خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35

موضوع: شیمی

1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      خب همه رو که یکجا نمیزنم بخش بخش میکنم تستارو بعد توی روزای مختلف میزنم تا مرور هم بشه.اره کتاب درسی رو میخونم و نکته های مهم یا نکته هایی که توی تست ها بهش بر خورد کردم و دیدم خیلی جالبه رو توی کتاب مینویسم.فیل شیمی هم فعلا لازمش ندارم ببینم چی پیش میاد.این ۲۱ تیر لعنتی بیاد تموم شه برنامم رو میتونم کامل اجرا کنم هر روز ۲ ساعت تست + نیم ساعت کتاب درسی. و پیشخوانی دوازدهم رو هم میتونم از سر بگیرم.راستی فصل ازمون شیمی خیلی سبز رو حتما بگیر واقعا ادم رو به چالش میکشه
      اگه مثل نظام قدیم باشه سختیش.همه میگن از کنکور دوره
      درسنامه خیلی سبز چی از مبتکران کمتر داره؟گفتی ناقصه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نه ! کلاس نرفتم .نظام جدید هستم.دقیقا میدونم منطورت چیه.کلاس میاد ۴۰ درصد از نکاتی که قراره توی تست ها باهاش مواجه شی رو میگه.به نظرم اگه توی فهم درس مشکل نداری اصلا کلاس نرین چون همه ی نکاتی که قراره توی کلاس گفته شه رو میتونید توی تست زدن بهش برسین.مبتکران کتاب کاملیه و قشنگ توضیح میده با این کتاب دیگ به کلاس و این مسخره بازی ها نیازی نیست.بشین خونه تا میتونی تست بزن تست هایی که غلط زدی رو ۱۰ بار (یکدفعه نه مثلا ۲ رور در میون) مرور کن درس رو کامل فول میشی چون ۷۰.۸۰ درصد سوالای ازمونا و کنکور همین تیپ بندی ها هستن.
      مفید بود.چرا خیلی سبز را ترجیح میدی به نشرالگو؟چون من کلا خیلی از کتاب های خیلی سبز و نحوه بیان شون خوشم نمی یاد مگر اینکه خیلی ارزش بالایی داشته باشد در اونصورت به اجبار می خونم.
      برای عربی اگر وضعیتی خوبی داری یک کتاب معرفی کن.من عربی به شدت ضعیفی دارم در حدی که باید پایه را از اول خوداموز یاد بگیرم.چه کتابی پیشنهاد می کنی؟پایه خیلی سبز که چند تا نویسنده داره خوبه؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      چکیده ای از مطالب رو میگه ولی واس کسی که میخواد بدون کلاس بخونه خوب نیست (به عنوان تک منبع).مبتکران هیچیش از کنکور دور نیست.خیلی کامل و جامع توضیح میده تست هم زیاد داره.تستای صحیح غلط و شمارشیش خیلی خوب و سطح بالا هستش نکته های خوبی توش هست

4. Top | #19
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسنامه عربی الگو خوبه من دارمش
      فقظ برا پایه 30صفحه اموزش و تمرین(تمرین نه تست)داره 100تا هم تست داره
      اگه خیییلی ضعیفی این خوبه البته بهتر شدی جامع خیلی سبز بخون
      به نظرم تابستون الگو کار کن راه بیوفتی بعد از مهر خیلی سبز یا گاج بگیر
      خودم این کارو میکنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      مفید بود.چرا خیلی سبز را ترجیح میدی به نشرالگو؟چون من کلا خیلی از کتاب های خیلی سبز و نحوه بیان شون خوشم نمی یاد مگر اینکه خیلی ارزش بالایی داشته باشد در اونصورت به اجبار می خونم.
      برای عربی اگر وضعیتی خوبی داری یک کتاب معرفی کن.من عربی به شدت ضعیفی دارم در حدی که باید پایه را از اول خوداموز یاد بگیرم.چه کتابی پیشنهاد می کنی؟پایه خیلی سبز که چند تا نویسنده داره خوبه؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من درسنامه خیلی سبز روان تر و جامع تر هست ولی ضعف فاحش در سطح و نوع تست های دو کتابه. تست های مبتکران یه سر و گردن از خیلی سبز بالاتر هست

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر در عربی خیلی ضعیف هستید، به نظرم سیر تا پیاز بهتر از خیلی سبز برای شما بازده داره. در کل، عربی خیلی سبز سطح بالاتری داره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من عربی درصد بالا میزنم (یازدهم رو فولم) دهم هم زیاد بلد نیستم باید بخونم توی تابستون.خودم میکرو طلایی دارم و نشرالگو جامع.ولی به نظرم همون خیلی سبز عالیه.خودم میخواستم خیلی سبز بگیرم که موجودی نداشت توی سایت و به زودی میگیرمش.میکرو طلایی درسنامه خلاصه و مفیدی داره و تمام نکات از هفتم رو میگه تست هم زیاد داره.نشرالگو درسنامش کاملتره ولی خب تست کم داره.
      راجب شیمی نشرالگو هم باید بگم یه رفیق دارم شیمیش خیلی قویه (المپیادی بود) ولی رفت نشرالگو گرفت درصدش خیلی امد پایین.به نظر من اگه مبتکران نداری حتما اول مبتکران بگیر در کنارش اگه منبع دوم خواستی میتونی خیلی سبز هم بگیری

8. Top | #23
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ازمون خیلی سبز رو میگم سطحش از کنکور بالاتره
      من کتاب درسی زیست و شیمی دهم و یازدهم اون چاپی که مناسبه کنکور99هست میخوام
      کجا گیر میاد؟
      راستی اصن درسنامه مبتکران یه چیز دیگه هست
      همه میگن زیاد شوخی میکنه حجمش زیاده ولی به نظر من خوبه چون خسته نمیشی
      ولی فیزیک گاج میخونی قدر مبتکران میدونی بس که خشکه(البته دوازدهمش مثل مبتکران تو تستاش یه پارازیتی میندازه)
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      به نظر من درسنامه خیلی سبز روان تر و جامع تر هست ولی ضعف فاحش در سطح و نوع تست های دو کتابه. تست های مبتکران یه سر و گردن از خیلی سبز بالاتر هست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کجا گیر میاد؟
      ولی فیزیک گاج میخونی قدر مبتکران میدونی بس که خشکه(البته دوازدهمش مثل مبتکران تو تستاش یه پارازیتی میندازه)
      داداش ازمون خیلی سبز خیلی خوبه وقتی قشنگ یاد گرفتی از روش ازمون بزن درسته یک کم سخته (یک کم ) ولی با تحلیلش میتونی بفهمی کجاها رو لنگ میزنی.نکته ی خارج از کتاب نداره همه چیزش در سطح کتابه

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گفتم که خبر از نظام جدیدش ندارم
      نظام قدیمیا میگفتن
      یکم منابعت زیاد نی؟واقعا 3تا برا شیمی زیاده
      روزانه شیمی میخونی؟
      داداش ازمون خیلی سبز خیلی خوبه وقتی قشنگ یاد گرفتی از روش ازمون بزن درسته یک کم سخته (یک کم ) ولی با تحلیلش میتونی بفهمی کجاها رو لنگ میزنی.نکته ی خارج از کتاب نداره همه چیزش در سطح کتابه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کجا گیر میاد؟

روی لینک کلیک کنید و کتاب های دهم چاپ 96-97، یازدهم چاپ 97-98 و دوازدهم چاپ 98-99 رو دانلود کنید (دوازدهم فعلا نیومده)
      من فیزیک گاج رو دارم ولی کار نمی‌کنم

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون
      نمیشه سفارش بدی؟
      دانلود کنم بعد چاپ رنگی کنم خیلی درمیاد
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها

روی لینک کلیک کنید و کتاب های دهم چاپ 96-97، یازدهم چاپ 97-98 و دوازدهم چاپ 98-99 رو دانلود کنید (دوازدهم فعلا نیومده)
      من فیزیک گاج رو دارم ولی کار نمی‌کنم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      گفتم که خبر از نظام جدیدش ندارم
      نظام قدیمیا میگفتن
      یکم منابعت زیاد نی؟واقعا 3تا برا شیمی زیاده
      روزانه شیمی میخونی؟
      داداش مبتکران یازدهم رو تموم کردم دهم رو نضفشو توی این 10 روزی خوندم .شیمی دهم و یازدهم خیلی سبز هم تموم کردم.ابی قلمچی یازدهم.سه سطحی یازدهم هم تموم کردم. کتاب کم امده.الان تو فکر میکرو پایه هستم.
      اره روزانه مطالعه میکنم شیمی رو اولین درس رو با شیمی شروع میکنم 2 ساعت تست + اگه نیاز بود درسنامه و 30 دقیقه کتاب درسی.
      کلا همه ی اختصاصی هارو در روز میخونم(فیزیک.حسابان.شیمی.هن دسه) که از درس زده نشم و تنوع وجود داشته باشه.
      فصل ازمون هم میزارم قبل ازمون یکی دوتا ازمون میزنم ازش با اینکه توی هر 20 تا سوال 3 تا غلط دارم ولی خداییش نکته ها نابی دستم میاد

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون
      نمیشه سفارش بدی؟
      دانلود کنم بعد چاپ رنگی کنم خیلی درمیاد
      خواهش میکنم. نه متاسفانه
      من کل کتاب های درسی دهم و یازدهم مخصوص کنکور ۹۹ رو دانلود کردم. دادم سیاه و سفید چاپ کردن و سیم انداختن. جمعا شد ۳۲۰ تومن

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یه هفته فک میکنم که میتونم از الان تا کنکور99 مبتکران دو دور بزنم
      داداش مبتکران یازدهم رو تموم کردم دهم رو نضفشو توی این 10 روزی خوندم .شیمی دهم و یازدهم خیلی سبز هم تموم کردم.ابی قلمچی یازدهم.سه سطحی یازدهم هم تموم کردم. کتاب کم امده.الان تو فکر میکرو پایه هستم.
      اره روزانه مطالعه میکنم شیمی رو اولین درس رو با شیمی شروع میکنم 2 ساعت تست + اگه نیاز بود درسنامه و 30 دقیقه کتاب درسی.
      کلا همه ی اختصاصی هارو در روز میخونم(فیزیک.حسابان.شیمی.هن دسه) که از درس زده نشم و تنوع وجود داشته باشه.
      فصل ازمون هم میزارم قبل ازمون یکی دوتا ازمون میزنم ازش با اینکه توی هر 20 تا سوال 3 تا غلط دارم ولی خداییش نکته ها نابی دستم میاد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن