خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قلم چی یا سنجش؟

رأی دهندگان
    134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سنجش

91 67.91%
    • قلم چی

43 32.09%
    صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 225
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question قلم چی یا سنجش؟

سلام من امسال سال چهارم هستم به نظرتون ازمون های قلم چی بهتره یا سنجش؟ خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین!

(یعنی سطح سوالای کدوم یکی بهتره؟)
      ویرایش توسط Roxan : 03 مهر 1392 در ساعت 15:24

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من قلمچی بهتره
      چون من سوالای هر دو تاشو دیدم دارم میگم همم قلمچی جامعه آماری بالاتری داره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه قلمچی خیلی بهتر از سنجشه. اما این دو هفته یکبار آزمون دادن به نظر من خسته کنندس. خیلی هم مفید نیست.
      اگه کاملا جدی با برنامه ی قلمچی پیش بری و فقط آزمون جامع هارو شرکت کنی عالیه.
      میتونی دفترچه ی آزمونارو هم از دوستات بگیری تو خونه حلشون کنی ولی نه به شکل آزمون!!! به صورت آموزشی.
      بهترین کار واسه آمادگی جلسه کنکور هم اینه که از اواسط اردیبهشت ماه شروع کنی خودتو تو شرایط کنکور قرار بدی و کنکور های سال قبل رو از خودت آزمون بگیری.
      "کاش بعضیا میفهمیدن که این زندگیه نه سریال ترکیه ای که با دسیسه چینی بتونی به هرچیز که میخوای برسی..."
      و ای کاش هممون بفهمیم که برای رسیدن به یه هدف بزرگ باید حتی بیشتر از توانمون هزینه کنیم...
      یک ثانیه سستی میتونه مسیر زندگیت رو عوض کنه...
      کاش بفهمیم که هرچقدر هم خفن باشیم نباید به خودمون مغرور شیم و دست از تلاش بکشیم!
      باید بفهمیم...!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ازمون های قلم چی خیلی بهتره اما فقط و فقط و فقط در صورتی به دردت میخوره که طبق برنامه راهبردی پیش بری و از برنامه عقب نمونی اگه طبق برنامه پیش بری واقعا تاثیر داره برات اما وقتی طبق برنامه پیش نری نمیتونی سوالاشو جواب بدی بدتر از درس زده میش و تاثیر منفی میزاره روت

بازم میگم شرط موفقیت تو ای ازمونا فقط پیشروی با برنامست و گرنه ول معطلی

5. Top | #5
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roxan نمایش پست ها
      سلام من امسال سال چهارم هستم به نظرتون ازمون های قلم چی بهتره یا سنجش؟ خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین!
      به نظر من نه قلمچی خوبه نه سنجش
      چون سنجش برنامه خوبی نداره و قلمچی هم آزموناشو بیشتر از کتابایه خودش میده و اونایی که فقط کتابایه قلم چیو میخونن رتبشون خوب میشه
      یعنی رتبه قلم چی اعتمادی بهش نیس
      ولی در کل اگه میتونی هزینه قلم چیو بدی برو
      اگه نمیتونی برو سنجش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من گزینه دو از نظر سوالات آزمون بهتره ولی متأسفانه جامعه اماری خوبی نداره و قلمچی با سوالهایی خیلی سخت و دور از کنکور جامعه اماری بالایی داره
      ما معلم دیفمون یکی از طراحای قلمچی بود اول سال گفت آزمون قلمچی واسه همه اجبارییه ولی وسط سال گفت آزمون ندید سوالات سخته نمتوید حل کنید روحیهتون خراب میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ب نظر من قلمچی بهتر از همه ازموناست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من به شدت با نظرهایmohammadb20مخصوصاneeIouوking mostafa موافقم کاملا،شک نکن حرفاشونو باید طلا گرف...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شك نكنيد قلم جي بهتره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون
      من خودم مشاور دارم از لحاظ برنامه ریزی مشکلی ندارم برا من سطح سوالا مهم هست اگه میشه در این مورد هم راهنماییم بکنید(مشاورم که میگه سنجش بهتره!)

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سطح سوالا ز نظر دشواری قلم چی سخت تره ... اما از نظر شباهت به کنکور سنجش .... چون بیشتر سوالای کنکور توش هست ...
      مثل گزینه 2 که میگه 93 درصد شبیه کنکور ....
      اره اگه همه سوالاش کنکور باشه میشه شبیه کنکور......

13. Top | #13
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلم چی بهتره
      به دلیل برنامه ریزی عالی
      جامعه ی آماری خوب
      بیشتر رتبه های برتر کانونی هستند
      کلا قابل اعتماده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آزمون های جامع سنجش یا قلم چی؟

سلام دوستان
      خسته نباشید
      من در طول سال تو آزمون های گاج شرکت میکردم و ترازم بطور میانگین 6700 بود الان میخوام ازمون های جامع رو تو یه موسسه دیگه بدم شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟به چه دلیل؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خسته نباشید
      من در طول سال تو آزمون های گاج شرکت میکردم و ترازم بطور میانگین 6700 بود الان میخوام ازمون های جامع رو تو یه موسسه دیگه بدم شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟به چه دلیل؟

Sent from my ST15i using Tapatalk
      سلام

توصیه میشه داوطلبانی که طبق برنامه آزمون های یک موسسه پیش آمده اند به روال کاری خود ادامه داده و ترجیحا برنامه خودشون رو تغییر ندهند ، و آزمون موسسه موردنظر رو تهیه و سوالات آزمون رو به عنوان پرکاری تستی استفاده کنند.

حال اگر نیاز به تغییر آزمون بود ؛ برای آزمون های جامع ؛ در بین موسسات موجود ؛ توصیه میشه در آزمون های گزینه دو ( اولویت اول ) و یا تعاونی سنجش شرکت کرده و آزمون های جامع قلمچی رو نیز در منزل امتحان دهید.

موفق و پیروز باشید

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن