خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 93
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      به امید خدا که پشت کنکور بمونی دردشم بچشی.

در کل برا بچه درس خون دارای پشت کار فرقی نداره نظام هرجور بشه ،اینا به نظر من همش حاشیست حالا فلا صبر کنین نتایج بیاد بعد برین دنبال این چیزا
      باششش

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه نکته ای که هیچکس توجه نکرد اینه که از کجا معلوم طراح سال دیگه به نظام قدیما حال نداد؟شاید بودجه بندی درست شد.شاید نظام جدیدا سخت شد.این طراح ها هیچیشون معلوم نیست.درضمن تو همون ریاضی و فیزیک هم اگر کسی واقعا میخوند میتونست 70 بزنه.تغییر نظام واسه کسی خوبه برنامه دوساله داره.الان کسی که سال دیگه میخواد کنکور بده وکتابشو عوض کنه اصل حماقته.ببخشیدا.چون درسته به نفع نظام جدیدا بود ولی اکر اومدن تو تراز بندی شیمی مثلا 40 نظام قدیمو با 60 نظام جدید مقایسه کردن چی؟
      ?

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سر این کنکور فقط و فقط اونایی ضرر کردن که به خاطر کمبود وقت یا هرچیز دیگه ای نشستن دیدن از هر مبحث چندتا سوال میاد و به همون نسبت هم رفتن روش سرمایه گذاری کردن ولی زهی خیال باطل! در کل صبر کنین نتایج بیاد شاید اصلا سنجش عادلانه تراز داد! من نمیدونم چرا جماعت کنکوری عادتشه همه چیو درام کنه و آخرش دودش بره تو چشم خودش
      ویرایش توسط kiaaaa : 16 تیر 1398 در ساعت 01:51

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      یکبار دیگه تاکید میکنم، بچه ها، مراقب باشید مثل قضیه تعویق کنکور امسال، توی این باتلاق نیفتید؛ حواستون به مافیای کنکور، که این تغییر نظام دانش آموزا میتونه گردش مالی حدود هزار میلیارد تومنی براشون داشته باشه باشید،چون طبیعیه که براش تلاش کنن و افکارتون رو جهت دهی کنن...من مطمئنم، توی همین نظام آموزشی که هستید، اگه بخواید و برای هدفتون تلاش کنید، میتونید به بهترینا برسید، ولی حتی اگه قرار باشه حجمی به اندازه یک پایه رو هم امتحان بدید ولی درگیر حواشی باشید، موفق نخواهید شد...سرباز مجازی کسی نباشید و احساسی نباشید...خیلی منطقی ولی هدف دار و با انگیزه پیش برید، برنده این جنگ فرسایشی شما خواهید بود

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مهمترین بخش خوندن برای کنکور دوران جمعبندی هست.
      حساب کنین ببینین برای مرور این فصلهای اضافی چقدر باید زمان تلف کنین. زمانی که رقیباتون دارن مباحث اصلیو مرور میکنن.
      به اندازه خوندن چند تا کتاب اضافی هست.
      چطور امکان داره بعد از کنکور امسال باز خیلی ها این مسئله ساده رو نفهمیده باشن.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان.من یه سوال دارم.به جز بودجه بندی ریاضی فیزیک اگر یه رشته تحربی نظام قدیم همون سوالایی که واسه نظام خودش بودوکامل بلد خوب و مفهومی عایا الان ضرر میکرد.یه مزیتی که کنکور نظام قدیم نسبت به جدید داشت این بود که بچه های نظام قدیم باید راحاار جواب میدادن .باباجان تو که دینامیک و مکانیکو نوسانو گرما و فشار و همه چیو قویتر باید بلد باشی.یه زمانی طرف میرفت ریاضی توماس میخوند شیمی مولتیمر که بیاد کنکورو بزنه شماهم فکرکنید همینطوری هستید.الان دارید با چند سطح بالاتر مثلا نوسان میخونید خب اگه سخت بدن چی؟هیچی تو قطعا باید بالاتر بزنی.
      ?

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      حساب کنین ببینین برای مرور این فصلهای اضافی چقدر باید زمان تلف کنین. زمانی که رقیباتون دارن مباحث اصلیو مرور میکنن.

دوره جمع بندی وقت کامل بندی نیست.فقط باید تست بزنی.
      ?

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      امکان داره چون اصولا نمیخوان بفهمن دوست گرامی
      بزارید همینطور راحت باشن!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سجاد جان انتخابی عادلانه تره حرفت کاملا درسته.تلاشتونو کنید انتخابی شه ولی داداش گلم کار اسونی نیست تو یه سال زیروبم کتاب تظام جدیدو دربیاری.طراح امسال کیف کرد نظام جدیدا حال کنن سال دیگه برعکس شد چی؟
      ?

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سجاد جان انتخابی عادلانه تره حرفت کاملا درسته.تلاشتونو کنید انتخابی شه ولی داداش گلم کار اسونی نیست تو یه سال زیروبم کتاب تظام جدیدو دربیاری.طراح امسال کیف کرد نظام جدیدا حال کنن سال دیگه برعکس شد چی؟
      چیزی به نام برعکس وجود نداره.
      از قسمتی که در کتاب نظام جدید نیست برای نظام جدید تست نمیاد.
      سعی میشه سوالا مشترک طرح بشه که مثل امسال مجبور میشن به نظام جدید نزدیک باشه.
      فقط این وسط نظام قدیم برای محکم کاری مجبوره کلی فصل اضافه بخونه و وقتش هدر بره.

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      درود عزیز
      به نظر من همین که بعد از کنکور 98 اکثریت بر این موضوع اتفاق نظر دارند که
      انتخابی بودن عادلانه و منطقی هستش و اون رو به رسمیت میشناسند خودش کلی دستاورده!
      من نمیگم که همه نظام قدیمی ها پاشند برن نظام جدید کنکور بدن داداش گلم
      حرفم اینه که هر کسی دیدگاه و دلایل و استدلال های خودش رو داره که ایضا قابل احترامه
      اگر کسی تمایل داشت نظام جدید شرکت کنه خب شرکت میکنه و اگر هم نه که همون نظام قدیم رو کنکور میده

به هر روی کسی که تصمیم میگیره نظام جدید بخونه قطعا همه شرایط و پارامترهاش رو مد نظر گرفته که اومده میخواد کنکور نظام جدید بده
      من هم باهات موافقم که کنکور قابل پیش بینی نیست خصوصا بخاطر اینکه دو کنکوره شده
      به هر روی من امیدوارم بچه ها تصمیمی که فکر میکنند درسته رو در نهایت اتخاذ کنن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      ببینید، کسی که نظام قدیم هست و میخواد ۹۹ کنکور بده، حداقل سومین کنکورش خواهد بود...واقعا مضحک هست که تازه بیاد خودش رو در موقعیت یه دانش آموز صفر کیلومتر نظام جدید بزاره و تازه بخواد کتابای نظام جدید رو شخم بزنه..ولی برای دانشجو ها و کسایی که چند سال از درس دور بودن و میخوان برای ۹۹ کنکور بدن، قطعا انتخابی بودن و انتخاب نظام جدید یه مزیت هست...
      واقعا فکر نکنید که دروس اختصاصی نظام جدید مثل زیست و فیزیک و ریاضیش رو میشه مثل هلو بالا زد...حقیقتا اینطور نیست و تغییر نظام آموزشی و ورود به یه فضای ناشناخته، که هیچ راه برگشتی نداره، قطعا قمار بزرگی هست، ولی بازم شاید یه سری با تغییر نظام موفق بشن و باید از حق انتخاب برخوردار باشن...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      و چیزی که فقط در نظام قدیم هست واسه نظام جدید نمیاد.مثل پیشدو فیزیک که اتفاقا سختم نیست.
      ?

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود عزیز
      به نظر من همین که بعد از کنکور 98 اکثریت بر این موضوع اتفاق نظر دارند که
      انتخابی بودن عادلانه و منطقی هستش و اون رو به رسمیت میشناسند خودش کلی دستاورده!
      من نمیگم که همه نظام قدیمی ها پاشند برن نظام جدید کنکور بدن داداش گلم
      حرفم اینه که هر کسی دیدگاه و دلایل و استدلال های خودش رو داره که ایضا قابل احترامه
      اگر کسی تمایل داشت نظام جدید شرکت کنه خب شرکت میکنه و اگر هم نه که همون نظام قدیم رو کنکور میده

به هر روی کسی که تصمیم میگیره نظام جدید بخونه قطعا همه شرایط و پارامترهاش رو مد نظر گرفته که اومده میخواد کنکور نظام جدید بده
      من هم باهات موافقم که کنکور قابل پیش بینی نیست خصوصا بخاطر اینکه دو کنکوره شده
      به هر روی من امیدوارم بچه ها تصمیمی که فکر میکنند درسته رو در نهایت اتخاذ کنن
      تورو من چند ساله میشناسم هیچ وقت بدخواه کسی نبودی.الانم درست داری میگی باید انتخابی باشه تا عدالت برقرار شه .حرف منم اینه یه کم ریسکه و سخت بری نظام.جدید کنکور بدی ولی اگه بتونی که چه بهتر فصلای کمتری میخونی.
      ?

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پزشکی شده مهندسی 15 سال پیش.مهندسی از نوک قله سقوط ازاد کرده.خداشاهده 5سال دیگه تره هم واسه پزشکا خورد نمیکنن همینطور که الان هیچکدومتون خدای نکرده مریض میشید پزشک عمومی نمیرید اونم همین طور میشه.بهتون قول میدم اما چاره چیه بین پزشکی و باقی رشته ها علوم پزشکی بهتره فقط همین.بقران اگه بخوام کم و زیاد بگم.بدرود.
      ?

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)