خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb با تجربه ها و پشت کنکوریها پاسخ دهند ...

به نظر شما من با این درصدا میتونم به داروسازی آزاد ،پردیس یا مازاد امید داشته باشم یا شروع کنم برای سال بعد ؟؟
      ادبیات70% عربی 80% دینی 78% زبان 70% ریاضی 30% زیست (بین 65 تا 72%چون بعضی سوالارو یادم نیست درست زدم یا غلط یا اصلا سفید گذاشتم) فیزیک 53% و شیمی 38%
      (از یه طرف انتظار دارم عمومی یه کمکی بکنه
      از یه طرف شیمی و ریاضی داغونه اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون)

البته ریاضی رو خیلیا انگار خوب نزدن ولی شیمی ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.قبولی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش الان شما چرا پیشگویی نوسترداموسی میکنی؟!
      من اینقد نشستم لغت ادبیات خوندم اخرش فک کنم 2 تاشو زدم ...
      اصلا تو کنکور نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد خواهشا اگه میخوای از همین الان بشینی واسه 99 مثلا شیمی رو اندازه 38 درصد بخونی اصلا نخون !!!
      دیگه مصداق بارزش کنکور 98 رو دیدی دیگه...
      تو 100 درصد درسا رو بخون از همین الان مطمعن باش اصن از دارو سازی هم بهتر در میای و اونم دولتیش !
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش حالت خوبه؟؟؟ من دیروز کنکور دادم . اینم درصدای کنکور دیروزه وگرنه من اگه الان میخواستم برای سال دیگه بخونم که شیمی 38% نمینوشتم !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      داداش حالت خوبه؟؟؟ من دیروز کنکور دادم . اینم درصدای کنکور دیروزه وگرنه من اگه الان میخواستم برای سال دیگه بخونم که شیمی 38% نمینوشتم !
      نه نه حتما قبولی برو قبول میشی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      #up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      سلام احتیاط شرط عقله اگه شرایط موندن برای سال بعد رو دارید و امکانش براتون هست پس از الان روی هر دو وجه فکر کنید که اگه بشه یا نشه چیکار میکنین و ببینید ما شاید تجربمون بالا باشه ولی هرسال قانونا و سطح داوطلب ها و همچنین ظرفیت ها یکسان نیست . من اگه بخوام درباره درصد های شما نظر بدم احتمال دارو تعهدی هست شایدم پزشکی تعهدی ولی همه اینا بستگی به منطقه و بوم شما داره . فکر نکنم این تاپیک زیاد براتون سودمند باشه . شما از همه بهتر میدونید احتمال قبولیتون چقدره و تنها کسی هم هستین که میتونین اگه خدایی نکرده قبول نشدین سال بعدش احتمال قبولیتونو ببرین بالا .... موفق باشین

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از این یه ماه لذت ببر و اصلا ب کنکور فکر نکن . اعلام نتایج ک اومد وقت زیاد داری ب فکر موندن باشی یا رفتن ( هرچند مث اینکه رفتنی )

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      #up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نظام قدیمی؟بره دارو.شیمیت کمه.رتبت احتمالا در خوشبینانه ترین حالت 2000 تا 2500 و بدترین حالت 3000 تا 3500 منطقه دو بشه.
      ?

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      نظام قدیمی؟بره دارو.شیمیت کمه.رتبت احتمالا در خوشبینانه ترین حالت 2000 تا 2500 و بدترین حالت 3000 تا 3500 منطقه دو بشه.
      آره خودمم به فکر اینم از هفته دیگه استارت بزنم فرای هر نتیجه ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من داروسازی ازاد میخونم ، اولا به طور کلی هر سال رتبه ها نسبت به درصدا فرق میکنه بنابراین اینکه بخوای بگی با این درصدا قبول میشی یا نه ؟ کلا یه چیز اشتباس
      دوما ظرفیت ها هم فرق میکنه پس نمیشه نظر داد
      اما به طور کلی فکر نمیکنم شما قبول شین ( متاسفانه ) چون تقریبا درصداتون مشابه منه توی سال گذشته........و اون طور که من شنیدم امسال به طور کلی درصدای داوطلبا بالاتر خواهد بود بنابراین ارزش درصد ها کمتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن