه ها خیلی راضی هستند
      از طرفی میگم شاید میر حسینی چون تازه اومده خیلی سرزبون ها نیست ولی تدریسش بهتر از نوکنده هست
      حالا کدومو ثبت نام کنم ؟؟

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک نوکنده

نقل قول نوشته اصلی توسط saracerny نمایش پست ها
      بچه ها یکی منو در مورد فیزیک راهنمایی کنه نوکنده یا میرحسینی ؟؟؟تدریس میرحسینی دیدم خیلی مفهومی بود و خوشم اومد ولی تعریف نوکنده بیش تر شنیدم و تو استوری اینستا خود نوکنده از برخورد بچه ها میزاره بچه ها خیلی راضی هستند از طرفی میگم شاید میر حسینی چون تازه اومده خیلی سرزبون ها نیست ولی تدریسش بهتر از نوکنده هست حالا کدومو ثبت نام کنم ؟؟
      من تازه میخوام با نوکنده شروع کنم،ولی با این سبک تدریس در فیزیک با یه دبیری کپی ایشون حضوری داشتم حرکت شناسی رو، این روش واقعا موثره چون فیزیک با درک منطقی و ملموس بهتر حل میشه و نهایتا پارامتری کار میکنه که بتونی سوال پارامتری هم که کمتره بزنی...خلاصه ببین چن جلسه ش رو دس به قلم شو باهاش ببین واقعا سریع وارد مرحله شنا کردنت میکنه... تو ریاضی و فیزیک و حتی درسای خوندنی مثل زیست، ذهن با روش یادگیری با سوال(که میشه تست کنکور خودمون) بهتر جواب میده...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن