خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

میشه کمکم کنید؟❤

سلام
      من واقعا حس خوبی ندارم دیگه،خسته شدم که تو این برهه دارم زندگی میکنم
      تا الان سعی کردم انرژیمو حفظ کنم ولی نمیتونم
      هیچ کسیو ندیدم از نظام قدیما که راضی باشه.واقعا چجوری قابل حله؟
      اینجوری که بعضی بچه های اینجا میگن کنکور نظام جدید آسون بوده و درصدا خیلی بالاتر رفته
      لطفا الان نیاید بگید بشین نظام جدید بخون و فلان چون بدتره
      من دنبال راه حل واسه اینم چجوری تو همین نظام قدیم لعنتی موفق بشم
      میترسم باز بمونم و نشه
      پ.ن: #گریه
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من درکت میکنم دوست منم ممکنه بمونه واسه ۹۹
      به اونم گفتم کاری نمیشه کرد حداقل این یه ماه و لذت ببر تا مرداد ماه نتایح بیاد
      پ.ن: یه چی پ خ کردم برات!

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام واقعا اینجوری نیس که میگی!من خودم نظام قدیماییو میشناسم که خیلی از کنکورشون راضی بودن(یکسال تلاش شبانه روزی داشتن)متاسفانه الان تو درگیر حاشیه شدی و این اصلا خوب نیست.کسی توی نظام قدیم۹۹ موفق میشه که با هوشمندی درس بخونه یعنی همه مطالبو رنده کنه با تمرکز بیشتر روی مباحث مشترک ،کل قضیه همینه!الکی ذهن خودتو درگیر نکن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ربطی به نظام آموزشی نداره شما نسبت به هم نظام های خودتون رقابت می کنید اینجا هم هر کسی یه حرفی برای خودشو میزنه شما جدی نگیرید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببینید فکررتبه مشترکوازسرتون بیرون کنید برانظام قدیم وجدید یه درصدمعینی روقرارمیدن بعد اونوبرمیکنن که درنتیجه شمابانظام قدیمیارقابت میکنی اینکه ظرفیت کودوم گروه بیشترباشه هم خودش حدیث دیگری دارد ولی دیگه بهش فک نکن.
      چون هیچ تلاشی بی نتیجه نمی ماند.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم همین حس بد رو دارم : (
      stars can't shine without darkness

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نگران نباش اتفاقا امسال آسون بود سوالا
      اینایی ک همش اعتراض دارنو خارج کن از ملاکای نگرانیت ببین بازم گریه داری؟؟
      بشین بخون درستم بخون قده راهی ک میری نتیجه میگیری قطعا

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین سال کنکور یک روز دو روز نیس هر روزی ک بد بخونی یک دور از بقیه رغیب ها عقب افتادی
      باید ی کاری کنی انگیزه ات و حس خوبت حفظ شه
      حدالامکان تا قبل از عید باشگاه برو یا کلاس نقاشی یا هر چیزی که حالتو خوب کنه
      ترجیحا دوست جنس مخالف نداشته باش من اصن مذهبی نیستم نداشنه باشی خودت راحتتری ذهنتو با ادما پوچ در گیر نکن
      با چند تا از رتبه برتر ها تو مدرستون یا حالا هرجای دیگه که اشنا شدی در ارتباط باش تو هر برهه از زمان سوالاتو بپرس
      این فکرا که میانگین درصد رفته بالا و..... بریز دور
      سخت برا همه سخته ساده برا همه سادس مثلن من میگم شیمی نظام قدیم سادس چند نفر بالای 30 تا سوالشو درست زدن? مطمنا تعداد زیادی نیس
      اصولی هدفمند بخون
      اول بشین یه کاغذ بزار جلوت اشتباهات کنکورای قبلی که دادی رو لیست کن
      از ازمون زدن غافل نشو حتما از خودت ازمون بگیر

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر میخوای پشت کنکور بمونی از اول شهریور یه برنامه اصولی بریز با توجه به ماکزیمم تایمی که توانایی درس خوندن داری
      اگر میبینی نه تواناییش رو نداری دیگه لاجرم برو دانشگاه چون به قول یکی از کاربران همین انجمن یه پایان تلخ بهتره از یه تلخیه بی پایان
      یه راه هم داری هم بری دانشگاه در کنار اون واسه ۹۹ هم درس بخونی
      بلاخره این بازی واقعا کثیف رو یجا تموم کن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دخترخوب صبرکن تانتایج کنکوربیاد ببینم چجورترازبندی میکنن فعلا هرکس یه چی میگه صبرکن ببینم قراره چه اتفاقی بیفته درگیر حاشیه نشوکه به شدددت سمه واست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین هنوز که چیزی نشده که انقد ناراحتی!بذار جوابا بیاد:فقط رو حرف دیگران و حدسیانشون انقد خودتو اذیت نکن؛ببین تا حوابا نیاد هیچی نمیشه گفت؛ببین تو هوشمندنه تلاش کنی چ قدیم باشی چ جدید نتیجه زحمتتو میبینی؛الان کاریه که شده؛اگرمیخای بمونی باید مردونه تلاش کنی؛ببین من خودم ن قدیمم اصلا ایده ای ندارم که کنکورم چیشد!(همه گویا خوب زدن و..)ومن حتا تصوری ندارم چن میتونه بشه رتبه م!وحتااگر رشته دلخاهمو نیارم چ بکنم؟؟فعلا بیخیال هستمو زندگی عادیمو میکنم..وقتیم نتایج بیاد تصمیم میگیرم چ کنم!شایدحتا دوباره بمونم پشت کنکور؛ولی مطمعن باش اینکه باین حاشیه ها توجه کنی اصلا واست فایده ای نداره؛پس اگر نشستی برای کنکور خوندن اصلاااا به این حرفای الکی که ن قدیم ضرر میکنه و..توجه نکن؛توفقط مفهمومی بخون و پیش برو...حله همه چی...امیدوارم خودتو واسه چیزایی که درحیطه اختیارت نیست ناراحت نکنی؛ولی درس خوندن چرا..میتونی انقد خوب درس بخونی و بفهمی که هیچ طراحی نتونه اذیتت کنه...فقط اگه سال سومت هست بدون راه خیلی فرسایشی داری!موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

Cool

[QUOTE=Mysterious;1500620]سلام
      من واقعا حس خوبی ندارم دیگه،خسته شدم که تو این برهه دارم زندگی میکنم
      تا الان سعی کردم انرژیمو حفظ کنم ولی نمیتونم
      هیچ کسیو ندیدم از نظام قدیما که راضی باشه.واقعا چجوری قابل حله؟
      اینجوری که بعضی بچه های اینجا میگن کنکور نظام جدید آسون بوده و درصدا خیلی بالاتر رفته
      لطفا الان نیاید بگید بشین نظام جدید بخون و فلان چون بدتره
      من دنبال راه حل واسه اینم چجوری تو همین نظام قدیم لعنتی موفق بشم
      میترسم باز بمونم و نشه
      پ.ن: #گریه
      [/QUOTEچرا میترسی اونایی که این حرفارو میزنن یه سری ادم ساده لوح هستن که این حرفارو میزنن کسی از امتحان و اینکه جوابا چطور میخواد یشه خیر نداره درضمن کنکور برای نظام قدیم ها واسه سال 99 هم هست میتونید یه سر به سنجش یزنید ارامش داشته باشو به حواشی دقت نکن کسی از نتایج و خیلی چیزای دیگه خبر نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن