خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 80
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موافقم.اونم از مبحث احتمال سوال دادنشون.هیچ وقت فکر نمیکردم اینطوری کنند.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فقط یه چیز میخوام به سازمان محترم!! سنجش بگم
      اخه مرد حسابی دنباله وپیداکردن جمله ی عمومی بین هردو نظام مشترکه
      امار هم مشترکه چرا یه تست ازش میدی خب
      احتمال تاس ومهره هم همین طور
      چرا میری سوال مسخره وپرت که فقط نظام جدیدا دارن تو تمرین کتاباشون برای ما میاری یعنی شرافتا تو نمیدونی اینجوری کی ضرر می کنه
      به قران کسی مغز نداره سال دیگه نظام قدیم شرکت کنه
      از دم رتبه ها نظام جدیدن حالا می بینیم!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      دوستان واقعا سوال 127 ریاضی تجربی نظام قدیم (درپیوست هست) مبنای کتاب درسی دارد ؟ اگر داره خواهشاً من رو در جریان بگذارید ... این سوال بر مبنای کدوم کتاب ریاضی ما از جمله ریاضی 2 و 3 و ریاضی عمومی طرح شده ..؟؟؟

دوستان عزیزی که ذهنشان رسیده و پاسخ داده واقعا آفرین ولی شما که انقدر خوبید مبنای این سوال کدوم مبحث کتب درسی ریاضی دبیرستان هست؟؟؟

معنی عدالت بین دو نظام آموزشی برهم ریختن نظم سوالاتی که سنوات گذشته عینا تکرار می شد ، است ؟؟؟ یا حذف مباحث غیر مشترک نظام قدیمی ها مثل آزمایش یانگ و شدت صوت و ...

کنکور به جای قرارگیری یک ملاک به عنوان سنجش افراد داره به آزمونهایی غیرقابل پیش بینی مثل قلمچی و غیره و ذلک تبدیل میشه !!!

یه روزی از این جمله که همه میگفتن "اینجا ایرانه !" بدم میومد ولی الان میفهمم اینجا واقعاً ایرانه و هییییییییییییچ پیش بینی درباره اعمال و رفتار سازمان های مختلف از جمله سازمان محترم! سنجش نمیشه داشت ...
      من فیزیک هشت تا نزده داشتم و یکیش هم همین سوال بود. ده ها بار سعی کردم حلش کنم ولی نتونستم (به نظر سوال آسونی میاد) از انواع راه حل های معادله و آزمایش گزینه و ... هم رفتم ولی به نتیجه نرسیدم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      من فیزیک هشت تا نزده داشتم و یکیش هم همین سوال بود. ده ها بار سعی کردم حلش کنم ولی نتونستم (به نظر سوال آسونی میاد) از انواع راه حل های معادله و آزمایش گزینه و ... هم رفتم ولی به نتیجه نرسیدم
      قدیمی یا جدید؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من انقد سر کنکور حالم بده ک حتی درصد نگرفتم
      فقط عربی ک بد ناراحتم براش....سر عمومیا اصلا تمرکز نداشتم بخاطر جا گذاشتن ساعتم و... کلا بد شدن
      ریاضیم ک روی دوتا انتگرال و دوتا آمار و سه تا احتمال واقعا حساب کرده بودم ک دوتای اولی بودجه بندی تغییر کرد....احتمال هم ک انگار دعوا داشت اعصابم بهم ریخت

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هعی
      خدایا رحم کن
      من حوصله ندارم دگ واقعا)!!!
      من تقریبا با همه چیش کنار میومدم اگه زمین نمیزدم و ۱۰مین وقت رو میزاشتم واسه شیمی
      شیمی وقت کم اوردم و ریاضی هم-_-
      ترتیب سوالای ریاضی خیلی رو اعصابم بود ولی فیزیک با بهم ریختگیش بازم خوب بود
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      قدیمی یا جدید؟
      جدید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      فقط عربی ک بد ناراحتم براش....سر عمومیا اصلا تمرکز نداشتم بخاطر جا گذاشتن ساعتم و... کلا بد شدن
      ریاضیم ک روی دوتا انتگرال و دوتا آمار و سه تا احتمال واقعا حساب کرده بودم ک دوتای اولی بودجه بندی تغییر کرد....احتمال هم ک انگار دعوا داشت اعصابم بهم ریخت
      عمومیا وزیستو چند زدی؟؟

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      شما که امسال راحت پزشکی رو میارید ما باید بسوزیم که حتی ریاضی روهم 10 درصد هم نزدیم
      ​فارسی را پاس بداریم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      جدید
      خوشبحالت نگران نباش طبق بررسی من عمومی ها نظام قدیم نفع کردن اختصاصی ها نظام جدید و چون اختصاصی ضریب سه بهش می خوره سه برابر سود کردین

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوشبحالت نگران نباش طبق بررسی من عمومی ها نظام قدیم نفع کردن اختصاصی ها نظام جدید و چون اختصاصی ضریب سه بهش می خوره سه برابر سود کردین
      این چه حرفیه میزنی داداش من؟
      اینا همش حاشیه هست. اگر درصد های شما خوب باشه قبول میشین. کی سود کرده و کی نکرده چندان مهم نیست

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      دوستان واقعا سوال 127 ریاضی تجربی نظام قدیم (درپیوست هست) مبنای کتاب درسی دارد ؟ اگر داره خواهشاً من رو در جریان بگذارید ... این سوال بر مبنای کدوم کتاب ریاضی ما از جمله ریاضی 2 و 3 و ریاضی عمومی طرح شده ..؟؟؟

دوستان عزیزی که ذهنشان رسیده و پاسخ داده واقعا آفرین ولی شما که انقدر خوبید مبنای این سوال کدوم مبحث کتب درسی ریاضی دبیرستان هست؟؟؟

معنی عدالت بین دو نظام آموزشی برهم ریختن نظم سوالاتی که سنوات گذشته عینا تکرار می شد ، است ؟؟؟ یا حذف مباحث غیر مشترک نظام قدیمی ها مثل آزمایش یانگ و شدت صوت و ...

کنکور به جای قرارگیری یک ملاک به عنوان سنجش افراد داره به آزمونهایی غیرقابل پیش بینی مثل قلمچی و غیره و ذلک تبدیل میشه !!!

یه روزی از این جمله که همه میگفتن "اینجا ایرانه !" بدم میومد ولی الان میفهمم اینجا واقعاً ایرانه و هییییییییییییچ پیش بینی درباره اعمال و رفتار سازمان های مختلف از جمله سازمان محترم! سنجش نمیشه داشت ...
      1562422898840-591779609.jpg
      من سر جلسه فکر کردم مجموع مسیر رفت و برگشت ۱۲۰۰ هست. به همین خاطر به جای اعداد ۱۲۰۰ در فرمول، ۶۰۰ گذاشته بودم. سوال خیلی خوبی هم بوده و کاملا مطابق کتاب بود. با یه معادله ساده هم به دست میومد. اگر شما نتونستین سوال رو حل کنید دلیل نمیشه که توی کتاب نباشه (همونطور که خودم نتونستم سر جلسه حلش کنم ولی وقتی اومدم خونه اشتباهم یادم اومد)
      ویرایش توسط NimaHdp : 15 تیر 1398 در ساعت 19:54

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عمومیا وزیستو چند زدی؟؟
      گفتم ک درصد وارد نکردم اما عمومیا بجز دینی بقیه افتضاححححححح
      زیست خوب بود بنظرم اما باز از انتظارم پایینتر

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم نظام قدیم هستیم قرار بود از فردا بشینم دوباره برای نظام فدیم 99 بخونم که این ازمون ازمایشی امسال گند زده به برنامه هام حتی الان به این فکر میکنم که دیگه کنکور ندم و همین رشته خودم رو ادامه بدم
      اما کنکور امسال رو دیدم واقعا ما ضرر کردیم بدجور هم ضرر کردیم چون کتاب نظام قدیم رو خوندیم و بدون توجه به کتابهای نظام جدید و اشنا نبودن با تیب بندی سوالات و بودجه بندی حق ما یکجورایی ضایع شد به هرحال کاری نمیشه کرد ولی اکه میخواد جدی بخونه بهتره یک تصمیم احساسی نگیره ک اره من نظام قدیم میخونم میخوام اصلا 100 بزنمو و فلان وووو
      راستی افتادن دنبال ادمی مثل سبطی که هرچند من از اصلا نمیشناسمش ولی معلوم شده به نظام قدیما راجبه 99 خط میداده اصلا درست نبود سبطی و مبطی دنبال منافع خودشونن دنبال مشاوره های ملیونی و فروش های ملیاردی کتابهاشونن اخه کی دلسوز ماست این وسط ... بهترین کار این 99 یک کنکوره بود که خیال همه راحت میشد ...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این چه حرفیه میزنی داداش من؟
      اینا همش حاشیه هست. اگر درصد های شما خوب باشه قبول میشین. کی سود کرده و کی نکرده چندان مهم نیست
      ببین خیلی بهش فکر کردم ومیتونم بهت اثبات کنم نظام قدیما تقریبا له شدن به چند دلیل
      یک حجم مطالب وصفحات زیاد
      دو امدن تمارین کتاب فیزیک وریاضی کتاب های نظام جدید در کنکور نظام جدید و حتی قدیم
      سه نداشتن بعضی مباحث ژنتیک که کار رو در احاطه و تسلط به این مطلب ساده میکنه
      چهار حذف اغازیان قارچ ها ویروس ها که تقریبا ذهن داوطلب خیلی درگیر حفظ اسمشون می شه
      پنج شیمی و تست های حفظی که داشتین ما داشتیم مساله حساب می کردیم
      در کل به اختصار میگم هر کی سال دیگه اگه بخواد نظام قدیم شرکت کنه صد درصد مغز توی سرش نیست با عرض معذرت!
      یاد کاربر استامینوفن به خیر چقدر گفت نظام جدیدا سوالاشون سادس ما باور نمی کردیم!!!!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)