خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      MOL
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امسال پشت کنکور میمونم ،،، اونم با چه شرایطی !

سلام خدمت همگی دوستان
      من نظام جدید هستم و امسال پشت کنکور مجبورم بمونم چون رسما تو کنکور چیزی جواب ندادم
      خیلی ناراحتم که همکلاسی هام باید برن دانشگاه و من بمون خونه ، دیدگاه خانواده رو که وللش ( البته اذیت نمیکنن ولی خب ادم احساس میکنه به خصوص وقتی فرض میکنم اسامی همشهری هام که قبول شدن رو خانوادم میبینن و حسرت میخورن )
      خودمم خیلی ناراحتم .
      حالمم خیلی بده .
      میخوام بعد دو سه هفته دیگه شروع کنم جدی بخونم .
      اشتباهمم این بود که رفتم قلمچی که روحیم رو خیلی خراب کرد همش میگفتم ترازم فلان و بهمان ، ولی تراز 5500 واقعی قلمچی میتونست این کنکور رو پرستاری منطقه سه رو بیاره باور کنید .
      من عمومی هام خوبه البته به غیر زبان که با تست مطمن هستم رفع میشه . برای تخصصی ها هم زیست هم خوب میزنم . فقط مشکلم توی ریاضی ، فیزیک ، شیمیه که بین این سه تا هم ریاضی و شیمی بیشترین مشکل رو دارم .
      1- منبع واسه این دروس ایا دی وی دی نگاه کنم یا یه کتاب خوب مثل سیرتا پیاز بگیرم ؟ اگه دی وی دی کدوم موسسه و اگه کتاب کدوم کتاب ( کتاب اموزشش خوب باشه و کامل )
      2- من قصد دارم توی حدود دو ماه یعنی مرداد و شهریور کل کتاب های سه پایه رو فقط و فقط در حد کتاب مطالعه کنم . یعنی فیزیک و شیمی با اینکه کتاب رسما چیزی نداره ولی خب هدفمم همینه . عمومی ها هم کتب رو نمیخونم فقط تست کار میکنم چون از الان لغات خوندن وقت گیره و لازمم نیست . نظرتون چیه دوستان ؟
      3 - سه ماه پاییز مطالعه تستی کلیه دروس و رفع اشکال تستی که من تو ریاضی این مش
      کل زیاد به چشم میخوره .و سه ماه زمستان و بهار هم تست و تسلط بیشتر و احتمالا شرکت در یک ازمون معتبر نظر شما ؟
      نمیخوام اشتباه کنم و بگم من وقت دارم و ... شروع هم میکنم با خیال خیلی خیلی راحت و الکی شروع نمیکنم و نمیگم حالا وقت هست ، تفریحی بخونیم .

به نظرتون قلمچی برم یا نه ؟ نکته : خودم میتونم بخونم و لازم نیست زور بالا سرم باشه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      روشت برای دروس اختصاصی کاملا اشتباهه
      تو ک میخونی باید اساسی با تست بخونی از پایه
      نکه یه مرحله کتابخوانی بعد تست بعد تسلط اینا
      ریاضی تاریخ ادبیات نیس ک صرفا با مطالعه کتاب اوکی بشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط MOL نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی دوستان
      من نظام جدید هستم و امسال پشت کنکور مجبورم بمونم چون رسما تو کنکور چیزی جواب ندادم
      خیلی ناراحتم که همکلاسی هام باید برن دانشگاه و من بمون خونه ، دیدگاه خانواده رو که وللش ( البته اذیت نمیکنن ولی خب ادم احساس میکنه به خصوص وقتی فرض میکنم اسامی همشهری هام که قبول شدن رو خانوادم میبینن و حسرت میخورن )
      خودمم خیلی ناراحتم .
      حالمم خیلی بده .
      میخوام بعد دو سه هفته دیگه شروع کنم جدی بخونم .
      اشتباهمم این بود که رفتم قلمچی که روحیم رو خیلی خراب کرد همش میگفتم ترازم فلان و بهمان ، ولی تراز 5500 واقعی قلمچی میتونست این کنکور رو پرستاری منطقه سه رو بیاره باور کنید .
      من عمومی هام خوبه البته به غیر زبان که با تست مطمن هستم رفع میشه . برای تخصصی ها هم زیست هم خوب میزنم . فقط مشکلم توی ریاضی ، فیزیک ، شیمیه که بین این سه تا هم ریاضی و شیمی بیشترین مشکل رو دارم .
      1- منبع واسه این دروس ایا دی وی دی نگاه کنم یا یه کتاب خوب مثل سیرتا پیاز بگیرم ؟ اگه دی وی دی کدوم موسسه و اگه کتاب کدوم کتاب ( کتاب اموزشش خوب باشه و کامل )
      2- من قصد دارم توی حدود دو ماه یعنی مرداد و شهریور کل کتاب های سه پایه رو فقط و فقط در حد کتاب مطالعه کنم . یعنی فیزیک و شیمی با اینکه کتاب رسما چیزی نداره ولی خب هدفمم همینه . عمومی ها هم کتب رو نمیخونم فقط تست کار میکنم چون از الان لغات خوندن وقت گیره و لازمم نیست . نظرتون چیه دوستان ؟
      3 - سه ماه پاییز مطالعه تستی کلیه دروس و رفع اشکال تستی که من تو ریاضی این مش
      کل زیاد به چشم میخوره .و سه ماه زمستان و بهار هم تست و تسلط بیشتر و احتمالا شرکت در یک ازمون معتبر نظر شما ؟
      نمیخوام اشتباه کنم و بگم من وقت دارم و ... شروع هم میکنم با خیال خیلی خیلی راحت و الکی شروع نمیکنم و نمیگم حالا وقت هست ، تفریحی بخونیم .

به نظرتون قلمچی برم یا نه ؟ نکته : خودم میتونم بخونم و لازم نیست زور بالا سرم باشه

تو هم دقیقا شرایط پارسال من رو داری من یه دانش آموز متوسط بودم اما درسخون که از قلمچی نتیجه نمیگرفت و آخرش بهمن ماه 96 کنکور 97 رو رها کردم و خیلی کم خوندم . به نظر من اینکه شما در مورد 1 ذکر کردی اشتباهه چرا که کتاب درسی در کنار کتاب کمک آموزشی میتونه باعث پیشرفت شما بشه و اینکه توی یک بازه زمانی کوتاه بخای کتابارو بخونی بعد از یک ماه چیزی عایدت نمیشه جز دونستن نام مباحث
      کار درست اینه که از همین الان آهسته و پیوسته فصول رو در هر 4 درس اختصاصی و از مهر ماه دروس عمومی رو با اختصاصی ها همراه کنی و بخونی و مثلا در یک روز فقط سراغ یک درس نری و وقتت رو بین تمام دروس اختصاصی فعلا تا پایان تابستان تقسیم کنی و مثلا روزانه بسته به خودت به خوندن هر 4 درس بپردازی .

راه حل برای ریاضی : من بهت آریان حیدری در کلاسینو رو پیشنهاد می کنم که کلاسش در به صورت آنلاینه در کلاسینو به نظرم هرچقدر هم که ضعیف باشی اگه باهاش پا به پا بیای جلو نتیجه میگیری . انگار کلاس کنکور 99 از مرداد شروع میشه و جلسه اولش رایگان هست ببین اگر با سبک تدریسش حال کردی ادامه بده.
      برای شیمی اگر دانش آموز خیلی کوشایی هستی با حل تست زیاد و خوندن درسنامه و در کنارش خوندن مفاهیم و حفظیات میتونی درصد معقولی کسب کنی در غیر اینصورت اگر به دنبال معلم هستی رضا بابایی هم کلاس آنلاین در سایت تام لند داره البته من این دبیر محترم رو خیلی نمیشناسم ولی دوستانم خیلی خوب درباره تدریسش تعریف می کردند.

موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام من به شما فیلمای آلا یاهمون دبیرستان صنعتی شزیف رو پیشنهاد میدم برا ریاضی بنظرم تدریس صفر تا صد97-98 اقای صادق ثباتی که بنظرم بهترینن ایشون حتی از کتابایی که میخونم بهترن فیلما رو ک دیدی بعدش تست بزن اگه برات سخت بود بقیه اساتید رو ببین......از نظام قدیم بخوای شیمی فیزیکو با الا بخونی شیمی اقاجانی بهترینه بدون شک با هر پایه ای باشی جواب میگیری فیزیکم بنظر خودم استاد پیمان طلوعی خوبه فیزیک شیمی ک گفتم صفر تا صد 95-96 رو ببین دانلود رایگانه جلسه ای نیم ساعته....موفق باشی

5. Top | #5
      MOL
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)