خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35

موضوع: شیمی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی

بین شیمی خیلی سبز نشر الگو و مبتکران کدوم بهتره؟به خصوص نشر الگو

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برای دوم دبیرستان هم مبتکران و هم نشر الگو رو دارم. نشر الگو خیلی خوبه. خیلی سبز هم واسه دوم دبیرستان کتاب شیمی تست نداره.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوم و پیش هم همه خیلی سبز رو انتخاب میکنن. منتهی به نظر من کتابهای سال به سال برای یه کنکوری مناسب نیست نمیرسی تمومشون کنی.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام جدید خیلی سبز
      I believe in the idea of the rainbow

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در هر حال اگه میخوای سال به سال داشته باشی در نظر من برای دوم دبیرستان نشر الگو و برای سوم و پیش خیلی سبز رو انتخاب کن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینا واسه ی نظام قدیم بود . نظام جدید رو خبر ندارم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نظام جدید را خبر نداره؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی نشر الگو نظام جدید خوب نیست؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      شیمی نشر الگو نظام جدید خوب نیست؟
      مبتکران از همه بهتره.اگه مبتکران داری بین نشر الگو و خیلی سبز ،خیلی سبز رو انتخاب کن.من امسال (خیلی سبز+مبتکران) کار کردم شیمی زیر ۹۰ ندلشتم و برای دهم هم مبتکران رو خوندم البته فشرده(۲ هفته) .امروز ازمون جامع دهم قلمچی شیمی رو ۹۵ زدم.عالیه مبتکران

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا خیلی سبز چزا؟
      مبتکران خودش خیییلی تست داره
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      مبتکران از همه بهتره.اگه مبتکران داری بین نشر الگو و خیلی سبز ،خیلی سبز رو انتخاب کن.من امسال (خیلی سبز+مبتکران) کار کردم شیمی زیر ۹۰ ندلشتم و برای دهم هم مبتکران رو خوندم البته فشرده(۲ هفته) .امروز ازمون جامع دهم قلمچی شیمی رو ۹۵ زدم.عالیه مبتکران

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام جدید هستید؟
      دلیل ترکیب مبتکران و خیلی سبزچیه؟
      یک سوال هم دارم شما کلاس رفتی؟
      من چند تا معارفه رفتم چندتا درس مختلف.هیچ ادعایی در تست زدن ندارم چون واقعا هیچی کار نکردم.اما واقعا این کلاس های که رفتم هیچ چیز خاصی نمی گفت.با اینکه چند تا از اطرافیانم توصیه می کردن.نمیگم پایه عالی دارم اما پایم خوبه.
      به نظرت توی این کلاسها چیز اضافه مهمی میگن؟
      ویرایش توسط SSalehi : 17 تیر 1398 در ساعت 17:06

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      حالا خیلی سبز چزا؟
      مبتکران خودش خیییلی تست داره
      اخه قبل اینکه مبتکران بگیرم خیلی سبز داشتم خوب بود ولی کامل نبود.دلیل اینکه میگم باهم استفاده کنید اینه که سبک مبتکران و خیلی سبز تا ۸۰ درصد باهم فرق داره. و فقط تک بعدی(صرفا با دیدگاه بهمن بازرگان) به شیمی نگاه نمیکنید.به نظرم واس شیمی ۱ منبع کافی نیست و باید تست های متنوع بزنید چه از لحاظ سرعت و چه از لحاظ مفهوم قوی شید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      نظام جدید هستید؟
      دلیل ترکیب مبتکران و خیلی سبزچیه؟
      یک سوال هم دارم شما کلاس رفتی؟
      من چند تا معارفه رفتم چندتا درس مختلف.هیچ ادعایی در تست زدن ندارم چون واقعا هیچی کار نکردم.اما واقعا این کلاس های که رفتم هیچ چیز خاصی نمی گفت.با اینکه چند تا از اطرافیانم توصیه می کردن.نمیگم پایه عالی دارم اما پایم خوبه.
      به نظرت توی این کلاسها چیز اضافه مهمی میگن؟
      سلام نه ! کلاس نرفتم .نظام جدید هستم.دقیقا میدونم منطورت چیه.کلاس میاد ۴۰ درصد از نکاتی که قراره توی تست ها باهاش مواجه شی رو میگه.به نظرم اگه توی فهم درس مشکل نداری اصلا کلاس نرین چون همه ی نکاتی که قراره توی کلاس گفته شه رو میتونید توی تست زدن بهش برسین.مبتکران کتاب کاملیه و قشنگ توضیح میده با این کتاب دیگ به کلاس و این مسخره بازی ها نیازی نیست.بشین خونه تا میتونی تست بزن تست هایی که غلط زدی رو ۱۰ بار (یکدفعه نه مثلا ۲ رور در میون) مرور کن درس رو کامل فول میشی چون ۷۰.۸۰ درصد سوالای ازمونا و کنکور همین تیپ بندی ها هستن.

14. Top | #14
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میرسی همه تستا دو کتاب بزنی؟
      ما که مثل تو حال نداریم دوتا کتاب(البته مبتکران خودش اندازه2تا کتابه)بزنیم واقعا خیلی زمان میگیره...همون مبتکران کار میکنم ببینم چی میشه
      موفق باشی فیل شیمیی داری؟
      حفظیات متن(نه حفظیات که مفهومی هست منظورم اون حفظیات چرت پرتی که درباره علوم اجتمای تاریخ جغرافیا هست)کامل پوشش میده
      کتاب درسی میخونی؟
      اخه قبل اینکه مبتکران بگیرم خیلی سبز داشتم خوب بود ولی کامل نبود.دلیل اینکه میگم باهم استفاده کنید اینه که سبک مبتکران و خیلی سبز تا ۸۰ درصد باهم فرق داره. و فقط تک بعدی(صرفا با دیدگاه بهمن بازرگان) به شیمی نگاه نمیکنید.به نظرم واس شیمی ۱ منبع کافی نیست و باید تست های متنوع بزنید چه از لحاظ سرعت و چه از لحاظ مفهوم قوی شید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      میرسی همه تستا دو کتاب بزنی؟
      ما که مثل تو حال نداریم دوتا کتاب(البته مبتکران خودش اندازه2تا کتابه)بزنیم واقعا خیلی زمان میگیره...همون مبتکران کار میکنم ببینم چی میشه
      موفق باشی فیل شیمیی داری؟
      حفظیات متن(نه حفظیات که مفهومی هست منظورم اون حفظیات چرت پرتی که درباره علوم اجتمای تاریخ جغرافیا هست)کامل پوشش میده
      کتاب درسی میخونی؟
      خب همه رو که یکجا نمیزنم بخش بخش میکنم تستارو بعد توی روزای مختلف میزنم تا مرور هم بشه.اره کتاب درسی رو میخونم و نکته های مهم یا نکته هایی که توی تست ها بهش بر خورد کردم و دیدم خیلی جالبه رو توی کتاب مینویسم.فیل شیمی هم فعلا لازمش ندارم ببینم چی پیش میاد.این ۲۱ تیر لعنتی بیاد تموم شه برنامم رو میتونم کامل اجرا کنم هر روز ۲ ساعت تست + نیم ساعت کتاب درسی. و پیشخوانی دوازدهم رو هم میتونم از سر بگیرم.راستی فصل ازمون شیمی خیلی سبز رو حتما بگیر واقعا ادم رو به چالش میکشه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن