خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

معرفی منبع برای یادگیری ریاضی

سلام ، امسال کنکورو خوب دادم و میخوام حتما بیام دانشگاه (شیمی کاربردی یا محض) ، اما ریاضیم خیلی ضعیفه ، وقتی تصمیم گرفتم به خوندن واسه کنکور با شیمی فیزیک و ریاضی شروع کردم ، اما رفته رفته از ریاضی فاصله گرفتم و به این نتیجه رسیدم که (حالا درست یا غلطش رو نمی دونم) بجای اینکه به طور مثال ۳۰ درصد وقتمو برای هر کدوم بزارم ۱۰۰ درصد وقتم رو فقط روی یکی میزارم ، ریاضیو رها کردم بعد یه مدت و همه وقتمو گذاشتم رو شیمی و فیزیک ( به اضافه کمی هم عمومیا) ، بریم سر اصل مطلب چند ماهه دیگه دانشگاه شروع میشه و منم ریاضیم در حد فقط دوم دبیرستانه ( شایدم اول دبیرستان ) حالا باید تو این وقت باقیمونده خودم رو برای دانشگاه آماده کنم ، دنبال چندتا منبع برای شروع و یادگیری ریاضی میگردم ، خودم حس میکنم نظام جدید کتاب های بهتر و ساده تری داره ، هدف منم کنکور اینا نیست فقط دوست دارم به یه درکی از ریاضی برسم و تابستون هم یه فرصت طلاییه ، بنظرتون از کجا و با چی شروع کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein10 نمایش پست ها
      سلام ، امسال کنکورو خوب دادم و میخوام حتما بیام دانشگاه (شیمی کاربردی یا محض) ، اما ریاضیم خیلی ضعیفه ، وقتی تصمیم گرفتم به خوندن واسه کنکور با شیمی فیزیک و ریاضی شروع کردم ، اما رفته رفته از ریاضی فاصله گرفتم و به این نتیجه رسیدم که (حالا درست یا غلطش رو نمی دونم) بجای اینکه به طور مثال ۳۰ درصد وقتمو برای هر کدوم بزارم ۱۰۰ درصد وقتم رو فقط روی یکی میزارم ، ریاضیو رها کردم بعد یه مدت و همه وقتمو گذاشتم رو شیمی و فیزیک ( به اضافه کمی هم عمومیا) ، بریم سر اصل مطلب چند ماهه دیگه دانشگاه شروع میشه و منم ریاضیم در حد فقط دوم دبیرستانه ( شایدم اول دبیرستان ) حالا باید تو این وقت باقیمونده خودم رو برای دانشگاه آماده کنم ، دنبال چندتا منبع بخونبرای شروع و یادگیری ریاضی میگردم ، خودم حس میکنم نظام جدید کتاب های بهتر و ساده تری داره ، هدف منم کنکور اینا نیست فقط دوست دارم به یه درکی از ریاضی برسم و تابستون هم یه فرصت طلاییه ، بنظرتون از کجا و با چی شروع کنم؟
      سلام
      خیلی سبز درسنامه های روونی داره... نمونه pdf شو تو سایتشون ببین خوت اومد بخر بخون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در رشته شیمی کلا ریاضی عمومی ۱ و ۲ به همراه درس ریاضی شیمی داره
      که ریاضی عمومی ۱ و ۲ در ترم های اول و دوم به شما داده میشه
      و اصولا مباحثی داره مثل توابع حد پیوستگی مشتق کاربرد مشتق انتگرال و روش های انتگرال گیری سری ها هندسه تحلیلی جبر خطی توابع چند متغیره مشتق جزئی انتگرال چند گانه و ...
      با توجه به مباحث بالا پیشنهاد میکنم کتاب های مدرسه نظام قدیم ریاضی فیزیک مثل حسابان ، حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی و جبر خطی مطالعه کنی این سه کتاب کامل مطالعه و تمرینات حل کنی کاملا کافی هست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستمون کیا کاملا درست می گن.علاوه بر ریاضی 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل که جمعا 11 واحد می شه.توی بیشتر درسها از جمله درس شیمی فیزیک 1 و2 : ریاضی بخصوص انتگرال همیشه دنبالته.شیمی آلی رو هم باید خوب یاد بگیری.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام بنظر بنده برو سایت موسسه الا ریاضی استاد صادق ثباتی رو دانلود کن ببین بعد تست بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن