خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55

موضوع: کلاسینو

1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهران منم نکته و تست ساداتو رفتم طول سالشو نمیدونم که تعریف میکنن خوبه یا نه ولی نکته و تستش ا کتابشم پایین تره یعنی تو بیشینی کتابشو سه ساعت کار کنی بهتره بری نکته و تستش بشر میاد درس بده هی میپره یه بحث دیگه تو کلاسایه حضوریش دوساعت با به ها حرف میزنه میگه برید یک ربع استراحت نیم ساعت بعد همه تو کلاس میبینیم داره بیرون خودش فک میزنه بعد یسری شاگردم داره اخرت چاپلوس بیست چهاری چاپلوسیشو میکنن اینم دوبرابر اونا تعریفشونو میکنه خلاصه چرت کتباشو باز میکنه منه درست درس میده چون نکته و تسته نه درست تست حل میکنه شروع میکنه میگه اینجوری اونجوری خوب اینم حلشو بلدید بعدی عملا هیچی بچه ها کار نمیکنن خودشون تازه یک جلسه هم یکی دیگه رو اورد جاش درس داد خودش گفت گلوم درد میکنه ولی چهار برابر روزایه قبل خارج درس با بچه ها فک زد ببین مطمعنی ارین حیدری خوبه؟ من خودم امسال 38 زدم بده ها ولی اونقدرا هم بد نی بنظرت بنویسم کلاسشو؟ میترسم اینم شو من باشه نشه تستایه کنکورو با روشاش حل کرد شنیدم خیلی فرمول الکی میگه ولی خوبشو از شاگرداشم شنیدم خودم میخواستم مویینی برم چون بنظرم ادم باسوادیه شو منم نیست بخواد درس بده یادت میده قشنگ ولی خوب کلاس حضوری نداره و اینکه ارین حیدری روزش واسم خیلی خوبه برم هدف کلاسشو حضوری از اونطرفم بخوام برم عملا ساعت 6تموم میشه بعدش کلاس زیست ظهریانه از فامیلامونو رفیق ابریکام شاگردش بودن خیییییلی تعریفشو میکنن در حدی که باورت نمیشه همشونم میدونم پزشکی میخونن ولی خودم زیستمو 62 زدم فک نکنم مشکلی داشته باشم عملا درسو بلدم تست باید کار کنم ولی خوب خودمو میشناسم بعد ساعت 6 تو خونه بیام میشه 7.30 شام بخورم بخوام شروع کنم میشه 8.30 خود به خود میگم بیخیالش ولش کن برم استراحت
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      مهران منم نکته و تست ساداتو رفتم طول سالشو نمیدونم که تعریف میکنن خوبه یا نه ولی نکته و تستش ا کتابشم پایین تره یعنی تو بیشینی کتابشو سه ساعت کار کنی بهتره بری نکته و تستش بشر میاد درس بده هی میپره یه بحث دیگه تو کلاسایه حضوریش دوساعت با به ها حرف میزنه میگه برید یک ربع استراحت نیم ساعت بعد همه تو کلاس میبینیم داره بیرون خودش فک میزنه بعد یسری شاگردم داره اخرت چاپلوس بیست چهاری چاپلوسیشو میکنن اینم دوبرابر اونا تعریفشونو میکنه خلاصه چرت کتباشو باز میکنه منه درست درس میده چون نکته و تسته نه درست تست حل میکنه شروع میکنه میگه اینجوری اونجوری خوب اینم حلشو بلدید بعدی عملا هیچی بچه ها کار نمیکنن خودشون تازه یک جلسه هم یکی دیگه رو اورد جاش درس داد خودش گفت گلوم درد میکنه ولی چهار برابر روزایه قبل خارج درس با بچه ها فک زد ببین مطمعنی ارین حیدری خوبه؟ من خودم امسال 38 زدم بده ها ولی اونقدرا هم بد نی بنظرت بنویسم کلاسشو؟ میترسم اینم شو من باشه نشه تستایه کنکورو با روشاش حل کرد شنیدم خیلی فرمول الکی میگه ولی خوبشو از شاگرداشم شنیدم خودم میخواستم مویینی برم چون بنظرم ادم باسوادیه شو منم نیست بخواد درس بده یادت میده قشنگ ولی خوب کلاس حضوری نداره و اینکه ارین حیدری روزش واسم خیلی خوبه برم هدف کلاسشو حضوری از اونطرفم بخوام برم عملا ساعت 6تموم میشه بعدش کلاس زیست ظهریانه از فامیلامونو رفیق ابریکام شاگردش بودن خیییییلی تعریفشو میکنن در حدی که باورت نمیشه همشونم میدونم پزشکی میخونن ولی خودم زیستمو 62 زدم فک نکنم مشکلی داشته باشم عملا درسو بلدم تست باید کار کنم ولی خوب خودمو میشناسم بعد ساعت 6 تو خونه بیام میشه 7.30 شام بخورم بخوام شروع کنم میشه 8.30 خود به خود میگم بیخیالش ولش کن برم استراحت
      آریان حیدری انتخاب فوق العاده ایه.ولی بدون دبیر سخت گیریه یکم
      مخصوصا تو آموزشگاه هدف که قضیه ناموسیه و خیلی باید درس بخونی کم بزنی ناراحتت میکنه یکم
      درمورد اون دبیر زیست نظری ندارم ولی بدون الان هیچکسی بهتر از حنیف عظیمی نیست.فقط همین الان با خودت روراست باش اگه قراره دوتاکلاس بری دیگه تا اخرش برو نه اینکه وسطش کلاسای دیگه ثبت نام کنی و دوباره بیوفتی سال بعد

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matthias نمایش پست ها
      آریان حیدری انتخاب فوق العاده ایه.ولی بدون دبیر سخت گیریه یکم
      مخصوصا تو آموزشگاه هدف که قضیه ناموسیه و خیلی باید درس بخونی کم بزنی ناراحتت میکنه یکم
      درمورد اون دبیر زیست نظری ندارم ولی بدون الان هیچکسی بهتر از حنیف عظیمی نیست.فقط همین الان با خودت روراست باش اگه قراره دوتاکلاس بری دیگه تا اخرش برو نه اینکه وسطش کلاسای دیگه ثبت نام کنی و دوباره بیوفتی سال بعد
      یعنی چی وسطش کلاسایه دیگه ثبت نام کنم؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها حجم مصرفی اینترنت شاتل برای کلاسینو کاملا رایگانه؟؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      سلام
      اونطور که خودشون گفتن برای لایو دیدن کلاس ها رایگانه ، منتهی برای آفلاین نیم بهاست

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      3 تا نکته تست داشتم با کلاسینو امسال :
      ریاضی بابک سادات : فوق العاده هر چی بگم از زحمت ایشون کمه واقعا خیلی دل سوزوند و برامون زحمت کشید تازه همایششم رایگان گذاشت برامون یکی از جلسات همایش از شدت بیخوابی غش کرد سر کلاس خلاصه که درصد ریاضیمو مدیونشم
      عربی استاد فلاح : نیازه واقعا تعریف کنم ؟ بهترین دبیر عربی با اختلاف فقط با نکته تستش کل عربی رو یاد گرفتم ://
      ادبیات حسینی یکتا : یه روز قبل کنکور فهمیدم اشتباه کردم کلاسشو رفتم که وقتی اومد سوالای رشته ریاضی رو حل کنه خودش من و من میکرد و گزینه ها رو نمیزد خیلی کلا بی نظم درس میداد همش ادای اینو میورد که خیلی میدونه چیکار میکنه ولی متاسفانه ...
      Success is what you make it

Take it how it come

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRUH نمایش پست ها
      3 تا نکته تست داشتم با کلاسینو امسال :
      ریاضی بابک سادات : فوق العاده هر چی بگم از زحمت ایشون کمه واقعا خیلی دل سوزوند و برامون زحمت کشید تازه همایششم رایگان گذاشت برامون یکی از جلسات همایش از شدت بیخوابی غش کرد سر کلاس خلاصه که درصد ریاضیمو مدیونشم
      عربی استاد فلاح : نیازه واقعا تعریف کنم ؟ بهترین دبیر عربی با اختلاف فقط با نکته تستش کل عربی رو یاد گرفتم ://
      ادبیات حسینی یکتا : یه روز قبل کنکور فهمیدم اشتباه کردم کلاسشو رفتم که وقتی اومد سوالای رشته ریاضی رو حل کنه خودش من و من میکرد و گزینه ها رو نمیزد خیلی کلا بی نظم درس میداد همش ادای اینو میورد که خیلی میدونه چیکار میکنه ولی متاسفانه ...
      برا منم جالب بود نظر بعصی دوستان درباره بابک سادات. من تازه فهمیدم ریاضی یعنی چی!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد یکتا به درد نمیخوره؟ پس چطور همه ازش تعریف میکنن
      توکلی خوبه؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط diorbear نمایش پست ها
      البته تام لند هم امسال اومده روی کار
      با دبیرای فوق حرفه ای
      ریاضی ملاک پور
      فیزیک محمودرضا ذهبی
      شیمی دکتربابایی
      دینی دکتر کریمی
      زیست دکتر عظیمی
      خیلی حرفه ای تر هستن دبیراش نسبت به کلاسینو
      از نظر کیفیت پخش هم فوق العاده ان
      کیفیت پخششون خیلی بهتره و حتی فضای حرفه ای تر و استدیو و تجهیزات بهتری دارن و موافقم با کامنتت

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1381 نمایش پست ها

کیفیت پخششون خیلی بهتره و حتی فضای حرفه ای تر و استدیو و تجهیزات بهتری دارن و موافقم با کامنتت

سلام. جسارتا پستی که ریپ کردین مال تیر 98 هست . ایشون الان دانشجو هستن !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.m.musavi نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی امسال از کلاسینو استفاده کرد؟
      کدوم استادها؟ و نتیجش چطور بود؟
      من توی کلاس استاد همدانی هستم که زیست رو خیلی عالی تدریس میکنه این نظر منه چون منی که زیستم صفر بود رسیده به 40 درصد که اولین ازمون بود تست از اون مبحث 20 تا فقط زده بودم و فقط تدریس ایشون و نگاه کرده بودم)حالا حمله نکنین نگین داری تبلیغ میکنی .. نه کاملا حقیقت و نظر منه )
      ریاضی هم استاد حیدری منی که اصلا از ریاضی هیچی نمیفهمیدم با بیان ساده ایشون الان ریاضی شده یکی از درسایی که عاشقش شدم و میتونم هر تستی بزنم درواقع اگه کلاسشون بخواهی ثبت نام کنی سخت گیری هایی داره باید درصدات بالا باشه و تکلیف بفرسته در غیر این صورت نمیتونی کلاسشونو ببینید
      زبان هم استاد کیاسالار واقعا عالی تدریس میکنند از ریشه بهتون تدریس میکنه و حرف نداره
      همه ی این چیزهایی که گفتم نظر منه انتخاب منه ، اگه خواستی میتونی بری چند تا از کلاس هاشونو نگاه کنی خودت انتخاب کنی ، آخه میدونی من همین جا اومده بودم نظرشون و در مورد معلما خونده بودم قبل ثبت نام بعضی ها درمورد استاد حیدری یه چیزهایی گفته بودن که پشیمون شده بودم که ثبت نام کنم کلاس ایشان و ولی خدا رو شکر با عقل خودم تصمیم گرفتمو کلاس ایشون ثبت نام کردم

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب اینجا کاملا سلیقیه !من خودم پارسال حیدری میرفتم و ریاضیم وحشتناک خوب بود(فقط توی آنالیز و احتمال می لنگیدم)رفتم سر جلسه کنکور چون از همون اول با استرس وارد سر جلسه شدم انگاری سر درس ریاضی قفل کرد(تدریس ایشون مشکلی نداشت،من سرجلسه هول شدم)نمیدونم چرا تمام سوالات رو بلد بودم حل کنم ولی همش اشتباه محاسباتی بخاطر استرس داشتم و با درصد فجیع 28(شایدم 30)ریاضی را تر زدم!
      فلاح هم استاد عالیه ولی چون امسال تاملند هم اومدن چون استودیو تاملند بهتره به نظرم اونجا ببنید.

14. Top | #44
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب اینجا کاملا سلیقیه !من خودم پارسال حیدری میرفتم و ریاضیم وحشتناک خوب بود(فقط توی آنالیز و احتمال می لنگیدم)رفتم سر جلسه کنکور چون از همون اول با استرس وارد سر جلسه شدم انگاری سر درس ریاضی قفل کرد(تدریس ایشون مشکلی نداشت،من سرجلسه هول شدم)نمیدونم چرا تمام سوالات رو بلد بودم حل کنم ولی همش اشتباه محاسباتی بخاطر استرس داشتم و با درصد فجیع 28(شایدم 30)ریاضی را تر زدم!
      فلاح هم استاد عالیه ولی چون امسال تاملند هم اومدن چون استودیو تاملند بهتره به نظرم اونجا ببنید.
      اره استاد حيدري واقعا خوب بودن برا من//منم پارسال کلاسش بودم/دشتي منمالبته فاميلم دشتي ني قضيه داره

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      م
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

اره استاد حيدري واقعا خوب بودن برا من//منم پارسال کلاسش بودم/دشتي منمالبته فاميلم دشتي ني قضيه داره
      من اسمارو یادم نمیاد (مخصوصا خانوم ها)ولی فقط یادمه یه خانومی رو با مرد اشتباه اویل سال گرفته بود که یهو وسط پاسخ دادن تلفنی داشت بهش تیکه های مردونه مینداخت و متوجه شد اون مرد نیست!اون صحنه خیلی باحال بود

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن