خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تعداد شرکت کننده های با سطح متوسط رو به بالا هم مهمه
      سال 96 کل تجربی 518 هزار نفر بود امسال 638 هزار نفر حتی اگر سطح سوالات فرقی نمیکرد،میانگین بالاتر میرفت

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو کی باشی که بخوای بشینی بررسی کنی درصد بگی حداقل درصد قبولی اعلام کنی و بیانیه منتشر کنی بشین و ساکت باش بزار نتیجه ها بیاد اون وقت نتایح تحقیقات رو اعلام کن فعلا در اون حدی نیستی که ما رو هدایت کنی
      والا به خدا هر کی از پشت کوه بلند میشه هنوز دهنش بو شیر میده میاد برا ما بیانیه میده که با چه درصدی قبول میشی برو باو
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marym66 نمایش پست ها
      اسال 96 کل تجربی 518 هزار نفر بود امسال 638 هزار نفر حتی اگر سطح سوالات فرقی نمیکرد،میانگین بالاتر میرفت
      البته 96 580 هزار نفر بود. زیاد افزایش نداشتیم ولی دلیلش هم اینه که تعداد زیادی از دانشجوهای انصرافی مهندسی که قوی هم هستن به سمت پزشکی میل پیدا کردن. در حقیقت کسایی که به خاطر علاقه به فنی مهندسی رشته ریاضی رو انتخاب کردن الان به خاطر خلاهای جامعه و آینده مالی خوب رویای پزشکی دارن.
      ویرایش توسط LORD KORD : 30 تیر 1398 در ساعت 11:49

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای منطقه 1
      رتبه کشوری بالای 8700
      تراز حدودا9500
      پزشکی ازاد و پردیس نمیشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      تو کی باشی که بخوای بشینی بررسی کنی درصد بگی حداقل درصد قبولی اعلام کنی و بیانیه منتشر کنی بشین و ساکت باش بزار نتیجه ها بیاد اون وقت نتایح تحقیقات رو اعلام کن فعلا در اون حدی نیستی که ما رو هدایت کنی
      والا به خدا هر کی از پشت کوه بلند میشه هنوز دهنش بو شیر میده میاد برا ما بیانیه میده که با چه درصدی قبول میشی برو باو
      چه عصبی و چه مغرور
      یعنی تو موقعه ای اعلام نتایج نهایی همین جا باش تا نشونت بدم تا میانگین 60 قبول میشه یا نمیشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa00 نمایش پست ها
      ‌من نظام جدید تجربی‌ منطقه سه و منطقه محروم هستم بنظرتون با این درصدا زیر ۱۰۰۰ منطقه سه میارم؟.
      فارسی۷۴. عربی۵۸. دینی بین ۱۶ تا ۳۰. زبان۹۴/۷. زمین۰. ریاضی۸۲/۲. فیزیک ۷۷/۸. زیست۴۰. شیمی۶۰
      به احتمال زیاد ولی باید دید بقیه چیکار کردن...پیشا پیش قبولی سه رشته ی اصلی رو بهت تبریک میگم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اجازه بدید به عنوان یه نظام جدید بحث درصد نجومی نظام جدیدا رو براتون ببندم ..ببینید عزیزان آره ترازای بالای ۷۰۰۰ درصد های خوب و مناسب ترازشدن دارن و بقیه هم در حد خودشون حالا چند نفر هم میان میگن ما فلان درسو ۹۰ اون یکیو ۱۰۰ زدیم چرند خالصه....ریاضی ما هم سخت بود و ترتیب سوالا رو به هم زده بودند تو فیزیک هم همین بحث بود ولی خب اونجا برعکس ریاضی خیلی به نفعم شد....دوست نظام قدیم نا امید نباش ما هم درصد هامون مثل شماس به طور کل ادبیات بالا ۵۰ عربی بالا ۷۰ دینی بالا ۷۰ زبان بالا ۷۰ ریاضی بالا ۴۰ زیست بالا ۷۰ فیزیک بالا ۶۰ شیمی بالا ۶۰ شانس قبولی ۳ رشته تاکید میکنم ۳ رشته و نه حتما پزشکی رو دارن حالا یه عزیزی اومده ریاضی ۴۰ زده فیزیک ۸۰ خب این اون یکی رو جبران میکنه ... خیلی جوش نزنید.خدا بزرگه ... خدا اگه چیزی رو برا کسی بخواد حتما میشه پس نگران نباشید عزیزان.
      یا علی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      البته 96 580 هزار نفر بود. زیاد افزایش نداشتیم ولی دلیلش هم اینه که تعداد زیادی از دانشجوهای انصرافی مهندسی که قوی هم هستن به سمت پزشکی میل پیدا کردن. در حقیقت کسایی که به خاطر علاقه به فنی مهندسی رشته ریاضی رو انتخاب کردن الان به خاطر خلاهای جامعه و آینده مالی خوب رویای پزشکی دارن.

96 518
      97 570
      98 638

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خبری نیست استرس الکیه
      پارسال همین بود
      سالهای پیشم همین حاشه ها بود
      ولی هیچی نشد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای منطقه 1
      رتبه کشوری بالای 8700
      تراز حدودا9500
      پزشکی ازاد و پردیس نمیشه

با این درصدا میگی؟:/
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال 96 کل تجربی 518 هزار نفر بود امسال 638 هزار نفر حتی اگر سطح سوالات فرقی نمیکرد،میانگین بالاتر میرفت
      سلام معلوم نیست اتفاقا صرفا زیاد شدن تعداد دلیل بر افزایش میانگین نیست ممکنه که تعداد افراد ضعیف زیادتر شده باشن

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حاشیه
      به همچین تایپک هایی گفته میشه

هیچی معلوم نیست
      خداوند آن خویش خویش است

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خیر این درصدها کافی نیست.
      با سپاس

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دکتر خدایی هم توی انجمن حضور داشتن ولی گویا بنده نفهمیده بودم. دکتر خدایی میشه بگی منم قبول میشم یا نه؟ کمی شوخی باهات کردم یه وقت دلگیر نشی ها
      1313589866481359_large.jpg

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا در این تایپک بعضی ها فرهنگ خودشون رو نشون دادن و با کیا ما برش خوردیم رو حس کردم
      اینکه میگن ایرانی ها در عصبی ترین مردم جهان در رتبه های نخست هستن الان اثبات شد برام
      اینکه تمدن ایران باستان کجا این ایرانی ها بی فرهنگ جدید واقعا برام اثبات شد
      از یه تیمی میبازن میرن توی پیجش مثلا زایسف والیبال بازی میکرد زیر پیجش کلی فحاشی میکنن
      آقا میانگین 60 همین امسال درصد خیلی خوبی هست و من فکر میکنم قبولی میده 10 سال پیش هم بودی قبول بودی 3 سال پیش هم بودی سال قبل با میانگین کمتر هم قبولی داده امسال هم همینه بچه ها از کره ماه که نیومدن همون بچه ها هستن
      تو کنکور خراب کردی قبول نداری
      اینجا حاشیه است قرار نیست بی فرهنگ باشی و خودت دانای کل همه جا پیش بینی بوده و هست ما نگفتیم دقیق گفتیم پیش بینی اسمش روشه ولی به همین درصد ها نزدیکه اینکه تو قبول نداری بهتره سکوت کنی تا اینجا فرهنگ خودت رو نشون بدی که چقدر بی فرهنگی
      همیشه چیزی قبول ندارین کولی بازی در نیارین با منطق و احترام بحث کنید اگر حس بحث ندارین بهتره سکوت کنید و اونجا رو ترک کنید گرچه گوش شنوایی نیست برای بی فرهنگ ها
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 30 تیر 1398 در ساعت 15:56

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن